mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:26 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
. Ale nie zmienia to faktu ze sa to wyjatkowe sytuacje.


to jest norma :)

KromeR napisał(a):
Eno sami wyraiacie taki stereotyp Polaka ze "pijak i zlodziej" to co sie potem dziwicie ze skoro sami o swoim nardzie tak mowicie to inni tez tak mowia....


nikt sie nie dziwi.. my jako polacy znamy nas samych najlepiej i wiemy ze tak wlasnie jest.
wszedzie w Polsce jest zlodziejstwo i pijanstwo... poczawszy od najwyzszych szczebli rzadowych :)


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 10:27 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 6
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:26 
Cytuj  
JeJ to BL jest płatny czy nie jak nie to podajcie serverek www i napiszcie co trzeba zrobic rzeby zaczac grac
Bo mam Wowaa

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:28 
Cytuj  
vosen napisał(a):
JeJ to BL jest płatny czy nie jak nie to podajcie serverek www i napiszcie co trzeba zrobic rzeby zaczac grac
Bo mam Wowaa


idz stad juz dziecko.


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:28 
Cytuj  
vosen napisał(a):
JeJ to BL jest płatny czy nie jak nie to podajcie serverek www i napiszcie co trzeba zrobic rzeby zaczac grac
Bo mam Wowaa


przeczytaj faq, idz sobie stad bo banan juz na ciebie czeka zlodzieju


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:32 
Cytuj  
@Fabianek
Jestem Polakiem i hunterem. Wg Twoich słów mam szanse 1/20*1/20 byc dobrym graczem - ajajaj :oops:.

Fabianek napisał(a):
notorycznie rujnowal ekonomie wszystkim gornikom i skinerom.


To ciekawy temat jest - nie wiem czy juz to dyskutowaliscie. Jak rozumiem kolesie zanizali swoje ceny. No to niedorzy kolesie sa :]. Uwielbiam takich ludzi - skupuje od nich Thorium na naboje.

Znam wielu Polakow w wow i ich lubie. Bylem w gildii szwedzko-dunkiej, bylem w miedzynarodowej zbieraninie i byla kaszana na maksa i na pewno nie przez Polakow. Teraz wraz z Polakami dolaczylismy do zorganizowanej gildii miedzynarodowej i jest fajnie.

A wy przypadkiem nie jestescie Polakami? Projekcja.


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 10:36 przez shahray, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:34 
Cytuj  
shahray napisał(a):
A wy przypadkiem nie jestescie polakami? Projekcja.


nie wyobrazam sobie wspolnej gildii wszystkich polakow z tego forum :) shit na maksa by byl :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:35 
Cytuj  
@Kromer odnosnie kur....stwa to przoduja panny z francji aqrat od tej strony mozesz byc spokojny ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:35 
Cytuj  
Jak napisałem Polakom Polacy nie przeszkadzaja tak naprawdę.
Polakom przeszkadzają Polacy idioci dużo bardziej niż Niemcy czy Francuzi idioci.
Unikanie serverów obłozonych Polakami jest tylko i wyłącznie unikaniem przykrych doznań związanych z odkryciem Polaka debila, który dodatkowo wszem i wobec oznajmia, że jest Polakiem.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:37 
Cytuj  
e tam wesolo by bylo :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:37 
Cytuj  
@shahray jasne ze jestesmy polakami bo kto inny by mial tu pisac :)

a co do zanizania cen to ja rozumiem konkurencje obnizac o 50c no o 1s nawet ale nie o 30s (np. na 1xthorium bar)


@2tlen coz za psychologiczna diagnoza ;-) ale cos w tym jest. btw jest paru idiotow u nas w gildii (z po za polski) ale ich tez tepimy chociaz w sumie tak nie przeszkadzaja


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 10:41 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:40 
Cytuj  
Fabianek@ ale to przeciez ich sprawa za ile sprzedawali..sami to wykopali i wystaili na AH wiec moga sprzedac i za 10 s jak beda chcieli :). To samo co w realu...masz taniej to od ciebie beda ludzie kupowac:D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:43 
Cytuj  
lol jasne ze ich sprawa co nie znacyz ze mam ich za to lubic prosty przyklad 5ciu gornikow trzyma ceny na tym samym poziomie schodza sobie ladnie, przylazi taki asus wrzuca za pol ceny i mam 4 storny expired (zapewne pozostali tez). jak mowilem juz sie ah nie interesuje wszystkie green/blue boe ida do alta mining zmienilem na herbalism (zeby miec na butelki w mc - nie lubie byc zalezny), a skinning trzymam dla skorki bestii.

dobra to mial byc temat o polakach a nie o ah wiec zakonczmy ten temat


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:48 
Cytuj  
Jeszcze nie konczymy - to ciekawsze niz o polakach (choc of top ale to tutaj standard zauwazylem).

@Fabianek
To jest bardzo wzgledne. Ja nie znosze ludzi ktorzy reguluja ceny skupujac towar. Przez to ceny sa za wysokie. No ale z drugiej strony caly urok gry na tym polega, jedni farmuja inni questuja, a jeszcze inni handluja. Rzeklbym ze ci Polacy maja glowe do interesow i rozbijaja monopol :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:57 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
a co do zanizania cen to ja rozumiem konkurencje obnizac o 50c no o 1s nawet ale nie o 30s (np. na 1xthorium bar)


a moze oni sobie skilla robili.. ja np,. ostatnio rozdawalem 50 x MItril Spurs za darmo kazdemu kto chcial :) Troche pewnie popsulem tym ekonomie gry.. hehehehe


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:57 
Cytuj  
shahray napisał(a):
To jest bardzo wzgledne. Ja nie znosze ludzi ktorzy reguluja ceny skupujac towar. Przez to ceny sa za wysokie. No ale z drugiej strony caly urok gry na tym polega, jedni farmuja inni questuja, a jeszcze inni handluja. Rzeklbym ze ci Polacy maja glowe do interesow i rozbijaja monopol :P


a ja mam w pompie cale ah bo same smieci tam sa nic przydatnego :P (wyjatek ostatnio trafi na ah boe tier1 dla huntera)

no wlasnie nie maja bo jesli by wystawili po tej samej cenie by zarobili 2x tyle a i by sobie nie przysporzyli wrogow. Prosty przyklad jak to sie moze odbic to koles nie dostal sie do gildii wlasnie za to ze zanizal ceny mimo ze byl warkiem (of course oficjalnie nie dostal sie za to ze nalezy do gildii ninjalooterow :P) a potrzebowalismy warkow :P z tego co wiem to u 2 pozostalych gildii na SM chodzacych do mc tez ma bana za to. no i jest jeszcze 3cia gildia ale oni sa closed od chwili zalozenia...

...wiec zanizanie cen ma krotkie nogi bo robisz sobie wrogow. A w wow (jak zapewne kazdy mmorpg ale nie mi to oceniac bo nie znam innych) przyjaznie >> tona epickow i kasy

@huragan a co mnie to obchodzi mogli do vendora sprzedawac LOL a na powaznie to nei robili bo skila robi sie w 2 dni od 1 do 300 a nie przez 1,5miecha


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:00 
Cytuj  
Popre shahraya.
Sam jestem skinnerem i opycham skórki duzo taniej niz jest to zazwyczaj na AH. Głęboko mam w rzyci, że się jakiemuś pazerniakowi zrobi auction expired :]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:02 
Cytuj  
Kod:
"Borsuk 60 Orc Hunter"
               ^^^^^^


to wszystko tlumaczy


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:17 
Cytuj  
eeh Fabianek masz chyba problem z hunterami .. cały czas bijesz do jednego Hunterzy BE.. o co Ci chodzi??

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:23 
Cytuj  
nie nie mam problemu z hunterami, poprostu sa.....banned na kazdym party jakie tworze (ostatnio tworzylem z 2 tygodnie temu bo teraz latamy tylko na DKP)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 11:25 
Cytuj  
ale z czegos to chyba wynika??

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.