mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 08:16 
Cytuj  
Focus to nic innego jak podglad nie-targetu.W standardowym UI blizza nie ma chyba ramki dla focus'a wiec warto zaopatrzec sie w focusframe. A np. quartz pokazuje ladnie pod ramka co dany focus castuje.

Najprosciej zrobic jeden bind pod macro z focusem
/focus target
i target zostaje wyswietlony w nowej ramce jako focus.

I nastepnie drugie macro, ktore w tym przypadku sluzy do przerwania castu focusa bez zmiany targetu ;)
/cast [target=focus] Earth Shock(Rank 1)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 08:26 
Cytuj  
Dobra licze ze na moje pytanie odnosnie relmow ktos odpowie;p.Czas na drugie pytanie :) :

Dylemat kim grac :D .Wiadomo ze to raczej indywidualna sprawa ale ja jestem ciekaw jak wyglada gra poszczegolnymi postaciami w end game , czy trudno jest nimi o party , czy trzeba by ewentualnie zmieniac build pod instance/raid .Pytam dlatego iz szczerze mowiac klasy mele mnie nie interesuja , wole casterow :P .No i ktora klasa castujaca najszybciej lvluje .Wiem ze wczesniej mowiono mi ze mag i pewno jego bym robil , ale np jak szybko lvluje warlock albo priest , bo shama mialem kiedys na 45 lvl(ale przepadl) i nim gralo sie calkiem fajnie ale chce spróbować czegos innego:)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 08:51 
Cytuj  
@ zaboleq
weź sobie druida
alchemy+herbalism (lub jak masz więcej czasu LW+skining)
dbaj koniecznie o cooking/fishing
first aid mozesz praktycznie olać - ja nigdy sie nie bandażoiwałem ani nie widziałem żeby inny druid to robił (aczkowliek w end game na progres raidach może się przydać)
leveluj jako feral, do instancji chodź jako tank/dps
od +/- 40 lvl zacznij zbierać również sprzęt pod hea i dla boomkina, zrób sobie respec w drzewo i respeca w boomkina żeby zobaczyć jak się tym gra, potem znoof feral - chyba że masz gildię która Ci pomoze jako resto druidowi pozyskiwac gold i szybko levelować - generalnie ludzi których poznasz levelując to będą Twoi najlepsi i zaufani kumple do czasu skasowania WOWa bo w endgame będziesz miał dkp i violetmadnees.

jak tylko stuknie Ci 58 lvl idź do outlandu
tam ASAP zajmij się farmieniem honoru w cenarion expedition (Earthwarden)
na 70 lvl konieczniue zacznij graĆ areny żeby powyciągac jakieś epaxy (najlepiej do heala) i znajdż rajdująca gildię (optymalnie żeby byli to ludzie z którymi levelowałeś, zorientuj się czego im najbardziej brakuje
heal ?
tank/dps ?
boomkin ;)
generalnie druid z gearem resto i gearem feral jest b.cenny dla większości gildi

druga opcja to szaman ale nie lewelowałem więc ktoś inny bedzi Ci musiął nakreślić szkic grania szamanaem

namawiam do druida jako pierwszej posatci bo będziesz mógł posmakowac i tankowania i dpsu melee i healu i caster_dpsu co dla Ci lepszy wglad w to co się dzieje w instancjach. Jak Ci coś będzie odpowiadało bardzo bradzo to mozes zawsze wylewolowac jakąc wyspecjalizowaną klasę (np huntera żeby farmił gold dla Twojego druida którego gildia wrobi w leczenie).

have fun

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 08:57 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Dobra licze ze na moje pytanie odnosnie relmow ktos odpowie;p.Czas na drugie pytanie :) :

Dylemat kim grac :D .Wiadomo ze to raczej indywidualna sprawa ale ja jestem ciekaw jak wyglada gra poszczegolnymi postaciami w end game , czy trudno jest nimi o party , czy trzeba by ewentualnie zmieniac build pod instance/raid .Pytam dlatego iz szczerze mowiac klasy mele mnie nie interesuja , wole casterow :P .No i ktora klasa castujaca najszybciej lvluje .Wiem ze wczesniej mowiono mi ze mag i pewno jego bym robil , ale np jak szybko lvluje warlock albo priest , bo shama mialem kiedys na 45 lvl(ale przepadl) i nim gralo sie calkiem fajnie ale chce spróbować czegos innego:)

Nie graj magiem. Nudny.
Graj Warlockiem :P


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 09:22 
Cytuj  
LU :Fajnie ze przyblizyles mi postac Druida ale kilka pojec jest dla mnie nie zrozumialych (feral , boomkin :P) .No i czy dbanie az tak bardzo o profesje w early game jest wazne , czy moge to olac do ktorego lvl-a ??Bo szczerze to pogralbym sobie tym druidem ale slyszalem/czytalem ze pierwsze 20 lvl to masakra:P , tzn ciezko sie lvlej bije (np w poradniku do druida na tym forum).Warlockiem sie lvl bilo dosc latwo ale mnie zawsze druid pasjonowal jakos postac ksiazkowa , moze czas sprubowac w WoW:P.


A i jeszcze mialem sie zapytac.Czy zwyczajna kata bankomatowa maestro moge placic przez internet czy grozi mi kupowanie prepaidow (w marketach moge nia placic ale to nie to samo jednak :P).Szkoda ze przelewem nie można placic:E .Bo moga byc problemy z wydaniem mi karty kredytowej visa w banku z ktory mam tak wlasnie karte(maestro debetowa) , a nie chce za bardzo prosic sie o karte w innym banku :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 25 paź 2007, 10:43 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 154
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 09:47 
Cytuj  
Cyt: "Fajnie ze przyblizyles mi postac shamana ..." Nie Shamana a Druida ;)
Pozdrawiam.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 10:43 
Cytuj  
Okej juz poprawione :p , ale gafa była niezła :D.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 12:18 
Cytuj  
druid :

http://www.wowwiki.com/Druid

http://www.wowhead.com/?spells=7.11

http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... .html#none

levelowanie 0-10 to jeden wieczór
10-20 to 2/3 wieczory
20-70 to kilka tygodni/miesięcy
od 10lvl możesz bić niedziwiadkiem co jest 2 razy szybsze od czarów
od 20lvl możesz bic kotkiem co jest 3 razy szybsze od bicia czarami

cooking/fishing i alchemy służy Ci do robienia sobie żarcia/napojów_magicznych (tzw. dopałek) dzięki którym lvl sie dużo szybciej bo bostują statystyki więc są bardzo ważne (nie oszczędzaj na nich bo to co oszczedzisz wydłuży Ci czas elvelowania a całe oszczędności z levelowania 0-58 odrobisz w outland w 2 dni)

a jako feral zbieraj gear dający + do str/agi/sta oraz +hit/+crit/+AP

no i jeśłi chcesz wiedziec więcej o tych klasach (druid szaman) to razej zacznij zadawac pytania w tematach o danej klasie żeby tego działu nie zaśmiecać

pozdro

*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 19:04 
Cytuj  
Witam, ma dwa pytania:
1.W jaki sposób działa to co przeczytałem na stronie WoW-a "Rekrutuj przyjaciela, a otrzymasz 30 dni darmowej gry"? Wystarczy żeby gośc założył sobie nawet konto trial?
2.Na jakim serwerze PvP najlepiej jest teraz zacząc grę, chodzi mi o serwer, na którym jest najwięcej polaków.

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 19:16 
Cytuj  
1. Napewno nie wystarczy.
2. Burning Legion.


_________________
Obrazek

*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 19:22 
Cytuj  
A jakiś taki młodszy? xD Bo chyba na BL to już prawie wszyscy 70lvl?

I jeszcze chciałem się upewnic, czy na pewno po upgreadzie konta trialowego z pudełka przez normalny cd-key będzie to 30 dni gratis xD

*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 20:14 
Cytuj  
gdzie moge dostac miotle? ^^ quest czy cos innego?

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 20:16 
Cytuj  
Kalebu napisał(a):
gdzie moge dostac miotle? ^^ quest czy cos innego?


zabijajac bossa "headless horseman", ktory znajduje sie w Scarlet Monastery graveyard.

wymagany lvl 70 i minimum 3 osoby (tank dps heal).

jest to event z okazji halloween.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 21:29 
Cytuj  
a tak przy okazji hh, jak spawnuja sie te ostatnie czaszki to co sie dalej robi? dalej tlucze bossa, czaszki czy trzeba przeczekac ?

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2007, 23:27 
Cytuj  
walka trwa poki glowy mu nie zabijesz , glowe mozna bic po kazdym 'zabiciu' jego , a co potem zrobicie z tymi choodzacymi dyniami to juz zalezy od grupy:P

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 08:03 
Cytuj  
a czy itemy co dropia z bezlgowego jedzca to sa ma stale czy znikna razem z koncem halloween??


_________________
Purpura świadczy o Tobie!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 08:11 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
walka trwa poki glowy mu nie zabijesz , glowe mozna bic po kazdym 'zabiciu' jego , a co potem zrobicie z tymi choodzacymi dyniami to juz zalezy od grupy:P

My ignorwalismy addy. Tzn za pierwszym razem bylo SoC, ale healer nie wyrbil jak oberwalem niz mialem HP :D

Tak na stale.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 09:05 
Cytuj  
Miotly z tego co sie orientuje znikna a zwykle itemy chyba nie.

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 13:23 
Cytuj  
Na jakim realmie najlepiej teraz rozpocząc gre? Gralbym z miesiecznymi przerwami, bi jedynie zostaje mi prepaid a karty nie mam. BL chyba juz troche przy stary, wiadomo kiedy go zamkna?

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2007, 13:51 
Cytuj  
Jak chcesz grac z miesiecznymi przerwami, to nie ma znaczenia gdzie bedziesz gral, bo i tak poza PuGiem nic nie znajdziesz.

Peace

D.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.