mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 16:38 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Nokiu$ napisał(a):
btw jest juz jakas DOBRZE działajaca wesja SCT ? mam jakąs ( zcigałem gdzies tam :P ) to mi nie wszystko działa, Tzn jaki dmg dostaje to tak, ale jakie buffy dostaje + healing , juz nie : ( ..


daj juz sobie spokój z SCT wybierz coś The Best :P

http://wow.curse.com/downloads/details/3395/

sign, bardzo fajny mod


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 16:57 
Cytuj  
Znacie jakąś stabilną dobrze działającą wersję Omena? bo jak dotychczas jeden wielki krzak.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 18:31 
Cytuj  
Ktos tutaj niedawno wspominał o jakims płatnym modzie który ułatwia levvelowanie, nie moge znalesc tego posta, może ktos odświeżyc mi pamięć ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 18:39 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Derek's Speed Leveling Guide: The Total Package

Kod:
http://www.mediafire.com/?dekbjvxxxmm


Kod:
How to install Derek's Leveling Guide:
 
1: Extract guide your Desktop for fast access.
2: Open the folder.
3: Copy everything in this folder to your addons folder.
4: Start WoW
4: Load out of Date addon
5: Make sure all of the dependencies are up.(Except for Waypoints. It will be added to the guide at a later date when Derek Releases it)
6. Enjoy the guide



Cytuj:
FAQ's Straight from Derek
–> Concern #1: Will this add-on interfere with any other add-ons?
Nope! It wont even mess with your map add-ons either! Here’s another good note.
The designers took it into their own hands to make sure that it’s a very LOW sized add-on, to ensure the quickest loading time! There’s a lot of checks and balances in it to ensure that ONLY what you need is running! Modern science is amazing. Hah! Take that one Bill Nye!

–> Concern #2: Can Add-ons get you banned?
The answer to this quest is Yes and No. Let me make it very clear that MY add-on and speed leveling guide will NOT get you banned. It’s 100% legit and follows Blizzards TOS to the point. I’m not going to do something to risk my account, or any of yours.
Now to answer the question directly.. Add-ons are fully supported by blizzard. They made this option for characters to fully customize the way you play the game, so you can enjoy the way you want to. The only downside is that players can manipulate this to make hacks, cheats and etc. Blizzard has done a very good job at monitoring players and if they notice exploits hacks or cheats, they immediately take action! (My rule of thumbs is, if it does not automate anything inside the game, then your are

safe.)
–> Concern #3: Do I need to be a rocket scientist to use this guide?

Nope! I designed the guide to make sure it’s easy on every play, any age! I will also have a video on how to install and use the add-on. So there will be NO gray area at all. If by chance something goes wrong and you need help, we have a great customer support system and we will get your answers questions immediately!

–> Concern #4: Questioning about my own Power-leveling Service.
I’ve had MANY e-mails over the last few days question me if I was going to open my own power-leveling service. My answer to this is a very short.. quick NO!
I live by the saying that it’s better to teach a man to fish, then to hand him a basket full of fish. Because once I teach someone to fish, they can eat for a lifetime, instead of just a few days.
Also, I would never ever put your account in jeopardy. By me logging onto your account there’s a high risk that blizzard bans your account. I would hate to see that happen to anyone. Plus, even if I did level your character from 1-70, what happens when you want another character to level 70? Obviously this guide is the best solution for all players.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 19:46 
Cytuj  
Dzieki Desh, naprawde fajny addon, pierdolic sct :D

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 19:52 
Cytuj  
Czemu to niby ma być fajniejsze od SCT ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 19:55 
Cytuj  
Jakos ladniejsze. I DZIAŁA przedewszystkim. ; )

Szczerze to nie potrzebuje pierdol pokazujacych kiedy mi sie cd "naładuje" wszystko znam na pamięc :D . Chodzi o hity we mnie, bo na Billzooowskim za duzy spam na ekranie, i brzydkie literki :D

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 00:28 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Jakos ladniejsze. I DZIAŁA przedewszystkim. ; )

Szczerze to nie potrzebuje pierdol pokazujacych kiedy mi sie cd "naładuje" wszystko znam na pamięc :D . Chodzi o hity we mnie, bo na Billzooowskim za duzy spam na ekranie, i brzydkie literki :D


I do tego nie widać tych literek cosik jak dla mnie :) .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 07:22 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Czemu to niby ma być fajniejsze od SCT ?
miałem problemy z ustawieniem w odpowiedni sposób wyświetlania "spellalerta" WitchHunt ace2 w SCT i dlatego zacząłem szukac alternatywy najpierw ace2 Parrot i w końcu MSBT


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 08:26 
Cytuj  
argument jak z generala w orgrimarze :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 18:41 
Cytuj  
Desh - da sie jakos wylaczyc ten dzwiek na low mane? nie wiem, moze jestem lewy ale nigdzie nie moge znalesc konfiguracji tego addona...

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 18:51 
Cytuj  
Jak to konfiguracji addona? /msbt ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 18:53 
Cytuj  
Zaraz sprawdze. ja wpisywałem wiele innych komend , az wstyd je tu wymienac :P . Jednak nuubish ze mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 19:30 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Zaraz sprawdze. ja wpisywałem wiele innych komend , az wstyd je tu wymienac :P . Jednak nuubish ze mnie.
Mik Scrolling Battle Text. tak zapamietaj /msbt :P

Obrazek


_________________
psn

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 09:45 
Cytuj  
Odnośnie modów:

ściągnąłem sobie m.in. najnowsze:
ag_uf unit frames (pitbull mi się krzaczy, nie chcę go)
sorren timers

ale mimo że na files.wowace.com data aktualizacji dla tych modów jest bardzo świeża, to pokazuje mi że są one "out of date". Dlaczego?

Nie kasowałem wtf i wdb nigdy, może to ma związek? Mody działają bez problemów żadnych, tylko to "out of date" jest drażniące/niepokojące dla mnie. Nie znam się na modach za bardzo. Wszystkie inne mody są u mnie "na czasie"


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 09:52 
Cytuj  
externalns których uzywają te mody moga byc starsze niż sam mod.

co do pitbulla przeczytałem ze nie chcesz ale nie pojmuje tego, tak samo jak ktoś wczesniej pisał ze chce coś lżejszego.

pitbull dzała idealnie, dodatkowo składa się z około 20 modułów które można wyłaczyc zarówno w oknie addons jak i w samej grze, czyli odchudzić go o 90% jeżeli ktoś ma takie życznie.

jeszcze raz polecam zapoznać sie z zaletą modów ace (oprócz łatwego updatu) która polega na korzystaniu z tych samych bibliotek przez wiele modów ale ...

... domyślnie wowaceupdater i wszystkie paczki ace modów są WITHEXTERNALS czyli mają te biblioteki w środku, domyślnie robi tak też wowaceupdater natomiast można przestawić na WITHOUTEXTERNALS i wtedy przy instalacji moda updater sciąga potrzebne biblioteki automatycznie i wyglądają w folderze addons jak mody.

przyspiesza mi to wczytywanie gry około dziesięciokrotnie :wink: nie wspominając o oszczednosci ramu która nie ma dla mnie znaczenia

@Brodaty
z pełnym szacunkiem ale jak krzaczy Ci się Pitbull to każdy mod Ci sie wykrzaczy bo to nie jest wina moda tylko Ty cos źle robisz :wink:
wiec radze ogarnij sie z wowaceupdaterem withoutexternals zamiast sie męczyć z alternatywami najlepszych modów


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 14:23 
Cytuj  
Nie wiem czy to przez addony czy przez co ale clearFonts mi działa nie prawidłowo i wogule cały Chat sie pieprzy,niby mieli to zapisywanie settingsów naprawić a widze ze dupa :S


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 14:28 
Cytuj  
Czy komus krzaczy sie X-Perl od 2.4 .Bo sam mod dziala ok tyle ze jak nakieruje na jakis target kursorem (zazwyczaj jest to tylko 1 osoba) to jakis error wywala .Wywalilem ui errors w help i teraz to nie wyskakuje tylko potem ze za duzzo errorow niby bylo i czy wylaczyc addona :P , ale all dziala ok ..


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 15:01 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Nie wiem czy to przez addony czy przez co ale clearFonts mi działa nie prawidłowo i wogule cały Chat sie pieprzy,niby mieli to zapisywanie settingsów naprawić a widze ze dupa :S
clearfonts działa mi razem z pratem doskonale zupdatuj :wink:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 16:13 
Cytuj  
siled napisał(a):
Varenthin napisał(a):
potrzebuję jakiś fajny modzik do stunów itd CCWatch po 2.4 przestał działać, a Natur EnemyCastBar mi do tego nie pasuje, jedynie lookam tam na rzeczy typu poison, s&d itp


sign
ktos ogarnia ? necb jest za maly i nie zawsze pokazuje timerow z cc...

StunWatch 2.4


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.