mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 15:25 
Cytuj  
1 pytanie. Ile masz lat ? Zgaduję, że coś koło 8 skoro w tym obszernym topiku nie możesz znaleść odpowiedzi na swoje pytanie.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 15:31 
Cytuj  
Iliagata napisał(a):
Jakie sa najlepsze talenty i bron dla rogue pve?

A, nie zauwazylem, ze napisales PvE. Myslalem ze ogolnie.
Stabilny, ciagly dps (chodzi o instancje). Swordy, macki i fist weapon. Build w Combat.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 kwi 2006, 15:34 przez Zychoo, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 2
Dołączył(a): 29.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 15:33 
Cytuj  
:roll: Nie mam 8 lat i wyobraz sobie, ze szukalam odpowiedzi na kilku stonach tego topiku. Nie znalazlam jej, wiec pomyslalam, ze znajdzie sie ktos, ktory ma wlasnie taka postac.

Dzieki za odpowiedz :D


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2006, 21:12 
Cytuj  
mace nie najlepsze, ze wzgledu na kiepski specc. Dlatego swordy, fisty (daja duzo wiekszy dps niz mace, ktore sa (i tak zadko) uzywane w pvp


Posty: 29
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 14:37 
Cytuj  
Mam pytanie , mam combat sword build ,uzywam swordow, w mian -hand mam brutality blade w off dal'rend-a, od 2 miesiecy czekam na sword z Onyxii (Vis'kag -chyba tak sie nazywa) ale niestety nie mamy szczecia, wiec mam pytanie czy jest sens brac do off-hand daggera? pytam o gutgore ripper bo na CHT i Perdition's Blade jest kolejka wiec nie chce dagger rogue- om sie naprzykrzać, a gutgore rippera nikt nie chce. Mam jeszcze pytanie dotyczace fist weapon z magmadar-a, ktory wedlug wszystkich (w tym mnie) uwazany jest za najgorszy crap dla rogue. A co mnie irytuje, otoz to ,ze mimo iz mamy bardzo dobrze ubranych rouge-ow to w dmg zawsze jest pierwszy chłopak ktory ma owego fist weapon w main -hand, zastanawiam sie jak to mozlwie? ktos pomysli ,ze reszta rogue-ow sie obija ale tak nie jest!

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 18:46 
Cytuj  
cos krecisz z tym fistem ; P


Posty: 29
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 19:24 
Cytuj  
roball napisał(a):
Fitness napisał(a):
Mam pytanie , mam combat sword build ,uzywam swordow, w mian -hand mam brutality blade w off dal'rend-a, od 2 miesiecy czekam na sword z Onyxii (Vis'kag -chyba tak sie nazywa) ale niestety nie mamy szczecia, wiec mam pytanie czy jest sens brac do off-hand daggera? pytam o gutgore ripper bo na CHT i Perdition's Blade jest kolejka wiec nie chce dagger rogue- om sie naprzykrzać, a gutgore rippera nikt nie chce. Mam jeszcze pytanie dotyczace fist weapon z magmadar-a, ktory wedlug wszystkich (w tym mnie) uwazany jest za najgorszy crap dla rogue. A co mnie irytuje, otoz to ,ze mimo iz mamy bardzo dobrze ubranych rouge-ow to w dmg zawsze jest pierwszy chłopak ktory ma owego fist weapon w main -hand, zastanawiam sie jak to mozlwie? ktos pomysli ,ze reszta rogue-ow sie obija ale tak nie jest!


Moze gdyby wasi rogale nie brali gutgore rippera do off'a i nauczyli sie grac to byscie go dogonili w dmg. ;)


a gdzie ja napisalem ,ze ktos od nas ma go w off-hand? zapytałem sie tylko czy sie nadaje na off-hand dla sword rogue bo nie mam za bardzo czego wziasc.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 09:29 
Cytuj  
Fitness napisał(a):
Mam pytanie , mam combat sword build ,uzywam swordow, w mian -hand mam brutality blade w off dal'rend-a, od 2 miesiecy czekam na sword z Onyxii (Vis'kag -chyba tak sie nazywa) ale niestety nie mamy szczecia, wiec mam pytanie czy jest sens brac do off-hand daggera? pytam o gutgore ripper bo na CHT i Perdition's Blade jest kolejka wiec nie chce dagger rogue- om sie naprzykrzać, a gutgore rippera nikt nie chce. Mam jeszcze pytanie dotyczace fist weapon z magmadar-a, ktory wedlug wszystkich (w tym mnie) uwazany jest za najgorszy crap dla rogue. A co mnie irytuje, otoz to ,ze mimo iz mamy bardzo dobrze ubranych rouge-ow to w dmg zawsze jest pierwszy chłopak ktory ma owego fist weapon w main -hand, zastanawiam sie jak to mozlwie? ktos pomysli ,ze reszta rogue-ow sie obija ale tak nie jest!


Na ten miecz sie z reguly cholernie dlugo czeka,bo on ma marny drop - u nas padl raz, na dwa miesiace raidow. Ten fist jest marny - lepszy leci w ZG,a na dodatek ten z Magmadara tez ma shitowa szanse na dropa. Co do dps rouge, to wg mnie jest to kwestia glownie skilla - bo jak inaczej wytlumaczyc 10%dmg w MC u paru rogali i 5-7% u reszty (przy praktycznie identycznym sprzecie), build oczywiscie tez gra role i potki. Lyknij sobie buffa z blasted landsow, moongosa i inaczej moze wygladac cala sprawa ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 10:54 
Cytuj  
pierwsze slysze zeby szminka robiła dps


Posty: 26
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 13:02 
Cytuj  
Mam pytania:
- odnosnie lockpicking: podobno ten skill od 1 do 100 mozna wytrenowac na jakis skrzyniach treningowych - gdzie one sa?
- feint - ten skill powinien byc uzywany prewencyjnie czy dziala po zlapaniu agro?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 13:46 
Cytuj  
pendzik napisał(a):
Mam pytania:
- odnosnie lockpicking: podobno ten skill od 1 do 100 mozna wytrenowac na jakis skrzyniach treningowych - gdzie one sa?
- feint - ten skill powinien byc uzywany prewencyjnie czy dziala po zlapaniu agro?


• Redrige Mountains, TARTAK
• Feint, walisz prewencyjnie żeby tego aggra nie załapać.

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 13:58 
Cytuj  
skrzynki treningowe mogą robić engineerzy

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 14:08 
Cytuj  
Feint działa także po złapaniu aggro - ale wtedy lepiej po prostu zvanishowac. Podobno przerzuca Cię na drugie miejsce w aggro (nie mam blue potwiedzenia), a spamowany w czasie walki zapobiega złapaniu aggro.

Horda ma skrzynki treningowe na wschód (z pamięci pisze) od ratchet, na statku przycumowanym do wybrzeża, gdzie się siek piratów i robi Q na zabicie barona cy cóś.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 08:43 
Cytuj  
ja nie wiem jak wy czytacie te tooltipy, ale na feint'cie jak wol jest wszystko podane (czyli ze uzycie feinta powoduje obnizenie agro o jakas wartosc, a nie o miejsca na agro liscie)

on nie zrzuca cie na drugie czy tam szebernaste miejsce, feint po prostu zrzuca 500 (chyba, nie pamietam dokladnie) agro, i jesli obnizenie twojego agra o 500 pozwoli oddac je tankowi, to luz, a jesli nie to ...

wiec: FEINT zadziala nawsze, nawet jak bedziesz solowal mobka, tyle ze trzeba sobie jasno uzmyslowic ze: jak jestes solo to nikt oprocz ciebie nie robi agro, wiec zrzucenie go o 500 nic ci nie da bo dalej bedziesz #1

wyszukajcie sobie taki modek: ktm threat meter, co on robi nie musze chyba pisac

ps: 1 dmg = 0.5 agro


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 08:57 
Cytuj  
Robus napisał(a):
wyszukajcie sobie taki modek: ktm threat meter, co on robi nie musze chyba pisac


a obsluguje skille bossow jak np. wing cos tam (smoki w BWL) czy teleport twinsow?

@Robus fajne rzeczy masz w 5tym plecaku ty tak zawsze czy aqrat poprostu robiles i nie zdarzyles wyslac/rozdac/sprzedac ?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 09:02 
Cytuj  
nie wiem jak twinsow (nie chodzimy do aq), ale wszelkie gowna typu wing buffet obsluguje

//edit
jestem jedna z osob co robi flaski dla naszych tankow, i akurat z reguly targam je ze soba na rajdy :P, 3 dni pozniej tam lezalo jeszcze kilka flaskow do 2k many :P [dopiero teraz udalo mi sie recepte kupic, nie chciala wypasc :<]


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 22:46 
Cytuj  
moglby ktos kto uzywal hemo buildu napisac czy nadaje on sie wogole do chodzenia po mc // zg ?;q czy roznica w dpsie miedzy standardowym 20/31combat buildem jest duza//ogromna na niekozysc hemo ???

p.s. osobiscie sam bym sprawdzil ale wybulilem ostatnio 30g za przetrenowanie sie ;q

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 12:48 
Cytuj  
Zatem ja tez mam pare pytan.
Moze nowatorskie ale przynajmniej moje :>.
http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=683 - troll rogue stunlock ....
Dopiero od niedawna gram w wowa i szperam po owych tematach chcac udoskonalic mojego rogala.
Koles na danym filmiku bardzo mnie zaciekawil wlasnorecznie wyrobionym trinketem ktorym na koniec filmiku po uzyciu zadaje dmg magowi ok. 3500. jednym hitem....
Mam pytanie jak cos takiego zrobic?
Gnoming inzyrniera. Nie wiele mi to mowi ale jakby mi ktos w skrocie to omowil bede wdzieczny.
Jaka profesja sie najlepiej laczy z roguem albo na co wy najkorzystniej byscie stawiali? Nie wiem jaki byl rogue z poprzednich pathy jak wiele sie zmienilo dlatego czytanie jakis pierwszych stron tego tematu nie wiele mi zda... a pozatym i tak juz je przerobilem.
Alchemia i Zbieractwo chwastow? Skinning i Lekkie ciuszki ? :)

Co do samej postaci rogala.
Na tym filmiku wiem ze koles korzysta z riposty, glownie stuny czyli ks , cs , gou, cb ss kicki i mniej wiecej tyle. Ma jeszcze 110 energi co przemawia przynajmniej mi ze drzewko assasinow dojechal do 31 ptk.
Styl mi sie jego o tyle podoba , bo nie uzywa Herrmo Ambusha i Backstapa a ja mam uprzedzenie jakies do tych skilli :P
I teraz, co za tym idzie w ktore drzewko talentow na jego miejscu byscie najbardziej zainwestowali? Sa konkretny dla trola sa przy rogue? Jaka bronia taki ktos moze walczyc? sword/dagger(takie polaczenie ma wogole sens ;P?) 2xdag. czy 2xsword.?
Talent sam juz jakas dobiore i bronie tez tylko chcialbym sie poprostu troche dowiedziec.Oczywiscie chce zrobic rogue jak najbardziej pod pvp.
Ostatnie juz pytanko , chodzi tym razem o makra.
W temacie o makrach nie wiele wyciagnalem oprocz ''jakis'' tam komend i tyle :P z angielskim tez nie stoje bosko dlatego jak ktos zadawal takie pytaina a dostawal w odpowiedz link na wow.com to raczej nie wiele skumalem :D
Jakie konkretnie makra sa przydatne dla rogue i co one potrafia? Sa to swojego rodzaju ''bindy'' ? Gdzie mozna znalesc takie przykladowe makrosy dla rogue? Ogolnie dosyc szybko chlone wiedze i sadze ze niedlugo sam zaczne owe robic ale jakas podstaawa by sie przydala =]

Z gory serdecznie dziekuje i pozdrawiam :P


Ostatnio edytowano 30 maja 2006, 12:53 przez Icekk, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 12:51 
Cytuj  
Ten wlasnorecznie zrobiony trinket to http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=10645


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2006, 13:08 
Cytuj  
Potrzebuje pomocy dobrego rogala z Hemo specc (tzn jesli nie grasz rogalem i nie jestes hemo specc to nie odpowiadaj :P). Chcialbym wiedizec czy hemo build (21,3,27) jest dobry, zwlaszcza do pvp. Czy hemo ma wiekszy damage niz ss? slyszalem ze w hemo caly czas liczy sie speed broni, a wiec czy z claw of black drake i hemo da rade do pvp? Jesli tak to jaka taktyka?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.