mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:02 
Cytuj  
@Flacha
Czytaj co piszę , mówie że znam polaków na moim serwie i jacy sa :)
Widocznie na twoim są sami UBEr :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:02 
Cytuj  
kazar bo nie chce mi sie wiecej przykladow pisac


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:04 
Cytuj  
BTW ty "kilku" polaków to jakies 120 osób.....

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:04 
Cytuj  
jesli moge cos dodac od siebie gram na Stormrage PvE serwerek nalze do gildii Caern Morhen w ktorej sa sami polacy okolo 60 osob + alt ( mamy nawet kobitki ) i powiem tak:
-nie ma bluzgow na czatach czy to /g czy /p czy /raid
- wszyscy do siebie odnosza sie z szacunkiem
- wysokie lvl pomagaja ( nie ma tekstow moze pozniej itp ) jezeli mam problem z questem Elite czlowiek na 60lvl potrafi przyleciec z drugiego kontynetu i mi pomoc
- w czasie instance nie ma klotni na temat itemkow chestow itd. metoda n lub g sprawdza sie w 100%
- jezeli komus sie dropnie jakas recepturka, sprzecik, surowiec itd. to bez zadnych oplat wysyla do osoby ktorej by sie dana rzecz przydala chyba ze chodzi o itemki bardzo drogie lub niezle chodzace na ah to wtedy sprzedaz nastepuje po cenie max +50% wzgledem cen sprzedazy u vendorka
- wszyscy zachowuja sie naturalnie jezeli komus nie pasuje wypowiedz drugiej osoby to po prostu mowi mu o tym nie ma dwulicowych zachowan

Byc moze uznacie ze Was nie wiem sciemniam ale tsk nie jest po prostu zachowania ktore moga sie przerodzic w patologie lub zle maniery sa ostro ale zarazem z wyczuciem tepione

Jak dla mnie gildia idealna i caly czas sie rozwijamy :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:05 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
Nie grasz z Polakami więc co chcesz oceniać ?


hmm bo gralem przez 55 leveli i to na twoim serwerze :P Po za znajomymi ktorych znalem przed premiera wow to po stronie ally sa sami tacy ktorych lepiej unikac omijac ich szerokim lukiem w tym zakochana w sobie gildia NOC (no off poprostu pamietam was jak to si eobnosiliscie ze jestescie och i ah)


@Nuzgul gratuluje gildii, moja obecna jest podobna tyle ze tam jest 2 polakow ja i qmpel.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 10:07 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:06 
Cytuj  
servery PvE to inna bajka :)

Fabianek napisał(a):
lepiej unikac omijac ich szerokim lukiem w tym zakochana w sobie gildia NOC (no off poprostu pamietam was jak to si eobnosiliscie ze jestescie och i ah)


dawno zadnego NOCnika nie widzialem w grze, czy oni jeszcze istnieja ? :)


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 10:07 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 6
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:07 
Cytuj  
Witam
A BL jest płatny jeśli nie to podajcie mi stronke i wytumaczicie mi co musze zrobic rzeby pograc ??

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:08 
Cytuj  
vosen napisał(a):
Witam
A BL jest płatny jeśli nie to podajcie mi stronke i wytumaczicie mi co musze zrobic zeby pograc ??


kupic orginalna wersje WoW

@Huragan a bo ja wiem myslisz? ja od 1.5 gram na PVE


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 10:09 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:08 
Cytuj  
@Nuzgul
Ja gram w międzynarodowej gildi na PvP serwerku i jest tak jak u ciebie :)
Gra się poprostu przyjemnie i relaksująco
BTW z Macem na Vashj tez mamy niezły FUN :D

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:10 
Cytuj  
Heh gildia jest jak a jest, napewno nie jest idealna ale mi to strasznie nie przeszkadza mam team kilkunastu osób z którymi zawsze gram i nie narzekam. W MC tez nie mam problemów, ludki ogólnie sa spoko.. ale jak wszedzie znajdzie się kilku osobników odbiegających od normy :D

Huragan jak nie widziałes jak widziałes w Tanaris nie tak dawno mieliśmy spotkanie :P


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 10:11 przez Bullet, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:10 
Cytuj  
...


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 10:13 przez Huragan, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:12 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
Huragan jak nie widziałes jak widziałes w Tanaris nie tak dawno mieliśmy spotkanie :P


nio tak :) ale to bylo towarzyskie spotkanie, a ja bym chcial was troche po chamsku pogankowac :) gdzie grindujecie ?

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:14 
Cytuj  
U nas ludzie ostatnio robią MC i zbierają się na Onyxie więc nie widać nas za bardzo - mi brakuje na to czasu wiec latam altem :D

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:16 
Cytuj  
Cytuj:
Kurwa, szkopki. Glupie gadanie, i Ty tez jestes polakiem. Umrzyj.


Przyjrzyj się swojej wypowiedzi, myślisz że ktoś chce takie rzeczy czytać na czacie wow?
To jest jedyny powód dla którego nie gram z polakami. Jak ktoś z siebie robi głupa po niemiecku, czy francusku to mi to wisi jak po polsku to mnie to trochę kłuje...

P.S.
Ostatnio włoska policja zatrzymała pięciu polaków za próbę morderstwa. Najpierw się schlali, potem poszli na plażę i zaczepiali ludzi, potem zajebali łódkę, wypłyneli kawałek, łódka się wywróciła. Ratownik skoczył ich wyciągać a oni go otoczyli i zaczeli podtapiać.


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 10:18 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:17 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
U nas ludzie ostatnio robią MC i zbierają się na Onyxie


nuuuuuuuuuuuuudaaaaaaaaaa

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:20 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
P.S.
Ostatnio włoska policja zatrzymała pięciu polaków za próbę morderstwa. Najpierw się schlali, potem poszli na plażę i zaczepiali ludzi, potem zajebali łódkę, wypłyneli kawałek, łódka się wywróciła. Ratownik skoczył ich wyciągać a oni go otoczyli i zaczeli podtapiać.


ta czytalem :/


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:21 
Cytuj  
Dwutlenek@ czytalem o tych pieciu polakach...przykre ale prawdziwe..pojechalo qowniarstwo na wakacje i sobie klopotow narobili. Ale nie zmienia to faktu ze sa to wyjatkowe sytuacje.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:24 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
Dwutlenek@ czytalem o tych pieciu polakach...przykre ale prawdziwe..pojechalo qowniarstwo na wakacje i sobie klopotow narobili. Ale nie zmienia to faktu ze sa to wyjatkowe sytuacje.


Ale co to zmienia? wyjątkowe czy nie ale na podstawie takich wydarzeń własnie jesteśmy oceniani jako naród.
Zresztą włosi też już mają o nas nieciekawą opinie. Te wszystkie pielgrzymki które jechały na papieża, też robiły tam niezły burdel. Poczawszy od popijaw a na kradzieżach skończywszy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:25 
Cytuj  
Eno sami wyraiacie taki stereotyp Polaka ze "pijak i zlodziej" to co sie potem dziwicie ze skoro sami o swoim nardzie tak mowicie to inni tez tak mowia...

Ja tylko pamietam jak mnie jeden ..j z <danish supreme> wq.il. Nie dosc ze lama jakich malo i mielismy kilka zgonow przez niego to sie pyta skad jestem... Ja ze z Polski, ten czy rypie ku.wy. Ja: ??? A to niby dlaczego? Bo tam u was ponoc co 2 to ku.wa...

Jak to jest ta super kultura ludzi z zachodu to ja dziekuje za taka zachodnia cywilizacje.

Prawda jest taka sama jak w calej dyskusji o Horde vs. Ally czy w kazdej innej. Jesli mowimy o zbiorowosci to istanieja w niej tak samo przypadki totalnych zjebow, jak i super kolesi oraz cale moze szarakow.
U Polakow moze to bardziej widac, bo bariera jezykowa nie pozwala dobierac ludzi z calego swiata i koniec koncow jestesmy skazani na rodzimy material (czeste podejscie: co z tego ze wal ale chociaz mowi po polsku...) + dochodza uwarunkowania wiekowe.
Inne gildie moga sobie dobierac smietanke z calosci anglojezycznej populacji serwera i nie sa tak ograniczone w doborze czlonkow.

takie moje zdanie i over.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:25 
Cytuj  
Nic nie zmienia...ale co zmienia w taki razie w stosunku do polakow w WoW?? tez nic.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.