mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 00:34 
Cytuj  
Arms

* Shattering Throw will now reduce the armor on the target by 20% for 10 sec or remove any invulnerabilities. (Old - reduced armor AND removed any invulnerabilities)
* Bladestorm will now instantly Whirlwind up to 4 nearby targets.
* Juggernaut now affects both Slam and Mortal Strike

Fury

* Improved Berserker Stance now increases strength by 4/8/12/16/20%. (Up from 3/6/9/12/15%)


oj jakie nerfy oj oj


_________________
Obrazek

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 07:34 
Cytuj  
rzycie stracilo sens!!1jedenascie


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 13:55 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):

Fury

* Improved Berserker Stance now increases strength by 4/8/12/16/20%. (Up from 3/6/9/12/15%)


oj jakie nerfy oj oj


flask to 180 AP nie strenght
10% AP buff Sha/hunter/DK
praktycznie wszystkie enchanty to AP nie strenght

wiem ze przesadzam ale 5% x 0 wciaz rowna sie 0

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 15:14 
Cytuj  
0 strength ma twoj warek?

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 15:45 
Cytuj  
wiesz zalozenie jest takie, ze po prostu za duzo bis jest leather- a tak nei bedzie sie juz to oplacalo. moim zdaniem madry pomysl. tym bardziej, ze w 3.1 naprawde duzo jest ringow/neckow z str


_________________
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 28.03.2009
Offline
PostNapisane: 28 mar 2009, 11:57 
Cytuj  
Vidi21 mnie zmotywowal to utworzenia konta .
po pierwsze to ,że letherowe itemy sa(jeszcze) BIS dla warka to nie oznacza ,że jest to wina warków czy tam Improved Berserker Stance a raczej beznadziejnej itemizacji platów.(sam akurat nie ubieram się w leathery bo wole wziąść plate a leathery zostawić klasom którym bardziej się przyda ,czyli postępuje tak aby gildia najlepiej skorzystała).A zdecydowanie lepiej mieć 10% z Ap gdzie tak jak wcześniej zostało napisane masz Ap ze wszystkich enchantów Flasków ,shoutów,boma.

po drugie 10% nie jest duzym nerfem? :wtf: na arenach wszegolności ? gl%hf .Nie wiem ale ja odczuwam różnice w tym jak mialem 2 bronie 180dps a 200 dps .Można powiedzieć ogromna.

po trzecie .Największy problem to mobilność? ja jakoś nie odczywam tego w fury zdecydowanie gorsza jet przezywalność , beznadziejny,przestarzały system stanców z jego niemożliwościa uzywania skilli typu pummel ,whirwind w BattleS ,DS.Strata rage przy zmianie stanców .Prosze sobie porównać jak to wygląda u dk a jak u warka.OFC Blizzard stwierdził ,że DK z Warkiem nie powinno sie porównywać ale stance i presence sa bardzo do siebie podobne z tym ,że u warka dostajesz ,,kary" za uzywanie ich ,a u dk nagrody.

Co do buffów w 3.1
Jeżeli uważasz ,że są to buffy do pvp które w znaczący sposób poprawią sytuacje warków na arenie to :lol: :lol:
System rng w arms sie nie sprawdza i sie nie sprawdzi.Trudo siedzieć na healerze nie uzywać pummela ,a jak chcesz używać pummela to albo z makrem na przejscie z stanców i wtedy powodzenia w przerwaniu czegokolwiek ,albo siedzisz w BerserkerS i nie korzystasz z ,,buffów" rend-taste of blood-op.
A wlasnie co do poprwiania mobilnosci Juggernaut jest buffem ale gl%hf tracisz jakbyś nie zauważył improved intercepta ,bo jest teraz w fury drzewku i dosć daleko.

Ogólenie wydaje mi się ,że znerfowane fury będzie nadal lepsze do pvp niż lol arms .A patch wprowadza jedynie to ,że fury warek dopóki nie zdobędzie najlepszych broni z ulduar będzie ssał w dpsie pve i zajmował miejsce 5-8 w raidzie.

Btw vidi21 albo wogóle nie grasz warkiem ,albo nie znasz swojej postaci.


EDIT : Taki wall of text ,że zapomniałem napisać ,że mozna się ucieszyć z 5% zmniejszenia otrzymywanego dmg-u w BS ,ale to praktycznie nic nie zmieni.

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 16:08 
Cytuj  
Mi się wydaje, że Pan vidi21 nie gra warriorem tylko rogalem :) . A mądrzy się jak by miał 200 /played warkiem :D .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

*

Posty: 58
Dołączył(a): 10.11.2008
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 11:56 
Cytuj  
mialem 2300 jako jeden z kilku warkow na cyclonie, z paladynem, zanim pojawilili sie dk frost potem spadlem do 2200 i tak juz zostawilem bo na gladiatora nie mam raczej szans w obecnym stanie aren. ZADEN warek nie lubi grac fury, jednak ci co graja to graja fury bo obecnie przez DK arms sie nie nadaje bo BS bije takiego dk po ZOMGWTFNUKE 500DMG!

Na PTR arms wyglada niezle, i bije tez przyzwoicie (nerfy innych klas to buffy dla warkow) RNG jest w sumie malo, bo OP procuje zawse co 6 sec, a po chargy masz criticala z MSa.

Kupilem sobie juz macke s5 i czekam na pacza, zapowiada sie niezly sezon.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 14:07 
Cytuj  
a mi sie wydaje kefas ze jestes debilem. 1400 rating duzo mowi o twoim pvp. akurat sporo gralem pvp - moze nie bardzo hardcorowo ale nie uwazam, ze warrior bedzie slabszy a bedzie lepszy w 3.1. nie odpisywalem bo mi sie nie chcialo dyskutowac z osobami nie majacymi pojecia co mowia.


_________________
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 28.03.2009
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 15:36 
Cytuj  
Haha zapewne vidi21 mówi o mnie,
to bardzo proszę wysil się i imo odpisz w czym nie mam pojęcia?.

Btw yendreqq : jasne mało kto lubił grać fury przed wotlk ,ale przy śmiesznym dmgu jaki arms robi każdy warek woli mieć lepszy dmg i heroic fury kosztem braku MS:/

A własnie mam pytanie czy uważasz ,że crit który walnie za 6k a pożniej spam op fixnie warka na tyle ,żeby był na takim samym poziomie co inne mele klasy? (moj MS w full pve gearze na targecie z sunderami po chargy bije za 6k- to tak btw)

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 16:14 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
a mi sie wydaje kefas ze jestes debilem. 1400 rating duzo mowi o twoim pvp. akurat sporo gralem pvp - moze nie bardzo hardcorowo ale nie uwazam, ze warrior bedzie slabszy a bedzie lepszy w 3.1. nie odpisywalem bo mi sie nie chcialo dyskutowac z osobami nie majacymi pojecia co mowia.


Ehemm Gladiator in s4... Ponad 400 meczy w 2vs2 tylko w sezonie 4-tym warriorem. Duelist w s3 druidem, gdzie lvlować skończyłem w połowie s3... I ty mi coś śmiesz mówić o pvp... W tej chwili pvp jest do d**y, dlatego w tej chwili nie mam żadnej motywacji, żeby grać w tą grę tak jak mój healer z s4... Idź płacz gdzie indziej, że warrior jest op, że dostaje imba buffy (a rogal dalej będzie posysać), bo tak nie jest tak jak ktoś wyżej ci uzasadnił. A debila to w rodzinie szukaj.
Spójrz jak wygląda top100 w battlegrupach, ile warriorów w aktywnych teamach mi znajdziesz? Jaki % stanowią DK i palasi?
Co do mojego imbah ratingu w tej chwili to zobacz jak dużo meczy rozegrałem... Palas, z którym grałem tak jak ja wbił dopiero lvl i nigdy nie miał doczynienia z graniem jako healer.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 10:21 
Cytuj  
kefas przeczytaj sam co piszesz bo mi sie smiac z ciebie chce. grales w s1-s4 a gadasz jak wielki znawca o s5. akurat mialem 2 razy gladiatora w zeszlych sezonach, teraz gram warkiem (dokladniej wlasnie sprzedalem konto) i gralem do okolo 2k ratingu bo nie mialem juz pozniej checi na te same teamy i dostawanie w dupe przez te same setupy. cala gadka jest o tym, ze 'madry inaczej' wyzej napisal, ze warrior zostanie znerfowany w 3.1 - a ty wyskakujesz z jakimis .. zal. jak nie widzisz buffow w 3.1 do pvp to chyba w ogole nie wiesz na czym pvp polega.

a co do top100. jakos ci sami gracze, ktorzy grali w s1-s4 dalej maja 2.3k+ ratingi. rozne klasy - slabsze od warkow w pvp tez. nie mowie, ze warke jest op - pokaz mi gdzie tak napisalem- ale nie uwazam, ze bedzie slabszy w 3.1


_________________
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 28.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 14:48 
Cytuj  
,,madry inaczej; mamm nadzieje ze to nie do mnie;)

vidi21 ,nie napisałes ze warek jest op ,tylko napisałeś ,że rogal jest w jeszcze gorszej sytuacji niż warek :o ,i napisałęś ,że 10% straty dmgu to nic i ,że zmiana improved berserk stance to buff :lol:

A co do Arms zobaczymy ,ja jakoś nie widze ,aby dali warkowi to co jest powinno być fixem jego ułomności w s5.Jak dla mnie nadal będzie najgorszą mele klasa.
Btw nadal nie odpisałeś nic na mój wall of text.
Cytuj:
a co do top100. jakos ci sami gracze, ktorzy grali w s1-s4 dalej maja 2.3k+ ratingi.
jakoś mało warków musiało wcześniej mieć wysokie raitingi.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 15:48 
Cytuj  
Ci sami gracze nie musi znaczyc, te same klasy.

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 16:54 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
kefas przeczytaj sam co piszesz bo mi sie smiac z ciebie chce. grales w s1-s4 a gadasz jak wielki znawca o s5. akurat mialem 2 razy gladiatora w zeszlych sezonach, teraz gram warkiem (dokladniej wlasnie sprzedalem konto) i gralem do okolo 2k ratingu bo nie mialem juz pozniej checi na te same teamy i dostawanie w dupe przez te same setupy. cala gadka jest o tym, ze 'madry inaczej' wyzej napisal, ze warrior zostanie znerfowany w 3.1 - a ty wyskakujesz z jakimis .. zal. jak nie widzisz buffow w 3.1 do pvp to chyba w ogole nie wiesz na czym pvp polega.

a co do top100. jakos ci sami gracze, ktorzy grali w s1-s4 dalej maja 2.3k+ ratingi. rozne klasy - slabsze od warkow w pvp tez. nie mowie, ze warke jest op - pokaz mi gdzie tak napisalem- ale nie uwazam, ze bedzie slabszy w 3.1


żal to mnie ściska jak czytam co ty piszesz... Z dedukcją u ciebie nie najlepiej... Przeczytaj wyżej co napisał ktoś komu chciało się ci tłumaczyć jak debilowi :) .
Co ma do rzeczy to że w top100 grają ci sami gracze którzy grali wcześniej może warriorami...? I z kąd wogóle masz takie informacje? :O Wytłumacz mi bo może jakiś ograniczony jestem?
Warrior słabszy w 3,1 może i nie będzie, ale buffy to też nie są.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 17:40 
Cytuj  
nie chce mi sie z wami gadac. czuje sie jak na piaskownicy z 7latkami. polecam poczytac worldofming.com a potem gadac dalej panowie 'wszystkowiedziacyiznajacypvpbomysagladiatory' a potem poczekac 2 miesiace i zobaczycie gdzie bedzie warek - tylko dobrze zapamietajcie gdzie jest teraz.


_________________
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 28.03.2009
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 07:42 
Cytuj  
Kk rozumiem ,łatwiej obrażać ludzi niż odpisywac konkretnie.
Btw tak czytam teksty Serennie, arenajunkies itp. I jakoś nie widziałem ,żeby ktokolwiek tam napisał ,że to są jakieś oszałamiające buffy.Serennia napisał ,ze sa to buffy ale powinni dać pummela w battle stance.A nie dali wiec pozdro i poćwicz.

Btw tak dużo graczy z poprzedniego sezonu grajacyh warkami bedzie miala gladiatora teraz bo rollneli na dk.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 16:30 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
vidi21 napisał(a):
kefas przeczytaj sam co piszesz bo mi sie smiac z ciebie chce. grales w s1-s4 a gadasz jak wielki znawca o s5. akurat mialem 2 razy gladiatora w zeszlych sezonach, teraz gram warkiem (dokladniej wlasnie sprzedalem konto) i gralem do okolo 2k ratingu bo nie mialem juz pozniej checi na te same teamy i dostawanie w dupe przez te same setupy. cala gadka jest o tym, ze 'madry inaczej' wyzej napisal, ze warrior zostanie znerfowany w 3.1 - a ty wyskakujesz z jakimis .. zal. jak nie widzisz buffow w 3.1 do pvp to chyba w ogole nie wiesz na czym pvp polega.

a co do top100. jakos ci sami gracze, ktorzy grali w s1-s4 dalej maja 2.3k+ ratingi. rozne klasy - slabsze od warkow w pvp tez. nie mowie, ze warke jest op - pokaz mi gdzie tak napisalem- ale nie uwazam, ze bedzie slabszy w 3.1


żal to mnie ściska jak czytam co ty piszesz... Z dedukcją u ciebie nie najlepiej... Przeczytaj wyżej co napisał ktoś komu chciało się ci tłumaczyć jak debilowi :) .
Co ma do rzeczy to że w top100 grają ci sami gracze którzy grali wcześniej może warriorami...? I z kąd wogóle masz takie informacje? :O Wytłumacz mi bo może jakiś ograniczony jestem?
Warrior słabszy w 3,1 może i nie będzie, ale buffy to też nie są.


Hmm ten post wygląda jak post frustrata któremu dziewczyna nie dała. Pamiętaj każdy ma prawo do własnej opinii.

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2009, 16:34 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Kefas napisał(a):
vidi21 napisał(a):
kefas przeczytaj sam co piszesz bo mi sie smiac z ciebie chce. grales w s1-s4 a gadasz jak wielki znawca o s5. akurat mialem 2 razy gladiatora w zeszlych sezonach, teraz gram warkiem (dokladniej wlasnie sprzedalem konto) i gralem do okolo 2k ratingu bo nie mialem juz pozniej checi na te same teamy i dostawanie w dupe przez te same setupy. cala gadka jest o tym, ze 'madry inaczej' wyzej napisal, ze warrior zostanie znerfowany w 3.1 - a ty wyskakujesz z jakimis .. zal. jak nie widzisz buffow w 3.1 do pvp to chyba w ogole nie wiesz na czym pvp polega.

a co do top100. jakos ci sami gracze, ktorzy grali w s1-s4 dalej maja 2.3k+ ratingi. rozne klasy - slabsze od warkow w pvp tez. nie mowie, ze warke jest op - pokaz mi gdzie tak napisalem- ale nie uwazam, ze bedzie slabszy w 3.1


żal to mnie ściska jak czytam co ty piszesz... Z dedukcją u ciebie nie najlepiej... Przeczytaj wyżej co napisał ktoś komu chciało się ci tłumaczyć jak debilowi :) .
Co ma do rzeczy to że w top100 grają ci sami gracze którzy grali wcześniej może warriorami...? I z kąd wogóle masz takie informacje? :O Wytłumacz mi bo może jakiś ograniczony jestem?
Warrior słabszy w 3,1 może i nie będzie, ale buffy to też nie są.


Hmm ten post wygląda jak post frustrata któremu dziewczyna nie dała. Pamiętaj każdy ma prawo do własnej opinii.


O ile jest ono poparte jakimiś konkretnymi argumentami :) . A ja tam wyżej widzę tylko kolesia, który ekscytuje się minor buffami, tak jak by miały one zmienić rozgrywkę w istotny sposób. Z mojego pkt. widzenia to tylko kolejne skille do wciskania, które czasem pomogą.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2009, 18:14 
Cytuj  
to wez ty moze juz quitnij lepiej zrobisz. bajki opowiadaj dzieciom, ze shattering throw, czy szarza w combacie co 12 sekund a potem krytyk to minor upgrade.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.