mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 14:29 
Cytuj  
w AQ trzeba trenowac biegi przelajowe bo niektore bossowie sa nietankowalne :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 22:33 
Cytuj  
Wszedlem w temat Endgame w WoW a dostalem besztanie sposobu zycia Desha...sweet. A tematy na temat to kasujesz...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 09:00 
Cytuj  
Jedna z wielu rzeczy ktora mozna sie na 60lvl zajac to nabijanie reputacji za recepty ;)
Frakcji jest wiele i kupa roboty jesli komus by sie chcialo miec wszedzie exalted ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 09:04 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Jedna z wielu rzeczy ktora mozna sie na 60lvl zajac to nabijanie reputacji za recepty ;)


Nie ma co, fascynujace zajecie =)


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 09:48 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Jedna z wielu rzeczy ktora mozna sie na 60lvl zajac to nabijanie reputacji za recepty ;)
Frakcji jest wiele i kupa roboty jesli komus by sie chcialo miec wszedzie exalted ;)
jasne a Blizzard usłyszał i zaklaskał :]

wyjasnie ci, na deep end game nie potrzebujesz kasy to nie potrzebujesz recept. kasy uzywa sie tylko na repair a szybciej ja wyfarmisz niz wyhandlujesz usługami z recept

znam za to gościa który juz 2 miesiace temu miał zrobione DOKŁADNIE WSZYSTKIE Q po stronie Hordy


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 10:29 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
wyjasnie ci, na deep end game nie potrzebujesz kasy to nie potrzebujesz recept. kasy uzywa sie tylko na repair a szybciej ja wyfarmisz niz wyhandlujesz usługami z recept


czy ja wiem :roll: na poczatku napewno ale jak dorwiesz kilka rare recept to calkiem ladna kase mozna robic ;-) a kasa z craftu idzie na reputacje z kolejna frakcja..


...ja "zyje" z chromatic cloaka, Black dragonscale leggings, z craftow na revered z silithius (co ciekawe wiecej warkow niz hynterow te maile kupuje pewnie ze wzgledu na boost NR) i craftow za honored z TBH obecnie zbieram kase na revered z TBH, oraz coraz czesciej sie zastanawiam nad skasowaniem skinningu na rzecz np. alchemii ale to jak alta dobije do 60tki zeby mial kto skory i ziola zbierac w razie pustki w sakiewce


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 10:33 
Cytuj  
nie wiem, może masz racje. ja biegłem zawsze przez jaskinie w AV i 200g w 10 godzin z samych śmieci. to mi wystarczało na długo :wink:
Oczywiście ku uciesze grindujących TUFa , ale to zupełnie inna historia :wink:

potem miałem duże kłopoty z kasa bo gildia mnie wyciagała z AV do tankowania i miałem sytuacje że nie miałem sie za co naprawiac :har:


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 11:11 
Cytuj  
lutus napisał(a):
W bwl potrzeba 2, w AQ 3... coraz wieksze zapotrzebowanie na MT:)


To sie nie zajmuj pisaniem pierdol na forum tylko lvluj warriora ... jeszcze tylko 20 lvli :P

Moj niestety ma troche dalej do 60ki ..... 35 bodajze :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 11:16 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
lutus napisał(a):
W bwl potrzeba 2, w AQ 3... coraz wieksze zapotrzebowanie na MT:)


To sie nie zajmuj pisaniem pierdol na forum tylko lvluj warriora ... jeszcze tylko 20 lvli :P

Moj niestety ma troche dalej do 60ki ..... 35 bodajze :P
jasne był taki projekt że na naprawy tanków powinna byc gildiowa zrzuta bo wieczór prób w BWL kosztuje ich ~50g 8)
Miłej zabawy :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 11:32 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
potem miałem duże kłopoty z kasa bo gildia mnie wyciagała z AV do tankowania i miałem sytuacje że nie miałem sie za co naprawiac :har:


a crafting nie wymaga czasu tylko regularnego odwiedzania ah i kupowania skladnikow za rozsadna cene, a jak zbierzesz je wszystkie create i na trade channel WTS ;-) za nim sie sprzeda robisz 2-3 crafty z chargowaniem 25-100g i jakos interes sie kreci ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 11:38 
Cytuj  
mhm i wymaga chatsound - taki mod co daje dzwiek jak ktos whisperuje. chodzisz w słuchawach po mieszkaniu i czekasz na dzwiek to cos sprzedasz, co jakis czas puszczasz spam na czacie i chodzisz dalej. znam to s Desca (mam 37 lvl Priesta 300 Enchanting, Money Maker)

grind ma taką przewage ze zawsze moze sie wydarzyc cos co sie nie miało wydarzyc (drop, jakas akcja , czy cos innego) a przy handlu nie wydarzy sie nic :]


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 11:53 
Cytuj  
hmmm ja to robie tak pisze raz WTS przed rajdem (dobra godzina ~18.30-18.45) i po rajdzie (po 23ciej) a tak robie co mam robic nie stercze w if godzianmi czekajac na klienta :) wiec ty mozesz w tym czasie farmowac kase a ja sobie ide do jakiejs instancji ew. farmuje/odnosze materialy na repa. A ludki sie czasem sami odzywaja (efekt uboczny kilku miesiecy pisania WTS ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 12:00 
Cytuj  
dobra masz racje 8)
Podsumowywując. Tak jak wam się nudzi na 60 to idzcie grindować wszelkie repy i zbierajta recepty :wink: a ja zbieram kwiatki :P i mam wszystko w d.... bo mam Vanish :lol:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 12:02 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
dobra wygrałeś.
Podsumowywując. Tak jak wam się nudzi na 60 to idzcie grindować wszelkie repy i zbierajta recepty :wink: a ja zbieram kwiatki :P


hehehe jest jeszcze jedno rozwiazanie jak masz juz wyczesana 60tke to zrob alta ktorego ubierzesz w same epici dostepne _PO ZA_ mc/bwl/zg to jest wyzwanie ;-)

Ja robie maga na razie lv48 a z rzeczy ktore mam dla niego to tona esensji i tona moonclotha i co najwazniejsze mam pristine hide of the beast :)
koszt ubrania takiego maga w/g cen na silvermoonie to jakies 4.000g wiec trzeba sie nie zle na kombinowac ale co tam nie pali sie kiedys go skoncze :)


Deshroom napisał(a):
i mam wszystko w d.... bo mam Vanish :lol:


/target Desh
/cast Faerie Fire

lol ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 12:11 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
hehehe jest jeszcze jedno rozwiazanie jak masz juz wyczesana 60tke to zrob alta ktorego ubierzesz w same epici dostepne _PO ZA_ mc/bwl/zg to jest wyzwanie ;-)
nie działa, mam szamana na 60 i mam absolutnie wszystkie najlepsze blue przed MC/BWL i nie mam siły się nawet zapisac do kolejki na rajd. Poprostu jak zfarmiłem straty, ubrsy, sholo to odpadłem :har:

Rogal chyba mi się podoba bardzo bo może funkcjonować solo a mi sie nigdzie nie spieszy - bede sie znęcał nad hordziakami :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 12:18 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie działa, mam szamana na 60 i mam absolutnie wszystkie najlepsze blue przed MC/BWL


ja napisalem epici


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 12:28 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
nie działa, mam szamana na 60 i mam absolutnie wszystkie najlepsze blue przed MC/BWL


ja napisalem epici
wiem co napisałeś. mam blue bo uwielbiam strat/sholo w 5 osób

Blizzard oferuje ci pare pixeli jako wyzwanie, a najlepiej żebyś był ambitny i wyzwanie zajeło ci kilka miesiecy.

Jest mi w miare obojętne jakie mam przedmioty tzn, przeliczam to jako stosunek fajności do przyjemności jego zdobywania - przykład książki dla woja z DM której nigdy nawet nie próbowałem farmić, wolałem wydać 950g na miecz niż tam się gimnastykować :]

nie jest wazne jaki masz gear a juz na 100% nie warto 100 % czasu w grze grindować i farmic zeby go miec - zbierajcie kwiatki :]
Pogoń za epicami doprowadza do tego że jedynym celem jest kolejny pixel który sobie wymyślił Blizzard - ot tak od niechcenia jak 2h axe z AQ :lol:


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 12:37 
Cytuj  
Rozni ludzie , rozne potrzeby , rozne zestawy panvitan. Ja gram w ta gre tylko dla epixow ! Mam małego siusiaka IRL i dzieki epicom zdaje mi sie chociaz o te pare milimetrow dłuzszy !.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 12:38 
Cytuj  
ja kupuje skladniki na ah sukcesywnie
main zarabia to kupuje dla alta bo mainowi nic nie potrzeba po za enchantami i naprawami i tak wszystko trzeba wyfarmowac w instancji. Wiec kase z przychodow sobie dziele miedzy progressem repa a altem a wlasciwie jak jest okazja to kupuje na tony skladniki dla alta a jak nie ma to farmie repa :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 12:40 
Cytuj  
A ja sie masturbuje przy elfkach


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.