mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 23:00 
Cytuj  
kreda napisał(a):
Z tego co wiem to gdzieś krążą gdzieś generatory numerów kart, nie wiem czy to dalej działa.

Działa.
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?p=547090&highlight=#547090


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 09:08 
Cytuj  
Nic podobnego, roball. Ja rejestrowałam WoWa wpisując właśnie jakiś wygenerowany numer - wszystko działa jak trzeba, abonament mogę opłacać i kartą i pre-paidem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 09:54 
Cytuj  
mam mały kłopot po miesiącu właczyłem wowa i któryś z updatowanych modów dodał taki timer do totemów ale to chyba nie Numen którego używam.

są 4 ikony na dole czas totemu i przed zniknieciem totemu cała ikona pulsuje.

w sumie fajne ale chciałbym to przesunąć. co to jest ? na 100% któryś ace


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 09:55 
Cytuj  
Sinistralis napisał(a):
Nic podobnego, roball. Ja rejestrowałam WoWa wpisując właśnie jakiś wygenerowany numer - wszystko działa jak trzeba, abonament mogę opłacać i kartą i pre-paidem.


btw aby założyć konto nie potrzebna jest już od dawna karta PP ani kredytowa ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 10:04 
Cytuj  
Nie wiem, możliwe. Ja konto zakładałam sporo czasu temu. :]


_________________
Obrazek

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 10:10 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
mam mały kłopot po miesiącu właczyłem wowa i któryś z updatowanych modów dodał taki timer do totemów ale to chyba nie Numen którego używam.

są 4 ikony na dole czas totemu i przed zniknieciem totemu cała ikona pulsuje.

w sumie fajne ale chciałbym to przesunąć. co to jest ? na 100% któryś ace


sam blizzard dodal takie cos w jednym z ostatnich patchy.
jezeli te ikonki, o ktorych mowisz, sa okragle i pojawiaja sie pod ikona twoich postaci to jest to blizzarda.
natomiast czy da sie to przesunac badz wylaczyc? nie mam zielonego pojecia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 10:21 
Cytuj  
Serhaud napisał(a):
Deshroom napisał(a):
mam mały kłopot po miesiącu właczyłem wowa i któryś z updatowanych modów dodał taki timer do totemów ale to chyba nie Numen którego używam.

są 4 ikony na dole czas totemu i przed zniknieciem totemu cała ikona pulsuje.

w sumie fajne ale chciałbym to przesunąć. co to jest ? na 100% któryś ace


sam blizzard dodal takie cos w jednym z ostatnich patchy.
jezeli te ikonki, o ktorych mowisz, sa okragle i pojawiaja sie pod ikona twoich postaci to jest to blizzarda.
natomiast czy da sie to przesunac badz wylaczyc? nie mam zielonego pojecia.
oki pitbull to przechwycił i ustawiam to pitbullem dzieki za wskazówke :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 20:31 
Cytuj  
Ja mam pytanko odnośnie roli huntera w party/intancjach.Słyszałem że sie go zbytnio nie bierze na instance czy to prawda?


Posty: 6
Dołączył(a): 27.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 20:37 
Cytuj  
Jak wyglada sytuacja na BL po stronie ally ? watro przenosic charka ? duzo polskich gildii ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 20:38 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Ja mam pytanko odnośnie roli huntera w party/intancjach.Słyszałem że sie go zbytnio nie bierze na instance czy to prawda?

też się tego obawiałem levelując, ale na szczęście rzeczywistość jest trochę inna - BM i wymiatasz dpsem. przydają się crafty i parę itemów s1 na start.
polecam nabicie repy w SSO zaraz po dobiciu 70 - neck, bronie blue na start.
BM hunter nawet w blue itemach potrafi robić bez większego problemu 1-2dps w party.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 21:34 
Cytuj  
sany napisał(a):
Jak wyglada sytuacja na BL po stronie ally ? watro przenosic charka ? duzo polskich gildii ?

za duzo. raczej nie polecam bo 90% to debile :|


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 27.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 22:14 
Cytuj  
hmy sa jeszcze jakies serwy gdzie po stronie ally gra w miare duzo polakow ( najlepiej zeby serwer byl dobrze zaludnioony :wink: )....

4 dni temu wrocilem do wowa i niestety zalozylem charka na jednym z nowych serwerow ( Niestety bo one sa puste bynajmniej po stronie ally ) a na lvlowanie od nowa nie mam sily ;/ trzeba sie wyspac bo urlop sie konczy :) niestety go zle spozytkowalem... AoC - fail :har:

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.09.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 22:46 
Cytuj  
ostatnio zrobilem sobie huntera, (66lvl obecnie) i mam pytanie do bardziej doswiadczonych: czy na normalnych dungeonach/heroikach lepiej uzywac aspect of hawk czy of the viper ? z jednej strony z Aoth wiekszy sie sporo dmg robi, ale w party raczej nie chca ludzie czekac na mane huntera, tylko leca odrazu dalej... bo w raidach przy Shadow priestach juz problemu takiego nie ma chyba i mozna sobie spokojnie z Aoth biegac ?

edit: i jeszcze czy oplaca sie uzywac serpent stinga w pve ? czy raczej mozna go wywalic z action barow... bo many zre to sporo calkiem a dmg duzego nie robi... chociaz troszke zawsze wiekszy jest niby ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 06:40 
Cytuj  
m1. napisał(a):
ostatnio zrobilem sobie huntera, (66lvl obecnie) i mam pytanie do bardziej doswiadczonych: czy na normalnych dungeonach/heroikach lepiej uzywac aspect of hawk czy of the viper ? z jednej strony z Aoth wiekszy sie sporo dmg robi, ale w party raczej nie chca ludzie czekac na mane huntera, tylko leca odrazu dalej... bo w raidach przy Shadow priestach juz problemu takiego nie ma chyba i mozna sobie spokojnie z Aoth biegac ?

edit: i jeszcze czy oplaca sie uzywac serpent stinga w pve ? czy raczej mozna go wywalic z action barow... bo many zre to sporo calkiem a dmg duzego nie robi... chociaz troszke zawsze wiekszy jest niby ...


BOW + 2x mana oil (ja np tylko po to się na duala przestawiłem) i many raczej Ci nigdy nie zabraknie z AoTH (ew. popijasz co jakiś czas, ale na pewno nie częściej niż heal/casterzy). na raidach - zalezy: w kara vipera włączam tylko na princie, na reszcie BOW z olejkami + ew 1-2 potki wystarczają mi spokojnie aby full nuke cały czas robić. na długich walkach (jak np. Void, gdy macie ogólnie słaby dps w gildii) zaczynam z AOTH, czekam aż mi zjedzie mana do równowartości pota, łykam potka i jak mi zejdzie tak do 3k to daje vipera, aby nie ryzykować, że pomimo drugiego-trzeciego potka będę bez many na końcówkę walki.
gram BM hunterem, używam głównie SShot + AS,SSting (o ile bos jest podatny) i Multishota.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 06:52 
Cytuj  
Huntem na raidach warto lykac http://www.wowhead.com/?item=31677 - ze spelldmg zadnego pozytku nie masz, a daje wiecej many niz zwykly pot.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 09:41 
Cytuj  
pamięta ktoś taką stronę (chyba w formie blogu) gdzie koleś miał wszystkie statystyki na podstawie Armory, balans klas, ras, chyba też buildy i tym podobne rzeczy? szukam tej strony i nie mogę znaleźć


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2008, 14:31 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
pamięta ktoś taką stronę (chyba w formie blogu) gdzie koleś miał wszystkie statystyki na podstawie Armory, balans klas, ras, chyba też buildy i tym podobne rzeczy? szukam tej strony i nie mogę znaleźć


http://okoloth.blogspot.com/

Ostatnia aktualizacja w zeszłym roku...

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 15:09 
Cytuj  
Skad mozna pobrac klienta do WoW-a i TBC ? Bo z oficjalnej strony sciaga sie bardzo wolno...

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 15:10 
Cytuj  
sa juz sety s2 za honor? jak tak to gdzie ?


_________________
forfiter

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 15:14 
Cytuj  
simo napisał(a):
Skad mozna pobrac klienta do WoW-a i TBC ? Bo z oficjalnej strony sciaga sie bardzo wolno...


Otworz porty i powinno leciec max.

Mi sie sciagalo 256kb/s :o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.