mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 11:34 
 
iniside napisał(a):
Wiesz nie da sie wszystkim dogodzić. Ale tu się liczy ogól a nie garstka ludzi :]


hmmm jakies dane statystyczne ze wiekszosc chce wspolnych kolejek? Bo ludki ktore ja znam ratio i kolejki na silvermoonie odpowiadaja :P po za nielicznymi wyjatkami, kto chce instant bg roluje na horde, kto chce wysoka range jednoczesnie chodzac do instancji rolluje ally :P dobra ta dyskusja jest bezcelowa osobiscie mam nadzieje ze pomysl totalnie nie wypali.


A co do world pvp, tych keepow o ktorych pisali przedmowcy mam nadzieje ze pve nei zostanie pominiete bo to bylby skandal :evil:


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 11:37 
 
@Fabianek

Strasznie sceptycznie podchodzisz do nowych pomyslow Blizza...
Prawde mowiac jakbys ty byl glownym Developerem blizza to WoW od retaila pewnie by nie ruszyl.
Skoro az tak ci sie ta gra nie podoba i pomysly tworcow na jej rozwoj to moze ja olejesz i dasz sie optymista takim jak ja cieszyc z nowych zmian...


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu


Ostatnio edytowano 21 cze 2006, 11:40 przez kikas, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 11:39 
 
Fabien asshole ;c


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 11:43 
 
kikas napisał(a):
@Fabianek

Strasznie sceptycznie podchodzisz do nowych pomyslow Blizza...
Prawde mowiac jakbys ty byl glownym Developerem blizza to WoW od retaila pewnie by nie ruszyl.
Skoro az tak ci sie ta gra nie podoba i pomysly tworcow na jej rozwoj to moze ja olejesz i dasz sie optymista takim jak ja cieszyc z nowych zmian...


W tej wypowiedzi brakuje mi tylko: jak Ci się nie podoba Cancel Account :D


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 11:45 
 
Fabianek. Ty konserwatysto :P.
Ja osobiście liczyłem że Outdoor PvP poprostu zmieniecie PvE do marnego dodatku :P, a PvP zacznie odgrywać najważniejszą role :D. Ide o zakład, że kolo keepa bez raidu nawet nie bedzie co przechodzić bo będziesz potencjalnym celem numer jeden w okolicy :D. No i rewardy za kontrolowanie keepow powinny być lepsze niż te z Naxxrammas albo AQ :> Ale to już strefa marzeń raczej :]

Tak czy inaczej ja uważam ze linkowanie BG wypali, właśnie ze względu na różnorodność i to że na różnych serwerach są różni ludze :]. Pozatym jak chcesz grać w gre która nie jest uptejdowana, to np. Everquest 2 tam zmiany są takie że prawie żadne, a twórca olewa userów :D. Wszakże 90% zmian w patchac do wow jest właśnie dzieki whinom na forum :]

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 11:47 
 
moj serwer Al'Akir jest jednym z nielicznych gdzie horda czeka w kolejkach na BG, wiec ja jestem bardzo zadowolony z tych zmian :)

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 11:51 
 
Fajny klimat w pvp bedzie jak polacza.... Teraz znam ludzi z przeciwnej strony, mam swoich "faworytow" do oprawiania, oni znaja mnie, jakas tam spolecznosc sie buduje, a teraz bedzie sie wlazilo - pojawi sie ekipa Gallow Anonimow, powalczymy i again... Jedyna nadzieja ze open pvp bedzie lux i wynagrodzi zjebane na maksa polaczenie kolejek bg.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 11:53 
 
A ja z tego calego Global BG sie ciesze ze najlepsze gildie z serverow beda sie mogly napierdalac nawzajem :P


btw A moze zrobia to tak ze na Global BG bedzie kolejka zeby wyrownac Ratio? W takim przypadku musiala by byc opcja czy chcemy wejsc na Global BG czy Realm. Taki moj skromny pomysl :)


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu


Ostatnio edytowano 21 cze 2006, 11:56 przez kikas, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 11:54 
 
Teraz społeczność urośnie do poziomu globalnego. Mu be Positive :P

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:01 
 
Gildia Fabianka juz nie bedzie ownować i dlatego Fabianek jest smutny :(.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:01 
 
fajnie bede mogl zabic fabianka na bg ror :<


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:01 
 
no to fajnie xD
i żeby tylko nic nie zjebali xD


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:04 
 
kikas napisał(a):
Strasznie sceptycznie podchodzisz do nowych pomyslow Blizza...
Prawde mowiac jakbys ty byl glownym Developerem blizza to WoW od retaila pewnie by nie ruszyl.
Skoro az tak ci sie ta gra nie podoba i pomysly tworcow na jej rozwoj to moze ja olejesz i dasz sie optymista takim jak ja cieszyc z nowych zmian...


hehe mozliwe dlatego ze blizzard mi sprawil bardzo nie mila niespodzianke dajac 2 tygodnie przed moim black tigerem naxx i teraz mi rank spadnie i znow od nowa bede musial tluc.

A gra ogolnie mi sie podoba, poprostu chce czarnego tygrysa (i konika). Jak zdobede to bede mial cale pvp w glebokim powazaniu :]

kikas napisał(a):
A ja z tego calego Global BG sie ciesze ze najlepsze gildie z serverow beda sie mogly napierdalac nawzajem :P


owszem ale prawdopodobienstwo bedzie niskie bo nie mozna robic (przynajmniej na chwile obecna) ustawek.

Aldatha napisał(a):
fajnie bede mogl zabic fabianka na bg ror :<


lol

kikas napisał(a):
btw A moze zrobia to tak ze na Global BG bedzie kolejka zeby wyrownac Ratio? W takim przypadku musiala by byc opcja czy chcemy wejsc na Global BG czy Realm. Taki moj skromny pomysl :)


no i to jest mysl, ja tylko dodam ze 2 osobne rangi za realm i global i jak dla mnie to niech sobie robia to global pvp lol


edit:
hmmm mogli by dolozyc "ustawki" typu gildia A z servera X moze umowic sie na BG z gildia B z servera Y. Aby uniknac przekretow zwiazanych z farmieniem honoru to powinno byc takie bg bez jakiegokolwiek honoru zamiast tego mogli by dac mozliwosc AvA i HvH


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 21 cze 2006, 12:17 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:17 
 
Fabianek napisał(a):

world pvp ciekawe jak to rozwiaza na servach pve



A kogo to obchodzi? Server PVE jest PVE, jak chcesz byc zaflagowany 'nie ruszac mnie bo bede plakal' to bedziesz, jak bedziesz chcial walczyc to ci flaga zejdzie i cie zbijom :(


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:18 
 
Cytuj:
owszem ale prawdopodobienstwo bedzie niskie bo nie mozna robic (przynajmniej na chwile obecna) ustawek.


No waśnie to mnie cały czas boli na BG, dla przykładu mamy team w naszej pve gildii który lubi sobie polatać na BG od czasu do czasu, nie mamy na to za dużo czasu, powiedzmy z 2 h dziennie. Fajnie było by je spędzić na jakiś ciekawych meczykach (większość z nas ma CP w pupie) a nie na farmowaniu afk-ującej hordy. Szkoda że Blizz tego nie umożliwia. Imo bg-sy były by fajne gdyby blizz zrobił coś w tylu laddera lub jakiś drabinek turniejowych i rozdzielał punktami za miejsca, wtedy jakiś dobry premade mógłby poświęcić te pare godzin tygodniowo żeby wygrać turniej. Powiedzmy że na co dzień normalnie jak jest do tej pory, a co sobotę turniej za którego wygranie zgarniasz więcej CP niż jakiś farmer przez 6 dni.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:28 
 
Dla alliantow z serverow pvp polaczenie z serwerami pve to by byla chyba raczej katastrofa:D Przeciez na serwerach pve to alliantow jest 6-7 razy wiecej niz hordy wiec oni by mieli po polaczeniu kolejki dluzsze a nie krotsze na 100%.
Wogole to nie powinni laczyc roznych typow serwerow nie mam ochoty grac z noobami z pve

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:41 
 
Uwaga bo zagrujesz Fabiena.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:43 
 
Może jest dobrym MT i całe aggro weźmie ne siebie :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:44 
 
Vercin napisał(a):
Wogole to nie powinni laczyc roznych typow serwerow nie mam ochoty grac z noobami z pve


Ja mam 60tke i na pvp i na pve. i uwazam ze pvp (BG i rajdy na stolice) na servach pve jest duzo lepiej zoorganizowane niz na serwerach pvp, czy ty rowniez mozesz sie pochwalic posiadaniem postaci na lv60 na obu typach serverow skoro wyciagasz takie wnioski? jesli nie to n00bow poszukaj sobie wsrod "kurwa ppl" a nie wsrod ludzi grajacych na servach pve


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:45 
 
Vercin napisał(a):
Wogole to nie powinni laczyc roznych typow serwerow nie mam ochoty grac z noobami z pve


Sigend.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.