mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 11:42 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Patch mi sie nie podoba za duzo easy mode
teoretycznie tak ale uatrakcyjni się party 5 osobowe.
nie każdy noob bedzie musiał chodzić na rajdy. wiecej ludzi zacznie robić instance w party zamiast w rajdach :wink:

ogólnie pro gracze sa w mniejszosci wiec ogólnie nie dziwie sie że blizz ułatwia 8)


przeciez scholo/strat mozna bylo robic w 5 osob przed tym patchem malo tego mozna bylo robic przed patchem nefrujacym te instnacje i to nie w epixxach tylko jako green boy/girl.

Kazdy nerf startu/scholo oznacza wiecej runow na repa :(


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 11:45 
Cytuj  
exalted robi sie w WP nie runami w party :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 11:47 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
exalted robi sie w WP nie runami w party :wink:


polemizowalbym majac dps <100. no ale koniec OT bo znow nas modek postawi do pionu ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 12:19 
Cytuj  
to co 1.10 jutro ?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 12:26 
Cytuj  
nie no co ty :] dopiero testy odpalili


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 12:29 
Cytuj  
no wiem, ale mialo byc "in beggining of March" a nastepna sroda to juz 14 wiec bardziej polowa :S

ktos w koncu wie czy beda z tym patchem nowe servy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 12:43 
Cytuj  
ja się zastanawiam czy siadać i napieprzać repa na AV teraz czy po paczu. nie jestem pewien czy bedzie łatwiej czy trudniej :-?


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 12:48 
Cytuj  
Pomysly byly fajne - wykonanie moim skromnym zdaniem dosyc srednie.

Po pierwsze - jak bede chcial miec tier 0,5 to musze miec tier 0 ? Paranoja ... tym bardziej ze tier 0 nie mial wcale "classes: mage" itd. A to ze gracze doszli do tego ze Magister to Mag , Dreadmist to Lock itd. to oddzielna rzecz. Zalozmy ze ktos zbieral Dreadmista to co ? (mam 7/8 :P Gandling nigdy nie byl dla mnie na tyle mily zeby maske rzucic). Wiec podsumowujac moge sobie upgrade'owac set (z duzymi kosztami z tego co wiem), ktory nigdy nie byl w zaden sposob formalnie przypisany do mojej klasy .... zzz ....

Oprocz tego: Set 0,5 ma byc niby casual friendly, ze niby przygotowuje casuali na "nowe wyzwania". I jednoczesnie wprowadzaja cap 5 playerow na Scholo i Strat. Scholo - ok ... rozumiem, po ciezkim nerfie dluzszy czas temu (tak z polowe mobow usuneli) jest stosunkowo latwe 5-man. Ale niech mi ktos powie, ze casuale w green/blue crapie zrobia 5 man Strat (podkreslam - casuale, nie doswiadczeni gracze). O 10 man UBRSie nie wspominam (oczywiscie - jak najbardziej wykonalne, ale mowimy to o graczach, ktorzy nie sa w gildiach ktora zajmuje sie endgameowym contentem) - tutaj 15 man casuali nie ma wiekszych klopotow z wipenieciem ...

No chyba ze "usuniecie czesci mobow z niektorych instancji" oznacza nerf na poziomie tego , co kiedys zrobiono z Scholo ...

Co nie zmienia postaci rzeczy, ze pewnie i tak bede probowal 0,5 uzbierac - chocby po to zeby miec. Tyle ze ciekawe czy gildie uda mi sie na pare instancji namowic, jakos glupio isc z PuGiem i dawac "need" na Magister's Crown majac na glowie Netherwinda ...

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 13:00 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Patch mi sie nie podoba za duzo easy mode
teoretycznie tak ale uatrakcyjni się party 5 osobowe.
nie każdy noob bedzie musiał chodzić na rajdy. wiecej ludzi zacznie robić instance w party zamiast w rajdach :wink:

ogólnie pro gracze sa w mniejszosci wiec ogólnie nie dziwie sie że blizz ułatwia 8)


przeciez scholo/strat mozna bylo robic w 5 osob przed tym patchem malo tego mozna bylo robic przed patchem nefrujacym te instnacje i to nie w epixxach tylko jako green boy/girl.

Zrob Barona w 5 w 45 minut (takie jest wymaganie na rekawice epickie), w zielonym sprzecie.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 13:10 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Zrob Barona w 5 w 45 minut (takie jest wymaganie na rekawice epickie), w zielonym sprzecie.


A warte to chociaz staran ? Bo kolejka 15k osob jakos mnie wczoraj od PTR odrzucila ...

I te 45 minut to skad sie bierze.
- od zabicia pierwszego moba ?
- od pogadania z NPCem ?
- od wziecia questa ?

Moze mozna wyczyscic powiedzmy do Magistrate'a, wziac questa itd ... W tym ukladzie 45 minut byloby az za duzo ...

Zreszta z drugiej strony to wyglada mi to na jakies wyzwanie :) a tych w grze brakuje (nie licze questa na Bene czy luk huntera, ktore w niesprzyjajacych okolicznosciach (pvp serv) moga czlowieka tylko wkurwic ...)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 13:25 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Co nie zmienia postaci rzeczy, ze pewnie i tak bede probowal 0,5 uzbierac - chocby po to zeby miec. Tyle ze ciekawe czy gildie uda mi sie na pare instancji namowic, jakos glupio isc z PuGiem i dawac "need" na Magister's Crown majac na glowie Netherwinda ...


a tam ja mowie przed runem ze mimo ze mam SR nadal zbieram WH do kolekcji i bede needowal i pytam czy ma ktos cos przeciw temu. Jak maja to wychodze z party :]

Zoltan napisał(a):
Zrob Barona w 5 w 45 minut (takie jest wymaganie na rekawice epickie), w zielonym sprzecie.


no jak to ma casuale przygotowac na nowe wyzwania to n/c nie wierze ze ludki w green/blue dadza rade zrobic to w 45min, no chyba ze 5ciu priestow z holy nova ;-) (kidding)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 13:46 
Cytuj  
Zrobili w 1h 45min, 5 priestow. Szlag mnie jako maga trafia ta holy nova....

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 15:26 
Cytuj  
sirek napisał(a):
fajnie jeszcze żeby torby do miningu zmontowali....

Toż samo miałem napisać :lol:
Pewnie się zaraz skinnerzy odezwą ...


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 16:08 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
Pewnie się zaraz skinnerzy odezwą ...


fajnie bybylo jakby droodom zrobili torby na soulbound sprzed bo wiadomo ze droody nosza najwiecej gratow przy sobie


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 16:25 
Cytuj  
I rogalom na poisony i proszki :)


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 16:30 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
zderzaq napisał(a):
Pewnie się zaraz skinnerzy odezwą ...


fajnie bybylo jakby droodom zrobili torby na soulbound sprzed bo wiadomo ze droody nosza najwiecej gratow przy sobie


Oczywiscie ... a warkowie z oddzielnym sprzetem na kazdy resist to z pustymi torbami biegaja :P

Zreszta powiedz mi .. ile ty musisz miec sprzetu, skoro masz jeden i jedyny sluszny spec do instancji (jak twierdzisz :) )

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 16:48 
Cytuj  
jak sam mowisz Build do instancji do tego dodaj sprzet do instancji, pvp, farmy i juz troche mniej miejsca w inv.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 16:49 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Zrobili w 1h 45min, 5 priestow. Szlag mnie jako maga trafia ta holy nova....

rotfl
przesadzasz.
10 castów, każdy po 250dmg to jest nic dla mobow na 60lvlu :P[/url]


_________________
Obrazek

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 18:53 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Patch mi sie nie podoba za duzo easy mode
teoretycznie tak ale uatrakcyjni się party 5 osobowe.
nie każdy noob bedzie musiał chodzić na rajdy. wiecej ludzi zacznie robić instance w party zamiast w rajdach :wink:

ogólnie pro gracze sa w mniejszosci wiec ogólnie nie dziwie sie że blizz ułatwia 8)


przeciez scholo/strat mozna bylo robic w 5 osob przed tym patchem malo tego mozna bylo robic przed patchem nefrujacym te instnacje i to nie w epixxach tylko jako green boy/girl.

Zrob Barona w 5 w 45 minut (takie jest wymaganie na rekawice epickie), w zielonym sprzecie.

Jak najbardziej wykonalne. Ostanio zrobilem w 5man w 5X min - kwestia jednego restu i ze spokojem doable - random party, niektorzy z itemami z SM, lol :).


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 19:48 
Cytuj  
Czy mi sie przewidzialo czy druid w formie miska moze teraz tanczyc tak jak shaman w ghost wolf? :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.