mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 15:29 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Ja zarzucilem granie warriorem na 63lev. bardzo ciezko sie gra samemu zwlaszcza jak cie wszyscy leja. Naprawde trzeba miec wiele cierpliwosci do grania ta klasa. Jedyny plus to non stop zaproszenia do party, tyle ze wlasciwie wymusza respect na prot, a to jeszcze bardziej pogarsza 1vs1
warrior to najlepsza klasa i najsilniejsza :wink:
natomiast za wczesnie odpusciłeś warrior z gearem wymiata :wink:


_________________
psn

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 15:32 
Cytuj  
Warrior to klasa, która miecie z suportem. Zarówno w PvP jak i PvE (mam na myśli raidy jako dps warr ofc) bez pewnych klas nie da się ownować i tyle... Taka jest smutna prawda :( .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 15:35 
Cytuj  
nigdy bym nie zamienił warriora ani w pvp ani w pve, czy solo czy w grupie.

tyle ze warriorem w pvp sie najwiecej naklika wiec trzeba opanowac jakies 20 zbindowanych rzeczy


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 15:38 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
druzil napisał(a):
Ja zarzucilem granie warriorem na 63lev. bardzo ciezko sie gra samemu zwlaszcza jak cie wszyscy leja. Naprawde trzeba miec wiele cierpliwosci do grania ta klasa. Jedyny plus to non stop zaproszenia do party, tyle ze wlasciwie wymusza respect na prot, a to jeszcze bardziej pogarsza 1vs1
warrior to najlepsza klasa i najsilniejsza :wink:
natomiast za wczesnie odpusciłeś warrior z gearem wymiata :wink:


Moze nie mam gearu do warriora jeszcze ale sie nie zgodze.

Jak gralem warlockiem to sie cieszylem na widok warriora bo w 99% wygrywalem kazdy pojedynek.

Warrek wbrew pozorom jest bardzo latwy do zjechania solo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 15:39 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
jeszcze ale sie nie zgodze.
spoko, wolno sie nie zgadzać :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 16:13 
Cytuj  
No i tu pies pogrzebany, mechanika grania warriorem jest delikatnie mowiac zwalona. Sam jak gralem to zamiast skili na pasku mialem prawie same makra. A co jak ktos nie wie jak pisac makra albo gdzie ich poszukac? tragedia.
Jak inne klasy uzywaja 2-3 makra na krzyz to warek musi miec ich ze 30 doslownie na kazdy wariant.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 16:21 
Cytuj  
Bez przesady, polecam pooglądać filmiki warków z topowych teamow arenowych , zazwyczaj dafault blizz UI i brak makr lub ich śladowa ilość.

Warek posysa 1/1 w grupie jest świetny jednak sam sposób grania nim na arenach nie za bardzo mi odpowiada.

Druid rządzi ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 16:25 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Bez przesady, polecam pooglądać filmiki warków z topowych teamow arenowych , zazwyczaj dafault blizz UI i brak makr lub ich śladowa ilość.

Warek posysa 1/1 w grupie jest świetny jednak sam sposób grania nim na arenach nie za bardzo mi odpowiada.

Druid rządzi ;)


Takie jest i moje zdanie i to samo jest w PvE dps, że bez bos'a+wf to szanse bycia pierwszym na dmg są małe jeśli reszta wie co robi.

Druidem resto? Ja narazie lvluje, ale jak oglądałem filmiki to mi sie podobało :) .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist


Posty: 35
Dołączył(a): 27.09.2007
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 18:03 
Cytuj  
druzil napisał(a):
No i tu pies pogrzebany, mechanika grania warriorem jest delikatnie mowiac zwalona. Sam jak gralem to zamiast skili na pasku mialem prawie same makra. A co jak ktos nie wie jak pisac makra albo gdzie ich poszukac? tragedia.
Jak inne klasy uzywaja 2-3 makra na krzyz to warek musi miec ich ze 30 doslownie na kazdy wariant.


A ja się tu zgodzę, Warek naprawdę potrzebuje sporej ilości macrosów, ja sam mam chyba z 14-15. Z resztą też się zgodzę, Warek potrzebuje dużej ilości przycisków na klawiaturze i odpowiednio jej jeszcze rozmieścić żeby można było dobrze biegać i ustawiać się do przeciwnika :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 18:30 
Cytuj  
każde makro zbliża was do porażki, makra sa mało użyteczne bo nie sa elastyczne. podstawa to wszystko zbindowac i to opanować

tez kiedyś używałem makr, co za ból. po co np overpower macro ktore trzeba wcisnac dwa razy jak mozna to samo zrobic dwoma bindami w tym samym czasie.
makr używaja ludzie którzy maja problemy z opanowaniem bindów, jak ja kiedyś. lepiej ćwiczcie bindy zamiast okładać sie makrami
makra sa wrogiem warka

(mój pierwszy post w tym topicu jest na stronie chyba 6, troche sie tu obracałem :P )


_________________
psn


Posty: 12
Dołączył(a): 28.09.2007
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 19:17 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
Takie jest i moje zdanie i to samo jest w PvE dps, że bez bos'a+wf to szanse bycia pierwszym na dmg są małe jeśli reszta wie co robi.


raczej zadna klasa nie bedzie w top dmgu bez salwacji wiec raczej slabiutki argument ;p a co do wf, to raczej rozsadnie dac warka z rogalami i shamanem


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Kilmi

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 21:36 
Cytuj  
kilmi napisał(a):
Kefas napisał(a):
Takie jest i moje zdanie i to samo jest w PvE dps, że bez bos'a+wf to szanse bycia pierwszym na dmg są małe jeśli reszta wie co robi.


raczej zadna klasa nie bedzie w top dmgu bez salwacji wiec raczej slabiutki argument ;p a co do wf, to raczej rozsadnie dac warka z rogalami i shamanem


Tak rozsądnie zawsze dostawałem, ale teraz nie dostaje:( . Co do slav to hunterzy/rogale przezyją bez.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 23:47 
Cytuj  
Tez przestalem uzywac makra.

WSAD zamienialem na TGFH i pod palcami mam cale multum opcji bindowania... i gra stala sie prostsza ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 00:04 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Tez przestalem uzywac makra.

WSAD zamienialem na TGFH i pod palcami mam cale multum opcji bindowania... i gra stala sie prostsza ;)
jak ogarniesz to i bedziesz wciskał podswiadomie nigdy wiecej nie bedziesz chciał miec makra :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 06:29 
Cytuj  
Rasa na warka [H] pod PvP? Orc? jakie macie propozycje?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 08:45 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Rasa na warka [H] pod PvP? Orc? jakie macie propozycje?
mówią ze ork ale ja tam lubie UD, WOTF naprawde się przydaje.

o Sob bedziesz grał w WOW czy GOW ? :wink: moja rada, bo wiem że szukasz gry dla siebie. badz w którejs naprawde dobry jak kiedys w wow pewnie, to sprawia duzo wiecej frajdy, bo zaczynanie zwykle jest trudne :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 09:13 
Cytuj  
ja jestem takim casualem desh, że aż mi wstyd nieraz ;p no ale kiedyś był hardcore, to teraz casual ;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 10:53 
Cytuj  
Po stronie Hordy to w zasadzie oprocz trola kazda rasa ma jakies plusy przy grze warriorem, natomiast na ally to tylko gnom ea jest naprawde najlepszym racialem dla warka.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 11:40 
Cytuj  
Stoneform też chyba niczego sobie, percepcja na areny, shadowmeld wszystko w jakiś sposób przydatne.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 11:44 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
ja jestem takim casualem desh, że aż mi wstyd nieraz ;p no ale kiedyś był hardcore, to teraz casual ;p
dokładnie, kiedyś trzeba przestać.
też sie zastanawiam co tu robić, nawet popatrzyłem sobie na swojego warriora ostatnio, ale jak pomyśle lets farm 150 BoJ to wciskam exit :har:
chyba poczekam aż znowu greeny beda lepsze od epików bo to juz niedługo 8)

Percepcja wymiata imho


_________________
psn


Ostatnio edytowano 19 gru 2007, 11:45 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.