mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 13:34 
Cytuj  
251 samych rogue na 60tych bylo na wszystkich serverach bety. Warriow podobnie, hunteow mniej niz 100, druidow okolo 150, magow pod 300, palladynow to samo, priest jak paladyn, shamanow okolo 130 i warlockow jak poprzednicy.

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 13:40 
Cytuj  
w sumie moze i bylo wiecej, ale wiem ze tyle napewno bylo, bo na jakiejs stronce znalazlem kiedys profile postaci 60cio levelowych. Nie pamietam teraz juz gdzie, bo te liczby na gg kumplowi wysylalem i wlasnie z archiwum gg je mam.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 13:46 
Cytuj  
stawiam 5zeta ze NP znudzi sie max po 2-3 miechach jesli ta gra wyglada jak opisujecie ;P


_________________
retired...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 13:59 
Cytuj  
astatus a to nie sa przypadkiem dane z CB?

co to NP?

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 14:02 
Cytuj  
www.nolbypride.se
btw czy ktos kto gral w daoc i jakos powazniej pvp uskutecznial w wow moze powiedziec w ktorych miejscach sie roznia a ktore elementy maja wspolne te gry?? nie obchodzi mnie levelowanie tylko pvp samo w sobie z gory thx :D


_________________
retired...


Ostatnio edytowano 20 lis 2004, 14:05 przez Mr.FooT, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 14:29 
Cytuj  
Foot wlasciwie niczym procz tego ze walka moim zdaniem jest szybsza i bardziej efektywna, nie wiadomo jeszcze wsyzstkiego bo nie ma calego pvp contentu w grze.

juz.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 14:35 
Cytuj  
hmmm efektywna czy efektowna?? bo nie kumam jak walka moze byc bardzie efektywna :) efektywna to moze byc grupa/gildia imo :D ale ja juz tak mam ze sie czepiam. Poza tym krzyk NF mocno zdynamizowalo RvR takze nie wiem czy jest bardzie dynamiczne :D Niby na forach daoc pisza ze pvp jest porownywalne w obu grach z tym ze WoWowi brakuje jesio contentu ktory DAoC wypracowal sobie przez te pare lat (Realm Ranki RAsy etc), ale tbh ja tam nie jestem przekonany do wypowiedzi ludzi ktorzy nie znaja nawet wlasnego frontieru :D Takze jakby ktos bardziej na swiezo byl z DAoC to pls niech cos dorzuci od siebie

PS
tylko nie fea bo on jest malo obiektywny i ostatnio nawet tetrisem sie podniecal :P


_________________
retired...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 15:05 
Cytuj  
Efektowna owszem.
Pozatym- frontier znam, bo testowalem nfy, jakos mi nie przypadly do gustu, zreszta nie chodzi o znajomosc map ale o fakt znajomosci rozgrywki i swiadomosci tego jak walka sama w sobie wyglada (tu wg mnie zdecydowanie walka wypada na korzysc wowa bo po prostu jest szybsza, wymaga wiekszej koncentracji i szybkosciw podejmowaniu decyzji). Pozatym, zeby porownac, to dobrze by bylo jednak poczekac na tenze wlasnie content w wow. Bo w tej chwili pvp w wow to praktycznie frakcja kontra frakcja rajdy dla samej zabawy i satysfakcji rajdu na tereny przeciwnika.

PS. Realm ranki to wg mnie najwieksza porazka daoca, poniewaz satysfakcja z gry zamienila sie w satysfakcje z rr.
PPS. Foot, ja natomiast nie jestem przekonany do wypowiedzi osob ktorych zasob slownictwa nie wykracza daleko poza tbh, qq i n00b :>, tudziez takich ktorzy do rr5 dochodza 3 lata :P

juz.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 16:32 
Cytuj  
Koroner napisał(a):
Moja gra raczej polegala na testowaniu


..nom a nasze nie... :>


Posty: 28
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 17:15 
Cytuj  
:) jak juz sie tego czepiasz to wielu graczy skupilo sie na tym, ale dla duzej grupy graczy uczestniczacych w OB US byla to jedyna mozliwosc grania (szczgolnie ze 60 zl miesiecznie to dla przecietnego Polaka to dalej duza kwota)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 17:24 
Cytuj  
Koroner napisał(a):
szczgolnie ze 60 zl miesiecznie to dla przecietnego Polaka to dalej duza kwota

Dla przecietnego dzieciaka, chciales chyba napisac. Przecietni Polacy nie graja w MMORPGi. Nie dlatego ze ich nie stac (bo wiekszosc zarabia i ich stac), tylko dlatego, ze ich to nie interesuje.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 28
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 17:28 
Cytuj  
tak chodzilo mi o dzieciaka

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 17:34 
Cytuj  
To teraz warto sobie uswiadomic, ze wiekszosc mmorpgow nie jest dla przecietnych dzieciakow :)
Jest zreszta o tym dyskusja w innym watku, wiec EOT :)

X.

PS. A dokladnie, to tu: viewtopic.php?t=9701


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 17:42 
Cytuj  
hmmm nie rozumiem do czego, a wlasciwie do kogo pijesz krzyk :o
PS
a co przeszkadza ci miec satysfkacje z gry i patrzec jak leca cyferki?? no i poza tym masz jakas wymierna nagroda za, jakby nie patrzec, kupe czasu wladowanego w gre (RAsy)
PS2
aha i polecam troche czytania ze zrozumienim nastepnym razem...
(jakbys mial trudnosci to ci powiem ze to o znajomosci frontierow bylo ukierunkowane na ludzi piszacych na roznych forach nie-polskojezycznych..)


_________________
retired...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 17:51 
Cytuj  
Foot pewnie ze mozna, jak sie to zrobi w przemyslany sposob a nie tak jak Mythic (ktory zrobil z daoca calkowicie inna gre (wprowadzajac tysiac niedostatecznie przetestowanych rzeczy) - takie mmo(t/f)psrpg ktore swoja droga nie potrafi utrzymac stabilnosci w tym pedzie zmian w ktorymMythic sie chyba zagubil).

juz.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2004, 17:53 
Cytuj  
hmmm skoro tak uwazasz..
ja uwazam ze NFy mocno poprawily balance i tu juz liczy sie przedewszystkim skill a nie RR (oczywiscie wysokie RR pomaga ale juz nie tak bardzo jak w OF) i mythic chyba idzie w dobra strone, no ale ile osob tyle opini
anyway zrobil sie temat o daoc :D


_________________
retired...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.