mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 09:48 
Cytuj  
Jesli chcesz build do lvlowania a nie pvp to ja bym zrobil taki:
http://www.wowhead.com/?talent=pZVV0Gxx0V
ani piercing howl ani intercept imp ci nie potrzebny, no i flurry ;) jak mozna grac bez tego jakze genialnego telentu ?
A build arms raczej moze byc.


_________________
Obrazek


Posty: 21
Dołączył(a): 7.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 11:05 
Cytuj  
To jak to jest z tym imp. rend? Bo zawsze słyszałem, że nie opłaca się tego brać, najgorszy DoT in game itd. Zwłaszcza (podobno - jak już mówiłe/pisałem jestem noobem) w związku z braniem Deep Wounds.

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 11:29 
Cytuj  
Nie zauwazylem, rzeczywiscie mozesz dac w heroica, a juz wogole to bym dal w IMP Thunder Clap.
a czy najgorszy ? zalezy do czego, na onyxii mozna bylo dotowac jak latala w powietrzu, jak grasz pvp vs rogal to mu to zarzucasz i w stealta nie wejdzie ( nie pamietam czy vanish to dispeluje). w kazdym badz razie no warek nie jest od dotowania.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 12:12 
Cytuj  
Cytuj:
Arms jest raczej bardziej trafnym wyborem do lvlowania. Dual Wield nie ma wiekszego sensu bez itemkow z hit rating, a takich nie znajdziesz za wiele przed 60 lvlem.


Bzdura,do levelowania DW i fury build > arms build i 2h
róznica jest tak zatrważająca że dziwię się że jej nie zauważacie.

Osobiście levelowałem 2h aż do momentu kiedy mogłem założyć kombo vanquisher sword + sword of omen, później plułem sobie w brodę że tak późno.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 18:21 
Cytuj  
Miss, Dodge, Parry, Dodge, Miss, Dodge, hit za 100! - to jest dual wield bez hit ratingu.


Posty: 46
Dołączył(a): 19.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 19:06 
Cytuj  
Cytuj:
Miss, Dodge, Parry, Dodge, Miss, Dodge, hit za 100! - to jest dual wield bez hit ratingu.


To sie daje w to nieszczęsne hit rating, precission i wszystkie dodge overpoweruje ;] Wiem, że przesadzam, ale Ty też to robisz imo ;]


_________________
Twoja stara xD


Ostatnio edytowano 6 sie 2007, 19:07 przez Mroova, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 21
Dołączył(a): 7.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 21:44 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
Nie zauwazylem, rzeczywiscie mozesz dac w heroica, a juz wogole to bym dal w IMP Thunder Clap.
a czy najgorszy ? zalezy do czego, na onyxii mozna bylo dotowac jak latala w powietrzu, jak grasz pvp vs rogal to mu to zarzucasz i w stealta nie wejdzie ( nie pamietam czy vanish to dispeluje). w kazdym badz razie no warek nie jest od dotowania.

W pierwszym tierze w Arms dałem 5/5 parry, a w drugim Imp. Charge 2/2 i 3/3 Imp. TC. potem 2/2 Imp. Overpower i na razie 1 w Deep Wounds (acha na samym początku 5/5 w cruelty).

Przy okazji.
Miałem dzisiaj trzy doświadczenia:
1. Deadmines - healer poszedł sobie po pierwszym kawałku Dm i dociagnelismy do Goblin Forge bez niego. (I love pugs) Potem wróciliśmy bo skład się całkiem sypnął i znalezliśmy nowy.. Acha potem musieliśmy jeszcze wywalić Rogue bo upierał się że będzie tankował :o , i nie bardzo słuchał tego że to ja pulluję. I darł się na healera ,że go nie leczy.(Love PUGs po raz drugi).
2.Deadmines po raz drugi. Tym razem wszytsko cacy. Healował szaman tylko jedno mnie zastanowiło. Ktoś na koniec walnął dane o damage'u z instancji i wyszło że ja mam najwięcej. Dziwne (w skałdzie byłem ja-warrior 1h&s - tank, szaman, hunter, warrior dw, rogue.) Czy ja robiłem coś źle, czy oni za mały dmg? Przyznaję, że zdarzało mi się co jakiś czas rzucic cleave, ale tylko przez to?
3. Wytankowałem Stockade. Wiem nadal noob ze mnie , ale szło nam całkiem miło mimo że były tylko 4 osoby. (ja, priest, 2 x hunter). Priest był świetny - ani razu nawet nie zerknąłem na hp. (chociaż to ostatnie [brak zerkania na hp]zdarza mi się miejscami przy każdym tankowaniu - za dużo muszę uważć na mobki żeby patrzeć czy mam jeszcze hp -ale tym razem wyjątkowo - tak jak bym miał infinite hp - miłe uczucie ;) )

Wiem że jestem zabawny tak się tym wszytskim przejmując, ale jak teraz wyrobię sobie nawyki tanka to potem nie będzie takiego szoku na czymś poważniejszym...tak sądzę.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 21:50 
Cytuj  
Camilus napisał(a):
Piekny napisał(a):
Nie zauwazylem, rzeczywiscie mozesz dac w heroica, a juz wogole to bym dal w IMP Thunder Clap.
a czy najgorszy ? zalezy do czego, na onyxii mozna bylo dotowac jak latala w powietrzu, jak grasz pvp vs rogal to mu to zarzucasz i w stealta nie wejdzie ( nie pamietam czy vanish to dispeluje). w kazdym badz razie no warek nie jest od dotowania.

W pierwszym tierze w Arms dałem 5/5 parry, a w drugim Imp. Charge 2/2 i 3/3 Imp. TC. potem 2/2 Imp. Overpower i na razie 1 w Deep Wounds (acha na samym początku 5/5 w cruelty).

Przy okazji.
Miałem dzisiaj trzy doświadczenia:
1. Deadmines - healer poszedł sobie po pierwszym kawałku Dm i dociagnelismy do Goblin Forge bez niego. (I love pugs) Potem wróciliśmy bo skład się całkiem sypnął i znalezliśmy nowy.. Acha potem musieliśmy jeszcze wywalić Rogue bo upierał się że będzie tankował :o , i nie bardzo słuchał tego że to ja pulluję. I darł się na healera ,że go nie leczy.(Love PUGs po raz drugi).
2.Deadmines po raz drugi. Tym razem wszytsko cacy. Healował szaman tylko jedno mnie zastanowiło. Ktoś na koniec walnął dane o damage'u z instancji i wyszło że ja mam najwięcej. Dziwne (w skałdzie byłem ja-warrior 1h&s - tank, szaman, hunter, warrior dw, rogue.) Czy ja robiłem coś źle, czy oni za mały dmg? Przyznaję, że zdarzało mi się co jakiś czas rzucic cleave, ale tylko przez to?
3. Wytankowałem Stockade. Wiem nadal noob ze mnie , ale szło nam całkiem miło mimo że były tylko 4 osoby. (ja, priest, 2 x hunter). Priest był świetny - ani razu nawet nie zerknąłem na hp. (chociaż to ostatnie [brak zerkania na hp]zdarza mi się miejscami przy każdym tankowaniu - za dużo muszę uważć na mobki żeby patrzeć czy mam jeszcze hp -ale tym razem wyjątkowo - tak jak bym miał infinite hp - miłe uczucie ;) )

Wiem że jestem zabawny tak się tym wszytskim przejmując, ale jak teraz wyrobię sobie nawyki tanka to potem nie będzie takiego szoku na czymś poważniejszym...tak sądzę.


:lol: :lol: :lol: :lol: - dlatego nie gram aliantami:) - sorka za off top:)

Zeby nie bylo ze nic nie powiem. Z wlasnego doswiadczenia, farmuje warkiem naprzyklad demony w shadowmoon village robie sie na furry, ogolnie farma i levelowanie to furry, po prostu masakruje przeciwnikow niekiedy doslownie w 3 sek (demony 3 levele nizsze).

Chcesz sie pobawic skutecznie w pvp to tylko arms/furry. Chcesz potankowac i bawic sie w pve to zrob sie na protection. Naprawde niesamowite ille warek prot moze wytrzymac :O.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 22:25 
Cytuj  
oh stary ty to masz naprawde skilla, siekasz moby w 3 sekundy! a gdzie jest shadowmoon village? i prot naprawde jest do pve solo?


_________________

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 22:29 
Cytuj  
Gdzie pisze ze do pve solo... pozatym lepiej idz spac dziecko bo widze ze wchodzisz na kazdy temat walisz nic nie znaczacego jednozdaniowego posta i myslisz ze blyszczysz?>>? Stary zejdz na ziemie wcale nie jestes smieszny.

Zmien nick na Kupa wtedy bedzie smiesznie...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 09:24 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Arms jest raczej bardziej trafnym wyborem do lvlowania. Dual Wield nie ma wiekszego sensu bez itemkow z hit rating, a takich nie znajdziesz za wiele przed 60 lvlem.


I dalej podtrzymuje to zdanie. Ale widze, ze tu sami spece od warkow. No nic...ja tu tylko sprzatam.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 09:50 
Cytuj  
Cytuj:
Miss, Dodge, Parry, Dodge, Miss, Dodge, hit za 100! - to jest dual wield bez hit ratingu.


l2p then, ja tak nie miałem .


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 10:02 
Cytuj  
Ja tam lvlowalem swojego tak ze 2 lata temu, ale jak mnie pamiec nie myli do 40 lvlu bylem dualem i problemow z zabiciem moba nie mialem.
czyli rozumiem ze jednak go trafialem.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 10:12 
Cytuj  
Nie chodzi o to, zeby trafiac w ogole, tylko zeby wykorzystac potencjal posiadania 2 broni na raz ;)

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 10:20 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):

l2p then


:lol: :lol: :lol: ty>all Masz moze jakies plakaty ze swoim wizerunkiem i autografem? Powiesze sobie kolo monitora.

@up

Mag, a zrozumial. Za to imba warek shadhun omfg pr0 nie...

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 10:29 
Cytuj  
Wszystko pieknie z tym potencjalem, ale to chyba mozna zaczac sie przejmowac jak lejesz high endowych bosow ktorych autentucznie nie mozesz trafic a nie misie kolo Tarren Mill...


_________________
Obrazek

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 12:52 
Cytuj  
Wylevelowalem 2 warkow i tak...dopoki nie masz kolo 100-150 hit rating na sobie to bedziesz mial bardzo duzo missow.

Precision jest dosyc nisko w tree fury, wiec dopoki nie bedziesz w spokoju mogl wziac BT i precision 3/3 nie ma co sie pchac w duala...
Chyba ze lubisz siadac po co drugim mobie...

Co innego jak juz polozysz lapki na +hit sprzecie...maszyna do zabijania :)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 21:53 
Cytuj  
Cytuj:
Warriors

They might up the damage a bit while tanking to make the class more fun.


http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=630.0

niezle ;)
moze sie uda zrobic teraz takiego warka pod arenki, z 1h+shildem i duperelami z prot.
ale to chyba wielkie "MOZE".


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 06:50 
Cytuj  
Cytuj:
Precision jest dosyc nisko w tree fury, wiec dopoki nie bedziesz w spokoju mogl wziac BT i precision 3/3 nie ma co sie pchac w duala...
Chyba ze lubisz siadac po co drugim mobie...


Nie wiem skąd wy takie bajki bierzecie ... albo naprawde coś u was nie tak z graniem, albo z gearem, nie wiem. Jako dual wield (bez żadnego + hit gearu) gdy moby były na moim levelu i dało sie pullować pojedyńczo mogłem bić bez żadnego siadania, wystarczały bandaże. Bronie jakich używałem to vanquisher sword + sword of omen, pózniej pamiętam że był krol blade chyba aż do 60, następnie 2x grunt waraxe.

@ Daedrael : więcej uśmieszków dziecko nie miało ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 08:24 
Cytuj  
Shadhun: mowisz tak, jakby to, ze starczaly Ci tylko bandaze bylo jakims bardzo rzadkim zjawiskiem ... Ja lvlowalem warka z 2h i tyz sie z samymi bandazami wyrabialem. Tylko ze ja robilem to ze wzgledow ideowych (gnomka + duze 2h = pwn).

Chociaz z drugiej strony ... potem mialem faze psycho gnomki i robilem PvP w DW :D (psycho gnoem ! :D)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.