mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 23:30 
Cytuj  
erwre napisał(a):
gorzej jesli sie zorientuje ze jestes BM i zmieni Ciebie, a 2 min to duzo jak dla mnie...
To pet go zje albo na tyle uprzykrzy mu życie że ja zdąże wyjsc z morpha i dokonczyc robote. Tak szczerze powiedziawszy to spec BM jest jedyna drogą żeby wygrac d dobrym trinket magiem z tego co słyszałem bo z doświadczenia wiem ze survival i marksman sprawdzają sie kiepsko chyba ze dopisze Ci szczęście gdzyż standardowy duel wyglada tak:

Musisz zacząć od komba Scatter+FD+Trap (jezeli ma Ice Block to juz po tobie bo wylazi z trapa, dostajesz icebolta albo blink w deadzone, frost nova i po tobie) wybiegasz na dystans, dajesz marka, dajesz aimed i wysylasz peta, multi no i to by bylo na tyle i jesli nie wesłzy ci krity po 2,5k+ to nie masz czego szukac bo sytuacja jak w nawiasach - blink w deadzone, frost nova i po tobie. Nie masz jak dystansu wingclipem zrobic bo jak tylko maga w melee uderzysz to dostajesz spowolnienie od shielda wiec jedyny ratunek to modlic sie o zejscie cooldown na scatter do czego raczej mag nie dopusci.
Mozesz tez sprobowac strapowac go bez Scatter+FD ale w miare dobry mag zjazy sie o co chodzi nie mowiac juz o tym ze trapy teraz widac z pewnej odleglosci.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 01:10 
Cytuj  
Jakby nie patrzyc, jak masz maga na dystans to on musi sie blinknac, nie stawiasz trapa tylko pozwalasz na blink, scatter i cheetah run przez 3 sec zeby wyjsc za 30y - biegniesz az nie wyjdziesz z combat i wtedy trap bez FD i CD na scatterze powoli schodzi. Potem trzeba zmanipulowac go w trap - trzeba przewidziec gdzie sie blinknie, uzywa ice block zeby wyjsc z trapa, przyjmuje Fd + trap. No i jesli ma CD na snapie to jestesmy gora. Jak nie ma, to po nas.

W sumie najlepsze co moze zrobic mag z pkt. widzenia huntera, to blink w deadzone, nova i CoC, bo w tym momencie ma wszystko na CD, a hunter uzywa trinketu, scatter i bez stresu moze nukowac maga przez nastepne 10sec a nawet i dluzej. Przez ten revamp magowie teraz w ogole nie ida w arcane, tylko fire do novy i reszta frost ( jakies szczatkowe moze daja w arcane, nie wiem, tego w walce nie widac ). Po blinku daja z deadzone flamestrike, CoC, jak uzyjesz trinketu poprawiaja fire nova i jest dupa - koncowke to juz robia AE spamem.

Widzialem filmy gdzie hunter uzywal entrampment + viper spam. Ale to byl duzy skill, bo trzymal maga ciagle w novie, kontrolowal walke scatterem, bombami i w ogole mial ladny balans ciala :)

Mag nawet bez trinektow, jak ma 2 ice blocki to zjada huntera bez znaczenia czy z dystansu czy z melee range. I tak sie porobilo po tym revampie, bo wczesniej dawalo rade jakos przeczekac spam instantow i z koncowka hp odkicac...teraz dupa. No i taki mag z iceblokiem to znow zjada BM huntera z miejsca, bo zwyczajnie przeczeka cierpliwie BW. Niby jakis tam balans jest, ale PvP bez craftow nie ma co rozpatrywac raczej,a rozne gadzety maja to do siebie, ze wymagaja duzo wiecej wyczucia niz skille klasowe ( rzadziej sie uzywa, przez to glownie czesto brak wprawy ).

No, ale sie rozpisalem :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 01:16 
Cytuj  
Venan napisał(a):
(ciach) trapy teraz widac z pewnej odleglosci.

wtf?!? dawno hunterem nie gralem co prawda, ale od kiedy to niby jest?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 01:21 
Cytuj  
Ze dwie latki wstecz. Jak stoisz blisko trapa to go widzisz.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 01:24 
Cytuj  
kurczax, mogli by zrobic tak by tylko rogal widzial trepy, w koncu to on jest od tego :/ taki woj to sie przeciez pod nogi patrzyc nie bedzie ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 01:52 
Cytuj  
Czy jest sens lvlowania huntera a przy okazji bicia rangiz buildem na marksmana czy jednak przed 60 jedynie beastmaster? Jakies sugestie, rady?

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 06:10 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
kurczax, mogli by zrobic tak by tylko rogal widzial trepy, w koncu to on jest od tego :/ taki woj to sie przeciez pod nogi patrzyc nie bedzie ;)


Rogal chyba zawsze widzi trapy z wiekszej odleglosci dziek detect traps passivowi...?


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 06:59 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Ravushimo napisał(a):
kurczax, mogli by zrobic tak by tylko rogal widzial trepy, w koncu to on jest od tego :/ taki woj to sie przeciez pod nogi patrzyc nie bedzie ;)


Rogal chyba zawsze widzi trapy z wiekszej odleglosci dziek detect traps passivowi...?


passive bedzie od 1.12 teraz dziala po uzyciu przez 3min


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 08:20 
Cytuj  
przeciez na PTR 1.11 byl passiv??


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 08:27 
Cytuj  
-jest juz passive
- swego hunta lvlowalem przez bs zwierzak walczy ja czytam ksiazke nudne jak cholera ale chyba najszybszy sposob lvl hunta

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 07:32 
Cytuj  
A ja slyszalem, ze w Barrens jest taki bialy kotek i go mozna ztamowac. Czy to prawda?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 07:47 
Cytuj  
Tak to prawda, biały lew. Echeyakee sie zwie chyba. Jest quest w którym trzeba go przyzwać i zabić, można go przyzwać i ztamować i powtórzyć quest.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 08:15 
Cytuj  
Jak jestes ally to bedziesz potrzebowal kogos z hordy zeby Ci go przywolal.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 08:24 
Cytuj  
A oplaca sie go stamowac ? Jestem horda.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 08:32 
Cytuj  
Kazen napisał(a):
A oplaca sie go stamowac ? Jestem horda.


1.2 attack speed, unikalny wyglad - kwestia gustu. Do 30 lvl biegal bym bym z boar ze wzgledu na charge, potem koty sie moga nauczyc dash wiec bym zmienil. Graj z tym ktory Ci sie bardziej podoba.... http://petopia.brashendeavors.net/ ->"Top Choice: 50 Great Pets" Zobacz boars Agam'ar Armored Boars (24-28lvl) z Razorfen Kraul, bardzo fajna grafike maja.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 08:39 
Cytuj  
Dzieki za linka. Chyba bede jednak biegal z bialym kotkiem :)

Edit: Petopia nie dziala :(


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 lip 2006, 19:32 przez Kazen, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 08:52 
Cytuj  
Cytuj:
Venan napisał:
... blink w deadzone, frost nova i po tobie.


Nie jest dla maga aż tak różowo. Otatnio jeden próbował ten sposób, to puściłem trinket (rank2 ) i dostał Raptor strike'a na 1kdmg (ah ta włócznia z AV :P )

Jasne że może rzucić drugą frost novę, ale często po tym RS się już nie podniesie (no chyba , ze ma full hp)

pozdr
at


Posty: 33
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 22:07 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Kazen napisał(a):
A oplaca sie go stamowac ? Jestem horda.


1.2 attack speed, unikalny wyglad - kwestia gustu. Do 30 lvl biegal bym bym z boar ze wzgledu na charge, potem koty sie moga nauczyc dash wiec bym zmienil. Graj z tym ktory Ci sie bardziej podoba.... http://petopia.brashendeavors.net/ ->"Top Choice: 50 Great Pets" Zobacz boars Agam'ar Armored Boars (24-28lvl) z Razorfen Kraul, bardzo fajna grafike maja.


Akurat na 99% jestem pewien, że Echeyake ma attack speed (AS) 2.0, niestety nie mogę podać linka do petopii, bo im serwer chyba padł. Takie sprostowania, może pomyliło Ci się z The Rake.

Moim zdaniem nie opłaca się go łapać, dość wysoki AS i nie jest taki unikalny, gdyż bardzo wielu hunterów go łapie. Tak samo jak z The Rake, ale ten przynajmniej ma AS 1.2. Jeśli chcesz, możesz spróbować złapać Humara the Pridelorda 23 lvl elite czarnego kota, AS 1.3. Także sporo osób go posiada, ale nie każdemu chce się czekać do czasu respawnu, więc automatycznie maleje ilość posiadających go hunterów.

Ja na początku złapałem The Rake, koło 23 lvla "przesiadłem się" na Humara, by na 37 lvlu złapać Broken Tootha. Z nim grałem już do 60.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2006, 22:14 
Cytuj  
Aye, biale koty ( oba, ten z Barrens i potem z Winterspring ) maja 2.0 AS i zdecydowanie nie warto ich taimowac. Do grindu boar > cat. BT mozna zlapac sobie do pvp i tyle :) Jak chcesz wysoki AS to lapaj Ursiusa ( tak sie to chyba pisze ), bialego elite misia w chain quescie w Everlook.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2006, 08:27 
Cytuj  
Ursius biega luzem, nie jest wywoływany, więc każdy go sobie może bez problemu stamować. Dodatkowo ma chyba dość szybki respawn, bo ludzie biją go z questa


_________________
O.o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.