mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 13:53 
 
Jesli czyjes posty wywoluja u Ciebie agresje to chyba pora na wizyte u psychologa :wink: . Co do Twojego posta to ciezko dyskutowac z kims kto bezmyslnie powtarza jedno z naglupszych uogolnien zwiazanych z ta gra. Kazdy srednio rozgarniety gracz wie, ze zarowno paladyn i szaman swietnie sobie radza w solo i group pvp - sa tylko na przeciwnych biegunach (szaman to burst, paladyn antiburst support). Zabawne, ze uwazasz ze ktos ma 'wysuszony mozg' sam piszac posty w stylu CHORDA RZONDZI W PVP OLOL~.
Cytuj:
Udowodnij nam, że chociaż w drobnym stopniu wow nie wysuszył mi mózgu

Po twoim ostatnim poscie raczej ciezko bedzie czegos takiego dokonac. Wiem, ze to typo ale nie moglem sie powstrzymac :<
edit: Kromer ladne podsumowanie; eot z mojej strony


_________________
cypis#2942
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 13:59 
 
aber nie ma co dyskutowac z nimi.. dla nich jestes podludziem bo nie masz przynajmiej 40 epaxxow :P


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 14:10 
 
cypis napisał(a):
Jesli czyjes posty wywoluja u Ciebie agresje to chyba pora na wizyte u psychologa :wink: . Co do Twojego posta to ciezko dyskutowac z kims kto bezmyslnie powtarza jedno z naglupszych uogolnien zwiazanych z ta gra. Kazdy srednio rozgarniety gracz wie, ze zarowno paladyn i szaman swietnie sobie radza w solo i group pvp - sa tylko na przeciwnych biegunach (szaman to burst, paladyn antiburst support). Zabawne, ze uwazasz ze ktos ma 'wysuszony mozg' sam piszac posty w stylu CHORDA RZONDZI W PVP OLOL~.
Cytuj:
Udowodnij nam, że chociaż w drobnym stopniu wow nie wysuszył mi mózgu

Po twoim ostatnim poscie raczej ciezko bedzie czegos takiego dokonac. Wiem, ze to typo ale nie moglem sie powstrzymac :<
edit: Kromer ladne podsumowanie; eot z mojej strony



Zaraz

A gdzie ja napisałem ze chorda rzĄdzi ( - tak sie to pisze ?? ) w pvp ??

Moje stwierdzenie odnosiło się jedynie do tych dwóch klas a nie do stron konfliktu.

Rozgrzałeś się Cypis idź się napij zimnej coli bo pierdoły piszesz. Każdy ma prawo do własnego zdania a ja twierdze ze cel paladyna albo padnie po pół roku od rozpoczęcia bicia albo ze starości albo ze śmiechu a przez ten młotek paladyni na BG stali się jedynie nieudolna repliką rogali czyli dobijaczami ciężko rannych nic poza tym. Paladyn to klasa wspomagająca healerów tzw. cleanse bot a ludzie na siłę robią z niego postać do pvp

Postal napisał(a):
aber nie ma co dyskutowac z nimi.. dla nich jestes podludziem bo nie masz przynajmiej 40 epaxxow :P



pocieszajace stwierdzenie dziekuje

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 14:16 
 
Dlaczego na siłe?? Nie rozumiem tak zwany "DPSadin" wcale nie jest zly w PvP inna sprawa że jest ich baaaardzo mało bo nie pozwalają na to rajdy PvE i buildy, a druga że mało ludzi z umiejętnościami gra Palladynami gdyz jest to klasa postrzegana własnie jako "loladyn" , gram hordą i mogę powiedzieć że u mnie na serwerze jest jeden , słownie JEDEN "DPSadin" którym gra naprawde człowiek z umiejętnościami w PvP , drugą stroną medalu są shammy o których wszyscy piszą że są "uber" w PvP tu też liczy się skill , oczywiscie i w jednym i w drugim przypadku dobry gear pomaga.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.


Ostatnio edytowano 25 lip 2006, 14:31 przez Shadowclaw, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 14:18 
 
Cytuj:
aber nie ma co dyskutowac z nimi.. dla nich jestes podludziem bo nie masz przynajmiej 40 epaxxow

Dokladnie. Bedziesz grzeczny to pozwole ci czyscic moje buty.
Cytuj:
Moje stwierdzenie odnosiło się jedynie do tych dwóch klas a nie do stron konfliktu.

Sorry, ale roznice definiuja frakcje. Jak piszesz, ze szaman jest lepszy do pvp to logicznie rzecz biorac strona ktora ma szamana bedzie z braku innego slowa 'lepsza'
Cytuj:
Rozgrzałeś się Cypis idź się napij zimnej coli bo pierdoły piszesz.

Dobze plose pana.
Cytuj:
Każdy ma prawo do własnego zdania a ja twierdze ze cel paladyna albo padnie po pół roku od rozpoczęcia bicia albo ze starości albo ze śmiechu a przez ten młotek paladyni na BG stali się jedynie nieudolna repliką rogali czyli dobijaczami ciężko rannych nic poza tym. Paladyn to klasa wspomagająca healerów tzw. cleanse bot a ludzie na siłę robią z niego postać do pvp

Albo nie masz 60tki, albo po prostu malo widziales. Paladyn moze praktycznie z kazdej klasy zrobic maszynke do zabijania, kto widzial warriora z blessing of freadom wie o czym mowie. Jesli chodzi o solo pvp to pala z dobrym +dmg sprzetem moze spokojnie walnac combo rzedu 2-2,5k dmg. To wszystko z plate, bankami i 6sekundowym stunem.

Zreszta i tak ta dyskusja jest bez sensu, bo ten mix klasowy bedzie wprowadzony glownie zeby zbalansowac pve, a nie pvp.


_________________
cypis#2942
Obrazek


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 14:28 
 
Dziekuje Shadow za włączenie się do dyskusji.

Dziękuję Cypisowi za w końcu ciekawą odpowiedz na poziomie. Nareszcie jakiś doświadczony gracz udzielił ciekawej odpowiedzi.

Btw.

sprawdzę to sobie zwłaszcza to o czym pisał Cypis


Dziękuję dla mnie eot

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 17:46 
 
A mi się zmiana podoba...

Bardziej zależy mi na ogólnym balance miedzy frakcjami niż jakimś wyimagionowanym klimacie. Klimnacie, który polega głównie na "paladyn to ciul" w hordzie i "Nerf shamans" w alliance.

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 18:10 
 
Jezeli 'balansem' nazywaja zacieranie roznic pomiedzy frakcjami to nie chce czegos takiego ;/
Nie bede plakal nad tymi zmianami,pewnie nawet rerolne sobie palasia hordziaka for fun ale wolal bym zeby ta zmiana nie weszla w zycie.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 18:25 
 
aber napisał(a):
Dziekuje Shadow za włączenie się do dyskusji.

Dziękuję Cypisowi za w końcu ciekawą odpowiedz na poziomie. Nareszcie jakiś doświadczony gracz udzielił ciekawej odpowiedzi.

Btw.

sprawdzę to sobie zwłaszcza to o czym pisał Cypis


Dziękuję dla mnie eot


Czy mi sie zdaje czy probujesz wejsc cipaskowi do wanny?:(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 18:28 
 
TaoTao napisał(a):
Jezeli 'balansem' nazywaja zacieranie roznic pomiedzy frakcjami to nie chce czegos takiego ;/
Nie bede plakal nad tymi zmianami,pewnie nawet rerolne sobie palasia hordziaka for fun ale wolal bym zeby ta zmiana nie weszla w zycie.


Jak nie potrafisz rozroznic hordy od alliance bez patrzenia na klasy to mysle ze czas wrocic do ksiazek i rozwinac wyobraznie ;]

@roozter, spokojna glowa. Cypisa stary ma dozywotnia miejscowke :)


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 18:50 
 
Dwutlenek napisał(a):
A mi się zmiana podoba...

Bardziej zależy mi na ogólnym balance miedzy frakcjami niż jakimś wyimagionowanym klimacie. Klimnacie, który polega głównie na "paladyn to ciul" w hordzie i "Nerf shamans" w alliance.


O co biega z tyn pisaniem na pomarańczowo ? Najpierw Calis, teraz ty ? :(


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 18:53 
 
A o co ma chodzic:|?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 19:02 
 
hihihihihi *o*


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 19:11 
 
Nestor plz daruj sobie takie delikatne wjazdy ;/ Mam gdzies lore ale wolal bym zeby byly znaczace roznice miedzy frakcjami a nie wyglad +2-3 drobnostki bo to pojscie na latwizne a nie balans.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 19:17 
 
TaoTao napisał(a):
Nestor plz daruj sobie takie delikatne wjazdy ;/ Mam gdzies lore ale wolal bym zeby byly znaczace roznice miedzy frakcjami a nie wyglad +2-3 drobnostki bo to pojscie na latwizne a nie balans.

Nie, to proste rozwiazanie zapewniajace 100% balans. Whine less.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 19:45 
 
Jezeli dla was jaka kolwiek negatywna reakcja jest whinem to spoko :).Tak na to patrzec to 99% postow na jakim kolwiek forum jest whinem.Whine more

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 20:08 
 
TaoTao napisał(a):
Jezeli dla was jaka kolwiek negatywna reakcja jest whinem to spoko :).Tak na to patrzec to 99% postow na jakim kolwiek forum jest whinem.Whine more


YUO IS TEH SUCK! L2P! KK?.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 20:11 
 
Qraczek napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Mirtul napisał(a):
Postal napisał(a):
"l2p" ulubione sformuowanie ludzi ktorzy nie maja nic ciekawego do powiedzenia..

l2p


Mirtul --> IQ=0


Masz juz frostbolta rank 11 ? :D


mam


Posty: 40
Dołączył(a): 1.03.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 20:38 
 
Sobtainer napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Mirtul napisał(a):
Postal napisał(a):
"l2p" ulubione sformuowanie ludzi ktorzy nie maja nic ciekawego do powiedzenia..

l2p


Mirtul --> IQ=0


Masz juz frostbolta rank 11 ? :D


mam


no wai! cant be

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 21:10 
 
widze znowu sie zaczyna +1 +2 +3? :P

modkowie ruszcie assy :P

po pokemonach przyszla moda na kolorowe czcionki xD


Ostatnio edytowano 25 lip 2006, 21:21 przez Postal, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.