mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 23:45 
Cytuj  
nie zwazajcie na huragana i roballa , kontynuujcie temat bo fajnie sie czyta ::)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 23:46 
Cytuj  
LikeAFox napisał(a):
A poza tym elfy nasladuja Michael'a Jacksona,


tego nie znam... opowiedz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 00:30 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
LikeAFox napisał(a):
A poza tym elfy nasladuja Michael'a Jacksona,

tego nie znam... opowiedz :)

Chyba chodzi o to co elfy robia z gnomami ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 52
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 00:42 
Cytuj  
(Do Huragana) Doskonale wiesz, że chodziło mi o taniec... a może nie wiesz :roll:

Wracając do tematu...
Ciekawe czy Blizz doda też trollowe wyspy niedaleko Mealstormu ;) Mogliby tam zrobić przedszkole trollów ;)
World of Warcraft opowiada dalsze losy Azeroth, w końcu w ostatniej części historii jest "ciąg dalszy nastąpi" ;) Blizz będzie dodawał eventy, które na zawsze zmianią świat, ale zapewne nie będą ich wydawać w patchach. IMO nie wydadzą Warcrafta 4 zanim nie wyciągną z WoW'a wszystkiego czego mogą. A naprawdę ważni bossowie nie powinni być do zabicia. Np. taki Arthas aka nieśmiertelny Król Lisz, o ile dodadzą z nim content, w którymś momencie walki powinien coś zrobić, aby był nieśmiertelny na prawdę. A może walka z nim nie polegałaby na biciu go? :) Podobnież buduje cytadelę więc nie będzie sie po prostu po lodowcu zasuwało :)

W WoWie wg mnie najważniejsze są wątki fabularne. Co prawda nie gram na serwerze RP tylko na PvE, ale słyszałem, że na Role Playu podobnie sie niestety zachowuja :-/ Serwery PvP to istna rzeźnia i jest tam najwiecej ludzi co "mają wszystko w dupie" vide Huragan :) U mnie na serwerze też są wybitne chamy (jak wszędzie niestety)... Navles (warrior) i Nobless (Shaman). Do końca nie wiem jak Navles, ale Nobless zachowuje się jak Huragan. Podobno na czacie gildiowym tylko non-stop tylko wrzeszczał STFU!, WTF i tym( podobne, aż go wywalili ;) Założył gildie którą nazwał... nie zgadniecie... " WTF ". Game Masterzy zmusili ich do zmiany na Followers of Strength, a teraz Redemption chyba ;)

Rzeczą, która źle działa na fabułę jest to, że instance i raid zony mozna powtarzać w nieskończoność. Ile razy można zabijać Ragnarosa, jednego ze Starych Bogów? Albo Onyxie? Po pierwszym razie to tylko itemki :-/ A dla niektórych to zawsze tylko itemy. Niestety to zło konieczne, bo WoW to gra w której jest bezustanny wyścig szczurów...

[Edit]
Kil'Jeadem (tymczasowy szef bądź po prostu przywódca armii BL) zapewne będzie chciał zniszczyć Arthasa, gdy legion powróci (prawdopodobnie w dodatku Burning Crusade ;) ) . Już chciał zgładzić Króla Lisza wykorzystując Illidana. Więc może 2 armie będą się naparzać? :) Tylko co by było lepsze? Kompletna destrukcja świata przez BL, czy może panowanie Plagi? Może Król Lisz nie jest taki zły na jakiego wygląda? Może będzie jakiś kompromis, sojusz? A może nawet trzeba bedzie go bronić? W końcu kiedyś był orkiem (mam nadzieje, że sie nie mylę, a jak tak to sorry), a Arthas, bądź co bądź, człowiekiem - paladynem.


_________________
Paranormalix - 60 lvl NE Druid - Soldiers of Light

Serwer: Thunderhorn EU


Ostatnio edytowano 30 lip 2005, 01:02 przez LikeAFox, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 01:02 
Cytuj  
LikeAFox napisał(a):
Rzeczą, która źle działa na fabułę jest to, że instance i raid zony mozna powtarzać w nieskończoność. Ile razy można zabijać Ragnarosa, jednego ze Starych Bogów? Albo Onyxie? Po pierwszym razie to tylko itemki :-/ A dla niektórych to zawsze tylko itemy. Niestety to zło konieczne, bo WoW to gra w której jest bezustanny wyścig szczurów...


Chcialbym przypomniec ze to jest tylko gra.

Potrafisz sobie wyobrazic naklad pracy wymagany to stworzenia gry gdzie wszystko zabijasz tylko raz, i grasz caly czas do przodu i jest co robic?

:roll:

cRPG nigdy nie beda rasowymi bardzo realistycznymi grami RPG, zapomnij. Tworzenie nieskonczonego contentu nie jest mozliwe.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 52
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 01:05 
Cytuj  
Wiem, że to niemożliwe... ;) Co nie zmienia faktu, że trochę psuje wątek fabularny :(


_________________
Paranormalix - 60 lvl NE Druid - Soldiers of Light

Serwer: Thunderhorn EU

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 11:57 
Cytuj  
LikeAFox napisał(a):
Wiem, że to niemożliwe... ;) Co nie zmienia faktu, że trochę psuje wątek fabularny :(


Jak lubisz fabułe to polecam GW


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 52
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 12:45 
Cytuj  
Może i lubię fabułę, ale preferuje Warcrafta. Ten świat poznawało sie, gdy się grało w RTSy Blizza ;) . Chociaż nie wszędzie historia była spójna. W W1 ludźmi niszczyło się BRS o_O siedzibę Blackhanda. Śmiesznie to teraz wygląda jak banda rycerzyków niszczy górę, która w WoWie jest bardzo wysoka ;) Nawet z pobliża IF ją widać :)


_________________
Paranormalix - 60 lvl NE Druid - Soldiers of Light

Serwer: Thunderhorn EU

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.