mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 45  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 09:33 
Cytuj  
BTW PvE, solował ktoś Felguardy x2 w Winterspring już? Na fire się osrasz zanim wysolujesz jednego.... na froście masz taka kontrole nad nimi, że aż mi się śmiac chce.

Wczoraj wybiegłem po zabiciu jednego na most gdzie są giganty używając rank1 bolta. Zajęło mi to ~3 minuty bo dostawał bite'a a ja czekałem aż mi spirit regnie mane bo zero potek i rubinów miałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 09:34 
Cytuj  
Elemental build jest duzo lepszy do wszystkiego :P. Szczególnie jak grasz solo. Przypadkowy warek o 10 leveli lepszy nie skopie ci przypadkie dupy :D. Przypadkowo spullowane 10 mobkow tez tego nie rozbi jak wejdzie crit z FlameStrike (Imp. Frost nova + Imp Flame Strike jak ktos bierze). Generlanie po patchu Arcane to strata talentów chyba ze chcesz koniecznie AP. Tylko ze w tedy jest 30 zmarnowanych po drodze punktow..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 09:38 
Cytuj  
Arcane jako dodatek do frost to świetna sprawa:
Imp. Counterspell, Clearcasting, Magic Absorption, Arcane Subtlety - znakomity support.

Wydaje mi się że Twój build i przekonanie o jego zajebistości wynika z faktu, że nie robisz już nic poza 40 man instance. Peace.


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 09:43 
Cytuj  
Niestety, WoW poza 40ppl instance już sie nie liczy dla wielu z Nas, chyba że ktoś ma jakiś sentyment do jakieś tam krainy, miejsca, górki, pagórka, mostu etc. dlatego tak zacieram rączki na BC bo będzie jakiś "NEW" na pare miesięcy znowu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 09:46 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Arcane jako dodatek do frost to świetna sprawa:
Imp. Counterspell, Clearcasting, Magic Absorption, Arcane Subtlety - znakomity support.

Wydaje mi się że Twój build i przekonanie o jego zajebistości wynika z faktu, że nie robisz już nic poza 40 man instance. Peace.

Własnie nie. 40 man instancow osobiscie nigdy nie trawiłem. A wszystko o czym napisałe jest spokojnie do obejscia sie. Wiem co mówie testowane w praktyce. Sam miałem Elemental Build i poprostu on wymiata, wszedzie poza wlasnie duzymi raidami, chociaz i tam powinien sie sprawdzac swietnie (zwlaszca AoE). Na moim serwerze był elemental Mag, co on robił z każdą klasa pisać nie bedzie po poprostu roznosił każdego..

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 10:18 
Cytuj  
No sorry, ale jesli w PvE mam wybor miedzy.

* wiecej many
* mana regenem
* +3 crita
* +3 dmgu

albo

* Barierka
* +10 crita z frost spelli (ktore i tak ktos z rajdu mi daje)

to zdecydowanie wybieram pierwsza opcje

Nie chce zabrzmiec jakos tak ... ekhem .... Fabiankowo, ale mowiac ze Bariera smierdzi mialem na mysli Naxx. Oczywiscie jak sie powiedzmy zaczyna MC itd., a bariera stanowi 30-35% hpsow to jest to fajne. Stad kiedys pisalem ze na poczatku zabawy w endgame instancje poszedlbym w 18/33, bo bariera stanowi SPORE wsparcie, a po zebraniu sprzetu (zarowno +dmg jak i ze stamina) i przejsciu wyzej z Bariery mozna imo zrezygnowac. Dupe wole sobie ratowac IceBlockiem tak szczerze

Nawiasem mowiac bawilem sie dzis rano talent builderem z BC (i spoznilem sie przez to do pracy :P) i powiem, ze nadal widze potezny potencjal w drzewku Arcane. Wyszlo mi 40arc/21frost (niestety tylko 1 pkt w Precision - reszta standardzik). Dlaczego tak ? Bo Slow w PvE bedzie smierdzial (jak sadze :P - co najwyzej moze byc mocno sytuacyjny (Razorgore, Gluth, moze Noth) a w Arcane jednak jest power (dodatkowe +100 dmgu np. :D)

A Water Elemental ? Chce zobaczyc co ten pan bedzie mogl robic tak szczerze ... Bo w 40-man to ja go nie widze (no chyba ze jakas aure bedzie mial, +dmg, jakis regen, sacrifice - cos w stylu lockowych minionow).

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 10:25 
Cytuj  
Cytuj:
Nawiasem mowiac bawilem sie dzis rano talent builderem z BC (i spoznilem sie przez to do pracy ) i powiem, ze nadal widze potezny potencjal w drzewku Arcane. Wyszlo mi 40arc/21frost

Nadala? Chyba raczej bedziesz widział bo tych talentów nadal nie ma :P. Po Dodatku sam bym zrobił Arcane. Zreszta dałem build na poprzedniej stronie ;]

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 10:43 
Cytuj  
Qraczek mam to samo wrazenie co ty. 40 arcane ftw, +3 dmg +3 crit, jakies 3 % crit dodatkowy z arcane focus + 100 dmg z int. Masz PoM i AI bardziej dopakowanego frost maga trudno sobie wyobrazic. Mimo wszystko uwazam, ze Fire bedzie w BC lepszym PvE drzewem.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 10:47 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Cytuj:
Nawiasem mowiac bawilem sie dzis rano talent builderem z BC (i spoznilem sie przez to do pracy ) i powiem, ze nadal widze potezny potencjal w drzewku Arcane. Wyszlo mi 40arc/21frost

Nadala? Chyba raczej bedziesz widział bo tych talentów nadal nie ma :P. Po Dodatku sam bym zrobił Arcane. Zreszta dałem build na poprzedniej stronie ;]


Nadal bo po ostatnim rebuildzie maga ludzie pluja na Arcane i jaraja sie Elementalistami i deep Fire. Zreszta nie ukrywam ze tymczasowo uleglem tej slabosci. Tylko ze jak wlazlem do Naxx, poszlismy na Notha a ja po 2 minutach (albo szybciej) kombinowalem "co by tu kurwa lyknac zeby miec troche many" to ja bardzo przepraszam. Wrocilem do 28/23 i generalnie "tak mi dobrze, tu mi cieplo, tu sie bede rozmnazal, bede tu do usranej smierci stal i castowal moje frostbolty bo mam na to mane".

Stad "nadal".

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 10:57 
Cytuj  
Tak qra, tu możesz mieć RACJA co do many w głebikich głebinach naxxa. Niestety nie umiem powiedziec jak to widze z mojej strony bo notha na filmach widziałem : - D ale przyznaje, możesz mieć tu racje.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:19 
Cytuj  
Nawiasem mowiac zastanawiaja mnie bonusy z Frostfire ... imo sa ... hmm .. badziewne.

Zmniejszony cooldown na Evocation ? Sorry, ale widzialem jeszcze w grze encountera ktory biorac pod uwage runy, poty i mana stones wymagalby ode mnie uzywania Evocation dwukrotnie (a przede wszystkim ktory trwalby tyle zebym mogl to zrobic).

Zwiekszony resist na spelle ? Zalezy od proca, moze byc ciekawe. Ale z drugiej strony jak bede potrzebuje resistow na jakims bossie to ubieram sie w resist gear a nie licze na powiedzmy 30 (chyba - nie pamietam liczb) dodatkowego resistu i to po tym jak juz oberwe.

Szansa na spell nie generujacy threatu ? Frost mag, frost channeling .. hmm .. musialbym miec wyjatkowego farta w critach zeby wziac aggro - niby ze sprzetem moj ogolny dmg rosnie, ale tanki tez sie rozwijaja (chociaz nie powiem, wzialem ostatnio aggro na pierwszej fazie Thaddiusa po serii critow - na szczescie tank go zlapal).

Trzeciego bonusu nie pamietam ... za to pamietam ze tez nie rzucil mnie na kolana.

Jak porownuje bonusy z Netherwinda (mniejszy threat i to STALY a nie na procu, zwiekszone AOE range (przydatne w WIELU miejscach) i chyba jeden z najlepszych bonusow T2 w postaci darmowego poma raz na dziesiec castow) to po prostu kombinuje do czego Blizz usiluje magow przygotowac dajac takie a nie inne bonusy na T3.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:31 
Cytuj  
Masz resa 35. Fakt, tragedia, ale weź jedną rzecz bod uwagę. W T3 nie masz resistów, może dlatego Blizz nam wrzucił ten bonus?

Z 6 bonusika masz +200spell dmg co może się okazać zajebiste. Nie wiemy jak często będzie to wchodziło i jak skuteczne będzie.

Dalej masz No Threat, weż po uwage teraz że Frostfire Mage ma w przybliżeniu +770dmg spells i nie masz bonusa setowego który ma non top obniżenie aggro. Jakby takiego czegoś nie było, to byśmy płakali jak locy do księżyca codziennie.

O zredukowaniu aggro z evo nie będe się wypowiadał bo strasznie SUX. Ogólnie zastanawia mnie tylko, jak często będą wchodzić bonusy. Jeżeli będzie często będzie ok.

Generalnie to my nic nie wiemy, bo jeszcze nikt nie biegal na w full t3 na klacie i możemy tylko smierdzieć spekulacją. jak to będzie wyjdzie w Helfire Citadel w BC jak mage będzie łupał bolty po 1500 i będzie wkurwiony co tak mało : - D.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:33 
Cytuj  
Mozesz wrzucic tu bonusy w wersji oryginalnej (czyt. jezyku Shakespear'a) :) ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:46 
Cytuj  
Set Bonuses:

2 pieces: Reduces cooldown on your Evocation by 1 minute.
4 pieces: Gives your Mage Armor a chance when struck by a harmful spell to increase resistance against that school of magic by 35 for 30 seconds.
6 pieces: Your damage spells have a chance to cause your target to take up to 200 increased damage from subsequent spells.
8 pieces: Your damage spells have a chance to displace you, causing the next spell cast to generate no threat.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:59 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Z 6 bonusika masz +200spell dmg co może się okazać zajebiste. Nie wiemy jak często będzie to wchodziło i jak skuteczne będzie.

To akurat mozna sobie o kant dupy rozbic :wink:. Ten +200dmg buff ma 1 charge i pojawia sie na bossie, a nie na magu z 6/9 seta czyli:
a) moze zostac zjedzony przez cos zupelnie bezuzytecznego, np arcane shot huntera
b) skaluje sie z czasem castowania, czyli 1,5 sec cast dostanie mniej bonusu 2,5 (znowu moze go zjesc jakis instant)


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 12:18 
Cytuj  
Ciekawe kiedy nerfna Ice Lance, idac w arcane/frost na lvl 70 pewnie bedzie sie mialo z 1k +dmg z itemow + ~150 z talenta , dolozyc nowe burst trinkety, oleje i inne gowna + enchanty, to to bedzie chlastac za 6k nawet :]

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 12:20 
Cytuj  
A lanca przez przypadek nie bedzie miala 1,5 sekundy casting time'u ? (w pracy jestem , dostepu do madrych stron nie mam (chyba to sobie w siga qwa wrzuce).

Ot jesli dobrze rozumiem to taki scorch dla frost magow

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 12:51 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
A lanca przez przypadek nie bedzie miala 1,5 sekundy casting time'u ? (w pracy jestem , dostepu do madrych stron nie mam (chyba to sobie w siga qwa wrzuce).

Ot jesli dobrze rozumiem to taki scorch dla frost magow


Nom, tylko scorch nie critnie ci za 6k :]

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 12:53 
Cytuj  
200% damage jesli target jest frozen, co daje rowniez +50% crit z shatter czyli znowu 2x tyle. Czyli podwojne obrazenia vs frozen target ze 50%+base crit na poczworne :)


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 12:58 
Cytuj  
Dobra, będziesz critował za 6k w warka który będzie miał 8k hpków i wrzuci 100% reduced Rage na 10 sekund + Spell Barrier o ile dokładnie pamiętam i jak Ci zajebie z Might of Menethil to repair będziesz musiał zrobić :-D.

Ja Wam powiem, że szykuje się nam poznawianie poraz kolejny naszych wrogów [czyt. class]. Wiele czasu minęło zanim każdy sobie opracował taktykę na przeciwników i wiele czasu minie zanim każdy opracuje te taktyki na 70 levelu. A ile będzie whinów, płaczy, dramy na forach OLABOGA <rotfl>


Cytuj:
To akurat mozna sobie o kant dupy rozbic . Ten +200dmg buff ma 1 charge i pojawia sie na bossie, a nie na magu z 6/9 seta czyli:
a) moze zostac zjedzony przez cos zupelnie bezuzytecznego, np arcane shot huntera
b) skaluje sie z czasem castowania, czyli 1,5 sec cast dostanie mniej bonusu 2,5 (znowu moze go zjesc jakis instant)


hm.. Winter's Chilla bardzo rzadko widziałem zdjętego, jak mnie wzrok nie omyla, nie widziałem <90% Hp Bossa czy Mobba i 1, 2, 3, 4, 5 Winter's Chill bo przeważnie doty na bossie pojawiają się juz na stałe w tym okresie nuku.

Qraczek napisał(a):
A lanca przez przypadek nie bedzie miala 1,5 sekundy casting time'u ? (w pracy jestem , dostepu do madrych stron nie mam (chyba to sobie w siga qwa wrzuce).

Ot jesli dobrze rozumiem to taki scorch dla frost magow


Ice Lance - Rank 1
Requires Level 66
150 Mana20 yd range
1.5 sec cast
Deals 231 to 293 Frost damage to an enemy target. Damage is increased by 200% against Frozen targets.

Olaboga. Może będzie Rank7 200%x7=1400% bonus? 8) 8) 8) hue <JOKE> IMHO bajka talent. Widzę że jest req lvl 66 więc może na 70 będzie Rank2 max.

Możecie wywalic ten post pod spodem? Zaśmierdziało ode mnie brakiem Edita :)


Ostatnio edytowano 30 sie 2006, 13:05 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 45  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.