mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 16:54 
Cytuj  
Hope napisał(a):
wiesz moja gildia tez robi wszystko sama jakos nikogo o nic nie prosimy a wskoczylem do niej jak dopiero zg zaczynali robic wiec nie mow mi ze tylko epicki zbieram bo mam moze z 4.


Zapominasz o tym ze Warcry to polska gildia, wiec nie jest to takie proste, sam wiesz co mieliscie po stronie ally, szybko sie wam wszystko rozlecialo, a mialem nadzieje ze jakies eventy sie zrobi wspolnie.
Problem to zrobic polska gildie od zera i utrzymac ja tak by dotrwala do mc/bwl , wiec nie wyliczam ci ile masz epikow tylko podejscie do gry, jesli cie bawi wchodzenie na nowy serwer po to by z miedzynarodowa gildia chodzic po epiki to twoja sprawa.
To samo dotyczy pvp, standart to zrobic 10 range by miec sprzet na pve, a osob po stronie hordy, ktora farmuje 14 range jest bardzo malo, zazwyczaj lataja po gildiach roznych, zrobia 14 range i pojda na inny, a takich ludzi jak widac po stronie ally jest sporo bo ostatnio wchodze na wsg i nadal te same nicki co byly 2 miesiace temu, mecza 14 range.
Zapewne jakb sie trafilo po obu stronach po rowno farmerow honoru to inaczej by to wygladalo, a kto jest dziciak to nie mam pojecia, chyba wszyscy bo to przeciez gierka dla dzieci :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 17:11 
Cytuj  
Premade dla mnie, to grupa ludzi, kt. graja ze soba, dolaczaja jak team ( mniej wiecej ). Kazdy wie co ma robic itp. PuG, to ludzie, kt. niezaleznie dolaczaja, nie maja ustalonego teamplay i maja problem ze zrobieniem raidu i wylonieniem lidera :)

Czy ja gdziekolwiek pisalem, ze ally to noobki ? ( QFT, please ). Alliance ma ( przynajmniej miala jak tam gralem ) jeden premade ( teresha, rinx, wczesniej chyba pod wodza Jogarasa to wszystko bylo ) slownie i nie wydawalo mi sie, bo przez pare tygodni zawsze wchodzili tym samym teamem ( z rotacja moze jednego maga ). Wszystkie inne teamty to PuGi, a przynajmniej z organizacja jak pug i klada sie potulnie jak paczka dropsow.

Horda nie rozpedzala swojego premade ( zauwazylem, ze to joke ), a raczej nie marnowala czasu na robienie zadnego, skoro alliance nie dolaczal po przegranych grach ( przeciez sobie tego nie wymyslam, gralem w tym premade i wiem jak bylo ). Wiec z czasem ludzie zmienili priorytety na PvE czy RP, a majac i tak w wiekszosci r12 co najwyzej grali w PuGu zeby dobic rep do exalted. A Viper, z kt. sie tak smiejesz, Hope ( swoja droga, bracie, wez do reki slownik ort. ), to najlepszy lock na tym servie po Iceflower ( ally dla odmiany ) IMO. Hordy gra pewnie ze 2-3 razy wiecej w PvP niz ally ( mimo ze ally jest 2 razy wiecej na servie niz hordy :), ale wszystko to sa PuGi, kt. nie moga sobie poradzic z jednym paladynem - smutne, ale prawdziwe :)

Ogolnie, polecam ten server, to mimo duzej ilosci nowych graczy i carebearow, klimat jest dosyc fajny.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 18:37 
Cytuj  
'server z przyszloscia' poki co rozumiem... kk, cu@ravenholdt w sierpniu ;*


Posty: 18
Dołączył(a): 28.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 lip 2006, 22:02 
Cytuj  
jak juz zalozysz chara to /join polska ;)


_________________
Gnome Warlock - Ravenholdt

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2006, 09:37 
Cytuj  
narazie niczego nie oczekuj :D

*

Posty: 120
Dołączył(a): 7.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2006, 12:27 
Cytuj  
tez od sierpnia chce zaczac grac na ravenholdt :)

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2006, 21:02 
Cytuj  
No wlasnie Dark Omen polozyla Ragne ;) chlopaki pedza

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 22:55 
Cytuj  
Wiadomo już kiedy nowy pvp wychodzi?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 22:55 
Cytuj  
za szybko to nie nastapi


Posty: 38
Dołączył(a): 19.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 13:28 
Cytuj  
Jutro wychodzi nowy realm PVE. Zapewne będzie tam więcej PVP niż PVE, skoro głodni PVPowcy są tak zdesperowani, że okupują nawet nowe niemieckojęzyczne serwery.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2006, 13:32 
Cytuj  
gdzie bedzie wiecej pvp? na pve? jajo, jak nie ma przymusu wlaczana pvp to nikt nie wlaczy ;x

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.