mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 13:28 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Szybkie blessowanie w instancjach, bez durnych modów które nie działają ;)

Robiłem to dla forum EU i nie chce mi się tłumaczyć, ale powinno być czytelne dla wszystkich graczy wow :)

Obrazek

Buttons marked P1, P2, P3... are macros that targets party members (/targetparty 1, /targetparty 2, etc...)
and automatically clicks button pointed in the 2nd line of macro.

All you need to know is Id Buttons, you can easily find that out, especially if you are using any bar mod.

Now all you have to do is put blessing in right slot at the beginning of the instance. After that you just need to click them every five minutes, without worrying about targeting.
to jest fajne, szczególnie że mody przed 60 nie działają a buff trwa 5 min. tylko jak mam sprawdzić ID w barach blizzarda ?

chce to zrobić w pionie w prawych, pionowych action barach

jeszcze pytanie jak wygląda makro które odpala te 5 makr jednym kliknięciem ? :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 14:00 
Cytuj  
Cytuj:
2. to nie chodzi ile jest przycisków tylko iloma się gra. wejdz np na BG i policz ile wciskasz wojem róznych przycisków w ciagu 10 min a ile paladynem


No połowa paladynów stoi z tyłu i klepie tylko flash of light / cleanse, ale prawde mówiąc co innego można robić.

*

Posty: 131
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 14:31 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
2. to nie chodzi ile jest przycisków tylko iloma się gra. wejdz np na BG i policz ile wciskasz wojem róznych przycisków w ciagu 10 min a ile paladynem


No połowa paladynów stoi z tyłu i klepie tylko flash of light / cleanse, ale prawde mówiąc co innego można robić.


Akurat to zależy czy pug/pre i A/H. W aliantowym pugu to palki jedyne co klikają to crusader strike raz na 10 sec... + mount ewentualnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 14:48 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
2. to nie chodzi ile jest przycisków tylko iloma się gra. wejdz np na BG i policz ile wciskasz wojem róznych przycisków w ciagu 10 min a ile paladynem


No połowa paladynów stoi z tyłu i klepie tylko flash of light / cleanse, ale prawde mówiąc co innego można robić.
dlatego lubie warriora, a paladyn ? cóż jak ide jako healer w 5 osób to nie spodziewam sie że nie bede stał i leczył

ktos kto marudzi że stoi i leczy bo jest healerem albo tankuje bo jest tankiem albo umiera bo nie jest tankiem ... musi być poprostu głupi :wink: (nic personalnego)
prawdopodobnie ktoś taki spodziewał sie że SUPER char w wowie pozwoli mu sie dowartościować a tu klops bo ktos jest lepszy - czyt. siedzi dłużej przed kompem/dobę

naprawde nie rozumiem wielu ludzi na tym forum, graja jakąś klasa i albo jej nie lubia albo narzekaja na inna.
każdy gra tak jak lubi i dlatego jest kilka klas do wyboru, miałem ochote leczyć to zrobiłem paladyna i jestem zadowolony.

pisałem to wiele razy i napisze jeszcze raz. podstawa dla mnie to grac profesjonalnie - nie mówie że jestem ale staram się i nie popełnianie błedów w grze wystarcza mi jako satysfakcja z gry - świadomość że umiem grać swoją klasą


_________________
psn

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 17:25 
Cytuj  
Ile +heal, +mana/5 , many itd potrzebuje palek zeby moc byc main healerem w instancjach 5man na 70 ( nie heroic ) ?


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 18:05 
Cytuj  
Ja mam +825 to heal i jak na razie mialem problem w Black MOras na 2 bossie. Gdzie indziej bez problemow (nie liczac lagow ew spadku fps/gapiostwa)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 18:41 
Cytuj  
na tym bossie co scina heal wiekszosc ma problem :) , ok 1k heal 60 mama/5 i nie mozesz cisnac nawet hero


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 12:59 
Cytuj  
ciekawe aktualne mody

http://www.wowinterface.com/downloads/i ... alBar.html

http://www.wowinterface.com/downloads/i ... ngBar.html


i dla tych którzy na niskil lvlach chcą pallypower:

Q1: I don't have greater blessings and PallyPower does not seem to work. What's wrong?
A1: PP was originally designed for greater blessings, but there's a way to make it
work with lesser blessings:

In the localization file (enUS.lua for US English) replace

["PP_BSEARCH"] = "Greater (.*)",
with
["PP_BSEARCH"] = "(.*)",

In PallyPower.lua in fuction PallyPower:ButtonPostClick change the following code

if (mousebutton == "LeftButton") then
LastCast[classID] = 15 * 60;
end

to

if (mousebutton == "LeftButton") then
LastCast[classID] = 15 * 60;
elseif (mousebutton == "RightButton") then
if (LastCast[classID] < 5 * 60) then
LastCast[classID] = 5 * 60;
end
end

That will give 5 minute timer on right mouse button click.

Please note, you won't be able to communicate correctly with other paladins using PallyPower.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 10:23 
Cytuj  
czyżby priesci zaczynali nie miescic sie przez paladynów. fajny topic wołający o nerfa dla holy pałek :wink:
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 6514&sid=1


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 10:58 
Cytuj  
hmm, nikt z Was nie tankuje w rajdzie? jak wyglada teraz Paladyn tank? co myslicie o takiej funkcji paladyna w rajdzie?


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 11:12 
Cytuj  
nie wiem jak tank ale zobaczcie ten profil dokładnie, znam go od premiery prawie grał priestem do BWL potem miał tanka w T4 i teraz ma takiego healera.

ten gear to jak guide dla healera pladyna :D

http://armory.wow-europe.com/character- ... on&n=Deola

EDIT
co do tanka to pala jest git ale ma wady vs warrior. warrior ma wiecej skilli do generowania aggro, jak revenge np i wszystko kosztuje rage nie mane, dodatkowo brak ranged jest bolesne
jest problem tez z pullem casterów bo nie ma shield basha (mam racial skilla raz na 2 min)

btw możliwosci palka tanka sa niesamowite , kazdy zna te schody z ZF ? no wiec pala na lvl 46 biegnie tam na dól zamiata cała fale bez NPCów i odpala tarcze priest 50 go leczy i po 1 min pierwszej fali nie ma, potem druga i trzecia z bossami :P
pala miał na max zenchantowany sprzet (lifesteal itp) gały mi wyszły z orbit ale to były fakty

ogólnie skłaniam się do holy/prot, retri sie w party nie sprawdza bo seali używa sie do supportu party nie dpsu wiec imo retri to tylko pvp a pala nie powinien nawet probowac dpsu w party

oczywisci enie jestem expertem ale ogólnie najwiecej party korzysta jak gram jako support (oczywiscie na tym etapie czesto robie za tanka albo jedynego healera) jubie support a pala podoba mi się dużo bardziej od szamana (tanie heale, plate, buffy na 5/15 min a nie ciagle stawianie totemów, no i HOJ którego brak jest u szamana taki bolesny)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 19 mar 2007, 11:29 przez Deshroom, łącznie edytowano 4 razy
**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 11:22 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
czyżby priesci zaczynali nie miescic sie przez paladynów. fajny topic wołający o nerfa dla holy pałek :wink:
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 6514&sid=1


Holy priest umiera smiercia zadana przez blizza.

Spriest/holy pala . taki sklad .Pala ma swietne bufy , a bez redukcji threat od paly po 1 crit z flash H. mam czesto moba na sobie.silent resolve srednio dziala . Jak bym mial holy pala w skladzie zagwarantowanego to bym przeznaczyl te 5 pkt w co innego .
VE + VT i pala jak main heal wystarczy :).
Pala w hordzie bardzo pojebal sytuacje.

Wiec jak ktos chce leczyc - niech robi bubla. solidny dps tez bedzie mial.

p.s.
jak tank raczej paly nie widze...
p.s.2
BUFF PRIEST !!!

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 08:52 
Cytuj  
Cytuj:
ogólnie skłaniam się do holy/prot, retri sie w party nie sprawdza bo seali używa sie do supportu party nie dpsu wiec imo retri to tylko pvp a pala nie powinien nawet probowac dpsu w party

nie no nie jest tak zle :P been there done it.

A co do tankowania to pala ma o tyle przejebane ze on musi zadaac dmg podczas tankowania zaden inny tank nie ma takiego dyskomfortu. ale sa tez skile dodajace wiecej agro z dmg i mysle ze palek bedzie tankowal sooner or later.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 08:55 
Cytuj  
koornik napisał(a):
A co do tankowania to pala ma o tyle przejebane ze on musi zadaac dmg podczas tankowania zaden inny tank nie ma takiego dyskomfortu.


Druid ?? przecież drood aggro tez bierze z zadawanego dmg, ma tam jakis taunt ofc.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 09:30 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
koornik napisał(a):
A co do tankowania to pala ma o tyle przejebane ze on musi zadaac dmg podczas tankowania zaden inny tank nie ma takiego dyskomfortu.


Druid ?? przecież drood aggro tez bierze z zadawanego dmg, ma tam jakis taunt ofc.

Dokładniej ma 2 taunty z czego jeden na pojedynczego moba z 10s cooldown a drugi na wszystkie moby w zasięgu z 10 min cooldown :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 10:23 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
czyżby priesci zaczynali nie miescic sie przez paladynów. fajny topic wołający o nerfa dla holy pałek :wink:
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 6514&sid=1


pala nie ma aoe heala, Pr of mend, etc. dlatego sa miejsca gdzie pala z healem na jeden target bez offhealera nie daje rady, poza tym w topicu lekka bzdura - paladyni maja wieksze szanse na przezycie...true, ale jak nie panuja nad aggro lub w ogole ktos dopuszcza zeby healera lano...

...let 'em wipe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 10:25 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Shadowclaw napisał(a):
koornik napisał(a):
A co do tankowania to pala ma o tyle przejebane ze on musi zadaac dmg podczas tankowania zaden inny tank nie ma takiego dyskomfortu.


Druid ?? przecież drood aggro tez bierze z zadawanego dmg, ma tam jakis taunt ofc.

Dokładniej ma 2 taunty z czego jeden na pojedynczego moba z 10s cooldown a drugi na wszystkie moby w zasięgu z 10 min cooldown :wink:
nie wiem czy wiecie co to jest taunt. bo taunta warrior np ma jednego a skile do zebrania aggro 3

musicie rozróżniać jaki skill zwraca uwage moba żeby bił tanka przez okreslona ilość czasu np Mocking Blow a jaki tylko zrównuje go z najwyższym hate i jak nie przebije agrującego gracza w chwile po taucie to mob odwraca się od tanka np Taunt

pala ma buff która zwieksza agro o 50% dla siebie i buff który zmniejsza aggro o 30% dla healera wiec już jak kichnie to mozna go leczyć bez strachu o agro :wink:

pala ma HoJ co 45 sekund co bardzo pomaga na trashu w ktytycznych sytuacjach, a jego taunt dziala na 3 moby.

jak mówiłem pala jest beznadziejny przypulach na casterach i musi wiecej pic przy tankowaniu niz przy leczeniu


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 10:41 
Cytuj  
Jeżeli chodzi o druta, to Challenging Roar, czyli obszarowy taunt z 10 min cooldown, zmusza wszystkie moby w zasięgu do bicia druida przez następne 6s. Ten pojedynczy czyli Growl (10s cooldown) zmusza moba do atakowania druida, w opisie nie ma nic o tym, że ten atak utrzyma się x sec. Ogólnie nie mam pojęcia czy pala czy drut lepiej nadaje się do tankowania, ale patrząc na kierunek zmian jakie wprowadza Blizz, wydaje mi się że powinny być to równorzędne klasy pod tym względem, przynajmniej w ich zamyśle.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 10:45 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Jeżeli chodzi o druta, to Challenging Roar, czyli obszarowy taunt z 10 min cooldown, zmusza wszystkie moby w zasięgu do bicia druida przez następne 6s. Ten pojedynczy czyli Growl (10s cooldown) zmusza moba do atakowania druida, w opisie nie ma nic o tym, że ten atak utrzyma się x sec. Ogólnie nie mam pojęcia czy pala czy drut lepiej nadaje się do tankowania, ale patrząc na kierunek zmian jakie wprowadza Blizz, wydaje mi się że powinny być to równorzędne klasy pod tym względem, przynajmniej w ich zamyśle.
uważam że pala/druid to równoważne tankowanie i leczenie a warrior to lepszy tank a priest to lepszy heal.

oczywiscie w składzie 5 w heroic może sie okazać że np lepiej mieć pala w płycie niż priesta w szmacie.

co do nie wyrabiania sie to pala healer musi miec gear, pala taki jak Deola którego profil podałem wczesniej dystansuje wszystkich healerów w heroic a w rajdach nie sa sami paladyni


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 10:51 
Cytuj  
Dokładnie tak. Dla klas hybrydowych jak pala czy drut gear to podstawa. Nie wystarczy zmienić drzewka talentów, trzeba jeszcze skompletować odpowiednie sprzęty na odpowiednią okazję. Ludzie niestety często o tym zapominają i stąd te marudzenia :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.