mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 14:29 
Cytuj  
Jak ostatnio sprwdzalem to nikt nikogo nie zmusza do grania ani czytania tego forum skoro jest tyle ciekawszych tytulow.Imo wow oferuje najwiecej contentu i zabawy na wysokim poziomie a inne mmorpgi sa tak 2 klasy nizej no ale kazdy ma prawo do swojego zdania.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 14:59 
Cytuj  
Ja nie twierdze ze WoW nie jest ciekawy przez kilka miesiecy grania,tylko ze wszystko traktuje "po lebkach" i nie rozwija sie,caly czas walkujac te same tematy ,zmieniajac tylko czas ich trwania. Najciekawszym enc. w TBC byla dla mnie opera w Kara - nie dlatego ze to typowy przyklad humoru a'la blizzard tylko byla tam pewna niepewnosc "ciekawe co bedzie". Cala reszta jest przewidywalna do bulu.I dlatego dla mnie nudna.Podobnie z Arenami w PvP - najczesciej wynik jest znany na poczatku starcia.
A to ze nie ma dobrych innych gier nie oznacza ze to wow jest zajebisty,tylko ze inni sa do dupy.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 15:01 
Cytuj  
Isen spojrz prawdzie w oczy, czepiasz sie bo _chcesz_ sie czepiac. Ludzie graja iles tam godzin dziennie a raidowanie to tylko 1/3 (max) ich czasu i jakos sie nie nudza.Jak wyjdzie trudny content to i nawet po kilku miesiacach i tak tylko najlepsi beda mieli best gear jak to bylo z SWP ( nie mowie tu o post-patchu sytuacji).W ogole Twoje argumenty nie maja zadnego poparcia wiec daruj sobie ;/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 15:09 
Cytuj  
Nie wiem, ale cześć ludzi jest tu chyba ślepa.
Nikt nie napisał, że wow jest zajebisty, idealny, perfect.
Chodzi o to, że pisanie że nie ma contentu, gdy go nie ma bo to dopiero wstęp, że jest łatwo, gdy jest łatwo bo to dopiero wstęp, że można wyskillować profesje w jeden dzień, gdy zawsze można bylo to zrobić jest bez sensu.

A gdy pisze to jakiś kmiot co w ogóle w tą gre nie gra to mi ręce opadają, co Cie człowieku obchodzi brak contentu, którego i tak nie zobaczysz tak jak nie zobaczyłeś tego który jest teraz.

I dodam, że rajdowanie naxx40 było czymś najchujowszym w tej grze, pamiętam pomysł w gildii, żeby każdy (no większość) wylevelowała alta warlocka, żeby każdy w rajdzie miał soulstone'a, bo tak ponoć robiło Nihillum... Ilość farmy na jeden rajd dochodziła do jakiś absurdalnych rozmiarów, wychodziło że na jeden rajd czterogodzinny trzeba było farmowac jagody, marchewki, poty i inne gówna przez jakieś 2h...


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 15:14 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
I dodam, że rajdowanie naxx40 było czymś najchujowszym w tej grze, pamiętam pomysł w gildii, żeby każdy (no większość) wylevelowała alta warlocka, żeby każdy w rajdzie miał soulstone'a, bo tak ponoć robiło Nihillum... Ilość farmy na jeden rajd dochodziła do jakiś absurdalnych rozmiarów, wychodziło że na jeden rajd czterogodzinny trzeba było farmowac jagody, marchewki, poty i inne gówna przez jakieś 2h...

Dis.
Ale Sobtainer bedzie sikal po nogach mowiac jaki to naxxramas byl swietny. Szkoda tylko, ze widzial 1/4 tego instance.

Nie zrozumcie mnie zle, pretbc raidy bardzo mi sie podobaly, ale teraz jest po prostu lepiej. Nie latwiej. Lepiej.
Nie ma x godzinnego farmienia potow tylko po to, zeby pojsc na raid; nie ma rerollow tylko dlatego ze w raidzie jest potrzebna klasa z super debuffem itp itd.

Co do poziomu trudnosci: jak ktos chce wyzwania to niech zrobi sarthariona z 3 addami, achievy z naxx, malygosa. Bedziecie mieli hardmode.

Aha, plakanie ze inni ludzie maja fioletowe itemki jest zalosne. Dorosnijcie.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 15:19 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Nie wiem, ale cześć ludzi jest tu chyba ślepa.
wychodziło że na jeden rajd czterogodzinny trzeba było farmowac jagody, marchewki, poty i inne gówna przez jakieś 2h...


jak sie mialo szczescie i zielsko na poty/flaski bylo na ah :D
jak sie mialo pecha to znacznie wiecej bo 2h to mozna bylo sie najezdzic za samym zielskiem ;P (w koncu inni tez za nim jezdzili)

generalnie kuuupe czasu szlo na przygotowanie sie do rajdu, teraz moze jest troche za latwo, ale za to na pewno jest to duzy krok w kierunku "traktuj gre jak gre a nie jak drugie zycie" i za to blizzard zgarnie kolejne tysiace abonentow


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 15:37 
Cytuj  
Cytuj:
Ale Sobtainer bedzie sikal po nogach mowiac jaki to naxxramas byl swietny.


naxx byl swietny.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 15:40 
Cytuj  
Nadal jest :p


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 15:54 
Cytuj  
Podobno rain of fire faerliny juz nie 2shotuje wiec lipa ;)

*

Posty: 58
Dołączył(a): 10.11.2008
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 15:56 
Cytuj  
nowe naxx, pozwala na wiele bledow. floor dance heigana nie zabija juz jednym shotem. osobosicie uwazam, ze jest troszke za latwo tam. Malygos natomiast jest ok jesli chodzi o poziom trudnosci.

*

Posty: 56
Dołączył(a): 24.11.2008
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 16:19 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Nie wiem, ale cześć ludzi jest tu chyba ślepa.
Nikt nie napisał, że wow jest zajebisty, idealny, perfect.
Chodzi o to, że pisanie że nie ma contentu, gdy go nie ma bo to dopiero wstęp, że jest łatwo, gdy jest łatwo bo to dopiero wstęp, że można wyskillować profesje w jeden dzień, gdy zawsze można bylo to zrobić jest bez sensu.

A gdy pisze to jakiś kmiot co w ogóle w tą gre nie gra to mi ręce opadają, co Cie człowieku obchodzi brak contentu, którego i tak nie zobaczysz tak jak nie zobaczyłeś tego który jest teraz.

I dodam, że rajdowanie naxx40 było czymś najchujowszym w tej grze, pamiętam pomysł w gildii, żeby każdy (no większość) wylevelowała alta warlocka, żeby każdy w rajdzie miał soulstone'a, bo tak ponoć robiło Nihillum... Ilość farmy na jeden rajd dochodziła do jakiś absurdalnych rozmiarów, wychodziło że na jeden rajd czterogodzinny trzeba było farmowac jagody, marchewki, poty i inne gówna przez jakieś 2h...


agreed :)

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 16:38 
Cytuj  
Remember that the old Naxx was the pinnacle of 40-player raiding. The new Naxx was designed to be more like Karazhan, or even a litle easier, considering that some of the Kara fights (the dragons, Prince and Aran in particular) required a lot of coordination.

Ulduar and subsequent raids will be a step up in difficulty, and I would also expect to see a lot more of the "hard mode" challenges, like "3 drakes up." We want to give players a chance to really test their mettle and have "server first" mean something and all that. We just want to do it without shutting 90% of players out of the instances -- arguably one of the coolest aspects of the game considering all of the customized art and sound -- and especially not the first couple of raids.



Z blue postu I wszystko na temat z moim podkreśleniem clue bo ta dyskusja nie dość że jałowa to robi się zwyczjnie nudna...

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 17:06 
Cytuj  
Robus napisał(a):
Buffchef napisał(a):
Nie wiem, ale cześć ludzi jest tu chyba ślepa.
wychodziło że na jeden rajd czterogodzinny trzeba było farmowac jagody, marchewki, poty i inne gówna przez jakieś 2h...


jak sie mialo szczescie i zielsko na poty/flaski bylo na ah :D
jak sie mialo pecha to znacznie wiecej bo 2h to mozna bylo sie najezdzic za samym zielskiem ;P (w koncu inni tez za nim jezdzili)

generalnie kuuupe czasu szlo na przygotowanie sie do rajdu, teraz moze jest troche za latwo, ale za to na pewno jest to duzy krok w kierunku "traktuj gre jak gre a nie jak drugie zycie" i za to blizzard zgarnie kolejne tysiace abonentow


a Ty dalej swoje...
nie chodzi o problem dostepnosci rzeczy na ah, tak czy siak musiales farmowac kase na to zeby je kupic, a to pochlanialo mase czasu, ludzie nie mieli tyle kasy ile teraz, ze moga kupic wszystko co chca na ah, tylko musieli ganiac X godzin zeby pojsc na 1 raid.

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 17:07 
Cytuj  
yendreqq napisał(a):
nowe naxx, pozwala na wiele bledow. floor dance heigana nie zabija juz jednym shotem. osobosicie uwazam, ze jest troszke za latwo tam. Malygos natomiast jest ok jesli chodzi o poziom trudnosci.


nie musisz tanczyc :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 21:34 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
naxx byl swietny.

Zgodze sie. Sniezki + patchwerk frogger = fun times

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 22:33 
Cytuj  
E, przesadzacie z farmowaniem do naxx. Ja spedzalem jakies 3 godziny tygodniowo, zeby wyfarmic poty na patchwerka/loatheba. Dodam jednak, ze nie bylem na Sappku i KT, bo mi sie gildia rozpadla na 4h (2 proby, 2 martwych hm i 3 tankow sellujacych postacie przed TBC :|).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 22:37 
Cytuj  
Patchwerka nic nie pokona :D

hadyszendżubooooom MT DIE, hadyszendżubooooom OT DIE, "no more play"?

A co do farmienia potek, pfff też mi dramat, w ogóle tu ktoś dramatyzował że kiedyś trzeba było farmować. Ok trzeba było, ale zabiłeś bossa i wiedziałem że go zabiłeś a poświęcenie oddawali Tobie gracze gratulujący na /w.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 22:49 
Cytuj  
Pacifism?

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 22:52 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
A co do farmienia potek, pfff też mi dramat, w ogóle tu ktoś dramatyzował że kiedyś trzeba było farmować. Ok trzeba było, ale zabiłeś bossa i wiedziałem że go zabiłeś a poświęcenie oddawali Tobie gracze gratulujący na /w.


Grałem jeszcze dłuuugo przed TBC, prawie wyczyściliśmy z gildią Naxx i nigdy nie dostałem tylu whisperów co przez ostatnie dni za first realm kille :P.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2008, 23:01 
Cytuj  
ClouD napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
A co do farmienia potek, pfff też mi dramat, w ogóle tu ktoś dramatyzował że kiedyś trzeba było farmować. Ok trzeba było, ale zabiłeś bossa i wiedziałem że go zabiłeś a poświęcenie oddawali Tobie gracze gratulujący na /w.


Grałem jeszcze dłuuugo przed TBC, prawie wyczyściliśmy z gildią Naxx i nigdy nie dostałem tylu whisperów co przez ostatnie dni za first realm kille :P.


Dostałbyś je na mircu kiedyś.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.