mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 45  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 21:30 
Cytuj  
Fajne :). Ale jak dla mnie jedna wada mało many :D. 6900 a ponad 8000 z calego Arcanist :D.


Chyba sie pobawie tym profilem i sam pokombinuje :]

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 21:39 
Cytuj  
Unbuffed ... :P W MC mi sie mana nie konczy, na poczatku BWL (Razor :P) tez tego problemu nie zauwazylem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 21:44 
Cytuj  
Nie ja poprostu jestem zboczony na tym punkcie i lubie mieć dużo cyferek w manie :D.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 00:40 
Cytuj  
iniside: jezeli cyferki w manie nie przestana Cie interesowac nigdy biedziesz dobrym magiem :P

W endgamie wiecej jak 6-6.5k many (po buffie AI) nie jest ci na nic potrzebne. Ja zbuffowany tylko AI mam 6.4k many, ze wszystkimi buffami wychodzi 7030 chyba, ale za to frostbolt srednio uderza za 850 do tego AP, ZHC i ToEP. Z tymi wszystkimi wynalazkami FB zadaje ok 1600 dmg.

W pve ogromne ilosci many sa calkowicie zbedne dlatego, ze nawet na najdluzszych walkach (nefarian) masz pelno sposobow na regeneracja. Mage Armour, Evocation, 3 mana stony... to w zupelnosci wystarcza. Jak nie to lyknij mana pota.

+dmg items ftw, to samo ze zdzwieniem ludzi, ktorzy padaj po 3 strzalach :)

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 03:13 
Cytuj  
A nie lepiej miec frostbolty za 850 i 8k many bufniety? Netherwind Ftw :)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 10:26 
Cytuj  
Domin napisał(a):
A nie lepiej miec frostbolty za 850 i 8k many bufniety? Netherwind Ftw :)


Netherwinda to ja mam ... czapkie :P

A tak po prawdzie to sa w tej grze rzeczy lepsze of Netherwindow. Mish'undare, Ringo's Blizz Shoes, Robe of the Archmage (nie, nie chwale bo sam mam, tylko dlatego ze ma wiekszy +dmg).

Musze jeszcze cholera Briarwooda wyfarmic, ale jakos sie nie moge do UBRSu zebrac ...

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 11:40 
Cytuj  
dobry +dmg gear > full NW

8/8 bonus to moze fajna ciekawostka jest, ale duzego zwiekszenia dps nie daje ze wzgledu na global cooldown. Zdecydowanie lepiej brac rzeczy, ktore wymienil Qraczek.

A w 850 dmg frostbolta w full NW nie wierze :P

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 12:49 
Cytuj  
Liczby z pamieci, moge sie mylic

2 razy Ring of Spell Power = 72
Trinket z Nefa = 44
Briarwood = 23
Cold Snap = 20
AM + Spellpower = 70
Offhand z AV = 35
Neck (powiedzmy choker) = 20
Cloak = 25 (nie pamietam dokladnie cloaka z hakkara)

Poki co ok 300 dmg (jakies 250 do frostbolta) czyli przy odpowiednim buildzie (arcane/frost - zdecydowanie polecam) mamy bolty po ok. 750. A nie wymienilem jeszcze nawet kawalka armoru :P

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 13:55 
Cytuj  
Ja osobiście uwazam, że grunt to dobrze zbalansowana postac. Taka i do pvp i do pve. Dlatego staram sie zbierac itemki co maja duzo + dmg i duzo statystyk sta/int/spirit. Tak spirit bo sie strasznie przydaje na bosach. Jak sie idzie tylko w + dmg bardzo łatwo sie gimpuje postac kosztem many i HP. Czsem jest lepiej miec np. + 350 dmg i 6,5 k many/3500 hp unbufed. niz + 400 dmg i 5,600 many/3000 HP. Ale to oczywiscie zależy co kto lubi i od jego stylu gry :>. Pozatym w przeciwieństwie do wszytkich frost fanów ja zdecydowanie wole fierowe buildy. Z nowymi itemkami za AV i WSG wczoraj jak sprawdzałem to byłem na 4 miejscu w klanie podczas rajdu w MC odnosnie dd. Juz sie nie moge doczekac spodni i chestu enigmy. Wtedy fire mag to bedzie prawdziwa potęga.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1


Ostatnio edytowano 10 sty 2006, 14:12 przez Arvold, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 14:06 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Ja osobiście uwazam, że grunt to dobrze zbalansowana postac. Taka i do pvp i do pve. Dlatego staram sie zbierac itemki co maja duzo + dmg i duzo statystyk sta/int/spirit. Tak spirit bo sie strasznie przydaje na bosach. Jak sie idzie tylko w + dmg bardzo łatwo sie gimpuje postac kosztem many i HP. Czsem jest lepiej miec np. + 350 dmg i 6,5 k many/3500 hp unbufed. niz + 400 dmg i 5,600 many/3000 HP. Ale to oczywiscie zależy co kto lubi i od jego stylu gry :>.


Jak wielokrotnie podkreslalem PvP mnie nie interesuje (co oczywiscie nie przeszkadza mi byc absolutnym ekspertem w tej dziedzinie .... ! :) raz nawet zabilem szamana (zreszta wszyscy mieli pretensje, bo sie wtedy serwer zwiesil i blizz musial wgrywac Hotfixa na smierc szamanow)).

Tak czy inaczej to o czym napisalem to oczywiscie ustawienie glownie do PvE, w PvP niestety 2,9k hp (niebuffowane) daje o sobie szybko znac. Tak czy inaczej - PvP magowie stawiaja raczej na bardzo maly mana pool (5k np. co dla mnie jest nie do pomyslenia), +dmg i jednak troszke wiecej staminy. Mi w MC czy tez w BWLu (poczatki dopiero) raczej nie robi roznicy, czy mam 2,9k czy 3,5k - jak mnie cos dorwie i nie zdaze iceblokowac to w wiekszosci przypadkow i tak padne po 2 strzalach (oneshoty sie raczej nie zdarzaja .. bez przesady). A w PvP, to 600 hp moze oznaczac jednego blinka wiecej itd. itd.

Side note: zdarzyl mi sie oneshot w MC .... Wszedlem do rajdu przed Golemagiem, dostalem summona ,nie zdazylem dostac PWFa i oberwalem crit Fire Blossoma za 3k .... Chociaz byc moze nie powinienem atakowac Firewalkera bez sladu buffow :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 14:13 
Cytuj  
Neltharion's Tear 44x2 = 88 chyba że nie można dwóch trinketów mieć...
Ring of Spell Power 2x33 = 66 ring
Set Arcanist 8k many 70
Choker of the Fire Lord 33
Cloak of the Brood Lord 28
To teoretycznie powinno być ok +200dmg (chyba) i 8k many :]

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 14:23 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Neltharion's Tear 44x2 = 88 chyba że nie można dwóch trinketów mieć...
Ring of Spell Power 2x33 = 66 ring
Set Arcanist 8k many 70
Choker of the Fire Lord 33
Cloak of the Brood Lord 28
To teoretycznie powinno być ok +200dmg (chyba) i 8k many :]


Nie mam thotta w pracy ani allakhazama, ale zaloze sie ze Neltharion jest unique. Spell Power na pewno nie jest. I zapewniam Cie ze predzej czy pozniej wolisz miec +300 dmg i 7,5k many. Podkreslam, przy takim mana poolu mana sie w MC nie konczy, a jak napisal ktos wczesniej masz przynajmniej kilka mozliwosci jej regeneracji.

I taki hint (absolutnie powaznie): jak lubisz cyferki to skomibinuj sobie troche fajnych buffow, flaszke z Blasted Landsow itd.
Tez kiedys lubilem cyferki i jak na rajdzie mialem raz (fully buffed) ponad 10k to zrobilem sobie screena i mi przeszlo :D

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 14:30 
Cytuj  
Swoja droga ZHC i Toep to so trinkiety nie tylko do pvp. Zobaczcie prawie przy kazdym pulu mozna ich uzywac. One daja strasznie duzy dmg boost dzieki swoim krótkim cd. Owszem trinkiet z nefariona jest lepszy w pve ale puki sie go nie dorwie to 1000 x lepsze sa trinkiety zhc i toep do pve niz jakiekolwiek inne.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 14:42 
Cytuj  
Przy ponad 2-2,5 minutowej walce Toep za wzgledu na cooldown niestety przegrywa z np Briarwoodem (na szybko zrobilem matematyke do tego i Briarwood zaczyna wygrywac okolo 50-tego frostbolta :P - ale nie wrzucajmy tu miliona cyferek). No chyba ze mi sie cos popierd....ilo i ToEP ma cooldown mniejszy niz 5 minut.

Zreszta ja nie mowie, ze ToEP jest calkowicie useless - twierdze raczej, ze w PvE raczej liczy sie constant high dmg niz sredniowysoki dmg z burstem raz na pare minut.

Oddzielna sprawa ze na Vaelu po oberwaniu Burning Adrenaline i odpaleniu ToEPa i ZHCa mozna wlasciwie raid do domu odeslac, a smoka zsolowac :) To tez ma swoj urok :)

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 14:46 
Cytuj  
Toep 1,5 min cd.
ZHC 2 min cd.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 15:18 
Cytuj  
Qraczek, te itemki co wymieniles to sa owszem i fajne, ale moja gildia robic MC od miesiecy a spell power spadl raz (slownie raz) ;P Poza tym to sa wszystko, jak slusznie zauwazyles, "dodatki" do armouru. A armour moze byc rozny, NW ale i dmg gear jak mishundare czy inne itemki, ktore dmg od odpowiednikow NW maja sporo wiekszy.

A co do zastosowania cooldown trinketow w pve.
Mnie pvp tez nie bardzo intersuje a mimo to teop i zhc to obowiazkowy punkt programu u mnie. Owsze maja cooldown, ale w MC to jest malo istotne bo miedzy trash mobami jest jakas przerwa (chociazby, zeby do nich dobiec). Efekt, jest taki, ze przez jakies 70% czasu walki z trash mobami ja mam buffniety frostbolt. Na bossach oczywiscie krocej, ale to i tak jest spory boost do dmg.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 15:53 
Cytuj  
Dobra, moj blad z Teopem :P

Ale i tak narazie nie biore, bo chce uzbierac calego Arcanista bo ..... jest ladny (przeciez w tej grze przede wszystkim chodzi o wyglad, nie ? zreszta np. Arcanist Head bede nosil normalnie, a kaganiec w postaci Netherwinda delikatnie musze ukrywac).

Co do spell powera (a tak naprawde co do wszystkich itemow) to zalezy tylko i wylacznie od szczescia - my farmimy MC powiedzmy od sierpnia, a spellpowerow polecialo na moje oko ok. 4-5ciu. Rownie dobrze mozna powiedziec ze mozna farmic MC przez caly rok, a nigdy nie dropnie AM, SOD czy cwierc kawalka Arcanista, a Onyxia bedzie namietnie zrzucala Wrathy i Nemesisy (co zreszta nie byloby tak dalekie od prawdy).

Ja zreszta nie probuje (wyjatkowo ! :)) przekonac wszystkich ze moja zdanie jest najlepsze - przedstawiam tylko moja opinie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 16:09 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Dobra, moj blad z Teopem :P

Ale i tak narazie nie biore, bo chce uzbierac calego Arcanista bo ..... jest ladny (przeciez w tej grze przede wszystkim chodzi o wyglad, nie ? zreszta np. Arcanist Head bede nosil normalnie, a kaganiec w postaci Netherwinda delikatnie musze ukrywac).


A to jest jeszcze ważniejsze od many. Dlatego mi tak na arcanist secie zależało :D Netherwind też jest niczego sobie. Zwłaszcza że z itemami +int powinie mieć tyle samo many co na Arcanist :]

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 16:20 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Dobra, moj blad z Teopem :P

Ale i tak narazie nie biore, bo chce uzbierac calego Arcanista bo ..... jest ladny (przeciez w tej grze przede wszystkim chodzi o wyglad, nie ? zreszta np. Arcanist Head bede nosil normalnie, a kaganiec w postaci Netherwinda delikatnie musze ukrywac).


A to jest jeszcze ważniejsze od many. Dlatego mi tak na arcanist secie zależało :D Netherwind też jest niczego sobie. Zwłaszcza że z itemami +int powinie mieć tyle samo many co na Arcanist :]


Kaganiec ... rozumiesz ? KA-GA-NIEC !!! Nie powiesz mi ze to wyglada dobrze na gnomce ...Zajebiste kucyki i kaganiec ...

A i tak najlepiej wyglada gnomka z kucykami w Cenarionie ... No ew. we Wrath-cie z Quelem itd ... :D

A do Evul Gnome Project polecam Dreadmista .. (ciagle mi cholera maski brakuje).

Gadanie o modzie to juz offtop czy jeszcze nie ? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 16:24 
Cytuj  
Ja gram undead i na nim zaje.... (fajnie) wyglądają Arcanist :D

BTW. Moda w śród magów też jest ważna musimy wiedzieć w czym sie pokzać :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 45  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.