mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 08:56 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
Felstriker jest debest do off takie CB z proca:D


powodzenia w zdobyciu tego dagerka :D


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 12:00 
Cytuj  
wypadł na moim 1runie


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 12:58 
Cytuj  
A mi nie wypadł na 100, jak nie więcej...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 14:43 
Cytuj  
Panowie - zatrzymajcie w tej chwili zanim zacznie tu Thottbotem zalatywac :D

*

Posty: 66
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 09:00 
Cytuj  
Hemo to przede wszystkim nie sztylety a miecze, maczugi - ogolnie cos wolnego, przynajmniej w main hand, w offhand mozesz spokojnie miec sztylet. (Hemo nie zostalo poddane normalizacji - wiecej informacji na US rogue forum). Tak czy inaczej, hemo opiera sie najmocniej na stunlockach (i cokolwiek uslyszysz, to jest najlepszy build jesli chcesz kogos skutecznie ogluszyc od 100 do 0).

Co do broni... podam przyklad - moj rogue ma w 95% sprzet epicki, do wyboru kilka sztyletow (min Perdition's Blade, Fang of the Faceless itd) i w pewnym momencie dostalem Mass of McGowan (maczuga, nie epicka) i postanowilem wyprobowac hemo build. Efekty? Tauren warrior z ranga HW stwierdzil (po paru wygranych przeze mnie duelach), ze jest to build badziej skuteczny niz Seal Fate/ Vigor (tu musze nadmiec iz rzeczywiscie latwiej mi sie walczylo, zwlaszcza, ze nie ma wymogu stawania za kims by go porzadnie uderzyc).. potem testowalem to w WSG i naprawde wymiata.

5 czesci NS sie przydaje bo masz 110 energii (przykladowo: CS za 40 energii+2xhemo = 5 Combo points, potem Energy trinket lub herbatka i Cold Blood Evis).

Build to 21/3/27, w subtelty mozesz wziac Imp Sap, ale wedlug mnie warto te punkty wpakowac gdzie indziej (lepiej rapid concealment czy jak to sie zwie). Oczywiscie bierzesz Preparation (duh!). Combat to tylko imp gouge, zas assasination az do Cold Blood (mozesz zahaczyc o SnD, ale nie jest to konieczne)

Odnosnie makra... jest taki topic na US rogue forums - Ming's macros and addons, tam poszukaj, zapewne znajdziesz (nie mam linka w tej chwili bo nie pisze ze swojego kompa), no chyba ze na wowmacros.com cos znajdziesz.

No i hemo to twoj glowny atak, ewentualnie SS (ja SS nie uzywalem w ogole)


Ps. za leniwy jestem na linkowanie przedmiotow z thottbota :P

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 12:02 
Cytuj  
Co jest fajnego w hemo? +3 dmg? super :o
To sie stackuje czy co? Zabijacie wrogów autoattackiem? Gdzie tu sa tego zalety?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 12:24 
Cytuj  
Też nie bardzo wiem co dobrego jest w hemo. Chociaż nigdy nie próbowałem. Może to ktoś opisać na przykładzie?


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 12:42 
Cytuj  
Przyznam się, że ogólnie myśle nad Hemo, ale mi powiedzieli, że ogólnie muszieć około 900+ AP, żeby to miało sens. No i czy moge na swordzie mykać? To jest jeden z nielicznych buildów, jakich jeszcze nie testowałem - no i jak idzie z tym w PvE - czy bardzo uciekne z DMG meterów?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 12:47 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Co jest fajnego w hemo? +3 dmg? super :o
To sie stackuje czy co? Zabijacie wrogów autoattackiem? Gdzie tu sa tego zalety?


+7 jak juz ;P

a tak serio: zawsze myslalem ze to sie stakucje do max 5, ale niestety tak nie jest

glowna zaleta tego czegos jest BRAK STANDARYZACJI!!! Czyli bije sie tym deczko mocniej niz SS.

smieszny bonus +7 i koniecznosc wywalenia 25 pkt w subtlety czyni ten talent dla mnie mniej niz badziewny ;P

osobiscie z combat buildow najbardziej lubie 30/8/13 ;), ale jak juz bym robil combat to albo 30/21 albo odwrotnie ;P (mam trinket z zg, nie jest mi potrzebny tani cheap shot ;P)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 13:49 
Cytuj  
Jest na warcrafemovies fajny filmik o hemo rogalu. The Beautiful Game sie nazywa zdaje sie. Calkiem fajny.

btw, rapid concealment to syf. Imp rupture podobno ma swoje zalety, to z hemo zadaje 120dmg/tick, dobre na rogali i plateowcow. Imp sap jest bardzo fajny, ja osobiscie testowalem na test serverze i musze powiedziec ze to super dziala. Zwlaszcza jak sa lagi i nie mozna trafic ambushem. Dobre tez do uziemiania np. maga, nie moze sie z sapa blinknac.


jak oceniacie taki hemo build, na swordy i mace

http://www.wowhead.com/talent/?wueboxzoZhZVtV00IR0o

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 20:44 
Cytuj  
edit: ok, obejrzalem tego weapona i jest dobry do hemo, w koncu duzy dmg i wolna bron = duze hemo ;] tylko szkoda ze taki brzydki wyglad.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 22:25 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Dzięki za odpowiedź , co myślisz o :
Nightslayer (5/8)
Nightslayer Belt
Nightslaye[...]

Weapons :
Claw of the Black Drake (Fist Weapon do MH )
Core Hound Tooth

Takie itemki pasowałyby do Hemo ?


sprzet ok (sam mam 5 ns reszta pvp epic set),bron tez (looknalem na thottbot :P)

edit:

>>No i czy moge na swordzie mykać?
Oczywiscie ;) ogolnie, im wolniejsza bron tym lepiej ;) (ale bez przesadyzmow)

>>To jest jeden z nielicznych buildów, jakich jeszcze nie testowałem - no i jak idzie z tym w PvE - czy bardzo uciekne z DMG meterów?

To zalezy od sprzetu - z pewnoscia bedziesz mial mniejsze DPS niz Combat rogue. Nie znam zadnych miarodajnych wynikow porownan, bo szczerze, PvE srednio mnie pociaga (nie mam nawet zadnego Dmg meter, bo mi kompletnie wisi czy bede pierwszy czy piaty :P). Zaleta Hemo jest to, ze wszyscy zadajacy obrazenia fizyczne maja automatycznie lekko zwiekszone obrazenia zadawane celowi. Wiecej na temat PvE nie napisze, nie znam sie na tym :P

>> smieszny bonus +7 i koniecznosc wywalenia 25 pkt w subtlety czyni ten talent dla mnie mniej niz badziewny ;P
Sluszna uwaga odnosnie wywalenia ilosci punktow w jedno drzewko (osobiscie licze na to, ze Hemo zostanie przesuniete wyzej, ale w ogole umieszczone w innym drzewku). Bonus smieszny? A co jest takiego smiesznego w enchancie +5dmg? albo +4.. ilekroc slyszalem, ze +5 to najlepszy enchant na Perdition's Blade.

>>btw, rapid concealment to syf.
Uzasadnij. Nie twierdze, ze nie masz prawa tak sadzic, chce tylko wiedziec, dlaczego tak uwazasz. Jestem zdania, ze w przypadku tego talentu nalezy rozpatrzyc aspekt pod tytulem 'co kto lubi'. Rapid Concealment skraca cooldown stealth o polowe (kosztem 5 punktow), i wiele, naprawde osob bedzie powtarzac, ze to kiepski wybor. Z mojego doswiadczenia wynika, iz RC jest talentem sytuacyjnym o najwiekszym zastosowaniu (sposrod dostepnych w subtelty).
Co do imp sap - talent wysoce sytuacyjny. Bylby dobry (ale tylko dobry, nie bardzo dobry) gdyby dawal 100% szansy na powrot do stealth,a tak... Po pierwsze, zeby kogos tak ogluszyc cel nie moze byc w stanie walki. Po drugie naprawde rzadko ogluszenie trwa dlugo (czyli ponad 15-20sekund). Wreszcie, tak naprawde przydaje sie w walce 2(lub wiecej) vs1 i to tylko czasami (znowu musisz liczyc na dlugosc ogluszenia...). Zalety w PvE sa oczywiste w przypadku robienia instancji z humanoidami, ale znowu wracamy do faktu, iz Imp Sap jest szczegolnie sytuacyjny. (a jak ktos ma inzynierie i goblin rocket helmet [czy gnomish, choroba ich wie] to lepeij uzyc tego i miec spokoj na 20 sekund :P )

>>Imp rupture podobno ma swoje zalety,
Owszem, ma, ale rupture trzeba nauczyc sie stosowac w odpowiednim momencie. Gdyby obrazenia okresowe nie przerywaly Gouge to byloby pieknie. Talent szczegolnie przydatny przeciwko innym rogues (jako rzecz uniemozliwiajaca wejscie w stealth) albo warriorom. Osobiscie niemal nie uzywam, wole punkty wykorzystac inaczej.

Z buildami jest tak, ze najlepiej potestowac troche kazdy (w miare mozliwosci) i wybrac ten, z ktorego ma sie najwiecej radochy.

Sorry za przydlugi post.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 06:51 
Cytuj  
Pytanko dla rogusiów ktorzy mieli okazje bawić sie rank 14 weponami - za ile one walą ss-y ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 07:16 
Cytuj  
Besero napisał(a):

>> smieszny bonus +7 i koniecznosc wywalenia 25 pkt w subtlety czyni ten talent dla mnie mniej niz badziewny ;P
Sluszna uwaga odnosnie wywalenia ilosci punktow w jedno drzewko (osobiscie licze na to, ze Hemo zostanie przesuniete wyzej, ale w ogole umieszczone w innym drzewku). Bonus smieszny? A co jest takiego smiesznego w enchancie +5dmg? albo +4.. ilekroc slyszalem, ze +5 to najlepszy enchant na Perdition's Blade.


ten bonus +7 na najblizsze 30 uderzen (lub 15 sec lol) przez dowolna osobe na targecie ktory ma ten debuff to jeden z fajniejszych bonusow pve. Dlatego ze 1 rogue co 4 sekundy go donawia (koszt hemo to 35energii czyli <2 ticki) a to oznacza ze wszyscy meele (i pewnie hynterzy ale tego nie jestem pewien) dostaja +7 dmg co daje dodatkowe 210 dmg na 4 sekundy czyli dzieki temu skillowi taki rogue ma jakby ~+50dps w rajdzie 40 osobowym.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 20 kwi 2006, 07:53 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 07:46 
Cytuj  
Besero napisał(a):
Sluszna uwaga odnosnie wywalenia ilosci punktow w jedno drzewko (osobiscie licze na to, ze Hemo zostanie przesuniete wyzej, ale w ogole umieszczone w innym drzewku). Bonus smieszny? A co jest takiego smiesznego w enchancie +5dmg? albo +4.. ilekroc slyszalem, ze +5 to najlepszy enchant na Perdition's Blade.



przede wszystkim to nie jest bonus do weapon dmg, tylko any Physical, co, jak napisal fabianek po tobie, daje maks 210 dmg (30*7), w 40 osobowym rajdzie ten bonus znika w kilka sek
nie jest to jakas oszalamiajaca wartosc biorac pod uwage ze praktycznie kazdy inny build przebije hemo builda nawet jak zaliczymy kazde 210 dmg dla rogala ktory stuka hemo


wg mnie w pvp jedyny + tego jest mocniejszy instant strike, w pve brakuje temu jednej rzeczy - stackowania do np max 5, wtedy mialoby to jakis sensowny uzytek

fajnie by bylo gdyby przesuneli to ze 2 poziomy wyzej w drzewku, albo wogole zabrali i dali do combata np, no ale to juz gdybanie :)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2006, 08:47 
Cytuj  
na temat rogue wypowiem sie tylko ze nie moge wygrac duela z łotrzykiem ktory ma full tier2, 2 uber swordy (ten z chromaggusa i jakis jeszcze), uzywa slow poisonow ma 39% dodge base (89% z evasion). po prostu jak uzyje wszystko co sie da to nie ma bata :) wyjscie z bearform zeby zdispelowac poisona = insta dead hehe :D

na szczescie w open pvp rzadko jaki ma takie poisony i atakuje 1szy przewaznie ;) ostatnio spotkalem rukie z hi goat w felwood, wpadlem w niego 1szy... po 3 minutach fajnej walki procnol mu crusader, dostalem crita z finisha i mnie chlopak pojechal a zostalo mu 2% hp :(

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2006, 21:57 
Cytuj  
no nie wiem nie gralem tym hemo ale osobiscie do pvp wole 30/8/13 dagger build bo mozna z takim buildem rozprawic sie z kazda klasa a swordami maga mozna zabic co najwyzej slabego ;] wole miec build optymalny niz build na warka ktorego i tak mozna spokojnie daggerami sprzatnac ( chyba ze crity nie wchodza hyhyh )

btw. dzisiaj dostalem Fang of the Faceless i wporownaniu do mojego poprzedniego daggera roznica w dmg jest kolosalna i dziwie sie ze tak szybko mozna wykonczac przeciwnikow ;]

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 12:24 
Cytuj  
gorzej wczesniej uzywalem life force drink czy jakos tak ten z st za questa co daje +11sta wiec roznica jak w morde strzelil :) btw no daggery sa kiepskie do pve chociaz teraz bardzo zadko ide klepac potwory wiec wolalem dagger build zreszta build kto jaki wybiera to juz jego sprawa jeden sie uczepi ze to jest lepsze a tamto sux .. jak to kiedys ktos madry powiedzial o gustach sie nie dyskutuje ;)))


ps. jak bym mial tego fista co ty tez bym pewnie sie przebudowal :D

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 07:57 
Cytuj  
hemo to cp builder a nie dps. tutaj do zabijania sluza finshery.. gralem troche na hemo, ale mimo wszsytko niesmiertelny 21/8/22 wygrywa, no moze za wyjatkiem farmy gdzie najlepiej zrobic 20/31 na fisty/swordy. ktos sie pytal po ile GM robi sinster strike... az sie boje pomyslec, kiedys zrobilem sword of zael 1046 crita na bossie w ZG- sisnter strike ftw :D


Posty: 2
Dołączył(a): 29.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 15:10 
Cytuj  
Jakie sa najlepsze talenty i bron dla rogue pve?

Z gory dzieki =]


_________________
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.