mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 12:34 
Cytuj  
Mi się zdaję, że niektórzy dostają w dupę na arenach i szukają dziury w całym, podkreślając swoją zajebistość majaczeniem o HC pvp :)
jakoś muszą się przecież dowartościować


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 12:40 
Cytuj  
Tak, wszyscy dostaja w dupe na mega przezajebiscie interesujacej arenie ala quake 3 mmo i zachciewa im sie napierdaalac w open, aaa feee.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 12:49 
Cytuj  
Mi się Quake podobał :)
jedynie mogliby dać tak z 10 różnych arenek.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 12:50 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Mi się zdaję, że niektórzy dostają w dupę na arenach i szukają dziury w całym, podkreślając swoją zajebistość majaczeniem o HC pvp :)
jakoś muszą się przecież dowartościować


Dokładnie tak, chcemy open pvp żeby więcej dostawać po dupie :lol:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 12:53 
Cytuj  
Ale ja pisałem o HC pvp a nie open, open przecież cały czas jest. No pół open.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 12:55 
Cytuj  
Caly poniedzialkowy wieczor spedzilismy z kolegami na BL w STVietnam i musze powiedziec, ze open pvp alianci nie lubia i nie chca w tym brac udzialu, pozwalaja na wyzynanie swoich altow. A wszystko przez to ze nie mozna lootowac mojego zgnilego ciala :).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 13:08 
Cytuj  
Mechanika WoW-a nie pozwala na open pvp czy outdoor pvp z lootowaniem czy random dropem, wiec po co sie meczyc i nabijac sobie posty.
Jesli ktos szuka pvp innego niz to gowno wcisniete na bg i areny to musi czekac nadal grajac w WoW-a.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 13:10 
Cytuj  
2 pytania:
czemu nie pozwala?
czemu gówno?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 13:14 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
2 pytania:
czemu nie pozwala?
czemu gówno?


Wyobraz sobie dostepnosc epaxow jako random loot ( warhammer ) lub poprostu loot z gracza ( lineage2 ), to zniszczylo by sens zbierania przez rok epaxow na arenach czy pve.
Jedyna mozliwosc to dac loot golda ( vanguard ) i umiescic surowce do craftow w miejscach gdzie sa guardzi i trzeba walczyc o mozliwosc ich zbierania ( warhammer ).
A gowno dlatego bo kazde zonowane czy instancjonowane pvp to nic innego jak powtarzalnosc i brak emocjo po tygodniu gry.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 13:21 
Cytuj  
Nie skumałem, że o taką "mechanikę" Ci chodzi.
BG traci sens tylko i wyłącznie z winy graczy, a Aren mogło by być dużo więcej. To fakt.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 13:31 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Entropia to zjebana gra ze zjebna grafika i wogole sux. Jak ktos chce hardcore Sci-fi, to niech gra w EVE (back!). Jak mu zajebia haulera w hi-secu to skoczy z okna imo(bez wycieczek osobistych, mowie tu o kim kolwiek kto nie cierpi open pvp :>).


Ogar szuka podniety w możłiwości zarobku i straty. Kasę zlotowanę w EU możesz praktycznie tego samego dnia podjąć za pomoca karty bankomatowej.
Czyli lotujesz gościa na 1k PLN, podejmujesz kaskę i dolce vita (no chyba że Ciebie zlotują) bo EU to nie jest gra dla gołodupnych małolatów (kiedyś była jakieś 4-5 lat temu chyba) tylko ludzi z kasą. Jak mówiłem bez 1-2 lat grania i kilkunastu tysięcy złotych w sprzęcie i skilach bedziesz tylko bezwolną ofiarą nawet jesli będizesz grął po 16h.
A i loty w pve mogą być całkiem miłe - ja trafiłem kiedyś ok 800PLN a znam człowieka który złapał item za 10k USD.
(10k USD - 24,5k PLN = 408 miesięcy czyli 34 lata abonamentu w WOWie)
wieć jak ktoś czuje się mocny i szuka wrażeń to moze próbować.

I co jacyś chętni ? :lol:

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 14:11 
Cytuj  
Srogi napisał(a):
@niebezimienny: Zarzucasz innym defekt ich wykrywacza sarkazmu, a sam posiadasz niesprawny model :o Nie rozumiem tez dlaczego atakujesz kogos z innym pogladem na temat bicia ludzi z polowa hp i mobkiem na sobie... Ja osobiscie wole poczekac, az ktos sie wyleczy po walce i wtedy atakowac. Nawet mimo tego, ze czasami oznacza to moja przegrana.


Gdzie mam niesprawny model? ;]

Ale sie topic rozrósł :o W każdym bądź razie, ludzie, zniszczyłoby open pvp zabawę carebearom? Wszyscy by odeszli? Więc ja się zapytuje po co są serwery PvE? Po co rollneliscie na PvP jak płaczecie gdy was zgankują? Dać darmowe migracje na jakieś PvE serwery dla tych którym tak niedobrze i sprawa załatwiona. Ew. możnaby zrobić serwery HcPvP o takich właśnie zasadach. I w ogóle HcPvPNBC (no burning crusade).... ale się rozmarzyłem :)


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 14:38 
Cytuj  
haha normalnie jak to czytam to az sie lezka w oku kreci.

Z WoW dzieje sie dokladnie to samo co kiedys z UO.

Remove trammel! Trammel whores! Giev Pub Pre16 servers! LBR sux!

Byl jeden serwer SP z hc pvp rules z dopiskiem veteran.

Nie ukrywam, ze takie cos by sie przydalo w WoW :(

Z drugiej strony Blizzard nigdy nie zmieni tak mocno mechaniki gry zeby postawic kilka serwerkow na probe.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 14:50 
Cytuj  
@niebezimienny

a moze tak dodać smaczek do pvp i jelsi kogoś atakujesz i padniesz to account frozen na 7/14 dni - to dopiero byłyby emocje : atakujesz lowlvl a tu 10 jego znajomych rogali wychodzi a z tobą było 30 rogali a oni sciągają posiłki pod postacią 25k warriorów i priestów :lol:

IMO nikt przy zdrowych zmysłach by nie chciał farmić w pojedynkę i wyprawa po herby/ore czy gold na naprawę po rajdach zajmowałaby 10xtyle czasu co obecnie + ceny itemów byłyby mega kosmiczne.

a koniec końców Blizz wprowadziłby jakieś dopalacze za kase (tak jak zmiana realmu/nicka) i ludzie mający kase zaczeliby farmić ludzi nie mających kaski. Jeśli ludzie kupują golda żeby rajdowac to kupiliby IMBA EPAX od bliza który kładłby instant ludzi nie majacych takowego.
Reasumując ludzie któzy teraz sprzedają gold żeby opłacic abonament mogliby mieć solidnie przesrane.

#######################
a tak wogóle co stoi na przeszkodzie żeby pvp gildia obstawiła np taki krazhan / zul'anal i wpuszczał tylko te gildie strony przeciwnej które się opłącą jakoś ?
macie 2 gildie po 20osób po stronie hordy i ally całe 40 osób siedzi na TS zaś każda gildia która chce wejśc do Kara musi zabulić opłatę tygodniową/dzienna czy tam inną. To ze tak jest obwieszczją avartary z 14dniowego triala, opłata wnosozna jest jako zakup dopałek po cenie AH+100g.
No nie wiem jakbym miał z tego fun to bym to tak zorganizował.

Ale mi się wydaje że sporo osób nie chce kasy z pvp tylko satysfakcji ze jest silniejsza w kilka osób od jakiegoś lowlvl - IMO takie osoby zapraszamy na mecze piłkarskie - pvp gwarantowane zożliwośc lotowania kaski też :wink:


Ostatnio edytowano 28 lis 2007, 15:01 przez Lu, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 14:53 
Cytuj  
Akhloke napisał(a):
a jak chcecie hardcorowego pvp to idźta do jakiegoś innego mmorpga, proste? :P


proste, ale podaj mi tytul tego innego mmorpga.

dobrze wiem, ze w wowie nigdy takich hardkorowych zmian nie uswiadcze, bo to gra nastawiona pod inna grupe odbiorcow, ale chcialem pokazac w jak sprosty sposob mozna stworzyc wciagajace world pvp.

napewno nie zgodze sie, ze taki system sprowadzi sie do "uber pro maniakow bijacych lowbies i powodujacych quitowanie calego player base".
w przypadku takiego pvp mentalnosc graczy sie calkowicie zmienia, na kanale LFG pojawialy by sie oferty nt. ochrony, czy tez eskorty, pojawialy by sie listy goncze za gankerami etc.

w kwesti balansu chodzilo mi natomiast o to, ze nikt juz nie bedzie whinowac na OP setupy na arenach etc, bo w world pvp bedzie mogl sklecic dowolna ilosc kumpli i nie bedzie niczym ograniczony.
w duzej grupie OP specce przestaja byc OP, a i gear nie odgrywa tak duzej roli.

areny to fajna odskocznia, tak samo BG, ale nie wiele ma to wspolnego z idea prawdziwego pvp w grze mmorpg.
WoW ma potencjal, bardzo fajny system walki i mechanike, szkoda taki potencjal marnowac.


ps. czas ise lognac i wydac 5k arena points, 73k honorku i znow zaczac roflstompowanie w sandboxie ;]


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*

Posty: 186
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 15:03 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
ps. czas ise lognac i wydac 5k arena points, 73k honorku i znow zaczac roflstompowanie w sandboxie ;]

spierdalaj :)

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 15:04 
Cytuj  
Ogar masz Entropia Universe
gorszy interfejs ale na pvp zone jest dokładnie tak jak to byś chciał trzeba tylko wyłożyć kilknanaście tysiecy złotych na gear i skile.
Czemu w to nie grasz ?

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 15:08 
Cytuj  
Lu napisał(a):
Czemu w to nie grasz ?


Cytuj:
trzeba tylko wyłożyć kilknanaście tysiecy złotych na gear i skile.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 28 lis 2007, 15:21 
Cytuj  
widzisz jedni nie mają kasy drudzy czasu, ja bym sie cieszył że Blizz dał Wam grę gdzie za 60 zł miesięcznie mozecie ownowac innych ludzi którzy nie mają czasu i modlił się żeby nie zaczął za real cash pozwalać na bostowanie postaci (w sumie lepsze rozwiązanie dla blizza - zmaiast dawać zarobić chińczykom zarobić samemu - np full pvp gear za 100 EUR ;) )

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 12:36 
Cytuj  
Entropia sux very much, a najgorsze że wtopiłem w to całe 10$, jak radzą w poradnikach dla newbie, a przyjemności z grania żadnej.

Ja bym powiedział tak, że tak w ogóle, to WoW nie jest grą mmorpg z pvp. Pvp w WoW to jest gra w grze - zupełnie inne itemy, inne zasady niż pve. Możliwość zabicia gracza z wrogiej frakcji w terenie na serwerze pvp jest w zasadzie chyba tylko dla picu, bo chyba tylko kilku nieudaczników będzie łazić i gankować innych, nie mając z tego praktycznie żadnych korzyści. Tak też się przecież chyba dzieje - czasem ktoś mnie tam gdzieś zaatakuje, ja go zabiję albo i nie, ale nie jest to jakaś uciążliwość.
Może tak ni z gruszki ni z pietruszki - Runescape. Tam jest pvp z lootem też w strefie pvp. Kto nie chce tam nie chodzi, ale czasem jak się tam zaloguję z nudów, to widzę sporo ludzi z czachami nad głową (czyli że kogoś zabili i zlootowali w strefie pvp)


_________________
O.o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.