mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:27 
Cytuj  
to ja sobie tez poczekam bo teraz mnei nalicza 35g ;-) a raczej w ciagu miesiaca nie zobacze mc no chyba ze bedzie mi na dkp raidach wypadalo wszystko co potrzebuje


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 09:41 
Cytuj  
pan berserkerpl napisal

BerserkerPL napisał(a):
Po pierwsze chciałbym się przywitac 8) Sam pogrywam druidem w Wow'a i jakis czas znalazlem ten filmik http://files.filefront.com/Rootdown/;3823896;;/fileinfo.html

mysle ze jest on o niebo lepszy od "Gimped" ze wczesniejszych stron


polecam film ROOTDOWN tego samego ne druida " ferahgo " on jest naj ze wszystkich wyzej wymienionych

UPDATE* meaculpa, w momencie kiedy pisalem posta ogladalem rootdowna i napisalem przypadkiem jego tytul...mialem na mysli INNERVATED xD


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul


Ostatnio edytowano 1 lip 2005, 10:05 przez Hasacz, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 09:45 
Cytuj  
sadze ze wszystkie 3 filmy (gimped,rootdown,innervate) sa na poziomie wiec kazdy lubi co innego dla przykladu mi sie podoba najbardziej innervate ;-)


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 09:57 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
a grind druidem to męczarnia... powyżej 16k xp/h nie udało mi się wejść (nie licząc rested)


jak chcesz sie bawic w gring to nie idziesz w feral tylko balance bo walisz znacznie ciekawszy dmg mobkom i zabijasz je znacznie szybciej , tylko wtedy bawisz sie pol na pol w maga , po kazdej walcve woda shadowmeld i czekasz na full many xD, ale jest to skuteczne bo ze starfire potrafisz w krytyku zadac dmg ktory cieszy mordke jak sie gra druidem :)
ja sie przeszkolilem na balance 30 i resto 21 ( chcialem zachowac instant leczenie a huricane stwierdzilem ze jeste nieco zbedny - wole dupe ratrowac instant leczeniem ) i bilem po 20-22k na godzine ... roznica spora prawda ?? szczegolnie ze bilem elity smoki i zarobilem na tym niemala kase.


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 10:03 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
PvP to jest juz inna bajka, a druid jest jedna z nielicznych postaci ktora nie stoi na straconej pozycji z zadna klasa (mowie tu o imba typu Pala vs Warrior czy Mag vs Priest, Warrior vs Mage)


Pala vs dru naszczescie nie mam czesto okazji walczyc i sie ciesze :P
nie ma to jak kuleczka niesmiertelnosci :D:D:D ale co do reszty to do konca sie nie zgodze z bigim ze dru jest na straconmej pozycji, zawsze jak greeduje nastawiam sie na to ze jakis przystojniak bez szczeki albo cos wpadnie mi od plecow , czesto rogue wchodzi z csa to wtedy szybki triket i misio zeby potrzymac troche tego rogue albo najlepiej jak graspa zdazysz uzyc to wtedy mozna juz fairy fire puscic wiec nie wyjdzie z entangli jak graspem go potraktujesz....czytsa poezja walczyc potem z rogue, z magiem ... przetrzymaj pierwsza salve jak ma POM'a ( najlepiej pilnuj miksturek i miej marchewke z felwood - leczy 700 - 900 hp i nie ma tego samego cooldownu co potion zycia ) a wtedy mozesz walczyc z magiem, a nawet jak mnie ktos na greddingu zawadzi to zawsze moge uzyc hibernate ( siedze w 90% na zwierzetach )
nawiazuje tutaj do tego ze druid wymaga nieco wiecejk wkladu pracy co inna klasa postaci i trzevba byc p[rzygotowanym na kazda ewentualnosc i zawsze byc gotowym do walki... dlatego rozgladanie sie czeste jest bardzo wazne czego wielu graczy nie robi , oczywiscie z roguem albo druidem z przeciwnej frakcji to nam moze wiele nie dac...ale np mozemy obczaic jakiegos woja z daleka jak nadchodzi albo huntera ktory tylko czeka az bedziemy mieli mniej niz pol hp i nas zaatakuje ( a takich jest wielu )


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 10:13 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Te cztery farmy zrobilem sam na 56 lvlu :]


juz to widze jak rozniosles te farmy w takiej predkosci jak mag z dru...a wez se i do pomocy drugiego huntera albo i trzeciego...zajedziecie sie chlopaki xD
*update*

@fabianek omen of clarity najlepioej sie uzywa jak masz dagger + off hand... bo jak walisz z laski ktora ma 3+ sek ( ja chodze z soulkeeperem teraz wiec odpada :wink: ) speeda to troche sie mija z celem..ale z daggerem bardzo czesto siada i do pve / instansji bardzo uzyteczna umiejetnos, polecam !


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 10:28 
Cytuj  
no wiec odswiezam ten temat z moim zapytaniem:

W co najlepiej pojsc od poczatku: balance, feral, resto?

planuje zrobic sobie dru ale nie wiem czy isc w melee, caster, healer :har:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 11:17 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
no wiec odswiezam ten temat z moim zapytaniem:

W co najlepiej pojsc od poczatku: balance, feral, resto?

planuje zrobic sobie dru ale nie wiem czy isc w melee, caster, healer :har:


Do 1.8 mozesz spokojnie isc w resto, przynajmniej przy endgame.

Do 40-50lv feral sie fajnie sprawdza do szybkiego grindu mobow. W 1.7 dopakuja troche kotka wiec nawet bedzie jak levelowac :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 12:12 
Cytuj  
wiesz to w koncu resto czy feral? :) bo twoja odpowiedz jest dosyc dwuznaczna :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 13:42 
Cytuj  
Moja odpowiedz nie jest dwuznaczna.

1. Po patchu 1.8 moze bedzie sie dalo grac feral w endgame (lv60)
2. Do levelu ok 50 mozesz grac feral zeby szybko zabijac mobki i nabijac level
3. Na levelu 60 (obecnie) nikt cie nie wpusci do MC jak nie bedziesz resto
4. Ani do innej instancji ktora jego jest.

Feral sprawdza sie przy grindzie solo bo masz niski, prawie zerowy downtime. Zabijasz mobka, zarzucasz regrowth, shift w kotka i jedziesz dalej. Zanim skonczysz mobka to masz mane na nastepnego i tak w kolko ;]

Moze lepiej rollnij warriora? :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 14:28 
Cytuj  
no wlasnie nie wiem na pewno jeden z 3: rogal, warrior lub priest no i oczywiscie dru :] no i stwierdzilem ze chyba najlepiej mi sie bedzie gralo drutem...ale jak mnie przekonasz to moze wezme warriora :wink:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 14:42 
Cytuj  
Warriorem mozesz zabic 3 ludzi naraz, druidem nie.
Druidem mozesz uciec 3 ludziom naraz, warriorem nie.

W skrocie :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 14:46 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Warriorem mozesz zabic 3 ludzi naraz, druidem nie.
Druidem mozesz uciec 3 ludziom naraz, warriorem nie.

:lol: :lol: :lol:

to niezle ale jakich ludzi? chyba noobow co?(tylko zeby nie zabrzmialo ze ja jestem jakis uberpro bo tak wcale nie jest :wink: ) 3 ludzi...3x rouge? :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 15:01 
Cytuj  
Warrior jest w stanie zlozyc cloth usera w 3 hitach. Poczytaj troche thready na temat :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 15:14 
Cytuj  
w 2 hitach, ale musi mieć battleshout i enrage na sobie (no i muszą wejść crity oczywiście)- zdażyło mi się kilka razy zabić gościa w 2 hitach w WSG 8)

2 rogue nie zabijesz sam. Bo będziesz cały czas w stunie, chyba, że:
1. trafisz na słabych rogue którzy cię walą za 80, a critują za 100
2. trafisz na "uber" rogue którzy w d.. będą mieli trzymanie cie w stunie

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 15:24 
Cytuj  
tylko musi dojsc :] z tego co czytalem (a troche czytalem) to nie za bardzo ma szanse z clothami o ile nie zaatakuje pierwszy :wink:

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 10:47 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
tylko musi dojsc :] z tego co czytalem (a troche czytalem) to nie za bardzo ma szanse z clothami o ile nie zaatakuje pierwszy :wink:

Mi sie udalo wczoraj zabic Priesta w 2 hitah 8)
Ogólnie jak ci rogue zapoda stunlock to mozesz mu co najwyżej nagwizdać warkiem i tyle.......
ogólnie to teraz (dobry)
Rogue > warrior
Druid > warrior
Palladyn > warrior
Hunter (po patchu 1.7) >warrior
Mag > warrior
Shadowmage > warrior
Shamman < warrior 8)
Warlock > warrior

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 11:03 
Cytuj  
zapomniałeś o 2:
Priest > Warrior
Warrior > Warrior

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 13:13 
Cytuj  
no czyli dalej dru :wink:

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 14:29 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
zapomniałeś o 2:
Priest > Warrior
Warrior > Warrior

Fakt Mark :)
Faktem jest że warek jako klasa stricte malee ma małe szanse z casterami a rogue jakto rogue ludzie coraz lepiej nim graja i coraz czesciej po pojedynku slysze "stunlock ftw"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.