mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 15:35 
Cytuj  
No ba ! ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 16:04 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
No jako prot moge sobie faktycznie pvpic jak .......... <-- wstaw odp słowo.


no wstawie jak:.. moj holy paladin? hehe

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 16:14 
Cytuj  
A jakim ty paladynem chciałbys pvpować ? Retro ? :D


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 22:12 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
JImo Kharazan jest bardzo fajnie wyważony pod wględem trudności. Nie ma wyrywania sobie włosów, jednak zabicie nowego bossa daje jakąs satysfakcje, jedynie czego nie znosze to szybkie respawny trash mobów.


Dojdz do dalszych bossow to troche wlosow stracisz :).

Ogolnie z moich obserwacji TBC jest po prostu za trudne. Karazhan jeszcze w miare ok, ale serwowane nam 25tki po prostu nie zachecaja. Wiekszosc ludzi boi sie isc wipowac na kolejnym niemozliwym, wymagajacym max koncentracji i full potow bossie. Niektorzy mowia, ze raidowanie powinno wymagac 25 super zgranych osob w zbalansowanym raidzie. IMO nie powinno. Raidowanie powinno dawac zabawe dla 25 typkow przed monitorem: posiedza troche, ubija cos, wezma itemki i bedzie fajnie. Jak ktos jest slabszy to najwyzej ubije cos wolniej. W tej chwili bez idealnie dobieranych raidow, zmian skaldow miedzy bossami, full potow itp nie ma nawet po co isc na tych bossow. Nawet glupi znerfowany Gruul nadal wymaga od mojej gildii duzych wydatkow potowych... a wypada z niego straszny crap. Ogolem Blizzard zrobil w TBC kontynuacje Naxxa jezeli chodzi o trudnosc bossow, a tak byc nie powinno. Powinien byc jakis MC, ktory nie wymaga tak duzo od graczy, a zawsze satysfakcja jest.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 22:30 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
Powinien byc jakis MC, ktory nie wymaga tak duzo od graczy, a zawsze satysfakcja jest.

No coz. MC z gearem z BWL/AQ faktycznie nie wymagał za duzo od graczy :\
A teraz przypomnij sobie Ragnarosa, farme FR gearu, fr potow i wszystkiego innego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 23:33 
Cytuj  
ja nie farmilem , od tego mialem 39 leszczy ktorzy zrobili to za mnie :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2007, 23:35 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ja nie farmilem , od tego mialem 39 leszczy ktorzy zrobili to za mnie :)

38 miales, ja tez sie obijalem ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 07:44 
Cytuj  
kenworth napisał(a):
Shadowclaw napisał(a):
No jako prot moge sobie faktycznie pvpic jak .......... <-- wstaw odp słowo.


no wstawie jak:.. moj holy paladin? hehe


?? Holy palla jest uber healerem w Arenach , a prot warek przydatny jak hmm.....


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 08:20 
Cytuj  
shadhun - kaz jest fajne, dopoki niezfarmujesz tego 4-5 razy cale. Pozniej sie okazuje, ze wsadzenie 10 dropow na 1 bossa, gdzie rzuca tylko 2 jest bardziej niz denerwujace - po 3 pelnych clear kaz - 80% dropow robi sie DE... oczywiscie jest to dobre zrodlo matsow do highend enchantow, no ale ile mozna.

Wszystko zalezy od tego z kim tam grasz. Tylko niestety - skok trudnosci pomiedzy lamersko znerfowanym Kaz, a ktorymkolwiek 25man ( nie wliczajac high kinga i nerf gruula) jest strasznie ciezki. I piszac strasznie ciezki - mam na mysli poziom 2-3 razy trudniejszy niz koncowe bossy w naxx......

Jak ktos napisal - blizz przesadzil z trudnoscia eventow. Tylko klika gildii na swiecie moze temu podolac i dopoki tego nie zmienia, coraz wiecej ludzi bedzie z tego rezygnowac.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 08:42 
Cytuj  
Jak wyszlo TBC zrobilem nowa postac, wylvlowalem do 70 i quitnalem po 2,5 miesiaca grania ... Niestety ale ilosc farmingu wzrosla 3 krotnie, glownie mi tu chodzi o ilosc consumables na raidy. Poczatek TBC lvlowanie bylo fajne ale niestety raidowanie w World of Farmcraft narazie jest troche zjebane.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 08:52 
Cytuj  
Aktualnie farmowanie potow (przynajmniej dla priesta) jest dziecinnie latwe. W dodatku niedlugo revamp alchemii, to juz w ogole ho-ho.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 09:20 
Cytuj  
moze latwe i tanie jak ma sie herbalizm/alchemie. Ale jak u mnie na serwerze stack Netherbloom/Teracone chodzil po 40 g a Mana Tistle po 50+ gto kupowanie tego bardzo drogo wychodzilo

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 09:25 
Cytuj  
mana thistle za 50 G ??? give :D
u nas za mana thistle placi sie 80G jak sie ma szczescie zeby ktos laskawie wystawil stacka :P
z reguly sa bardzo male ilosci w kosmicznych cenach

w kazdym razie: obecny end game to 90% czasu FARMA (rep, kasa, poty, zielsko, mineraly no i oczywiscie BADGE)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 10:37 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
A teraz przypomnij sobie Ragnarosa, farme FR gearu, fr potow i wszystkiego innego.


Dobra jeden boss na cala instancje ktore wymagal prot potow i res gearu nie jest problemem. Wszystko wczesniej dalo sie wyczyscic w miare bez potow (no moze oprocz major mana potow). To, ze ostatni boss wymagal troche przygotowania tylko podwyzszalo satysfakcje z ubicia go.
Teraz problem jest taki, tutaj dochodzimy do setna sprawy, ze bossy te stawaly sie coraz latwiejsze w miare jak wszyscy zbierali swoj T1 bo T1 a blue to byl wielki skok do przodu. Teraz mam z Kara do wziecia jeszcze 1 item, z Gruula nie mam nic co by bylo lepsze. Nie bedzie mi, ani innym latwiej na tym bossie za tydzien bo leci z niego crap crap crap.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 10:51 
Cytuj  
Mam małe pytanko.
Czy najnowszy patch zmienił coś w umiejetnosciach 2 bossa w heroic ramparts ? Przed patchem byłem tam ze 3 razy i zawsze szedł gładko. Wczoraj natomiast po 6 czy 7 próbach odstąpiliśmy od niego bo było to po prostu niemozliwe. Przy każdej próbie kładł 2-3 osoby z druzyny zabijając ich jednocześnie w ciagu 2-3 sekund zadając po 3000-4500 dmg w odstepach 0,5 sekundowych. Czy to normalne i wcześniej po prostu miałem szczęście, czy też coś zostało zmienione i teraz na niego trzeba sie specjalnie przygotować ?
Z góry dzieki za odpowiedź.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 12:34 
Cytuj  
edit : Nie wiem, ja tam byłem tylko raz i też był dosyć ciężki. Używaliśmy taltyki z magiem jako tankiem :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 12:41 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
To co opisujesz to w heroic jest ;)

Może byłeś w heroic i nawet nie zauważyłeś ? :)


Przecież napisałem na wstepie że chodzi o "heroic" ...:)

Ok, czyli wnioskuje że przed patchem miałem po prostu szczeście i boss nie zdążył użyć tego "syfa". W takim razie czy jest na to jakieś skuteczne "lekarstwo" ?
/edit: Czy jakakolwiek klasa ma na to decursive ?


Ostatnio edytowano 6 kwi 2007, 12:58 przez tmat, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2007, 12:49 
Cytuj  
"Whatever you do don't stand next to other people ;)"


Ten syf on rzuca na random graczy i oni robia tym aoe (chyba 20y).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.