mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 15:43 
Cytuj  
bardzo mi przykro ostatni level dasha dla cat form ma 60%

http://www.thottbot.com/?sp=9821


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 16:39 
Cytuj  
no to powinno być 100%+30%(FS)+15%(set)+8%(ench)+60%(dash)=213% :wtf:


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 16:53 
Cytuj  
ehhh....dopiero co ogladalem filmik RubiX_3 i ciesze sie ze juz niegram druidem :)! Jak zwykle walki druida trwaja 5 min sa wolne i bardzo malo dynamiczne :/. Kiedys widzialem potencjal w tej klasie ale on zanikl :P Druid to dobry healer i juz i moim zdaniem jazda w jakiekolwiek inne drzewko jak resto to strata czasu :( mam druida 60 lvl i wiem cos o tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 17:35 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Druid to dobry healer i juz i moim zdaniem jazda w jakiekolwiek inne drzewko jak resto to strata czasu :( mam druida 60 lvl i wiem cos o tym


:roll:

To czesc.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 21:23 
Cytuj  
@up /signed

a czy dash nie zwieksza predkosc o 60% normal movement czy o movement kotka na fs? bo jesli o normal to tak jak napisale bargaw ale jesli w gre wchodzi 130% normala to troche inaczej.

bo: 130% (normal movement a kot) + wlaczamy dash = 208% normal speeda. wyglada niezle w liczbach ale nie wiadomo jak to licza

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 21:43 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
@up /signed

a czy dash nie zwieksza predkosc o 60% normal movement czy o movement kotka na fs? bo jesli o normal to tak jak napisale bargaw ale jesli w gre wchodzi 130% normala to troche inaczej.

bo: 130% (normal movement a kot) + wlaczamy dash = 208% normal speeda. wyglada niezle w liczbach ale nie wiadomo jak to licza


Z tego co czytalem forum Druida a duzo tego kiedys czytalem ;P to to sie niestety nie sumuje :(

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 22:30 
Cytuj  
Jeśli druid gra o coś wiecej niz pietruszkę (farmowanie satyrow lub innego badziewia, solo PVP) to jedynym slusznym drzewkiem jest resto. Sam zachwycalem sie feral po 1.8, ale to wszystko jest piękne dopoki nie zaczyna sie prawdziwa gra. Jesli grasz w druzynie to najwieksze korzysci przynosi twoje leczenie, zarówno w PVE jak i PVP. Tak wiem, że farmowac MC i BWL mozna shadow priestem, MS/fury wojem i feral druidem, ale do czasu rozpracowania i wymasterowania danej lokacji każdy zaoszczędzony punkt many robi różnice.
Jestm party orientated, i respecnąłem sie w 44 resto po tym jak zauważylem, że w AB moje leczenie daje kilkukrotnie wiekszy efekt niz damage z kota (a mam nawet niezly feral gear). Do tej pory sprzęt i talenty feral trzymalem na PVP...
Podobnie mialem z priestem, shadow roxxor ale do czasu powaznej zabawy w instancje.
To co powyzej to moje zdanie, nie chce zaczynac wojny, flame'ow itd. Mamy trzy drzewka i kazdy moze wybrac cos dla siebie. Dzieki Blizzowi za nowe drzewo, dzięki ktoreemu cokolwiek bys nie wybral to leczysz dobrze (bonus do inta w feral, tansze heale w balance) lub bardzo dobrze idac w resto.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 22:35 
Cytuj  
kahR napisał(a):
Jeśli druid gra o coś wiecej niz pietruszkę (farmowanie satyrow lub innego badziewia, solo PVP) to jedynym slusznym drzewkiem jest resto. Sam zachwycalem sie feral po 1.8, ale to wszystko jest piękne dopoki nie zaczyna sie prawdziwa gra. Jesli grasz w druzynie to najwieksze korzysci przynosi twoje leczenie, zarówno w PVE jak i PVP. Tak wiem, że farmowac MC i BWL mozna shadow priestem, MS/fury wojem i feral druidem, ale do czasu rozpracowania i wymasterowania danej lokacji każdy zaoszczędzony punkt many robi różnice.
Jestm party orientated, i respecnąłem sie w 44 resto po tym jak zauważylem, że w AB moje leczenie daje kilkukrotnie wiekszy efekt niz damage z kota (a mam nawet niezly feral gear). Do tej pory sprzęt i talenty feral trzymalem na PVP...
Podobnie mialem z priestem, shadow roxxor ale do czasu powaznej zabawy w instancje.
To co powyzej to moje zdanie, nie chce zaczynac wojny, flame'ow itd. Mamy trzy drzewka i kazdy moze wybrac cos dla siebie. Dzieki Blizzowi za nowe drzewo, dzięki ktoreemu cokolwiek bys nie wybral to leczysz dobrze (bonus do inta w feral, tansze heale w balance) lub bardzo dobrze idac w resto.


Dokladnie o tym mowilem. Prawdziwa sila druida kryje sie w Resto gdyz gdy ma sie w resto wpakowane na maxa to jest sie w healowaniu rownie dobrym jak priest. Probowalem druidem wszystkiego i szczegulnie sie napalilem na feral po patchu 1.8 a prawda jest taka ze w feral w teamie jest sie malo uzytecznym bo blizz nigdyby niedopuscil do tego zeby dobry healer dobry tank mial np DPS taki jak rogue. Oczywiscie zabawa w feral w solo PvP jest przednia :D

ps niema to jak rozwalic druidem rogue ktory ma lvl czerwona czcionka :P


Ostatnio edytowano 13 gru 2005, 22:42 przez kikas, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 22:37 
Cytuj  
Ja lubie Feral.
Te 20% inta to sporo, a uzywam INT gear więc sporo^2 i 20% stam w misiu też pomaga.

Ale fakt, że najlepszy druid PvP jakiego widzialem jest resto.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 11:00 
Cytuj  
A mi sie calkiem milo gra na buildzie 0/20/31 kolekcjonuje sobie sprzecik do ferala i zobaczymy.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 12:11 
Cytuj  
z dobrym sprzetem feral (26% crit i 1000++ ap) zabijalem bardzo szybko, na ab niektorych w pare sekund, na buildzie 14/32/5, jak ktos umie grac takiemu druidowi generalnie tylko warlock moze podskoczyc. ale co z tego jak jesli chce sie rozwijac trzeba klepac instancje.... a instancje = resto :(

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 12:21 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
z dobrym sprzetem feral (26% crit i 1000++ ap) zabijalem bardzo szybko, na ab niektorych w pare sekund, na buildzie 14/32/5, jak ktos umie grac takiemu druidowi generalnie tylko warlock moze podskoczyc. ale co z tego jak jesli chce sie rozwijac trzeba klepac instancje.... a instancje = resto :(


Ta taki druid bije dobry dmg ale na BG zabije max 2 osoby i wezmie *aggro* innych graczy na siebie a wtedy juz niepozyje dlugo. To nie jest rogue gdzie przeciwnika trzyma sie w stunie, walniesz od tylca warriora on sie odwruci i zabije cie 3 strzalami a ty mu w najleposzym razie zjedziesz 50% hp. Ja jak co to jestem zwolennikiem 0/30/21. Z takim buildem jest sie dobry w PvP i do MC cie wezma (NS rzadzi)

I jako feral druid zawsze dostawalem w dupe w duelach od resto druidow i na odwrot, gdy mialem resto build tluklem ferale

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 12:35 
Cytuj  
kikas napisał(a):
I jako feral druid zawsze dostawalem w dupe w duelach od resto druidow i na odwrot, gdy mialem resto build tluklem ferale


zaloz sprzet do leczenia i zaden druid/pala cie nie ubije


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 14 gru 2005, 13:23 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 12:40 
Cytuj  
@BiGi i fire mage oprocz warlocka :)

A co do szybszego biegania w dashu to Feline Swiftness i Minor Speed Increase ( zarowno ten z enchantingu i butow z AB) nie zwiekszaja szybkosci biegania. Jedynie zwieksza szybkosc biegania w dashu druidowy set PvP.
Aha Minor Speed Increase z enchanta i butow nie stackuja sie razem.
Testowalem na wlasnej skorze, mierzylem wiec jestem pewny na 100 % :)

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 13:49 
Cytuj  
Aha nie wiem czy wszycy widzieli czy nie ale wklejam linka z ciekawym filmikiem PvP druida z mojego serwera

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=9909

i coby nie mowic ale sprzet u druida ma ogromne znaczenie w PvP (polecam obejrzec jego zestaw PvP)

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 15:32 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Aha nie wiem czy wszycy widzieli czy nie ale wklejam linka z ciekawym filmikiem PvP druida z mojego serwera

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=9909

i coby nie mowic ale sprzet u druida ma ogromne znaczenie w PvP (polecam obejrzec jego zestaw PvP)


Druid jest jedna z klas IMO w ktorej gear ma najmniejsze znaczeni....
*ale moge sie mylic*

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 15:41 
Cytuj  
obejrz filmik najpierw :)
zreszta widze to po sobie jak gralem PvP majac set wildhearta, a teraz jak mam sprzet za range PvP do tego epiki z MC/Alterac Valley/Arathi Basin.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 17:27 
Cytuj  
Pio napisał(a):
obejrz filmik najpierw :)
zreszta widze to po sobie jak gralem PvP majac set wildhearta, a teraz jak mam sprzet za range PvP do tego epiki z MC/Alterac Valley/Arathi Basin.


No fakt, roznica miedzy healing gear a feral gear..


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 18:36 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Pio napisał(a):
obejrz filmik najpierw :)
zreszta widze to po sobie jak gralem PvP majac set wildhearta, a teraz jak mam sprzet za range PvP do tego epiki z MC/Alterac Valley/Arathi Basin.


No fakt, roznica miedzy healing gear a feral gear..


hint: porownaj ilosc staminy, intelektu cenariona i wildhearta ...

Czesc cenarionow nosze na PvP ze wzgledu na duza ilosc inta i staminy. Druid z 3,5 - 4 k many na PvP to porazka a nie druid

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 18:59 
Cytuj  
No super, tylko z pvp gearu dostajesz dragonhide set ktory jest bardzo nastawiony na feral.

Osobiscie w tej chwili tez nosze kilka elementow cenariona, glownie dlatego ze ma b. duzo staminy na niektorych elementach, i calkiem duzo armoru. Reszte uzupelniam warbear setem ;]


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.