mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 18:44 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Ja jak powiedzialem, z randomami jak gram to sie nie przejmuje, chyba ze ustalimy jakies zasady, ale jeszcze nie spotkalem sie z party (randomowym) ktore by ustalalo jakies zasady..


Bo wiekszosc graczy spodziewa sie ze po drugiej stronie monitora siedzi czlowiek znajacy ogolnie przyjete zasady. To, ze ich nie przestrzegacie swiadczy o was. Nikt wam nie karze ich przestrzegac, ale one istrnija i wplywaja na wasza reputacje.

Cytuj:
party random robimy po to by wykonac jakis quest, jesli wychodzi rollowanie to NAJSPRAWIEDLIWIEJ jest jak kazdy rolluje i kto wylosuje ten bierze. Nie rozumiem dlaczego mam wspierac jakiegos obcego gracza ? Co innego wspieranie swojej gildi, ale randoma ??


To sie nazywa nie bycie egoista. Przestrzeganie ajglupszych i najprostszych zasad humanizmu, dzielenie sie. Wiem, ze nie rozumiesz Huragan, nigdy bym cie o to nie podejrzewal.

Cytuj:
Powtarzam, zasady sa jesli sie je ustali przed party, jesli nie ma ustalen to gramy na szczescie :) tak jest sprawiedliwie bo kazdy ma rowne szanse.


I konczy sie na tym ze Mag na mail helm, a Lotrzyk cloth naramienniki i przy nastepnej walce PvP zabraknie mu tego 40 HP zycia zeby wygrac. Ale dobra, jestescie Horda mi to nie przeszkadza. Zasady sa, ogolnie przyjete, need before greed. Mozecie je ignorowac ale one i tak istnieja.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 20:40 
Cytuj  
Czy jako warlock w duelu moge uzyc Voida i jego poswiecenia i przyzwac instant kolejnego ?

:roll:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 20:51 
Cytuj  
Jasne ze mozesz, ale:
1. Nie probowalem nigdy przyzywac voida po jego poswieceniu, ale wydaje mi sie ze poswiecenie zniknie gdy przyzwiesz demona.
2. Jak sie przywoluje Voida instant? U mnie to jest ladnych pare sekund.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 23:50 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
I konczy sie na tym ze Mag na mail helm, a Lotrzyk cloth naramienniki i przy nastepnej walce PvP zabraknie mu tego 40 HP zycia zeby wygrac.


no to pojdzie i wystawi na allegro, sprzeda za kase i sobie kupi cos dla siebie.. w czym problem ? kazdy item sie przydaje :) item = kasa , kasa = mozesz sobie cos kupic :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 23:57 
Cytuj  
Ja osobiscie w 2 betach i juz prawie miesiacu retaila spotkalem doslownie paru graczy ktorzy zachowywali sie jak Huragan i rolllowali na wszystko. Szybko jednak byli kickowani z party lub uswiadamiani (czesto za pomoca niewybrednych slow) . Cale szczescie ze 99% spotkanych przeze mnie randowmow stosuje sie chociaz do najprostszej zasady lootowania "rolluje co moge uzywac" metaoda te chodiaz ma swoje niedoskonalosci zabezpiecza przed kradnieciem twojego "must have" ekwipunku z instancji przez klasy kompletnie go nie uzywajace. No ale coż widocznie gramy w inna gre gdyż Huragan zapiera sie ze jest dokladnie odwrotnie i 99% "randomow" rolluje na wszystko.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 23:58 
Cytuj  
Skrzynie w instancach to bonus dla tego kto ja otworzy
normalni ludzi rolluja na skrzynki w instance wiec wiesz... dobrze ze nie jestem zmuszony do gry z ludzimy w stylu huragana. TY very mucho


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 02:29 
Cytuj  
Rowniez nie sporkalem sie by kazdy na wyscigi lecial do skrzyń.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 08:34 
Cytuj  
Ja takze.

/random 100 rozwiazuje zawsze sytuacje, w koncu jakas sprawiedliwosc musi byc :]

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 08:43 
Cytuj  
coz jesli chodzi o end game instances nie stosowanie sie do roll na skrzynie czy zasad przyjetych na dany raid (najczesciej 1 blue per instance) jest powszechnie uznanawane z ninja looting i powoduje w efekcie boot z raid grupy a w konsekwencji BLing (wpisanie na czarna liste). Ludzie na 60 na danym serwerze raczej sie znaja w wiekszosci a co za tym idzie nagminny ninja looter nie stosujacy sie do do ogolnie przyjetych PRZEZ GRACZY zasad bedzie mial powazny klopot w dostaniu sie do raid grupy a to jest niemal "smierc" dla 60 lvlego gracza. Presja comunity bywa tak silna ze ze gildie pozbywaja sie takich graczy zeby nie kalac swego dobrego imienia heh. Placice za gre, blizzard w wielu materiach nie narzuca nikomu sposobu gry wiec macie prawo grac jak chcecie ale musicie sie liczyc z dosc bolesnymi konsekwencjami ktore moga spowodowac ze wasz end game skonczy sie na gankowaniu lowbies az do znudzenia a potem /quit albo reroll ewentualnie dlugi i boelsny process odbudowania reputacji ;p.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 09:01 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Ja takze.

/random 100 rozwiazuje zawsze sytuacje, w koncu jakas sprawiedliwosc musi byc :]


dlaczego w tym przypadku zdajecie sie na los, a w przypadku rollowania nie ? :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 09:12 
Cytuj  
bo chest jest tak samo ważny/nie_ważny dla każdej profesji?

Ja w 80% nawet nie rolluję na chesty, bo mi się nei chce i tak nic tam dobrego nie ma.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 09:12 
Cytuj  
Zasada jaka stosuje.

N - rollujey odrazu
G - passed, rollowanie potem /rand 100

Tak jest w party ze znajomymi, gildia itd.

Jesli jestem w random rolluje to co moge uzywac,ale to co cie nadaje, np jestem rogue wiec nie rolluje cloth i toporow naprzyklad, potem ludzie sobie dziekuja i gratuluja fajnego party, mi to wystarcza, a kasy mam dosc choc jestem inzynierem i zielone itemki wysylam do master enchantera w gildii, coz po prostu mi wystarcza satysfakcja i pozniejsza pomoc i pamiec przez innych ludzi :)

Acha, czyli rozumiem ze Ty Huragan robisz: they fight i open ... ?

Edit
Mark ja znalazlem niebieskie spodnie w chest-cie:) a i zielone itemki w SM w chestach wypadaja calkiem fajne :) i ladnie schodza na AH, co prawda jestem jeszcze low lvl ale w chestach sa calkiem niezle itemki.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 09:19 
Cytuj  
W instancach gdzie chesty się spotyka rzadko można zarollować. Ale w takich stratholm to co chwila o te chesty się człowiek potyka i non-stop ludzie rollują. Na szczęscie większość z nich jest znudzona tak samo jak ja i na raid 15osobowy /random na chesta robi 5 osób.

/random 100 - nie polecam, lepiej poczekać moment czy ktos przypadkiem nie needuje i wtedy wszyscy robią G czyli rollują normalnie.

Ten normalny roll - jest server side.
ten /random 100 jest klient side i są już jakieś hacki które pozwalają wyrolować ile się chce.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 09:29 
Cytuj  
Hacki ? Nawet nie mow, to znow zacznie sie syf, ale leeche beda dyskryminowani, ze tak powiem,w koncu to jakos bedzie sie dalo zauwazyc :]

*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 14:15 
Cytuj  
Ogolnie mowiac konkretnie o potionach to pije tylko wtedy jak gosc ma wiekszy lvl :) jak walcze z takim samym albo nizszym (nie walcze z nizszymi) to nie pije i trzymam sie zasad ktore ogolnie panuja :D


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...


Posty: 1
Dołączył(a): 3.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 08:51 
Cytuj  
No dobra, ustalono (kto?), że potionków nie można używać.
A co z leczeniem się poprzez bandaże, jedzenie, picie?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 10:00 
Cytuj  
A pij sobie TomBPL zobaczysz na wyższych levelach jak cie jeden potionek stuknie po kieszeni za ponad 1g (5 potionków HP chodzi po 6g)...
I okaże się że dziennie potrzebujesz 10-20g na same potionki ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 10:12 
Cytuj  
ja tam na duele nieznanych mi osob zawsze daje DECLINE :) olac.. i tak nic z tego nie ma :) Najwyzej sobie od czasu do czasu z kims znajomym pykne duela dla rozrywki... ale zeby wydawac kase na potiony by miec watpliwa satysfakcje z wygrania, uwazam za bezsens.


_________________



*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 10:53 
Cytuj  
potiony sobie robie sam :D herbalism + alchemy r0x :lol:


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 10:54 
Cytuj  
no jak lubisz 3h dziennie biegać za kwiatkami by potem w 5 minut je zużyć to nie ma problemu :lol: :lol: :lol: :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.