mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 13:38 
 
No to porwonajmy do wow. W Wow jak uzywam flight patha to wsiadam na jakis srodek transpotu i widze jak moja postac przemieszcza sie po swiecie moge podziwiac widoki widze ludzi ktorzy biegaja na dole robia questy moga mi pomachac:P W war mam ekran loading nawet jak lece do zony obok i tak samo jak ide tam na piechote. Przejscie miedyz zonami w wow to 0 loadingu jedynie kontynety sa oddzielone ale i tak najpierw chwile lece tym zepelinem/plyne statkiem a nie pojawia sie tylko ciagle ta sama animacja tylko. W wow moge plywac latac a w war to moglem conajwyzej wpasc pod podloge w miescie jak mnie zlagowalo i spasc gdzies poza mape.
Silnik i jego wykonanie w wow jest duzo lepszy niz war a zrobili go kilka lat temu.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 13:40 
 
Mendol napisał(a):
vercin jesli chodzi o te nowe rozwiazania z questami, to przepraszam, ze zapytam ... w ile mmo grales oprocz wow'a skoro jest to dla ciebie nowosc?

jak rozumiem jak podrozujesz w wowie miedzy zonami roznych ras to nie masz loadingow jak w przypadku zeppelinow? a jak wchodzisz do instancji w wowie (ktory sie z nich w duzej mierze sklada) to co niby masz?
prosze cie juz przestan :-)

btw jedna zona t3 w war'ze, w ktorej nie zonujesz/loadingujesz to jakies hmm 40 questow? o ile nie wiecej + rvr z bo i keepem.


jedna zona w Wotkl to 150 questow w tej chwili... Zepeliny to zmiana kontynentu - pomiedzy zonami w wotkl nie ma loadingow w ogole.

I naprawde wierz nam - takich ciekawych questow i mechaniki ich wykonywania jak w Wotlk nie bylo dotychczas w zadnym z mmorpg.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 13:42 
 
Przy przechodzeniu miedzy zonami tego samego Tieru nie ma screena loading. Jest tylko miedzy Tierami, czyli Twoim WoWowym contentem.

A co do tego ze flight master nie lata(taki skrot myslowy): mozna na to roznie patrzec.
Jezeli jest akcja RvR to zwykle chcialbys sie tam dostac zanim sie skonczy.
Z drugiej strony fajnie byloby lecac ogladac widoki.
Dla mnie po rowno, bo po jakims czasie wkurwialy mnie te przeloty miedzy np. Sepulcher a UC...tylko czas zabieraly.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 20 lis 2008, 13:43 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 13:42 
 
no silnik wow'a jest jego mocna strona, nie zaprzeczam. i jest lepszy, chociaz nie wiem jak w tej chwili sprawdza sie w outdoor pvp przy np. 100 osobach nawalajacych sie.
po premierze nie bylo to mozliwe (no chyba, ze ktos lubil ten zajebisty wow'y combat tyle, ze z 30sec lagiem).

z tym lataniem masz racje, tracisz czesc czasu po to zeby poogladac jak ludki biegaja na dole a po parunastu sekundach i tak masz loading ;-p
w war'ze zonowania w tych samych tierach rasowych nie zauwazasz (jak pisalem 2-3sec freeze) i sa naprawde wystarczajaco duze.
jak lece to zalezy mi na tym zeby doleciec gdzies szybko i bezbolesnie. widoki podziwiam sam jesli chce :-)
poza tym war jest 2 miesiace po premierze, wow 4 lata.
zobaczymy co bedzie w war'ze za rok i porownamy :-)

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 13:42 
 
Vercin zostaw, nie karm troli - oni udowodnili już całemu światu jaki miałki i kiepski jest WoW, dlatego też wszyscy wolny czas spędzają w ich wspaniałym WAR-ze a serwery Bliza świecą pustkami :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 13:45 
 
kolega achem po raz kolejny udowadnia, ze potrafi czytac i rozumiec to co piszemy.
to moze po polsku: NAM podoba sie war i bronimy go wtedy kiedy ludzie z dzialu WOW zaczynaja pisac bzdury na jego temat (dosc czesto wyssane z palca wyobrazenia bo o samej grze nie maja pojecia).
czy ja was namawiam zebyscie grali w war'a? nie. podoba sie wam wow i super.
rynek jest na tyle duzy, ze moze w tym samym czasie istniec na nim kilka roznych mmo.
przestancie tylko wmawiac po raz kolejny, ze wow jest jedyny, innowacyjny, rewolucyjny itd. itd. bo 90% tego co jest wowie to zapozyczenia z innych mmo.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 13:46 
 
Achem, jak na ironie, jedynym trolem na tej stronie topicu jestes Ty :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 13:48 
 
Achem napisał(a):
Vercin zostaw, nie karm troli - oni udowodnili już całemu światu jaki miałki i kiepski jest WoW, dlatego też wszyscy wolny czas spędzają w ich wspaniałym WAR-ze a serwery Bliza świecą pustkami :D


Wala mnie wszyscy - mam swoje zdanie i jak cos jest chujowe i plytkie to o tym pisze. A to ze rzeczy chujowe i plytkie sprzedaja sie dobrze i podobaja sie wiekszosci ludzi to zadna nowosc na tym swiecie. Tak jest i w przypadku gier i muzyki czy filmow.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 13:51 
 
Mendol napisał(a):
co wy macie z ta piana?
odpisujemy grzecznie i spokojnie, kontrujac jedynie bzdury, ktore wypisujecie - tak jak ty vercinku z loadingami.

vercin jesli chodzi o te nowe rozwiazania z questami, to przepraszam, ze zapytam ... w ile mmo grales oprocz wow'a skoro jest to dla ciebie nowosc?

loadingi co 5 minut? eheheheheh nie wiem jak ty grales bo ja z flight mastera korzystam raz w przeciagu 3h. chyba, ze lece sprawdzic stan rvr zone to wtedy lece 3 razy.
jak rozumiem jak podrozujesz w wowie miedzy zonami roznych ras to nie masz loadingow jak w przypadku zeppelinow? a jak wchodzisz do instancji w wowie (ktory sie z nich w duzej mierze sklada) to co niby masz?
prosze cie juz przestan :-)

btw jedna zona t3 w war'ze, w ktorej nie zonujesz/loadingujesz to jakies hmm 40 questow? o ile nie wiecej + rvr z bo i keepem.


Zpeliny sa miedzy calymi kontynentami skadajacymi sie z wielu zon a nie miedzy kazda jedna jak w war. A do tego jak mowie i tak zrobili to porzadnie na zepelina trzeba czekac przylatuje wsiadasz odlatuje chwile leci po chwili dopiero loading naprawde kilkusekundowy i pojawia sie na drugim kontynencie i znowu leci zatrzymuje sie i wysiadasz. W war gadasz z npcem pojawia sie animacja i tyle, poajwiasz sie w innym miejscu .Dla mnie takie rzeczy buduja klimat i pokazuja jaki mozliwosci ma silnik i jego tworcy. To ze w war/lotro nie potrafia nawet zrobic plywania to mi wiele mowi o ich umiejetnosciach. Pewnie ze to nie jest najwazniejsze ale nie tego sie spodziewalem po grze z 2008 roku ktora chce konkurowac z wow.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 13:51 
 
Rzeznik napisał(a):
Achem, jak na ironie, jedynym trolem na tej stronie topicu jestes Ty :lol:



Widzisz, ja nie wpierdzielam się na forum innej gry by powtarzać tam w kółko subiektywne bzdury na jej temat więc bardzo mi przykro, iż muszę rozwiać twoje złudzenia - wzorowym, wręcz książkowym trolem jesteś Ty i reszta WAR-fanbojów dowartościowująca się w tym wątku - jak dobrze że tak niewielu już was zostało :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 13:53 
 
eeheheheh kurwa.
a kto ci powiedzial, ze lotro czy wow maja konkurowac z wow'em skoro stawiaja na zupelnie cos innego?
no skoro dla ciebie klimat to latanei zeppem to ok.
dla mnie klimat byl w ddo, lotro, jest w war'ze.
i latanie nie ma z tym nic wspolnego :-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 13:55 
 
Vercin napisał(a):
Zpeliny sa miedzy calymi kontynentami skadajacymi sie z wielu zon a nie miedzy kazda jedna jak w war. A do tego jak mowie i tak zrobili to porzadnie na zepelina trzeba czekac przylatuje wsiadasz odlatuje chwile leci po chwili dopiero loading naprawde kilkusekundowy i pojawia sie na drugim kontynencie i znowu leci zatrzymuje sie i wysiadasz. W war gadasz z npcem pojawia sie animacja i tyle, poajwiasz sie w innym miejscu .Dla mnie takie rzeczy buduja klimat i pokazuja jaki mozliwosci ma silnik i jego tworcy. To ze w war/lotro nie potrafia nawet zrobic plywania to mi wiele mowi o ich umiejetnosciach. Pewnie ze to nie jest najwazniejsze ale nie tego sie spodziewalem po grze z 2008 roku ktora chce konkurowac z wow.


A grasz w Single Player czy w MMO ? Bo dla mnie umiejetnosci programistow w przypadku gry MMO to np. umiejetnosc napisania kodu sieciowego w taki sposob aby przy 200 playerach w jednym miejscu jak zaczna walczyc nie crashowalo serwera. A nie latanie na gryfie ktore mimo ze jest fajne tyle samo razy cieszy co wkurwia.

Achemku --> Laskawie jak nie masz nic do powiedzenia to plz wypiedalaj bo my tu sobie dyskutujemy i to w miare na poziomie co jest rzadkoscie na tym forum wiec idz nie chcemy twoich swiatlych rad i opinii.


Ostatnio edytowano 20 lis 2008, 13:57 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 13:56 
 
Kabraxis napisał(a):
1. Mozliwosc wylewelowania postaci w 3-4 dni bez exploitow - oczywiscie to dzieki temu swietnemu contentowi PvE.
2. Poziom trudnosci tak instantow niski ze ludzie juz spokojnie raiduja Naxxarammass ktorego nawet nie mozna porownac do starego naxx preTBC bo teraz to jakas popierdolka jest a nie epic raid instance.
3. Dwa powyzsze punkty pokazuja jak swietny, dopracowany i wymagajacy jest ten wspanialy PvE content w WOTLK.

Pogralem troche w WOTLK i paradoksalnie najlepsza czesc wowa czyli PvE instanced encounters zjebali ma maxa. Zero napiecia, jest latwo - wchodzisz - zabjasz - wychodzisz.
Questy sa napewno lepsze niz w TBC ale jakas super rewelacja to to nie jest.
O grafice juz pisane bylo duzo - mimo ze wszystko ladnie sie trzyma kupy, to jak na 2008 rok jest zaledwie poprawnie.
PvP - outdoor podczas levelingu nie zauwazylem, w Wintergrasp nie bylem ale smierdzi mi to niezinstacjonowanym Alterac.

Do tego wlasnie spadochrony, motocykle i milion innych pierdolek ktore nie sa fajne a jedynie psuja klimat fantasy ktorego zreszta juz dawno w WoWie nie ma.

BTW. Vercin to co podajesz za zalete czyli te nowe rozwizanai (twoje przyklady) to ja tu czegos nie rozumiem. To chyba normalne ze DODATEK do gry POWINIEN miec nowe rozwizania. Nie jest to jakis cud od Blizzarda ze wymyslili cos nowego bo POWINNI wymyslec. Niestety nie wymisleli duzo. :-) Wogole grajac w WOTLK nie odnioslem wrazenia zeby Blizard w ktorymkolwiek miejscu w jkaikolwiek sposob sie wysilal przy developingu.


This.

bi-lodzik napisał(a):
fajnie sie czyta ten temat. teraz mam to "na papierze" - polacy to debile


Z Toba na czele skoro czytanie debilizmu uwazasz za fajne.

roofles.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:00 
 
Kabraxis napisał(a):
Vercin napisał(a):
Zpeliny sa miedzy calymi kontynentami skadajacymi sie z wielu zon a nie miedzy kazda jedna jak w war. A do tego jak mowie i tak zrobili to porzadnie na zepelina trzeba czekac przylatuje wsiadasz odlatuje chwile leci po chwili dopiero loading naprawde kilkusekundowy i pojawia sie na drugim kontynencie i znowu leci zatrzymuje sie i wysiadasz. W war gadasz z npcem pojawia sie animacja i tyle, poajwiasz sie w innym miejscu .Dla mnie takie rzeczy buduja klimat i pokazuja jaki mozliwosci ma silnik i jego tworcy. To ze w war/lotro nie potrafia nawet zrobic plywania to mi wiele mowi o ich umiejetnosciach. Pewnie ze to nie jest najwazniejsze ale nie tego sie spodziewalem po grze z 2008 roku ktora chce konkurowac z wow.


A grasz w Single Player czy w MMO ? Bo dla mnie umiejetnosci programistow w przypadku gry MMO to np. umiejetnosc napisania kodu sieciowego w taki sposob aby przy 200 playerach w jednym miejscu jak zaczna walczyc nie crashowalo serwera. A nie latanie na gryfie ktore mimo ze jest fajne tyle samo razy cieszy co wkurwia.

Achemku --> Laskawie jak nie masz nic do powiedzenia to plz wypiedalaj bo my tu sobie dyskutujemy i to w miare na poziomie co jest rzadkoscie na tym forum wiec idz nie chcemy twoich swiatlych rad i opinii.


Czytalem topic w war przed chwila gdzie ktos opisywal wlasnie lagi/crashe w war przy walce o keepy oraz pamietam sam co sie dzialo jak gralem i wydaje mi sie ze w wow i war sa zblizone jesli o to chodzi .A nawet ze wzgledu na lepsza optymalizacje silnika(bo dopracowuja go kilka ladnych lat) i zdaje sie mniej skomplikowane modele wow tu jest lepsze imo.

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:01 
 
Przyczepiliscie sie do tego loading screeny a napisal on wiecej.
Pozatym "walka" z wami "fanbojami" wynika z tego ze uwazacie/piszecie ze wow jest cienki, a niekiedy ludzi w niego grajacych nazywa sie biednymi.
A prawda jest taka ze wotlk jest piekny. I ja ktory gram w wowie glownie pvp mam z niego super frajde, ktorej nie dostarczyl mi war (gralem i dobilem do 24 lvlu).
Vercin zrob po tundrze koniecznie questy w fjordach. Klimat jest extra, a questy takie ze niechcialbym zeby moj synek je robil nawet majac hmm z 12 lat.
kurcze odnioslem sie od strony 20 a kilka minut powstala cala 21...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:04 
 
no jesli chodzi o t4 to moze faktycznie potrzebuje dopracowania.
ale juz od dluzszego czasu wieksze walki 40+ na strone przy atakowaniu keepa nie stanowia problemu w t3 przynajmniej. nie ma lagow, od czasu premiery server, na ktorym gramy nie crashowal wiec jest calkiem ok.
silnik war'a po malych zmianach zaczyna sobie naprawde bardzo dobrze radzic w przypadku outdoor pvpz wieksza iloscia ludzi w tym samym miejscu.
i zgadzam sie z Kabra, ze to wieksza sztuka zrobic cos dla 'masy' niz fajerwerki dla paru osob.

Piekny pograj w AOC i tam zobaczysz 'widoki' i finishery :-)
a do questow polecam LOTRO i DDO oczywiscie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:08 
 
lutus napisał(a):

I naprawde wierz nam - takich ciekawych questow i mechaniki ich wykonywania jak w Wotlk nie bylo dotychczas w zadnym z mmorpg.


W WOTLK nie gralem, wiec wierze na slowo, ze questy sa zajebiste i blizz doznal jakiegos olsnienia developerskiego.

Gram za to w WAR i napewno w zadnej innej grze nie bylo questow porownywalnych z niektorymi PQ np.:

- ladowanie destro na plazy, gdzie jest klimat jak w Szeregowcu Ryanie podczas ladowania w Normandii. Fajnie rosnie dynamika questu w drugiej czesci

- atak na kolumne czolgow. Bylem naprawde pod duzym wrazeniem jak natknalem sie na kolumne tankow eskortowana przez jezdzcow i nagle zaczal sie ostrzal i z dwoch stron wyleciali NPCe destro.

Momentami czlowiek zapomina, ze to PvE i NPCe tak wszystko jest zywe i dynamiczne.

Ogolnie coraz bardziej zaczynam doceniac PvE w WARze. Poczatkowo skoncentrowalem sie glownie na PVP, ale teraz mam duzo radosci z odkrywania swiata WARa, super przerywnik miedzy jednym RvR a drugim.

Piekny napisał(a):
wotlk jest piekny


:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:13 
 
lutus co do questow i mechaniki to nadal uwazam, ze DDO jest krolem (z mmo w ktore gralem do tej pory).
i nie moge sobie jakos wyobrazic co takiego jest w tych questach w wowie, ze nikt do tej pory tego nie wymyslil ;-p

*

Posty: 109
Dołączył(a): 14.11.2008
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:17 
 
CHUJ napisał(a):
blodzik napisał(a):
fajnie sie czyta ten temat. teraz mam to "na papierze" - polacy to debile


Z Toba na czele skoro czytanie debilizmu uwazasz za fajne.

roofles.


odkrywcze. na prawde.

2+2....

(teraz jest ten moment, gdy musisz zapostowac "4")

PS. ROOFLES


Ostatnio edytowano 20 lis 2008, 14:18 przez blodzik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 14:18 
 
Nie ma nic nowego w tych questach. :> Ciagle wydaje mi sie ze lotro>all jesli chodzi o questy, nie gralem w ddo praktycznie. Mimo to blizz fajnie zrobil lore, questy tez sa w miare roznorodne, mozna pogankowac sie na quest spotach. Zrobi sie jak w tbc max level, obejrzy 5 many i cancel accout. Zadziwia mnie, ze przy naprawde fajnym levelingu tak nedzy endgame jet w tej grze.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.