mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 10:53 
Cytuj  
w przypadku hunterow dodaj jeszcze bm spec i gowniane itemy czasem niebieska bron


_________________
..::Char profile::..

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 10:57 
Cytuj  
Co do powerlevelingu i botow jak sie podczepie pod takiego 'zabierajac" mu mobka i roznica lvl mniejsza niz 12 to dojdzie do powerlevelingu czy nie/

przperaszam za chaotycznosc wypowiedzi ale wlasnie jestem w pracy i nie mysle :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 11:07 
Cytuj  
Zakhan napisał(a):
w przypadku hunterow dodaj jeszcze bm spec i gowniane itemy czasem niebieska bron


Ta, zazwyczaj jakieś crapy zielone i nawet jak ma już 40lvl+ leather czy cloth.


_________________
whiteman#2717

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 11:11 
Cytuj  
Z moich obserwacji w Winterspring , klasa najczęsciej hunter , yetis , Moonkins , nazwa peta zazwyczaj CAT , BEAR , WOLF lub wogóle bez nazwy , strasznie shematyczne zachowanie , ostatnio obserwowałem sobie hunterka wysyłał petan na mobki i uzywał tylko autoshoota , jeśli pet pullnął więcej mobów i zginął hunterek przestawał strzelac i ginął , zauważyłem coś takiego kilka razy.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 11:53 
Cytuj  
Swoją drogą to jak jest z Logitech G15 (sam nie mam - ale już niebawem ;) ). Tam można przecież pisać makra (nie mówię o czymś skomplikowanym, do prostego levelowania nieskopoziomowych postaci wystarczy target, i pet/autoattack + jakiś wait) a blizz chyba daje jakieś wsparcie dla tej klawy więc chyba fakt, że ten programik z makrami chodzi nie może być traktowany jako 3rd party?

Być może mylnie odczytuje mozliwości tej klawy ale przynajmniej tak mi się wydaje ^^.


_________________
Altaya | BF4

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 12:04 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
Swoją drogą to jak jest z Logitech G15 (sam nie mam - ale już niebawem ;) ). Tam można przecież pisać makra (nie mówię o czymś skomplikowanym, do prostego levelowania nieskopoziomowych postaci wystarczy target, i pet/autoattack + jakiś wait) a blizz chyba daje jakieś wsparcie dla tej klawy więc chyba fakt, że ten programik z makrami chodzi nie może być traktowany jako 3rd party?


Z tego co pamietam kiedys byla duza akcja na forum WoWa za to ze dali kolesiowi za cos podobnego bana i nie pamietam zeby go odwolali.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 12:08 
Cytuj  
Bany w WoW-ie są z założenia nieodwołalne.


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 12:10 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Bezsensowne kręcenie się w kółko, bieganie na podstawie trackingu (dlatego najczęściej hunterzy), bardzo schematyczny system walki, nie robienie questów tylko klepanie mobków (nawet 5-7 poziomów niższych).

Taka charakterystyka idealnie pasuje do kogoś gringujacego coś w jakimś miejscu...
Przykłady 2:
- silithus - najblizszy twilight, frost bolt, frost bolt, frost nova, frostbolt, fire blast, loot, repeat...
- Jadefire run... podbiegasz do 'ogniska' (3 moby stoja), arc expl, arc expl, frost nova, flamestrike, cone of cold, arc expl, loot repeat...
Jak sie nudziłem mogłem tak godzinami(rekord to 3 stacki felcloth w ciagu soboty)... Więc gdybym grał hunterem to też wziąłbyś mnie za bota? Na zaczepianie aliantów nie odpowiadam, chyba ze frost boltem...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 12:16 
Cytuj  
serio to widac jak ktos grinduje a gdy jest bot. np. bot chodzi DOKLADNIE ta sama sciezka, a osoba grindujaca nigdy nie przejdzie idealnie ta sama sciezka


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 12:27 
Cytuj  
chopin napisał(a):
Taka charakterystyka idealnie pasuje do kogoś gringujacego coś w jakimś miejscu...
Przykłady 2:
- silithus - najblizszy twilight, frost bolt, frost bolt, frost nova, frostbolt, fire blast, loot, repeat...
- Jadefire run... podbiegasz do 'ogniska' (3 moby stoja), arc expl, arc expl, frost nova, flamestrike, cone of cold, arc expl, loot repeat...
Jak sie nudziłem mogłem tak godzinami(rekord to 3 stacki felcloth w ciagu soboty)... Więc gdybym grał hunterem to też wziąłbyś mnie za bota? Na zaczepianie aliantów nie odpowiadam, chyba ze frost boltem...


Po pierwsze napisałem że to trzeba zobaczyć, żeby zrozumieć. Po prostu widać na pierwszy rzut oka. Nie szukam na siłę spisku "kurwa ppl" przeciwko ludzkości.


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 14:02 
Cytuj  
Potwierdzam, bota nie da sie pomylić z normalnym graczem.

Cytuj:
w przypadku hunterow dodaj jeszcze bm spec i gowniane itemy czasem niebieska bron


To bys musiał zbanować 50% hunterów z levelem < 60.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 14:30 
Cytuj  
ja powiem to krotko polskimi slowami - bociarze to skurwiele co nigdy nie grali uczciwie to takie zera jakis swiat nie widzial, bo nie chce im sie wlozyc wysilku pewnie w singla w cos tez na czitach..., a gm'ie nie lepsi 1 na 1000 sprzatna i mysla ze sa pro ;P


a niech banuja nawet i 100% i skasuja ta klase albo cos z ty zrobia bo to jest wieksza plaga niz plaga umarlych w WoWie

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 14:49 
Cytuj  
Cóż, na Stormreaverze po stronie hordy poszukiwałem 'botów'. Ofc. /who 60 hunter night elf i maraudon/azshara/winterspring. Te same osoby, cały czas (24h/dobę), to samo miejsce. Cóż, pomyślałem , że boty. Postanowiłem to sprawdzić i przez około tydzień każdemu z nich puszczałem msg'a w stylu 'Hello' etc. I wczoraj się zdarzył przełom :P Jeden z nich mi odpowiedział łamaną angielszczyzną (słowniki ftw). Chińczyk powiedział, że tnie tą postacią z innym gościem na zmianę. Spytałem się , czy nudna praca. Odpowiedział, że nie. Napisał, że dzięki temu naprawdę sporo może zarobić. Spytałem się , czy inni też tak "pracują". Powiedział , że jeszcze 2ch obok niego "pracuje", ale wyparł się botów :P


_________________
Milva - 70 lvl hunter
Reyna - 70 lvl paladin

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 14:51 
Cytuj  
Niewiem co wy macie do tych botow sa byly i beda nikt tego niezmieni. Co do tego ze sa skurwysynami niezgodze sie poprostu sa inteligetni i robia na tym kase, a nie kurwa mecza sie godzinami przed gra zeby nafarmic kase czy jakies itemki. Niemarnuja sobie w ten sposob zdrowia i oszczedzaja czas innym graczom. Sam to zrozumiesz jak bedziesz mial gildie ktora bedzie farmila naxx, zobaczysz jak wielkich ilosci golda sa potrzebne na poty i wtedy pomyslisz czy lepiej pojsc farmic 16h golda czy pojsc do normalnej pracy na 2-3h i kupic golda od chinczykow. W ten sposob zaoszczedzisz sobie zdrowie, czas i dasz zarobic chinczykowi kase. Mam nadziej ze niebedziesz w tym momecie pierdolil ze dla ciebie jest przyjemniejsze farmienie przez 16h golda, bo ja jakos niezauwazam w tym przyjemnosci.


PS. Pomyslcie sobie ze taki chinczyk robia kase na wow czesto utrzymuje za to rodzine bo jak wiemy maja tam cholerna biede... wiec moze wasza kasa ratuje ich zycie:)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 14:57 
Cytuj  
otacon napisał(a):
Niewiem co wy macie do tych botow sa byly i beda nikt tego niezmieni. Co do tego ze sa skurwysynami niezgodze sie poprostu sa inteligetni i robia na tym kase, a nie kurwa mecza sie godzinami przed gra zeby nafarmic kase czy jakies itemki. Niemarnuja sobie w ten sposob zdrowia i oszczedzaja czas innym graczom. Sam to zrozumiesz jak bedziesz mial gildie ktora bedzie farmila naxx, zobaczysz jak wielkich ilosci golda sa potrzebne na poty i wtedy pomyslisz czy lepiej pojsc farmic 16h golda czy pojsc do normalnej pracy na 2-3h i kupic golda od chinczykow. W ten sposob zaoszczedzisz sobie zdrowie, czas i dasz zarobic chinczykowi kase. Mam nadziej ze niebedziesz w tym momecie pierdolil ze dla ciebie jest przyjemniejsze farmienie przez 16h golda, bo ja jakos niezauwazam w tym przyjemnosci.


PS. Pomyslcie sobie ze taki chinczyk robia kase na wow czesto utrzymuje za to rodzine bo jak wiemy maja tam cholerna biede... wiec moze wasza kasa ratuje ich zycie:)


Skoro nie wiesz co mi przeszkadza, tzn. że jesteś na tyle mało inteligentny że nie ma co tłumaczyć.


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 15:06 
Cytuj  
otacon napisał(a):
Niewiem co wy macie do tych botow sa byly i beda nikt tego niezmieni. Co do tego ze sa skurwysynami niezgodze sie poprostu sa inteligetni i robia na tym kase, a nie kurwa mecza sie godzinami przed gra zeby nafarmic kase czy jakies itemki. Niemarnuja sobie w ten sposob zdrowia i oszczedzaja czas innym graczom


Gówno trafiło w Wentylator. W tym momencie Ty już nie grasz, tylko masz źle pod kopułą usadowione zwoje mózgowe. Jeżeli uważasz, tak jak napisałeś, tzn. że ja jestem pojebany jak idę do Deadwin Pass farmować bo klimat tego miejsca mnie powala.

A inteligencja botów na czym polega? na tym, że idioci stawiają gówno w tle windy która im farmuje kase i zabiera satysfakcje ludziom w grze?

Zajebiście się z Tobą nie zgadzam. A to, że Chińczyk zarabia na grze kase, żeby wykarmić rodzinę to mnie gówno obchodzi. Zrobił accept na ToUse.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 15:06 
Cytuj  
wkurwia cie to ze taki chinczyk na botach osiaga wiecej niz ty. Bo ty grajac normalnie i spedzajac przy tym syfie tyle godzin niepotrafisz go dobrze zagospodarowac. Zycie jest ciezkie trzeba sie nauczyc zyc....
Co do twojej wypowiedzi o mojej inteligencji to mnie to nierusza jak tak twierdzisz niech tak ci bedzie kazdy ma prawo do swojej opinia. Ja moge powiedziec ze jestes paskudny jak frankenstein :P

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 15:15 
Cytuj  
Sobtainer z kad wiesz ze niegram? Z Wlasnie oto chodzi ze gram i jakos na boty nienazekam moge sie tylko z nich posmiac jak robia czasem dziwne rzeczy. Co do klimatu Deadwin Pass no zgadzam sie ze jest fajny ale gdy farmisz jakies moby przez pare h to niewidze w tym zadnej przyjemnosci.... Lepiej wyjsc ze znajomymi na piwko... lub pograc w pilke. Co do tej inteligencji to nie chodzilo mi o samego bota tylko o chinczyka bo praktycznie nic nierobi a kase ma a ty wypowiadasz sie o nim tak bo ty tak dobrze niemasz i mu zazdroscisz pewnie tego ze on ma te parek k$ na miesiac a ty nigdy nieosiagniesz takiego chodz bys robil gowna ze zlota lub ciagna druta na dworcu :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 15:16 
Cytuj  
Jeśli przestaniesz pisać z błędami ortograficznymi to może znajdziemy jakąś płaszczyznę dyskusji. Do tego czasu, obawiam się że nie.


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 15:22 
Cytuj  
A ja pracuje 8 godzin dziennie, i zajebiście szczęśliwy wracam do domu, po czym idealnie przy kawie po obiadku siadam do kompa. Żaden Chińczyk swoim botem tego nie potrafi zrobić, więc zakończmy ta dyskusję.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.