mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 09:04 
Cytuj  
homisia napisał(a):
Da sie jakos transfernac gold na serwerze PVP pomiedzy Horde-->Alliance? Jedyna znana mi metoda to neutral AH no ale biora az 15% a po drugie nie chce dostac bana za kupowanie jakiegos crappa za 5k golda np


Nie da sie.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 11:22 
Cytuj  
Kilka pytan do Maga:
1.Ktory build jest najlepszy do PvE (solo) .Slyszalem ze do 29,30 lvl fire albo arcane , a powyzej 30 frost - jednak nie mam pojecia czym jest to uwarunkowane
2.Ponoc najszybsza metoda zdobycia duzego expa magiem to stosowanie AoE .Jednak szczerze mowiac nie widze jakos maga otoczonego mobami bo przeciez mala ilosc hp sprawia ze mozna szybko pasc , ale zapewne sie myle .Jesli tak to moglbys mi ktos wyltumaczyc na czym owe skuteczne AoE-wanie polega.Jakich spelli uzywac oraz na co uwazac ??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 11:26 
Cytuj  
Google - AoE grinding.

And that's all.

D.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 11:32 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Kilka pytan do Maga:
1.Ktory build jest najlepszy do PvE (solo) .Slyszalem ze do 29,30 lvl fire albo arcane , a powyzej 30 frost - jednak nie mam pojecia czym jest to uwarunkowane
2.Ponoc najszybsza metoda zdobycia duzego expa magiem to stosowanie AoE .Jednak szczerze mowiac nie widze jakos maga otoczonego mobami bo przeciez mala ilosc hp sprawia ze mozna szybko pasc , ale zapewne sie myle .Jesli tak to moglbys mi ktos wyltumaczyc na czym owe skuteczne AoE-wanie polega.Jakich spelli uzywac oraz na co uwazac ??


1. Najlepszy jest taki build z jakim Ci sie fajnie gra. Jesli wolisz duze liczby i troche czesciej pic mane - fire. Jesli nie masz cisnienia na liczby, mozesz troche wolniej bic moby, ale rzadziej pic - frost. Ale naprawde - to nie sa wielkie roznice i to nie tak, ze bedizesz lvlowal 2 razy szybciej, albo 3 razy wolniej. Z doswiadczenia - lvlowalem fire 1-60, potem arcane/frost miedzy 60-70.
A na 30 lvlu dostajesz w drzewku frost IceBlocka czyli niezniszczalnosc na 10 sekund (chociaz sam tez nie mozesz nic robic) - przydatnosc tego talentu podczas levelowania jest conajmniej dyskusyjna.


2. Ponoc. Ale musisz znalezc fajne spoty, musisz miec tam troche miejsca itd. itd. - ja fanem tego rozwiazania nie jestem. Ale jak sie uprzesz to idziesz we frost i bawisz sie glownie Blizzardem, Cone of Cold, Frost Nova itd. Podkreslam, ze ja generalnie nt. lvlowania AOE g... wiem, wiec wiecej sie nie wypowiadam. (dodam tylko, ze mag nie jest otoczony mobami - zalozeniem lvlowania frost AOE jest to, ze moby do Ciebie nie dochodza ... ale to raczej sport powyzej 40 lvlu (mount i Ice Barrier - talent na 40 poziomie jesli idziesz w calosci we frost)


Posty: 7
Dołączył(a): 23.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 11:58 
Cytuj  
Do tego muszę dodać, że o ile aoe grind na filmach wygląda efektownie w rzeczywistości nie jest on aż tak efektywny. Zawsze trafi ci się jakiś resist, któryś z mobów nie zostanie spowolniony i masz problem gdy zacznie cię okładać. Po każdym zabitym packu mobów musisz robić dłuższe przerwy na picie/jedzenie i lootownie, więc nie zyskujesz aż tak bardzo na czasie w porównaniu pojedynczym mordowaniem mobów.

Jeżeli nie levelowałeś wcześniej maga to raczej odradzam ci ten sposów zdobywania xp'a. Dużo mniej stresujące i podejrzewam, że szybsze będzie dla ciebie tradycyjne levelowanie (questy, instancje, pojedynczy grind). Oczywiście z czasem gdy nabierzesz nieco doświadczenia i będziesz miał odpowiedni poziom możesz poszukać odpowiednich spotów i sprawdzić czy zabawa z AOE to "sport" dla ciebie :)

**

Posty: 230
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 14:53 
Cytuj  
Ile +heal drutem do Kara wymagane jest?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 15:36 
Cytuj  
Stefq napisał(a):
Ile +heal drutem do Kara wymagane jest?


+8000

Glupie pytanie, glupia odpowiedz ... tak naprawde zalezy od innego heala, sprzetu tankow itd. Ale posluguj sie logika - raczej nikt nie bedzie oczekiwal od Ciebie T6

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 15:49 
Cytuj  
Stefq napisał(a):
Ile +heal drutem do Kara wymagane jest?

pytanie raczej do topiku o druidach

zbierz (unbuffed)
+/-1400 do heala
300/100 mana reg
8k manny
7k HP
tyle powinno wystarczyć

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 17:02 
Cytuj  
Ja z troche nietypowym pytaniem:

Czy da sie w jakis sposob zmienic kolejnosc postaci w menu (dla danego serwera)?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 17:04 
Cytuj  
Damien napisał(a):
Ja z troche nietypowym pytaniem:

Czy da sie w jakis sposob zmienic kolejnosc postaci w menu (dla danego serwera)?

nie


Posty: 33
Dołączył(a): 3.09.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 19:23 
Cytuj  
pytanko, dosc noobistyczne dla znawcow wowa :>

ocb z wszystkimi kluczami do heroicow ?
czy ta sa te pre Q, dzieki ktorym mozna chodzic na instancje czy raidy ?

moglby mi ktos w skrocie opisac co to pre Q, klucze do heroicow, jak je sie robi, co daja, ile ich jest ( najlepiej wymienic ) itd. :)

please :d

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 20:08 
Cytuj  
ja ci powiem o heroicach:

instancje (dungeony) są przyporządkowane do różnych frakcji (factions)
np. w Hellfire Peninsula (HFP) w mieście Thrallmar jest frakcja Thrallmar. Robiąc questy dla ludzików tam stojących uzyskujesz reputację dla frakcji Thrallmar, stan reputacji sprawdzasz wciskając u na klawiaturze. Do frakcji Thrallmar przyporządkowane są dungeony w cytadeli - Hellfire Citadel, czyli: Hellfire Ramparts, Blood Furnace i Shattered Halls.
Kiedy zdobędziesz reputację na poziomie revered (po patchu 2.3 honored), będziesz mógł kupić u kwatermistrza w Thrallmar klucz do heroików i będziesz mógł wejść do w/w dungeonów w trybe heroic (musisz mieć 70 lvl iirc)
Podobnie sprawa ma się z: Cenarion Expedition - Coilfang Reservoir, Lower City - Auchindoun, Sha'tar - Tempest Keep, etc.
A w ogóle to www.wowwiki.com - tam jest wszystko.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 20:08 
Cytuj  
1. Heroic keys sa Ci potrzebne do Heroicznych trudności instancji
2. Pre-Questy sa zupełnie czymś innym. Do żadnego wejścia w 25 ppl raidu nie jest Ci potrzebny heroic key, tylko preq.
3. Pre-Questy przeważnie robi się w heroicach.
4. Sam sobie poszukaj. Jest tyle topików, nawet na oficjalnym forum o tym.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 08:34 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
j
A w ogóle to www.wowwiki.com - tam jest wszystko.


fakt mozna by jeszcze dodać www.wowhead.com i na 90% pytan dawać tylko te 2 linki - naprawde w kilka godizn miożna się dowiedzięć 95% rzeczy o których wiedza jest potrzebna w WOW.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 09:31 
Cytuj  
Czy wiadomo coś kiedy wyjdzie patch 2.3 - ja czytałem ze imo listopad ale ktory ...Bo z tego co wiem to lvling dosc znacznie przyspieszy miedzy lvl-em 20 a 60 :) ...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 09:38 
Cytuj  
nie wiadomo


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 12:39 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Czy wiadomo coś kiedy wyjdzie patch 2.3 - ja czytałem ze imo listopad ale ktory ...Bo z tego co wiem to lvling dosc znacznie przyspieszy miedzy lvl-em 20 a 60 :) ...

Kiedy bedzie gotowy. Osobiscie stawiam na przyszly miesiac.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 17:55 
Cytuj  
Jakis blue pisal ze w pierwszym tyg. listopada, ale blizzard to blizzard, moze nawet wyjsc za miesiac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2007, 23:06 
Cytuj  
Jesli robilem bym teraz nowego chara to czy nie ma wiekszego znaczenia na ktorym relamie go zrobie ( bo i tak wszyscy w outland siedza;p) .Czy tez moze polecacie jakies fajne realmy gdzie gra wzglednie duzo polakow(nie musi byc tyle co na Bl-u chociaz zeby byla zblizona ilosc:D ).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 00:46 
Cytuj  
na czym dokladnie polega makro focus? Bo nie lapie zbytnio :)
Chcialbym zaczac tego uzywac bo wydaje mi sie pozyteczne ale nie bardzo chwytam jak moze to mi pomoc grajac rogalem... eg. nukujac powiedzmy shame z 5% hp jakim cudem moge rzucic blinda na powiedzmy pricha ktory lata obok bez zmiany targetu -.-
help please?:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.