mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:38 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
fabianek mi nie musisz nic tłumaczyć - paladyn ma identyczne buffy i możliwości leczenia (wykluczając BoS-a) w PvE jak shaman. Idąc twoim tokiem myślenia mozna powiedzieć, że shaman jest niepotrzebny w raidach. I owszem masz rację - niezbędny to on nie jest.

Czasami sie przydaja :lol:

http://www.btinternet.com/~carlj987/WoW ... 214001.jpg

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:40 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Mark24 napisał(a):
fabianek mi nie musisz nic tłumaczyć - paladyn ma identyczne buffy i możliwości leczenia (wykluczając BoS-a) w PvE jak shaman. Idąc twoim tokiem myślenia mozna powiedzieć, że shaman jest niepotrzebny w raidach. I owszem masz rację - niezbędny to on nie jest.

Czasami sie przydaja :lol:

http://www.btinternet.com/~carlj987/WoW ... 214001.jpg
czyżby ? druid i też przeżył :wink:
pozatym to Fake oni się ressuja

chyba że chodzi Ci że Shamani słuza do podnoszenia rajdów :wink: a Vael jeszcze nie jest zabity :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:43 
Cytuj  
drogi Marku, chcialem ci tylko uzmyslowic, ze to do czego potrzeba te ilosci klas ktore wymieniles moze zrobic jeden shaman

jezeli to do ciebie nie dociera to sobie porownaj liczby, ktore podales do liczby 1 (30:1, 20:1, 10:1 - tak dla uzmyslowienia twojej paranoi)

//edit
Robus sie odmienia przez przypadki ;>, Robus -> Robusiu ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:45 
Cytuj  
dalej nie rozumiem dlaczego to jest ważne :-?
dalczego was obchodzi że ktoś ma łatwiej albo trudniej. przecież można wybierać strony i clasy dowolnie


_________________
psn


Ostatnio edytowano 4 lis 2005, 11:47 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:47 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
dalej nie rozumiem dlaczego to jest ważne :-?


ja tez nie :D


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:52 
Cytuj  
A ja ci drogi Robus tłumaczę, że mimo wszystko masz możliwości by spowolnić grupę przeciwnika. A nikt z Horde nie ma ŻADNEJ możliwości by sterować agro/hate.
MASZ <> NIE MASZ (różnica)
Możliwe, że różnicy w dalszym ciągu nie zauważysz, ale tak już jest, że dla pewnej grupy ludzi nawet rzeczy oczywiste są ciężkie do zrozumienia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:55 
Cytuj  
hehe, ignoruje mnie. Moze ktoś inny odpowie mi dlaczego jest ważne czy jest różnica czy jej nie ma ?
Ni emoge dostrzec powodu dla którego Ally miałoby robić instance identycznie jak Horda.
Zawsze można rolnąć Pala i BOSować do woli


_________________
psn

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:59 
Cytuj  
Robus napisał(a):
//edit
Robus sie odmienia przez przypadki ;>, Robus -> Robusiu ;P


Z calym szacunkiem ze sie czepiam, ale skoro sie czepiasz, to odmiana Robus -> Robusiu, to w jakims innym jezyku niz polski? Chyba ze slowo Autobus odmieniasz -> Autobusiu ;-)))

ps. nuda, tak, tak, nie flejmowac, ale smiesznyt topik, nuda :-)


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:08 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Zawsze można rolnąć Pala i BOSować do woli

No co Ty?! Przecież Alliance to tylko geje i kobiety grają, dla prawdziwych mężczyzn to tylko Horda :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:09 
Cytuj  
GilGalad napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Zawsze można rolnąć Pala i BOSować do woli

No co Ty?! Przecież Alliance to tylko geje i kobiety grają, dla prawdziwych mężczyzn to tylko Horda :lol:
Masz racje dlatego gram Hordą. W sumie podziwiam Twoją samokrytyczność, ja bym się nie przyznał

BTW Zapomniałeś dodać gówniarzy :wink:


_________________
psn

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:13 
Cytuj  
Mark w ilu tematach już whinowałeś na ten temat? I jakoś sobie nie przypominam żeby kiedykolwiek zgodziła się z tobą jakaś większa grupa osób.... I tak skończy się na starym, dobrym: "learn to play your class noob".

Ale żeby nie robić zupełnie flame to:

1) Zamiana BoS na buff/seal zwiększający aggro palka jest bezużyteczny w high end instance gdzie chodzę z 1h+shield co oznacza, że nie robię dmg. Wcześniej też rzadko kiedy się go używa bo w większości przypadków masz warka w grupie.

2) Pamiętam, że był pomysł żeby zamienić 5-15min BoS na 10+sek (ale redukujący aggro dużo bardziej niż zwykły BoS), z mniejszym mana cost i możliwością rzucenia tylko na jednego gracza w danym momencie - średnio mi się to podoba, już teraz mamy sytuację, że jak wszystko idzie dobrze to leaderzy, warkowie itp są ok. Jak coś pójdzie źle to na pewno wina palka. Dodanie takiego skilla sprawi, że wszyscy hunterzy i healerzy zabierający aggro będą mieli wymówkę, że pala dał dupy.

3) Ktoś chyba też kiedyś wspominał o tym, żeby te -15% aggro było przerzucane na palka - totalna głupota. No chyba, że robimy insatnt skill, który czyści listę aggro moba i skupia jego uwagę na palku - wtedy ja daje shielda i warek ma czas na zabranie moba, ale jakoś to do mnie nie przemawia.

4) Likwidajca BoS - imo nie wchodzi w grę.

5) Co do
Cytuj:
MASZ <> NIE MASZ (różnica)

To alliance nie ma możliwości usuwania buffów, co jest imba w pvp.


_________________
Altaya | BF4

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:14 
Cytuj  
emesio:
a jak myslisz, od czego jest robus ??
od robusa czy od robusia ? (analogia: autobusa , autobusia)
szczegolnie ze wiadomo ze chodzi o imie ;P

ano nuda :D, szczegolnie nudne sa topiki mark vs pala ;P (pala to, pala tamto, ziew ;) )


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:19 
Cytuj  
Robus napisał(a):
ano nuda :D, szczegolnie nudne sa topiki mark vs pala ;P (pala to, pala tamto, ziew ;) )

jade wieczoram się poopalać wieć macie mnie na tydzień z głowy :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:27 
Cytuj  
dla mnie nie ma problemu bo od Burning Crusade cala dzieciarnia sie rolnie na blood elfy i bedzie spokoj ;)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:32 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
dla mnie nie ma problemu bo od Burning Crusade cala dzieciarnia sie rolnie na blood elfy i bedzie spokoj ;)


blizzard jak i ja (oraz moi kumple :P) mocno na to liczymy ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:36 
Cytuj  
Z BoSem chodzi o to ze horda wipuje w chuj razy wiecej i ma dluzszy progress niz ally, to jest pkt ktory boli marka chyba (??). Mnie to tam wali w sumie garm horda i jest zajebiscie, mam kumpli po stronie ally na moim servie ktorzy sa ok tak samo jak horda. Pierdolenie o cukierkach w alliance jest dla matolow i tyle, po obu stronach graja ludzie. Jedyny bol to to ze blizzard to banda przypalow z kasa, ktorzy chca zbalansowac paladyna tak zeby pomiatal w pvp (solo, mass) a jednoczesnie byl max usefull w pve. To nastawienie jest kierowane w strone zakompleksionych doroslych ludzi ktorzy chca warra z leczeniem i z fireboltem oraz dla dzieci, za to dostalem bana na forum EU blizza. Jedyna rzecz ktora trzymam mnie przy wowie to kumple i to ze nie nic innego na rynku, ta gra byla zajebista, ale przed BG i przed milionem patchy, ktore zaaplikowaly mase lagow i disbalancu. Mam nadzieje ze wkrotce wyjdzie cos nowego, bo wow ... wow jest nudny :/

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 13:30 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
A ja ci drogi Robus tłumaczę, że mimo wszystko masz możliwości by spowolnić grupę przeciwnika. A nikt z Horde nie ma ŻADNEJ możliwości by sterować agro/hate.
MASZ <> NIE MASZ (różnica)
Możliwe, że różnicy w dalszym ciągu nie zauważysz, ale tak już jest, że dla pewnej grupy ludzi nawet rzeczy oczywiste są ciężkie do zrozumienia.


bierzesz 40 warriorow i wszyscy go tauntuja :P wiec sobie sterujesz agro :P


a na powaznie ZROB REROLL NA ALLIANCE SKORO CI TO PRZESZKADZA BO BLIZZARD NIE ZABIERZE PALADYNOWI BOSA!

a do sterowawania aggro horda ma nastepujace skille:
- rogue: feint + black amnesty (uprzedze twoje pytanie marku tak, u nas koles ma exalted z TBH)
- druid: cowl + talenty
- mage: talenty (chyba tylko to)
- priest: fade + talenty
- warrior: sunder armor + taunt + jakies jeszcze
- hunter: fake death
- warlock: talenty
- shaman: sry nie znam klasy, ale jak ktos napisal jest useless w bwl ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 4 lis 2005, 13:37 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 13:36 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
bierzesz 40 warriorow i wszyscy go tauntuja :P wiec sobie sterujesz agro :P
są bossy nietautowane i głównie tu jest płacz że horda ma na nich dużo dużo trudniej
a sa to akurat dość trudne moby więc różnice widać. Jedni wipują 20 razy inni robią go za pierwszym podejsciem - np. Vael


_________________
psn


Ostatnio edytowano 4 lis 2005, 13:38 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 13:37 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
są bossy nietautowane i głównie tu jest płacz że horda ma na nich dużo dużo trudniej


patrz druga czesc posta

Cytuj:
a sa to akurat dość trudne moby więc różnice widać. Jedni wipują 20 razy inni robią go za pierwszym podejsciem - np. Vael


Learn to play your class n00b


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 4 lis 2005, 13:39 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 13:39 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
są bossy nietautowane i głównie tu jest płacz że horda ma na nich dużo dużo trudniej


patrz druga czesc posta
patrze i co ? że szaman jest useless ? o to ci chodzi ?


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.