mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 12:39 
Cytuj  
Robus a co z aoe spamem?? przecież jak jest raid vs raid to najczęściej magowie sypią aoe ... i co dostawali by DHK ?? imo bez sensu nie da się karać za zabicie niższego levelu

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 12:42 
Cytuj  
sirek napisał(a):
Robus a co z aoe spamem?? przecież jak jest raid vs raid to najczęściej magowie sypią aoe ... i co dostawali by DHK ?? imo bez sensu nie da się karać za zabicie niższego levelu


raidy powinny byc rozpatrywane osobno (jest to juz zaimplementowane dla questow, wiec duzego problemu by nie bylo)

wiadomo juz teraz ze pvp w raidzie to wielka pomylka (zerg vs zerg ;P)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 15:21 
Cytuj  
DHK za zabijanie graczy nie mają prawa bycia, bo to jest nie do upilnowania, zawsze się znajdzie sposób, żeby komuś nabić DHK jak ktoś będzie miał ochotę.

Jak ktoś wybrał server PvP to wiedział na co się decyduje i proszę teraz dupy nie truć ;)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 22:39 
Cytuj  
Na jakiej zasadzie sa przydzielane CP za healing? jak podlecze kolesia z party powiedzmy za 2k HP to to sie rowna zabiciu w party gracza z przeciwnej frakcji zabierajac mu 2k hp? Bo jesli tak to nic nie robie i biegam leczac ;p

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 22:52 
Cytuj  
AFAIK to HP sa przydzielane w party tak samo jak exp, czyli po rowno kazdemu (uwzgledniajac lev).


_________________
Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 22:53 
Cytuj  
Zgadza sie - wiec ujme to tak - czy dostane jakies CP jesli podlecze kogos nie z grupy...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 22:54 
Cytuj  
Jedyna koncepcja to ze nie. Ale tutaj glowy nie dam.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 23:06 
Cytuj  
Na 100% dostaje sie jakies punkty za leczenie - tylko nie wiem na jakiej zasadzie to dziala.... moze jak podlecze kogos nie z grupy, kto walczy z innym graczem i go zabije - wtedy to ma jaksis sens...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 23:10 
Cytuj  
Jak jesteś w grupie i Twoja grupa kogoś zabije to CP są dzielone za ten kill na wszystkich członków grupy.
Nie ma znaczenia czy zadajesz damage, czy leczysz, czy się przyglądałeś.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 23:23 
Cytuj  
To to wiedzialem od samego poczatku - zle sformuowalem pytanie...

Powinno ono brzmiec - w jakiej sytuacji healer dostaje CP za leczenie ;)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 23:25 
Cytuj  
Nie ma CP za leczenie.

Tak jak nie ma expa za leczenie, jeśli uleczysz kogoś spoza grupy walczącego z mobkiem.
Również jeśli uleczysz kogoś z grupy ale poza walką tez nie ma exp za to.

CP działa na tej samej zasadzie.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 23:33 
Cytuj  
To dlaczego w pierwsze 2 dni wprowadzenia HK kazdy mial w dupie leczenie (ja tez) tylko wszyscy rabali na pale co sie da, a teraz podbiega do mnie priest z innej grupy, wylacza shadow form, leczy mnie :o

za chwile warrior mnie leczy bandarzem, paladyni tez.... jest w tym jakis haczyk - skad ta zmiana.... ludzie tez mi mowia ze jest jakis profit z leczenia tylko jakos nikt nie wie jak to dziala ;)

*

Posty: 55
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 00:30 
Cytuj  
Taki ze dluzej zyjesz -> wiekszy z ciebie pozytek.


_________________
Obrazek
PS3 Trophies

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 01:05 
Cytuj  
No z leczeniem to trzeba uwazac.... ostatnio wszedl mi krytyk z heala i podleczylem kolesia za 3.7 hp - wszystkie guardy w okolicy tauren mil ruszyly na mnie -.-

a co do leczenia przeczytalem update faq:

I'm a priest. What about healers?
If you're in a group, and someone does some damage, you'll get a share of CPs, just like with experience for killing monsters. If you're solo, and just healing people randomly then, no, you will get nothing. Sorry. Join a group.

i wszystko jasne.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 03:01 
Cytuj  
Tak btw to smieszne sa sytuacje jak grupy 60 lvl atakuja tm a bronia go same 35-40 lvl + guardzi :D Oni za cale kilka godzin walki nic nie dostali HK a my hoho :D Debile czy jak z nich??

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 07:44 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
If you're in a group, and someone does some damage, you'll get a share of CPs, just like with experience for killing monsters. If you're solo, and just healing people randomly then, no, you will get nothing. Sorry. Join a group.



Dwutlenek napisał(a):
Tak jak nie ma expa za leczenie, jeśli uleczysz kogoś spoza grupy walczącego z mobkiem.
Również jeśli uleczysz kogoś z grupy ale poza walką tez nie ma exp za to.

CP działa na tej samej zasadzie.


No przecie mówiłem :]

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 07:56 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Tak btw to smieszne sa sytuacje jak grupy 60 lvl atakuja tm a bronia go same 35-40 lvl + guardzi :D Oni za cale kilka godzin walki nic nie dostali HK a my hoho :D Debile czy jak z nich??


Wczoraj w TM był poważny raid alliance vs 7 horde. SIEDEM! Trwało to kilka godzin, Alliance przybywało w Hordzie zmieniała się obsada ale nie było nas nigdy więcej niż 10. Pod koniec bronilismy się w tawernie, wszystkich NPCy wycięto w pień...

Zacząłem zadawać sobie pytanie czy trzeba być idiotą żeby tak grać?
Ale chyba wiem co jest grane. W każdej grupie jest jakiś procent kretynów. Powiedzmy 10%. W przypadku alliance te 10% to spora masa ludzi (bo na moim serverze stosunek wynosi 4v1) i oni przesiadują właśnie w TM.
Te 10% z Hordy to pewnie maksimum 50 osób, ale to i tak nieważne bo juz dawno przeszli do alliance ;)

Proszę czytać z uwagą ja się nie czepiam alliance, tylko kretynów :]

Inna sprawa, że po stronie horde ta impreza w TM przestała być zabawna i bywa tam, max 10 osób, z dnia na dzień mniej. Może aliantom się znudzi jak przez pare dni nie trafią na opór... może nie...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 08:02 
Cytuj  
Nie wiem czy zauwazyliscie ze Hordy jest praktycznie na kazdym serwerze duzo mniej anizeli Alliance, imho Blizz juz dawno powinien balansowac takie sprawy z frakcjami. Co to za przyjemnosc grac w stosunku 4v1 (chodzi mi o populacje na serwie) na korzysc Ally ? Wg mnie powinno byc to obwarowane iloscia, typu zakladamy ze 4k jest wszystkich graczy na serwie, to stworzyc limit tworzenia 2k dla obu frakcji oczywiscie wzgledem danego konta usera :) A tak Ally jest wszedzie dominacja :/

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 08:03 
Cytuj  
No ja sie naciolem pare razy juz na Dishonorable, bo ubilem paru NPC civilian typu mashroom vendor w Millu ;) Bo co mam zrobic jak podbiega jakis kiep 30 lvl i mnie wali widlami ;)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 08:04 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Nie wiem czy zauwazyliscie ze Hordy jest praktycznie na kazdym serwerze duzo mniej anizeli Alliance, imho Blizz juz dawno powinien balansowac takie sprawy z frakcjami. Co to za przyjemnosc grac w stosunku 4v1 (chodzi mi o populacje na serwie) na korzysc Ally ? Wg mnie powinno byc to obwarowane iloscia, typu zakladamy ze 4k jest wszystkich graczy na serwie, to stworzyc limit tworzenia 2k dla obu frakcji oczywiscie wzgledem danego konta usera :) A tak Ally jest wszedzie dominacja :/


Raczej byłbym za tym, żeby zastosować exp bonus dla mniejszej frakcji.
Im stosunek jest większy tym bonus większy.
Bardzo szybko by się to wyrównało.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.