mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 18:06 
Cytuj  
*slaps naughty carebear*


_________________
I wish to place a trash barrel~

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 18:08 
Cytuj  
Aenima - LOL !!! Prosze Cie nie nadinterpretuj zbyt wiele, nigdzie Cie tak nie nazwalem, ale skoro sie takim poczules to juz twoja sprawa! Ja wyrazilem swoj poglad nie najezdzajac na nikogo, wypowiadajac sie tylko OGOLNIE ! A ty powinienes jednak wziac jakis urlop, abys zaczal trzezwo myslec i nie narzucac czegos komus !
A prawda jest jak dupa, kazdy ma swoja !

No i naprawde staram sie Cie jakos zrozumiec ale nie umiem i nadal nie rozumiem jak mozna komus cos narzucac ??? Ojcem moim nie jestes a nadal chcesz mnie wyrzucic z WoW do FF11 hahaha !!! LOL !
No comments !

Szkoda ze nie napisales abym sobie poszedl na forum o FF11 - haha - ciekaw jestem Twoich dalszych pomyslow !?


OK ale aby skonczyc taka dyskusje w sumie do niczego nie prowadzaca,
co zlego to nie ja - Errare Humanum Est !!


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 18 lis 2004, 18:12 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 18:10 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
mops albo jest pvp albo jest jakies gowno. Jak n00by chca byc chronione to niech graja na "normalnym" serwerze a wszyscy ktorzy lubia niech graja na pvp. Myslalem ze server pvp a nie pvp w :neutralnych" zonach.
A pvp solo jest fajne bo wtedy wchodzi skill.


Calkowicie sie zgadzam !
Albo server jest pvp albo nie !
Mi zdecydowania odpowiada ze jak mam 5lev to musze uwazac czy mnie ktos nie kilnie.
Safe levelowanie jest totalnie nudne.

Gdyby nie wprowadzali podzialu na servery pvp i gejowskie to jasne ze takie rozwiazanie mialbo sens.
Ale jezeli juz cos sie nazywa "server pvp" to niech to bedzie server pvp !

Co do sensownosci zabijania graczy na 5 levelu przez kolesie na 50 - uwazam ze to ma sens - i to wielki ! :)
To jest gra RPG - z natury rzeczy gra RPG polega na "odgrywaniu roli".
Postac ktora gram musi miec swoj "charakter" - nigdzie nie jest powiedziane ze to musi bys charakter prawozadny dobry , moze byc tez haotyczny zly :)
Moge miec fun grajac postacia ktora jest psychopatycznym morderca , ktora wlasnie swietnie sie bawi zabijajac totalnych newbiasow.
Narazam sie dzieki temu na zbiorowa nienawisc wrogiej strony i jak przychodzi odsiecz to hide i w nogi :)
Granie postacia ktora jest debilem , skurwysynem itp nie swiadczy wcale o tym ze osoba ktora nie gra taka wlasnie jest.

Ograniczenia sa dobre i potrzebne ale na normalnych serverach.
Server pvp z powinien byc hardcore - jak komus to nie odpowiada niech gra na normal.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 18:15 
Cytuj  
Scorpion - hahaha - przerazasz mnie !!!


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 18:23 
Cytuj  
Scorpion nie zgadzam sie. Pvp w wow nie jest na tyle dobre zeby moglo byc hardcore. To nie jest UO, jasne? Pograj wiecej. Wow jest swietna pozycja ale to nadal pozostaje kwestia leveli i tym podobnych spraw, ktore koliduja z fajnym pvp.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 18:32 
Cytuj  
Koma napisał(a):
Scorpion nie zgadzam sie. Pvp w wow nie jest na tyle dobre zeby moglo byc hardcore. To nie jest UO, jasne? Pograj wiecej. Wow jest swietna pozycja ale to nadal pozostaje kwestia leveli i tym podobnych spraw, ktore koliduja z fajnym pvp.


A czy ja mowie ze WoW nie jest fajne ?
Jest i to bardzo :)
Napewno bede w to gral.
Ale to rozwiazanie z pvp mi sie nie podoba.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 18:34 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Scorpion - hahaha - przerazasz mnie !!!


No ja w RL jest milym ,spokojnym , pokojowo nastowionym gosciem :) j/k

I w grach bawi mnie bycie chujem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 18:35 
Cytuj  
Zapomniales chyba, ze PvP w WoW jest wziete prosto z... Warcrafta (dziwne, nie?). Horde v. Alliance. Ni mniej, ni wiecej. Jak chcesz odgrywac tego wielkiego, zlego, jesli i tak bijesz tylko swoich naturalnych wrogow? Bez mozliwosci komunikacji z nimi? ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 18:42 
Cytuj  
a moim zdaniem nie powinien i dobrze ze sa takie ograniczenia - nie podoba się, spadać do innej gry. Biadolenie i płacz nic nie da - Blizzard imho dobrze to przemyslał.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 18:42 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Zapomniales chyba, ze PvP w WoW jest wziete prosto z... Warcrafta (dziwne, nie?). Horde v. Alliance. Ni mniej, ni wiecej. Jak chcesz odgrywac tego wielkiego, zlego, jesli i tak bijesz tylko swoich naturalnych wrogow? Bez mozliwosci komunikacji z nimi? ;)

X.


Sytem FvF mi nie przeszkadza :) Ale oczywiscie wole open pvp bez zadnych ograniczen.
Ale zgadzam sie ze w WoW byloby to pomylka.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 18:59 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nie podoba się, spadać do innej gry.


No ten argument (o ile to sie da nazwac argumentem) nadaje sie do obrony dowolnego produktu.

"Nie podoba sie ze nasze samochody sie psuja ? - nie kupuj ich !"
"Nie podoba sie ze nasze dziwki smierdza ? - wybiez inna agencje !"

Takie rozwiazanie jest zawsze no nie ? Ale to wzaden sposob nie zabrania krytyki jezeli cos sie komus nie podoba.
Zwlaszcze jezeli produkt generalnie mi sie podoba ale pewne rzeczy MOIM zdaniem sa nie do konca ok.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 19:48 
Cytuj  
na oficjalnym forum jest duzo dyskusji na temat hardcore pvp.
I nie dziwota wielu tego oczekuje.
generalnie przeciez nie chodzi o zmiane systemu pvp wszedzie ale stworzenie przez blizza oprocz regular pvp takze hardcore pvp serwerow.
Wiec nie rozumiem o co ten krzyk (juz.) ;)

Mi takie ekstremalnie niebezpieczne srodowisko odpowiada, wiec jestem za.
Problemu nie ma dopoki istnieje mozliwosc wyboru serwerow, nikt nie jest forsowany do stylu gry ktory mu nie odpowiada. Pytanie tylko czy takie hardcore serwery wogole beda.

tu bylo jeszcze duuuuzo txtu (glownie na temat dlaczego mi to odpowiada i moich doswiadczen z takimi systemami) ale skrocilem essej o 77% , nie dziekujcie :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 21:54 
Cytuj  
Me happy ze pare osob zrozumialo moj post, i jak x napisal to jest warcraft . I mam cicha nadzieje ze blizz zrobi chociaz jeden server gdzie ja i jeszcze kilku innych "debili" bedzie moglo wyzywac sie na biednych newbaskach.

Ps. Bodzio nie bede z toba gadal bo widac ze zabicie 329084230984023 mobow w ff nie wyszlo ci na zdrowie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 22:33 
Cytuj  
Marek ale my gramy w Horde , ja jestem zapchlonym Taurenem a Aenima
obślizgłą trolicą , co z tego że gankneliśmy pare zielarzy w lesie ? , mogli siedzieć w safe zone a nie biegać za kwiatkami z 10-11 levem , pare metrów od Horde teritory , mieli pecha bo natkneli sie na nas , jakbyśmy ich zostawili to by mogli dołączyć do zerga na Crossroads . Jak ktoś pieści
craftskille to mam go zostawić? , chyba żartujesz , żałuje tylko że nie było lootowania corpsów ale to pewnie kwestia czasu :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 22:45 
Cytuj  
A tak BTW tych jezykow to moze ktos wie jak to z tym jest ? Bo tez widzialem ruskich nadajacych po "swojskiemu" ale ja nie moglem ani polskich znakow ani japonskich uzywac.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 00:32 
Cytuj  
Aenima - No comments ! Mimo wszystko zycze milej gry :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 19 lis 2004, 01:09 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 01:02 
Cytuj  
@ Gokulo

oprócz ruskiego i koreańskiego jest trzecia opcja : 1337 speak (i to ograniczony) nie musisz tego lubić , ale dzięki temu

/\/\()2|\|4 513 |)094|)4<

ofkors to ostatecznosc , najlepiej porobic bindy

www.1337.net :wtf:

[/jk]


_________________
you are already dead

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 03:39 
Cytuj  
Dla mnie hardcore PvP w WoW bylby porazka, mianowicie od lvl1-15 albo moze i nawet do lvl20 jest "tutorial" gry.
Poprostu zaczynasz gre i sie na poczadku uczysz podstaw i to bez stresu...

A FvF na scislych zasadach jest poprostu "bullseye" jezeli chodzi o moj gust, nie moglo byc lepiej, zone z open PvP (jakies 70% terytorium), zero komunikacji (hmmm no poza "/emote Says: Fuck you! Horde scum!"), nadchodzace battlefields z zamkami i machinami.

Co tu wiecej potrzebowac? Przeciez mozna rownie dobrze i szybko killowac ludzi na lvl15+ na contested territory, posiadajac lvl50+.


PS.To jest chyba teraz najlepiej zrobiony MMORPG od paru lat, jedynie moze pobije go MEO ale to sie poczeka.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 03:53 
Cytuj  
lvl 15-20 player ginie po jednym nuku lvl 50 + Maga czy Warriora więc masz rację ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 04:00 
Cytuj  
No ja dzisiaj dorwalem maga na lvl ?? i walnelem ambush+kick+gouge+backstab i wyszlo jakies 250dmg, a jak juz mialem zero energy to on jednym pierdnieciem zabral mi moje 420hp :o

PS.lvl19

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.