mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 17:11 
Cytuj  
Tak swoją drogą to dziecko mogło się zadławić w każdej chwili, nawet jakby rodzice byli za ścianą...

Nawet jeżeli historia jest prawdziwa to napewno jest naciągnięta.. wystarczy żeby rodzice wyszli na 10 minut i mogło się stać to samo.

Wiecie jak to jest z takimi artykułami...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 18:13 
Cytuj  
zresztą nikotyna bardzo łagodonie uzależnia
z reportow WHO wynika za tylko marihuana uzaleznia lekko, papierosy+ woda + pare inny dragow sa silnie uzalezniajace.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Ostatnio edytowano 19 cze 2005, 22:53 przez Aenima, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 21:16 
Cytuj  
Nikotyna uzaleznia silnie, marichuana wogole chyba ze ktos ma ogolnie problemy/slaba psychike.
Oparte na wlasnych doswiadczeniach, chociaz raporty WHO (byle nie te sfalszowane) tez sa dobrym odniesieniem.


_________________
Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 23:45 
Cytuj  
od wszystkiego sie mozna uzaleznic

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 00:59 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
AFAIR od kilku lat juz bycie pod wplywem alkoholu nie jest uwazane za okolicznosc lagodzaca.

Uczyli mnie tego na prawie cywilnym w tym roku z ksiazki 2004, wiec chyba nadal jest uwazane :))

Poza tym wydaje mi sie, ze ofiarami to my tu jestesmy. Ktos napisal pseudoglosny i wartosciowy artykul po to, by inni o nim dalej mowili - idea sensacji - no i mowimy, piszemy, nawet sie spieramy :))


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 02:17 
Cytuj  
roball napisał(a):
bre napisał(a):
od wszystkiego sie mozna uzaleznic


Nie zgodzilbym sie z tym ;) do palenia zielska mozna sie _przyzwyczaic_ ale nie uzaleznic.. tak samo jest z wieloma innymi rzeczami\uzywkami.


hmm...
to powodzenia przy odstawianiu po kilku letnim "przyzwyczajeniu"...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 03:08 
Cytuj  
Te raporty na temat uzaleznienia od THC w marihuanie nie sa tak dokladnie prawdziwe.
Mam na mysli ogolne porownanie z tytoniem. Niech sobie ktos pali przez kilka lat 20 skretow dziennie jak palacze papierosy, nie dosc ze sie uzalezni tak samo jak od tytoniu to jeszcze nie wiadomo czy przezyje nastepne kilka lat. Pomijajac to ze w pewnym momencie polowa pluc bedzie wysuszona, wyzarta polowa szarych komorek, problemy z nerkami i zaburzenia trawienne.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 07:46 
Cytuj  
Nie mówiąc już o tym że trawa może uszkodzić jeszcze inne rzeczy...
Mam znajomego, któremu sę uszkodził błędnik ;)

Wiecie jak to jest, jak człowiek upity lub upalony to droga nie zawsze prosta jest.. to są objawy zakłócenia błędnika (dobrze mówię panowie medycy?)

Teraz wyobraźcie sobie, że macie to na codzień przez powiedzmy rok i nawet po tym roku co jakiś czas zdarzy wam się źle wstać i przez cały dzień to samo.

pełen ubaw...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 08:18 
Cytuj  
opor napisał(a):
roball napisał(a):
bre napisał(a):
od wszystkiego sie mozna uzaleznic


Nie zgodzilbym sie z tym ;) do palenia zielska mozna sie _przyzwyczaic_ ale nie uzaleznic.. tak samo jest z wieloma innymi rzeczami\uzywkami.


hmm...
to powodzenia przy odstawianiu po kilku letnim "przyzwyczajeniu"...


Ja nie mialem ZADNYCH problemow. Z zielem. Powiedzialem niw pale no i nie pale. Z dnia na dzien. Bo po prostu przestalo mnie to bawic.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 08:59 
Cytuj  
to jest ogólny taki trend. Jestem słaby, nie radzę sobie w życiu, łatwo popadam w nałogi, ale to nie moja wina. To wina cywilizacji (choroby cywilizacyjne) i wina innych czynników, ja umywam ręce. To, że ćpam, chlam, palę to wina całkiem kogo innego. Ja mam problemy i jestem chory...

Podobnie z dysortografią, dysgrafią i innym ćwierćmózgowiem. Jeszcze 10 lat temu było "dziecko mało zdolne, nieoczytane", teraz jest dys... i zwolnienie lekarskie noszone z dumą przez takiego bachora w piórniku. I oczywiście to nie wina dziecka ani rodziców, że takie dziecko w życiu nie przeczytało żadnej książki, a po przyjściu do domu jedynym jego zajęciem są filmy i gierki. Trzeba było też takie lenistwo określić odpowiednim terminem medycznym, usankcjonować i zrobić na tym kasę.

Przykłady takich zmian w społeczeństwie i rozbuchanego humanitaryzmu (na zasadzie to nie człowiek jest winny tylko, splot nieprzewidzianych wypadków oczywiście nie dających się przewidzieć lub "nałogi" w które ten człowiek popadł oczywiście nie ze swojej winy, lub poparcie dla lenistwa i nieuctwa i określenie takiej "przypadłości" terminem medycznym) można mnożyć.

I mamy to wina gier, że rodzice nie dopilnowali dziecka (a nie po prostu niedbalstwa), to wina dysmózgowia, że 18-letni facet słowa w swoim rodzimym języku nie umie napisać poprawnie (a nie tego, że nigdy w życiu do biblioteki nie trafił).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 09:17 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
że 18-letni facet słowa w swoim rodzimym języku nie umie napisać poprawnie (a nie tego, że nigdy w życiu do biblioteki nie trafił).


to prawda :) zawsze mi sie chce smiac z tym bezmozgow ktorzy tlumacza sie dysortografia :) w zyciu pewnie nie przeczytali zadnej ksiazki i stad sa takimi niedoukami teraz.... najgorsze ze chca by to u nich tolerowac.. ale sorry.. zero tolerance dla bezmozgow.


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 09:32 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Mark24 napisał(a):
że 18-letni facet słowa w swoim rodzimym języku nie umie napisać poprawnie (a nie tego, że nigdy w życiu do biblioteki nie trafił).


to prawda :) zawsze mi sie chce smiac z tym bezmozgow ktorzy tlumacza sie dysortografia :) w zyciu pewnie nie przeczytali zadnej ksiazki i stad sa takimi niedoukami teraz.... najgorsze ze chca by to u nich tolerowac.. ale sorry.. zero tolerance dla bezmozgow.


No tak, ale tacy ludzie maja tolerancje od 51% populacji rodzicow, od mamusi. :har:
A to ze ktos jest dys -cos tam spieprzyl sobie w pewnym stopniu zycie,nie starajac sie nawet wyuczyc-wyleczyc sie, to ci co nie bawili sie w wymowki maja mniej konkurencji na rynku pracy teraz.

A:Idziesz do pracy?
B:Nie, nie przyjeli mnie.
A:Czemu?
B:Bo mam dupe z mozgu
A:To co bedziesz robil?
B:Wegetowal!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 14:12 
Cytuj  
tylko ze za jego wegetacje ty zaplacisz z wlasnej kieszeni , takie mamy slodkie opiekuncze panstwo , nieroby maja kokosy a szara strefa gowno


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 14:17 
Cytuj  
1. Zlikwidować społeczną służbę zdrowia
2. Zlikwidować zmuszanie do płacenia składek socjalnych (co za debil to wymyślił) - ergo zlikwidować ZUS
3. Wprowadzić podatek liniowy w wysokości 4%
4. Czy ja tematów nie pomyliłem ? ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 14:28 
Cytuj  
cos mi sie widzi Sweng ze na PO zaglosujesz :] (podatek liniowy)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 14:28 
Cytuj  
no w koncu powrot do tradycji. OT na calego 8)


_________________
..::Char profile::..

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 14:37 
Cytuj  
podatek liniowy wg PO jest z dupy wzięty, ale trzeba będzie głosować na "mniejsze zło" :(


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 14:45 
Cytuj  
SwenG
He He
Ale Korwin politycznie już nie żyje, wiec nie masz wyboru :)
Ja pewnie tez na nich zagłosuje, co do Korwina, nie sądzisz że to jednak była przeginka :) ??

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 14:51 
Cytuj  
O Korwinie też się nie wypowiadam, bo ten to ma przegięcia aż za bardzo w prawo i do tego wiedzę z zakresu ekonomi sprzed 150 lat. Tak na prawdę to nie ma w tej chwili _żadnej_ partii prawicowej w Polsce. Sami socjaliści :-?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 14:53 
Cytuj  
To skąd u Ciebie ten 4% podatek ?? z ciekawosci pytam, bez obrazy

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.