mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 17:22 
Cytuj  
Gurian napisał(a):
...

Obrazek


_________________
Obrazek

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 17:39 
Cytuj  
A jakie to ciekawsze skille ma Priest?

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 17:46 
Cytuj  
Mind Control:D

i Greater Heal - taki totolotek jak tak przetrwa 4s to dostanie heala ,jak nie...:P


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 17:50 
Cytuj  
Gurian napisał(a):
A jezeli ktos chce leczyc to niech lepiej zrobi sobie priesta bo i nim sie ciekawiej gra i ma wiecej uzytecznych tak naprawde skilli.

Tak sie sklada, że dosc długo gralem wszystkimi healerami hordy. To nie jest tak ze priest to super healer a druid gorszy brat priesta (tak myslalem zaczynajac druida). Druid leczy rownie dobrze, rownie dlugo i skutecznie. Priest i druid maja skille, które się uzupełniają, priest z druidem zawsze bedą leczyc lepiej niz duet priestow.
Sam druid tez jest swietnym healerem, bardzo czesto jestem jedynym healerem w piecioosobowych grupach. Druid wymaga poprostu wiecej wyobrazni i przewidywania w działaniu (ze wzgledu na heal over time) niz priest ktorym mozna spamowac flash heal, rzucic insta shield itd. Nie zrozumcie mnie źle, to nie tak ze priestami graja spammerzy i no skille, poprostu łatwiej się leczy priestem.
Wracając do cytatu, jeżeli ktos chce leczyć niech gra kim chce, bo nie samym leczeniem człowiek żyje. U druida brakuje mi Mind Control (szczególnie w BRM :lol: ) ale trudno byłoby mi teraz grac bez druidowego prowla.
Graj kim chcesz, masz wybór. Poprostu to co robisz staraj sie robic najlepiej.
Learn to play your class /cheer.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 19:06 
Cytuj  
Gurian napisał(a):
Druid to klasa do niczego , owszem mozna na sile nia tankowac czy zadawac dmg , ale zadna normalna gildia nie postawi na innego druida niz resto.


Druid do klasa do wszystkiego, o ile umie sie wykorzystac calosc jej zdolnosci. Dobra gildia wezmie tez feral druida, bo nie samym innervate czlowiek zyje, bez tego leczyc tez sie da. W healingu i tak najwiekszy boost masz +heal itemow a nie speca.

kkdie.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 19:08 
Cytuj  
no zaraz, pokonujesz prawie kazda klase (poza 1 ) bez problemow, a potem marudzisz ze jest do dupy.

po co taka wypowiedz "druid do dupy, rozkladam kazdego poza1, z checia bym zmienil, ale mi sie nie chce" :roll:

tzw. "ale o co chodzi?"


Posty: 13
Dołączył(a): 23.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 01:46 
Cytuj  
Nestor pierdolisz od rzeczy no offence.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 06:22 
Cytuj  
Gurian napisał(a):
Nestor pierdolisz od rzeczy no offence.


/sign

Druid moze byc non reso jesli gildia ma wszystko na farmie,liderzy sa wyrozumiali i mu sie nudzi atak nie policze ile razy juz ten przez niektorych (szczegolnie druidow) niedoceniony innervate uratowal przed nie chybnym wipem...szczegolnie na ebonorocu jak sie chlopak odworci i wipnie pol rajdu beknieciem.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 10:31 
Cytuj  
a ja sie zgadzam z nestorem, nie samym innervate czlowiek zyje, trzeba umiec sobie radzic tez bez niego, pozatym wczoraj robili mc bez zadnego druida i jakos wipe'a nie bylo...:]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 12:40 
Cytuj  
Gurian napisał(a):
Nestor pierdolisz od rzeczy no offence.


No offence ale przeczytaj swoj wczesniejszy post.

Druid sobie daje rade zawsze i wszedzie :) Jesli caly raid ma polegac na innervate dla jednego priesta to znaczy ze z gildia jest cos nie tak.

Pragne przypomniec ze istnieja mana poty, dragons breath, demonic i dark rune itd itd itd.

Oczywiscie wiekszosc nub priestow poprostu drze jape na druida ze im nie rzuca innervate co minute jak oni sobie overhealuja tanka ogladajac tv..

Wcale nie twierdze ze feral druid w BWL to uber damage dealer, bo feral spec jest bardziej pvp niz pve, ale leczy nie duzo gorzej w tym samym gearze.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 13:14 
Cytuj  
tak ale za to feral druid moze robic dmg i healować!
najpier healuje>shift i bicie az sie mana zregeneruje>deshift>heal itd.
priest to conajwyżej z wanda może pobić


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 15:30 
Cytuj  
ja nadal obstaje przy teorii ze to po prostu wyzywanie sie priestow, na druidach za to ze musza miec build pod PvE, a druid by sobie radzil rownie dobrze w feral. wiec wymyslili sobie ze musza miec innervate :]

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 16:11 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
tak ale za to feral druid moze robic dmg i healować!
najpier healuje>shift i bicie az sie mana zregeneruje>deshift>heal itd.
priest to conajwyżej z wanda może pobić

Lol, a ty wiesz jaki druid ma dmg w heal sprzęcie??

Jak ktoś mówi, ze druid healuije chociaż porównywalnie dobrze w feral i resto spec to jest półgłowkiem i tyle. Dla przykładu porównajcie sobie leczenie w resto już pomijając silniejsze, szybsze heale i instant heal, to wrzuccie innervate na siebie? I co, widać różnice w efektywności?

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 17:08 
Cytuj  
Cytuj:
Lol, a ty wiesz jaki druid ma dmg w heal sprzęcie??

Mówiłem ze ma być w heal sprzęcie? Wystarczy PvP set który ma dobry i równy bonus do statów.
Kumpel feral był w mc i na był w pierwszej 10stce healerów, a w statystyce zadanego dmg pomiedzy rogusiami i magami.


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 17:11 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
Kumpel feral był w mc i na był w pierwszej 10stce healerów, a w statystyce zadanego dmg pomiedzy rogusiami i magami.

Jednoczesnie? :o

Chyba kolega sie przechwalal, albo byl jedyna osoba z epikami na raidzie.
Jezeli chodzi o statystyki healow, to druidzi dzieki HoTom (takze tym niepotrzebnym i rzucanym poza walka) strasznie podbijaja sobie statsy, co nie ma jednak przelozenia na praktyke.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 17:14 
Cytuj  
jednocześnie nie ,ale miał 1set (kilka itemów zmieniał ofc. np. na resa)
w czasie walki resetował, chyba miałem gdzieś screeny....


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 18:15 
Cytuj  
Lol, a ty wiesz jaki druid ma dmg w heal sprzęcie??

Jak ktoś mówi, ze druid healuije chociaż porównywalnie dobrze w feral i resto spec to jest półgłowkiem i tyle. Dla przykładu porównajcie sobie leczenie w resto już pomijając silniejsze, szybsze heale i instant heal, to wrzuccie innervate na siebie? I co, widać różnice w efektywności?[/quote]

1. Obrazanie innych uzytkownikow forum nie jest dobre.
2. Zdefiniuj porowywalne, przyjmijmy hm.. 20-25% ?''
3.

5% do wszystkiego, 15% na rejuv, 50% crita przy regrowth, -0.5s cast przy HT, 15% mana regen while casting, no tyle.

Zakladajac ze HT leczy 3000, feral healuje za 3000, resto za 3150.
Obydwaj regenereuja 50mp/tick. Feral w czasie castu regeneruje 0, resto 7.5 many.

Porownywalne - imo jak najbardziej.
Atuty resto - NS i innervate oraz insect swarm.

Caly ciezar healingu w raidach i tak spoczywa na preistach i ich flash healach, druid to pomocniczny healer ze strategicznymi HoT'ami tu i owdzie.

Czy resto pomaga healowac - oczywiscie.
Czy resto deklasyfikuje ferala w healowaniu o 50% - nie.
Czy feral deklasyfikuje resto jesli chodzi o dmg output - tak.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 18:50 
Cytuj  
"5% do wszystkiego"
Błąd. Nie 5%, a 10% do wszystkiego.

"Caly ciezar healingu w raidach i tak spoczywa na preistach i ich flash healach, druid to pomocniczny healer ze strategicznymi HoT'ami tu i owdzie."
Gydby nie innervate, cały ciężar nie mógłby spoczywać na priestach i ich flash healach.

Nestor, imo filozofujesz i tyle, Ja twierdze ze miedzy resto a feral drutem w healowaniu jest duża różnica (zwłaszcza regen many dzięki innervate) i nie mam ochoty tego przeliczać na procenty Oo
Ja wiem swoje ty wiesz swoje, wiec nie ma sensu dalej prowadzić dyskusji, bo się nie dogadamy.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 19:25 
Cytuj  
to Ty wez przestan mowic ze resto wymiata w porownaniu do ferala.

10% ? i tak nei dyskwalifikuje ferala

innervate raz na 6 min to rzeczywiscie bez tego priesci by zdechli.

i tu wreszczie adi powiedzial cos do rzeczy

adi_nrXX napisał(a):
Ja twierdze


po prostu trzeba zrobic party resto dru vs. feral dru i "heal done". ktos sie pisze?

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 19:52 
Cytuj  
W krotkich walkach na pojedynczych stworach moze nie widac az tak roznicy pomiedzy feralem a resto. ALe juz w w walkach z bossami z MC/BWL/Onyxia gdzie walka trwa 5+ minut widac duza roznice. A kto nadal twierdzi ze nie widac roznicy pomiedzy feral a resto to jest po prostu glupi

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.