mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:43 
Cytuj  
Moja "the worst" wtopa:

tak ze dwa dni temu sprzedawałem rózne śmieci po grindowaniu u vendora i z rozpędu sprzedałem swoją tarczę:
Aegis of the Scarlet Commander
:har:

W łapie miałem stuff, więc tarcza + macka leżały sobie w bagu i .... :cry:


Czyli muszę się wybrać po nią ponownie do Scarlet Monastery ...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:51 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
W łapie miałem stuff, więc tarcza + macka leżały sobie w bagu i .... :cry:
mam rade. nigdy nie trzymaj tego co wartościowe w 18 slotowym , podstawowym bagu, jak zmieniasz sety czy dostaniesz cos wartosciowego przekładaj. rób tak żeby w 18tce leżal szrot do sprzedania :wink:

mam odzielny bag na qitemy i specjalne miejsce na 3 miecze i tarcze - zawsze leżą w jednym miejscu


_________________
psn


Ostatnio edytowano 21 kwi 2005, 14:57 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:54 
Cytuj  
jak sprzedajesz stuff vendorowi , to ostatni item zawsze można odzyskać ... wiec hmmmmm jeśli sprzedałeś ją, kapnołeś sie że sprzedałeśi sprzedawałeś dalej to gratzzz . jeśli połapałeś sie po sprzedaniu wszystkiego to i tak bys nic nie zrobił ..


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:55 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nigdy nie trzymaj tego co wartościowe w 18 slotowym

Chodzi Ci o http://www.thottbot.com/?i=35884 ? to bedzie 18 slotowy od tego patcha. Plecak ma 16 ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 14:57 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Plecak ma 16 ;]
no tak , pomyliłem sie :wink:


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 15:02 
Cytuj  
Uldaman, wbiega stadko tych krabikow malutkich, na ktore tylko AoE. Wpadam w srodek i liczac na shielda i od razu hellfire. Niestety priest przysnal i mnie krabiki zdjely. Zaraz potem wyskoczyl mag i dal swoje AoE... niestety priest chyba dalej spal, bo zdjely go jeszcze szybciej. Oczywiscie krabiki w tej chwili mialy minimalne ilosci zycia. Ledwo co widoczny pasek :)

Co z tego. Teraz musza kazdego z osobna pacnac, niestety kiedy krabow kupa to i Conan dupa.

No i w ten sposob pr0 mega haXor druzyna zostala zwipeowana przez kilka krabow 35 lvl. I to jeszcze ze stoma HPkam(lacznie wszystkie) :>:>


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 kwi 2005, 15:04 przez Zychoo, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 15:06 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
jak sprzedajesz stuff vendorowi , to ostatni item zawsze można odzyskać ... wiec hmmmmm jeśli sprzedałeś ją, kapnołeś sie że sprzedałeśi sprzedawałeś dalej to gratzzz


Wiem o tym ale po tej tarczy sprzedałem jeszcze coś .... i potem się kapnąłem :oops:

No nic, po 2 dniach kurwienia na własną głupotę stwierdziłem że i tak miałem iść do Scarlet po parę gratów które ostatnio ktoś inny wygrał.


_________________
Obrazek

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 16:38 
Cytuj  
Rogue cały w serduszkach przygotowany do uspienia... i zamiast SoulFire palec mi sie omsknal na DrainLife.

Zamiast ,,lewo'' nacisnałem ,,przod'' przy arenie Renda w UBRS.

(to nie ja) Zaraz na samym poczatku UBRS, gdzie sa te pokoje, priestowi sie tez palec omsknał, Psychic Scream zamiast heala.

Uldaman, byłem pewien, ze jest wystarczająco ,,czysto'' i fear na add przyprowadził towarzyszy. (dlatego teraz lubie dlugie pulle i fear fest w ubrs ;) - szczegolnie koło Bestii. ) *

Zagapiłem sie przy wejsciu do jaskini Onyxi, i warden mnie zgankował jak raid ruszył do srodka.

Przed wejsciem do MC (raid juz był w srodku) zatrzymałem sie, zeby dobic jakiegos rogue z raidu, ktorego kawałek przed chwila przejechalismy, a zapomnialem, ze drugi, wiekszy kawałek tego raidu biegnie zaraz za mna.


* - fear jest bardzo dobrym CC w instancji, jezeli sie go uzywa w odpowiednim miejsu, zwykle nie łamie sie jak seduce albo owieczka przy nadgorliwym rogue :P

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 17:17 
Cytuj  
psk napisał(a):
Zaraz na samym poczatku UBRS, gdzie sa te pokoje, priestowi sie tez palec omsknał, Psychic Scream zamiast heala.


Ja mam Psychic Scream obok Fade - scale UI na min - i raz o 2 w nocy tez mi sie sie klawisze pomyliy w instance - co bylo dalej nie trzeba opowiadac


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 23:08 
Cytuj  
No ja nie zapomne jak w Mauradon po teleporcie i dojsciu juz do tego duzego pomieszczenia, mielismy zeskoczyc aby ominac troche walk, oczywiscie wszyscy zeskoczyli, ale moj pet niestety wolal pojsc okrezna droga, zanim sie spotrzeglem, przyprowadzil horde mobow, nie bede pisal jak sie to skonczylo :) Potem jeszcze raz mi sie zdarzylo w Sunken Temple, ecch od tamtej pory mam w takim miejscu przycisk Dismiss ze przypomina mi zawsze o ogonie ;D


Posty: 25
Dołączył(a): 8.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 15:30 
Cytuj  
a co powiecie na palka ktory jako profesje wybral skinning... i jako gorliwy skinner rollowal i wygral Finkle's Skinner, nie musze chyba dodawac ze to dagger. kilka osob w grupie szlag trafil Oo

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 15:43 
Cytuj  
Baldu napisał(a):
a co powiecie na palka ktory jako profesje wybral skinning... i jako gorliwy skinner rollowal i wygral Finkle's Skinner, nie musze chyba dodawac ze to dagger. kilka osob w grupie szlag trafil Oo

oops zawsze jak mam watpliwosci czy to dla mnie to pisze g(reed) i jak ktos need to zawsze odpuszczam :)

A apropos wtopek i HP .. nie wiem jakim cudem z BB poplyneliemy statkiem .. polazilismy troche po terenech hordy .. ogolnie becki dostalismy bo wszystko bez ladu i skladu... W drodze powrotnej /chicken ze wszystkiego czy 10 lvl mniej czy 20 wiecej :) smiesznie bylo.. w drodze na statek jakis 32 zaczail sie na mnie 36lvl palka... :) wsiadlem na statek on za mna z 2 pomocnikami 13 i 15 lvl.. no i tluka mnie we 3 :) ja tych malych nie ruszam poki co mam 0 dishonorable kills :) i chce zeby tak zostalo... czuje ze mnie we 3 zlomocza.. zostalo mi jakies 20%hp leczyc sie nie za bardzo moge bo przerywaja co chwila we 3:) /1 no i ten warior jakies 20%HP jak ja 5% i juz czuje ze mnie zabija na statku normalnie. Oczami wyobrazni widze jak 32 sie szczerzy ze juz juz mnie ma ... na szczescie jak jakies 1%HP mi zostalo Lay on Hands weszlo 100% HP 25% mana 2 strzaly 32 undead na prawde dead.. a 2 pomagierow zaczelo spieprzac tak szybko ze w szoku bylem ze tak szybko mozna uciekac chociaz przez caly czas walki nawet ich nie drasnalem i nie mialem zamiaru /chicken wlaczony ogolnie wielka beka bo koles zszedl a tu statek odplywa :lol: ciekaw jestem co sie wtedy dzieje...
A jeszcze jedno hahahahaha :lol: palka ma cos takiego jak poswiecenie czy cos.. jak odpale wowa to poprawie.. w kazdym razie myslalem ze dziala to tak ze kosztem zdrowia daje komus tarcze na 30 sekund zeby mogl uciec z pola walki ... stoje w Refuge point i rzucilem ta "tarcze" na kolesia z party i nagle release spirit 6 minut :lol: on sie pyta wow co sie stalo to bylo efektowne . samobojstwo lol jak to zrobiles hahahaha ogolnie beka na maksa :)
I jeszcze cosik
stoje w AH ktos yeal ze da +9spirit do bracers.. ide od niego potargowalismy sie troche wyszlo 3g i jakies kamyki... zrobil fajne bracers.. za chwile inny drze sie ze za 1g bracers +5 str.. no to pieknie sobie mysle i ok dawaj bede mial super bracers.. zrobil i co sie okazalo .. +9 spirit zniklo :lol: wiec 3g i kamyki poszly sie.. pisze do tego 1 ze tak sie zalatwilem on mowi myslalem ze wiesz ze mozna tylko 1 echant zrobic.. napisalem TERAZ wiem :):) w sumie 0 pretensji do pierwszego, ale drugi jak widzial, ze jest +9spirit to mogl sie zapytac czy na pewno chce... :)

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 10:35 
Cytuj  
tak mi się przypomniało gram hunterem no i jeden z pierwszysch runów na arene DM jako że byliśmy tam jeden z pierwszych razów jak usłyszeliśmy scarr the unbrakeable postanowiliśmy zergnąc go w małym 8 osobowym raidzie :]

oczywiście spadamy na dół przygotowani walka...
walimy walimy widzę że ma już mało zycia wszystkie specjale na cooldownie i co... wcisnąłem multishot... oczywiście jak nie trzeba critical rezultat priest z nie mojej grupy papa mt bez leczenia dostał cryta od scara papa rogue ledwo uszedł z życiem ale scarr ubity... trochę się priest wkurzył że musi się przebiec ale wypadł fajny staff więc nie narzekał... mutishotem wybiłem swoich bo tam się robi PvP enabled... teraz uważam ciut bardziej

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 12:32 
Cytuj  
plynolem sobie statkiem z Darkshore do Teldrassil i poniewaz nikogo wiecej nie bylo na statku to sie troche nudzilem. postanowilem sobie pobiegac po statku, niestety pech chcial ze w pewnym momencie strasznie mi zlagowalo i wypadlem ze statku. znajduje sie w wodzie i stwierzilem ze sobie przeplyne normalnie do Teldrassil. na ekranie pojawil sie pasek oddechu wiec sie szybko z wody wynurzylem, po jakims czasie pojawil sie drugi pasek (myslalem ze to znow oddech). plyne sobie ostro doprzodu i zauwazylem ze kolor paska sie nie zgadza. niestety juz nie zdazylem wrucic. znajduje sie na cmentarzu w Darkshore i bieg do ciala, jak juz sie oddalilem na pewna odlegosc od ladu (jako duch) znow pojawil sie ten pasek. ja juz totalna panika.
w koncu dobieglem do ciala szybko wcisnolem aspect of cheetach i z powrotem do brzegu. jak sie mozna domyslec nie przeplynolem nawet paru metrow (ale juz bylem blizej brzegu) :) ten numer musialem powtarzac z 5 razy zanim moglem normalnie sie poruszac. :)
po tym incydencie juz nigdy na statkach nie biegam. po wejsciu na poklad odrazu siadam i czekam az doplynie do celu.

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2005, 12:38 
Cytuj  
a nie szybciej byłoby się reznąć na aniołku i poczekać te 10 min ?:]

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 13:02 
Cytuj  
moze i mozna bylo, ale ja nie lubie tracic doswiadczzenia :P

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 13:57 
Cytuj  
eee jaka strata doświdczenia?? ;/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 14:00 
Cytuj  
Serhaud napisał(a):
moze i mozna bylo, ale ja nie lubie tracic doswiadczzenia :P


Ke ???


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 14:08 
Cytuj  
Serhaud napisał(a):
moze i mozna bylo, ale ja nie lubie tracic doswiadczzenia :P


o_O :wtf:

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 01:28 
Cytuj  
Tylko czekam az jakis mag napisze jak to counterspelem chcial woja pokonac ... wtedy to juz wogole UNISTAL WOW :o ale powiem wam ze czytalem gdzies tu na forum jak woj majac pare procent hp zabil druida majacego wiecej jak polowe hp (te same lvl postaci) ... ale co by nie bylo ARCANIT RIPPER ROXOR OMG!!


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.