mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 12:00 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
huragan nie dawaj tylko sprzedawaj i zysk na pół na ze mną, bo ja też mam wszystkie:
1. teleport
2. speedhack
3. mapkę w rogu z zaznaczonymi ludzikami, vainami, chestami itd - to jest dobre
4. fishbota
itd.. ;)


ok, ja mam wiecej:

Acidic Bot - This bot can crrently wander, loot, level, refill life/mana and wait till it is safe to attack.

BWH v1.4b2 - First of all, this will only work if you run WoW in Direct3D mode. I am notgoing to add OpenGL support, so if you find yourself in a situation where you have to run in OpenGL mode that means your video card is a pos and needs to be upgraded. OpenGL is yesterday's news so get away from it. I haven't written a readme for this yet, but the steps are pretty much the same. Read the readme on howto install.

CHack v1.1a - Fly Like Superman, Excorist Run, Walk Underwater, Remove Trees, Disable Fog, Remove All Terrain, Red Enviroment, Green EnviroMent, Add Fog, Mountain Climb, Teleport To Plane, Super Jump, No Dazed.

Mobius v1.3 - This is a mutli hack. Teleport undeground, climb steep hills. Jump from high places and more.

Realm bot - A Full AFK Bot, Realm Bot controls your character while you are AFK. Realm Bot has several cool features you wont find in any other bot such as whisper detection, sounding an alarm when a whisper is received, manipulating multiple fight sequences, configurable for all classes and no script writing

Rogue Trainer - Use this to level up your bot. Config it first.

Sydrome v0.6c (Works with v1.6.0) - UPDATED to work with v1.60 | Not much to say other then it is about the same as BWH. Speedhack, TP to plane, MiniHack, Location teleport

TinyToon 1.5 (Full Package) - This bot was made for a warrior but works well with rogues too. It will just run around spamming Sinister Strike, Charge, or Execute killing all NPCs in your set area. It will pick up loot and everything, if you happen to die it will go get your body for you and continue killing NPCs. ForceShock needed | www.forceshock.net

WoW Bot v2 (Works With v1.6.0) *UPDATED* - A nice bot that supports mages, rogues, waypoints. corpse runs and skinning.

WoW D3D - With this you can see other people through walls

WoW GPS v1.03 - It basically is a minimap program that tracks your location by reading your position from offsets in the WoW client. On this map you can add your own labels and do a whole bunch of other stuff.

WoW Helper - WoW Helper has a built in feature to enhance its invisibility. Added the ability to specify wait times down to 1/1000th of a second. Now able to hide the console window. WoW Helper now allows you to set timed buffs and/or sequences. The console window has been reduced in size. Fixed a problem in 1.2 where aborting the helper caused an error.

WoW Multi-Bot - This features auto login, anti-idle, auto advertise and auto bid.

WoW Teleport v1.9 - Teleport underground. Jump off anything. Climb steep hills. And much more. Take a look.

WoW Tracking (overseer) v1.5 - Tranks down all creatures selected. A really neat tool for leveling

WoWRadar - This is much better then WoWTracker. This tracks many more things and looks alot better. Give it a try.

Zibbs Follow Bot - This bot is used to follow you, buff you and heal you. Read the Readme.

p.s. nie sprzedaje tych botow.. nio.. chyba ze ktos zaproponuje dobra cene, hehe


_________________



***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 12:49 
Cytuj  
ktore z nnich uzywasz:p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 12:53 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
ok, ja mam wiecej:

Wiekszosc z nich dziala na bibliotekach WOWSharp, ktore to z racji istnienia wardenclient aktualnie nie dzialaja ;)

X.

PS. Zreszta inne niz wowsharp tez poki co nie dzialaja z w/w powodu ;)

PS2. Zreszta, autorzy WOWSharp pisza tak:
"Everyone knows that since about a bit over a month, Blizzard has been using the WardenClient to detect 3rd party utilities. This WardenClient has put the World of Warcraft hacking on its knees with only a few utilities surviving the initial onslaught. Like the 3rd party utilities, the WardenClient has been evolving and gaining detection abilities previously not shown in any other game. For example, the code for this detection routine is not present in WoW but it is downloaded each time you login your account.

This poses an interesting dilemma to the hacking community and to WoWSharp, as it’s not possible to keep a high level of protection against this. To protect our users against the WardenClient, we have pulled a lot of tricks out of our hat and where fairly successful at it. However, the WardenClient evolved to a point where it became increasingly more difficult to hide from it. It was obvious that this was a losing battle that would result in countless banned accounts.
"
;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 12:58 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
ktore z nnich uzywasz:p


wszystkich :) jestem teraz masta pro wypas haxxor :)


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 16:30 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Huragan napisał(a):
Zemus napisał(a):
ktore z nnich uzywasz:p


wszystkich :) jestem teraz masta pro wypas haxxor :)

To ze grasz szamanem Ci nie wystarcza 8) ?


gdyby chciał rzondzic wziolby po prostu paladyna...

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 17:24 
Cytuj  
A Mark swoje :]


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 17:28 
Cytuj  
A Mark swoje :]
ops poszło 2 razy wywalcie jak możecie


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 08:12 
Cytuj  
Wczoraj wykonalem motyw.... zmienilem sobie haslo w pracy i jak wrocilem zapomnialem jakie wpisalem :D zrobilem przypomnienie passa i mialem nerwice przez 40 min bo nie dochodzil meil a ja sprawdzilem chyba z 200 kombinacji ;) meil przyszedl 5 min przed invitami do mc .... :o

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 09:38 
Cytuj  
Artur20 napisał(a):
Konto mojego brata też zostało skradzione. Nie miał syfa w kompie, bo używa Antivirusa i Firewalla, poza tym często na tym samym kompie uruchamiamy też moje konto które pozostało nietknięte. Blizzard olał sprawę i już 3 dzień bez jakiejkolwiek odpowiedzi. Nawet chcę do niech dzwonic, niestety mówi mi że nie ma takiego numeru. Wykrecam kierunkowy 0044 + 0901 815 0810 , czyli numer który jest podany na stronie Blizzarda. Jak dla mnie to jest olewka klienta z góry na dół i chce się dostać tylko na to konto, żeby anulować płacenie za grę. U siebie już to zrobiłem, bo mam dość denerwowania się.


jak dzonisz do angli ze stacjonarnego - to proponuje wybrac tak numer:
0044 9018150810 - zasada podobna jak w polce - dzwonisz lokalnie - podajesz "0" na poczatku - a jak z zagracy albo komorki "0" opuszczasz

i tak mi sie wydaje ze ten numer to ala 801 w polsce - wiec raczej sie nie doszwonisz...

EDIT: jeszcze pare slow o firewallach
jakie zewnetrzne IP? - bo jakos nie chce mi sie wierzyc ze nie macie zadnych wirsow itp
raz pamietam na neostradzie robilem format twardziela zainstalowalem antyvirusa i firewalla - polaczylem sie z internetem aby sciaganc update-y i po niecalych 5 sec wyskoszylo mi okienko ze system sie zamknie w 60 sec...

jest duzo bledow w windowsie co nawet firewall nie pomoze - a virusy szaleja skaczac po random IP - na szczescie takich dziur w systemi duzo nie ma (a moze jeszcze nie odkryli :) )


_________________
Obrazek

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 13:29 
Cytuj  
Mark24 majac wyjscie na zewnatrz ze stalym IP to chociazbys sie posral, zesral i sfajtal, bez antyvira i firewalla nie bedziesz mial clean systemu.
Jesli ktos bedzie chcial to Ci tak czy siak zrobi kuku.
Nic Ci nie da nieotwieranie "ClickHereForFreeBlowJob.exe".
Poza tym system tray nie zawsze wykazuje faktyczny ruch w sieci i procesow. Oczywiscie mozna powylaczac wszystko w cholere pozostawiajac tylko kilka niezbednych do poprawnego funkcjonowania systemu, ale jakosc pracy na takim systemie = -1.
Co do kradniecia kont to jest to mozliwe bez zadnego trojana etc. Wystarczy aplikacja korzystajaca z klienta wow i wrzucajaca hasla do loginu, ktory faktycznie wiemy, ze istnieje. Prawdopodobnie to autorskie programy stad kradzieze sa wyjatkowo rzadkie. Inaczej bysmy mieli taki sam boom z kontami wow jak ludzie ze stronami pr0n.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 13:30 
Cytuj  
redlum napisał(a):
raz pamietam na neostradzie robilem format twardziela zainstalowalem antyvirusa i firewalla - polaczylem sie z internetem aby sciaganc update-y i po niecalych 5 sec wyskoszylo mi okienko ze system sie zamknie w 60 sec...


Bo najpierw sie instaluje winde, potem blokuje wszystkie porty poza portem z ktorego korzysta Windows Update i podpina komputer do internetu...


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 13:36 
Cytuj  
nie mam zewnętrznego IP, a po drodze tak naprawdę mam kilka firewalli więc mogę olać ;)
nikt nie mówił, że korzystam z windowsego system tray - istnieją bardziej zaawansowane programiki gdzie da się rozwinąć różne dziwne svchost.exe w bardzo podejrzane wyglądające drzewka procesów i wylukać sobie wirusa/trojana.
a keyloggera i tak trzeba sobie samemu zainstalować, uruchomić i pozwolić mu wysłać login/password ;) A że w międzyczasie przeglądamy zdjęcia z blowjobami to inna sprawa...

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 13:38 
Cytuj  
Ha, blowjobs ftw.

Tez kiedys mialem tak dobrze, ze bylem za milionem firewalli ehhhh. Nie wiedzialem co to firewall hehe.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 14:11 
Cytuj  
ja już wiem zainstalowałem kerio personal firewall - nie dość że funkcje identyczne jak w tym wbudowanym w windows cudeńku, to każde uruchomienie bestplayera crashowało mi proces explorer.exe - co prawda proces się uruchamiał od nowa i filmik leciał, ale trochę mnie to męczyło więc wcisnąłem uninstall.

Firewall był mi potrzebny tylko w jednym celu by ograniczać upload/download w różnych procesach - nawet nie znalazłem tej kosmicznie zaawansowanej funcji tym kerio. Dałem sobie spokój generalnie.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 14:31 
Cytuj  
firewall nie sluzy do ograniczania transferow - on blokuje labo przepuszcza

do tego sluzy bandwitch limitery np netlimiter


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 14:56 
Cytuj  
nawet to blokowanie cienko mu wychodziło, nijak nie mogłem znaleźć opcji blokady konkretnego IP. Za to miał masę innych wodotrysków całkowicie bezużytecznych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 15:32 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja już wiem zainstalowałem kerio personal firewall.

Sam sobie jestes winny, ze ta syfiasta kobyle zainstalowales. Jakbys zainstalowal Sygate, to bys problemow nie mial ;)

X.

PS. Ja mam stale IP i ostatnio mi firewall (software'owy) przestal byc potrzebny. Powod: D-Link DL604 ;)


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 16:39 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Mark24 napisał(a):
ja już wiem zainstalowałem kerio personal firewall.

Sam sobie jestes winny, ze ta syfiasta kobyle zainstalowales. Jakbys zainstalowal Sygate, to bys problemow nie mial ;)

X.

PS. Ja mam stale IP i ostatnio mi firewall (software'owy) przestal byc potrzebny. Powod: D-Link DL604 ;)


True.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 17:27 
Cytuj  
tez mam dlinka DI-604 - ale mialem duzo atakow na moje IP (tak wynikalo z logow na routerze) i za kazdym razem rwalo mi polaczenie (a kolejka na server dluga) - update firmwaru nie pomagal
wkoncu komputer na ktorym gram dalem na DMZ(Demilitarized Zone)
od tego czasu logi na routerze czysciutkie
jest tylko jeden minus - musze uzywac firewalla - wiec uzywam Symantec Client Firewall - jest bardzo leciutki i co najwazniejsze dla mnie dziala na Windows Server 2003 z SP1


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 4.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 21:27 
Cytuj  
czy ktos dostał odpowiedz od blizza ? tez mi skradziono klucz i juz mnie wkurza podejscie blizza do tej sprawy a najlpesze jest to ze cd- key jest bezuzteczny jak sie ma aktywne konto powinna byc jakas opcja zmiany hasło po wpisaniu cd-key dosłownie brak mi słow ....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.