mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 09:16 
Cytuj  
Z gildia zrobilismy cale Strat w niecale 3 godziny, z randomammi scholo w ponad 5. Czlowieka moze krew zalac. A z klas gram disc/holy priestem i mi sie podoba.

juz.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:38 
Cytuj  
Gram magiem, w tej chwili lvl 53. Podoba mi sie bardzo, aczkolwiek nie jest to do konca to czego sie spodziewalem.

Na poczatku myslalem, ze mag to tylko i wylacznie dmg dealer, zdawalo mi sie, ze mam stac i nukowac wszystko dookola. W parze z tym szedl build wszystkie punkty w fire. Niestety w Gnomeregan okazalo sie, ze nukowanie wszystkiego co sie rusza to nie koniec zadan maga w party, a poza tym fire sciaga za duzo aggro i warriory mnie raczej nie lubily :))

Gdzies na wysykosci SM zrobilem respeca na frost/arc; w sumie frostboltem mozna nawet nukowac bez przerwy, ale teraz od czasu zapodam AM po tym jak mam clearcasting, a poza tym nonelitki swietnie wykancza sie AE... Wczoraj na wycieczce w Sunken Temple jest takie miejsce, dlugi korytarz i 8 latajacych malych smokow; Warek zebral je do kupy, ja rzucilem frost nove i spam arcane explosion = 1200 dps :)))))

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:41 
Cytuj  
ok, w takim razie nie mialem w teamie dobrego warriora zaznaczam ze moje odpowiedzi sa oparte na tym gdzie mozna pojsc do lv52. JA chodze z grupami gdzie jest tylko priest, baaaaaaaaardzo zadko chodze jak jest druid jakos nigdy nie mialem dobrego healera druida w party wiedz grupy z healerem druidem omijam szerokim lukiem. Po za tym mysle ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania, a argumenty ktore przemawiaja za dbl pala to:
- jak priest padnie to pozostaje 2 sec healerow
- zawsze sa 2 aury np. defense i resy
- zaden warrior z ktorego mialem w party nie uzywal taunta albo uzywal tak nie udolnie ze to nic nie dawalo (np. pewien polak o nicku Feniu, sprzet w miare fajny ale to ja jako rogue robilem za tank, bo tak NIE UDOLNIE uzywal taunta - twierdzac ze nie dziala)
- wam dobrze w party z druidem i warriorem, super :P ja wole unikac tych klas bo najczesciej lapie przez nich ripa w instancji, a jak tnakuje 2 paladynow to jeszcze mi sie nie zdarzylo zlapac ripa.


A co do machania sztyletami, pograj rogue a pozniej sie udzielaj :P

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:42 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Wczoraj na wycieczce w Sunken Temple jest takie miejsce, dlugi korytarz i 8 latajacych malych smokow; Warek zebral je do kupy, ja rzucilem frost nove i spam arcane explosion = 1200 dps :)))))

Jak jesteś frost to po frost novie zawsze coc - 50% na crit, i większy DPS niskim kosztem many. Całe agro Twoje :P


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:59 
Cytuj  
fabianek - musisz nauczyć się grać po prostu. Warto poczytać czasami o innych klasach jeżeli grasz w party a nie solujesz. Jak twoja wiedza o tym co może zrobić warrior, priest, druid jest bliska zeru to nie jest dziwne, że takie party jest do bani.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:03 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
fabianek - musisz nauczyć się grać po prostu. Warto poczytać czasami o innych klasach jeżeli grasz w party a nie solujesz. Jak twoja wiedza o tym co może zrobić warrior, priest, druid jest bliska zeru to nie jest dziwne, że takie party jest do bani.


wiem tyle:
- warrior ma absorbowac moba zeby go bil - na podstawie swojego doswiadczenia paladyn robi to lepiej :P
- druid - leczy gorzej od priesta, no i rolluje moje rzeczy bo mu potrzebne jak gra solo
- priest - ma mnie leczyc zarzucic forti i czasem shielda jak nie ma innej popcji


co jeszcze powinienem wiedziec o w/w klasach?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:09 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
- warrior ma absorbowac moba zeby go bil - na podstawie swojego doswiadczenia paladyn robi to lepiej :P
- druid - leczy gorzej od priesta, no i rolluje moje rzeczy bo mu potrzebne jak gra solo
- priest - ma mnie leczyc zarzucic forti i czasem shielda jak nie ma innej popcji

ROTFL, umarlem. Wyrazy wspolczucia z umiejetnosci dobierania ludzi do party. jak sie gra w randomach z noskillami, to tak sie wlasnie ma.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 14 kwi 2005, 11:10 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:09 
Cytuj  
generalnie nic nie wiesz. Idz doczytaj :)
gdybyś grał ze mną na serwerze to właśnie przywitałbyś blacklist. Nie dlatego, że cię nie lubię - bo po prostu pracuję, mam kupę zajęć w domu i nie mam czasu na dłuuuuugie random party z wipem co 3 kroki :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:11 
Cytuj  
oki chlopcy ja nie umiem dobierac ludzi do party, to poprosze o jeden argument dlaczego 10tki rogue stoja pod AH w if zebrajac o party a ja nie :P ?


skoro to ja niec nie wiem, niech zgadne w/w osoby zapewne graja warrior/druid :P


Xanth napisał(a):
Fabianek napisał(a):
- warrior ma absorbowac moba zeby go bil - na podstawie swojego doswiadczenia paladyn robi to lepiej :P
- druid - leczy gorzej od priesta, no i rolluje moje rzeczy bo mu potrzebne jak gra solo
- priest - ma mnie leczyc zarzucic forti i czasem shielda jak nie ma innej popcji

ROTFL, umarlem. Wyrazy wspolczucia z umiejetnosci dobierania ludzi do party. jak sie gra w randomach z noskillami, to tak sie wlasnie ma.

X.


moze jakis argument a nie "ROTFL umarlem" ?

aha ja nie gram WCALE w randomach tylko z wlasna gildia panie wszech wiedzacy warriorze/druidzie

Mark24 napisał(a):
generalnie nic nie wiesz. Idz doczytaj :)
gdybyś grał ze mną na serwerze to właśnie przywitałbyś blacklist. Nie dlatego, że cię nie lubię - bo po prostu pracuję, mam kupę zajęć w domu i nie mam czasu na dłuuuuugie random party z wipem co 3 kroki :)


a kto cie wezmie do mojego party :P

czy OBOJE mozecie zrozumiec ZE JA NIE GRAM W RANDOM PARTY?

dobrze wy chodzace almanachy wiedzy o WoW bawcie sie dobrze w swoim party z warriorem i druidem a ja w swoim z dbl pala i priestem i zakonczmy ten temat bo juz mi sie nie chce rozmawiac z ludzmi ktorzy oceniaja po tym jak ktos jest przydatny w RANDOM PARTY, problem w tym ze ja nie gram w random party. A co do noskilla to gl hf jakos ludzie w mojej gildii nie narzekaja na to :P


Ostatnio edytowano 14 kwi 2005, 11:22 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:21 
Cytuj  
który masz lvl?
WoW jest tak zrobiony, że stopień trudności instance rośnie wraz z levelem. Wiesz w Wailing Caverns (instance na 15lvl) to paladyn może leczyć, priest tankować, a warrior naparzać z odległości z guna i jest duże prawdopodobieństwo, że z takim ustawieniem zrobicie całość.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
który masz lvl?
WoW jest tak zrobiony, że stopień trudności instance rośnie wraz z levelem. Wiesz w Wailing Caverns (instance na 15lvl) to paladyn może leczyć, priest tankować, a warrior naparzać z odległości z guna i jest duże prawdopodobieństwo, że z takim ustawieniem zrobicie całość.


pisalem wyzej 52 i na tym opieram swoje doswiadczenia ostatni instance ktory mam za soba to Maraudon.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:32 
Cytuj  
no to wlasnie byles w ostatnim latwym instance... Tam nie zdarza sie, zeby 5-10 elite mobow bylo naraz do wziecia, warrior ma ae taunt ( oszarowy) i jego zadaniem nie tyle jest absorbowanie uwagui jednego moba, tylko calej watachy mobow.

A co to rogue stojacych w if i szukajacych grup... odpal censusa dowiesz sie dlaczego tak jest.

Wlasnie gram rogue. Ogolnie mi sie podoba, jest dosc elastyczny, duzo klawiszy do naciskania, ale ma jeden problem... polowa serwera gra rogue'ami, tak wiec stoimy w if i wolamy o party, albo idziemy na alta i czekamy na znajomych, taka jest prawda. Ostatnio nawet priestow latwiej znalezc niz pally czy warriora.... To juz jest przegiecie


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:34 
Cytuj  
sam taunt warriora jest milion razy bardziej wydajny w odbieraniu agro niż wszystkie seale i blessy paladyna razem wzięte. Warrior na ~50lvl zgarnia agro z paladyna z 60lvl z palcem w d.. A dobry warrior musi raptem jeden góra dwa razy użyć taunta by utrzymać moba przy sobie. resztę załatwia innymi skillami (każdy specjal, shout generuje hate).

Druid nie zakosi ci zadnej rzeczy chyba ze naprawdę nie potraficie dobierać. Druid idzie m.in. w inteligence, ty jako rogue int masz gdzieś.
Generalnie druid sta, int, spi, rogue - sta, agi.

rogue nie powinien odbierać agro, ale fakt czasami odbiera i dostanie hita lub 2 zanim warrior zareaguje. Faktycznie... jeszcze w Maruadon rogue robił za secondary tanka i ściągał agro z priesta. Teraz to jest pure damage dealer, mobki są takie że rogue potrafi paść po jednym-dwóch hitach więc jego rola jest teraz jedna: dps + jak chce żyć kontrolować swój hate u mobka. Jak jest na tyle głupi, że nie potrafi wyczuć kiedy przechyla szalę z agro to niech pada i nie będzie to wina tanka.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
sam taunt warriora jest milion razy bardziej wydajny w odbieraniu agro niż wszystkie seale i blessy paladyna razem wzięte. Warrior na ~50lvl zgarnia agro z paladyna z 60lvl z palcem w d.. A dobry warrior musi raptem jeden góra dwa razy użyć taunta by utrzymać moba przy sobie. resztę załatwia innymi skillami (każdy specjal, shout generuje hate).


mozliwe pod warunkiem ze warrior umie go uzywac, mi sie taki nie trafil dlatego tarktuje tak warriory

Mark24 napisał(a):
Druid nie zakosi ci zadnej rzeczy chyba ze naprawdę nie potraficie dobierać. Druid idzie m.in. w inteligence, ty jako rogue int masz gdzieś.
Generalnie druid sta, int, spi, rogue - sta, agi.


trust me w wielu random party w ktorych gralem za nim doszedlem do mojej obecnej gildii druid pisal "need for bear form"

Mark24 napisał(a):
rogue nie powinien odbierać agro, ale fakt czasami odbiera i dostanie hita lub 2 zanim warrior zareaguje. Faktycznie... jeszcze w Maruadon rogue robił za secondary tanka i ściągał agro z priesta. Teraz to jest pure damage dealer, mobki są takie że rogue potrafi paść po jednym-dwóch hitach więc jego rola jest teraz jedna: dps + jak chce żyć kontrolować swój hate u mobka. Jak jest na tyle głupi, że nie potrafi wyczuć kiedy przechyla szalę z agro to niech pada i nie będzie to wina tanka.


thx za tips :) tak czy siak jak moj life < 20% to vanish i bye bye baby :)
lub jak mam cooldown to limited invincible potion


Ostatnio edytowano 14 kwi 2005, 12:07 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 78
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:56 
Cytuj  
Warrior zawsze bedzie lepszym tankiem od Pala.
Szkoda ze ten obszarowy taunt ma 10 min cooldown :/


Swoja droga jestem juz na 53 lvl i jak mam isc do instancji to wole wziasc drugiego warriora niz rogue...A Najlepszy wypas wg mnie to 2 warriorow,mag,priest,shaman


_________________
Testament - BL EU Warlock

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:57 
Cytuj  
za mały dps :(

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 12:22 
Cytuj  
kahR napisał(a):
stealth detection

To sa DoTy. Umozliwiaja vanisha, ale kazy dmg przerywa stealth wiec maksymalnie 3 sekundy w nim zostanie.
Cytuj:
+doty+succubus charm+

W odwrotnej kolejnosci jesli juz :) Charm po dotach nie dziala.
Cytuj:
co ma zrobic biedny rogue?

Podejsc i bic :)

Generalnie to oczywiscie troche przesadzam. Bardzo przyjemnie mi sie pogrywa i jesli ktos uznal ze narzekam to dementuje :).


_________________
Obrazek

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 12:37 
Cytuj  
No to moze i ja wtrace swoje 3 grosze. Gram palusem glownie w roli main tanka lub support tanka. Warrior ma ewidentna przewage nad paladynem w postaci skilow zbierajacych agro, ale to nie od niego zalezy czy bedzie je trzymal. To samo dotyczy palladyna czy kogokolwiek innego wystepujacego w tej roli. Nawet najlepszy woj/pal nie jest w stanie utrzymac agro jesli jego party atakuje rozne postaci. Co do samego pala to bless of salvation i seal of fury + dobra orientacja sa wystarczajace do utrzymania grupy mobow na sobie (oczywiscie warunek wyzej wymieniony musi byc spelniony). Sorry ale jesli ktos zwala cala robote na tanka to moim zdaniem ta osoba nie potrafi grac w party. Wiem to bo gralem od lvl 10 caly czas w party (bez party zrobilem moze ze 30k expa i to tuz przed 60 :-)). To wszystko ma odniesienie nie tylko do samego party. W raidzie wystepuje to samo, dlatego tez ludzie z naszego serwera uzywaja ct_raidassist, aby widziec kogo aktualnie trzyma tank na sobie i kogo moga, a raczej powinni atakowac.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 12:41 
Cytuj  
Prawda, a teraz pomyśl o biednej hordzie która takiego offtanka wlasciwie nie ma (shaman nadaje sie najwyzej do tankowania czegokolwiek tylko do brd, pozniej juz nie).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 13:30 
Cytuj  
nie wiem gdzie tam można wykorzystać paladyna. Szczerze mówiąc to jak Main Tank pierdyknie w kalendarz to masz tak rozwaloną listę hatę że tylko inny warrior z tauntem może skutecznie przejąć agro.

Ale trochę szkoda że nasi priesci nie moga nosić plate. Za szybko padają czasami.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.