mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 11:56 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Jasna sprawa, że 'Wprost' przejaskrawia fakty lecz jednak są to fakty.


IMHO 'Wprost' to ubecka gazeta pisząca g* artykuły.
Dwóch "dziennikarzy" piszącej dla tej "gazety" tworzy g* program w TVP 1 pt. "Lekka jazda Mazurka i Zalewskiego”.

Redlum napisał(a):
ja bym dla posłów diety upierdolil do sredniek krajowej - bo jesli oni poszli do sejmu dla Polski a nie dla siebie to im tyle wystarczy.


Wtedy albo obecni posłowie zaczęli brać w łapę/jeszcze większe dotacje dla partii albo do sejmu chcieliby iść tylko emeryci/żule itd.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 12:01 
Cytuj  
nie MagPS wtedy kariera polityczna byłaby ukonorowaniem normalnej kariery zawodowej. A nie idzie na posła rolnik z 2 mln przeterminowanego długu i już po pół roku posłowania ten dług ma prawie spłacony.
Aktualnie poseł to stanowisko do dorobienia się i wyrobienia odpowiednich kontaktów, co pozwoli w przyszłości "rozwinąć skrzydła" i znaleźć pracę na odpowiednim stanowisku i z odpowiednią płacą (kontakty się przydają).
Jak się nie uda to zmieniamy poglądy ze skrajnie lewicowych na skrajnie prawicowe (lub odwrotnie, zależy od aktualnych sondaży i ile złego zrobiła partia w której posłowaliśmy) i zostajemy na drugą kandencję by wyrobić jeszcze lepsze kontakty...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 12:18 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nie MagPS wtedy kariera polityczna byłaby ukonorowaniem normalnej kariery zawodowej. A nie idzie na posła rolnik z 2 mln przeterminowanego długu i już po pół roku posłowania ten dług ma prawie spłacony.
Aktualnie poseł to stanowisko do dorobienia się i wyrobienia odpowiednich kontaktów, co pozwoli w przyszłości "rozwinąć skrzydła" i znaleźć pracę na odpowiednim stanowisku i z odpowiednią płacą (kontakty się przydają).
Jak się nie uda to zmieniamy poglądy ze skrajnie lewicowych na skrajnie prawicowe (lub odwrotnie, zależy od aktualnych sondaży i ile złego zrobiła partia w której posłowaliśmy) i zostajemy na drugą kandencję by wyrobić jeszcze lepsze kontakty...


Oczywiście masz rację, ale martwie się że wtedy dobry pomysł wyszedł by na opak...mniej więcej tak jak dzisiejsze pomysły na lustracje (prop. PO).


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 36
Dołączył(a): 3.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 12:19 
Cytuj  
Z 2. strony może faktycznie. Płacisz to wymagasz. Jednak gdyby nie fatalna organizaja państwa i debilne socjalistyczne zwyczaje... Do jasnej cholery z jakiej racji ktoś komuś każe płacić za swoje zdrowie? Jeszcze różne kretyńskie refundacje leków etc. Mark. Twoję pieniądze między innymi idą na innych. Przecież to jest chore.

Swoją drogią, to posłowie sami się nie wybrali. :F

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 12:23 
Cytuj  
niech pomyślę, ile to idzie naszych pensji? 34% ? po prostu nic dodać nic ujać. Pomijam jeszcze fakt jak się wejdzie na drugi próg podatkowy to już tylko płakać.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 12:30 
Cytuj  
Futrzak bo poseł w Polsce to stanowisko w żadnym stopniu chwalebne, to wręcz wstyd, czarna plama w życiorysie... Zauważcie, że nikt kto ma przychody większe od XXXXzł/miesięcznie nie miesza się do polityki. Bo polityka śmierdzi i może mu tylko zaszkodzić w biznesie, zniechęcić kontrahentów itd.
Dlatego do "koryta" pchają się kompletni nieudacznicy życiowi na tyle jednak cwani i pozbawieni skrupółów by te funkcje pełnić.

Z naszych pensji idzie (chyba) ponad 50%. W kalendarzu jest dzień wolności podatkowej (czy jak to tam się nazywa) i wypada (z tego co pamiętam) w drugiej połowie roku - lipiec. Czyli przez ponad 50% w roku pracujemy za darmo by utrzymać urzędasów, służby publiczne, szkolnictwo itd.

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 12:36 
Cytuj  
mark nie wszystkie wydatki publiczne są niepotrzebne ale fakt istotny jest taki że pieniądze w Polsce się trwoni na urzędy... administracja urzędów pochłania niesamowite ilości pieniędzy. Czekam aż zmieni się podjeście do polityki ludzi którzy się nią zajmują... Może w przyszłości zaczną się nią zajmować ludzie z predyspozycjami a nie kontaktami!


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 12:39 
Cytuj  
Nie macie o czym gadać tylko o polityce? Na każdym forum to samo ...


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 12:43 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Nie macie o czym gadać tylko o polityce? Na każdym forum to samo ...


lol moze zalozymy PPPWoW - Polska Partia Przyjaciół World of Warcraft ;-)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 12:57 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
whiteman napisał(a):
Nie macie o czym gadać tylko o polityce? Na każdym forum to samo ...


lol moze zalozymy PPPWoW - Polska Partia Przyjaciół World of Warcraft ;-)


Czy nie lepiej PPPWGRPG - Polska Partia Przyjaciół Wszelakich Gier RPG?
większa szansa 5% próg wyborczy?

whiteman lepiej wiedzieć kto co jak w polityce, gdyż z tej nie wiedzy ludzie póżniej głosują na LPR, Samoobrone i PiS :evil:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 13:18 
Cytuj  
@MagPS to ja proponuje PPPI - polska partia przyjaciół internautów ;-) teraz 5% mamy w kieszeni przy obecnym zaufaniu do politykow ;-)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 13:27 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@MagPS to ja proponuje PPPI - polska partia przyjaciół internautów ;-) teraz 5% mamy w kieszeni przy obecnym zaufaniu do politykow ;-)


Rzeczywiście, znacznie lepszy skrót oraz jeszcze większa szansa na te 5%.
IMHO Mark24 nadawał by się na przewodniczącego :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 13:29 
Cytuj  
jak będę miał z tego xx xxx zł/miesięcznie mogę ewentualnie przyjąć to brzemię.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 13:40 
Cytuj  
MagPS a na co ty bys glosowal?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 15:18 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
MagPS a na co ty bys glosowal?


Co prawda jest moda na PO czy PiS, ale ja chce głosować albo na SdPL albo na PD (wcześniej UW)...tylko jakoś oni cienko w sondażach (a nie wiem czemu) :cry:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 15:24 
Cytuj  
Ja pójdę do głosowania i na karcie napiszę: 'Pocałujcie mnie serdecznie w dupę'.
Może zrobimy masową akcję? To by było coś :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 15:26 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Ja pójdę do głosowania i na karcie napiszę: 'Pocałujcie mnie serdecznie w dupę'.
Może zrobimy masową akcję? To by było coś :D


Jestem za. A najśmieszniejsze jest to, że głosy będą ważne pod warunkiem że zakreślisz odpowiednie pole. Dookoła możesz pisać co chcesz :D.


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 15:31 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Ja pójdę do głosowania i na karcie napiszę: 'Pocałujcie mnie serdecznie w dupę'.
Może zrobimy masową akcję? To by było coś :D


Jestem za. A najśmieszniejsze jest to, że głosy będą ważne pod warunkiem że zakreślisz odpowiednie pole. Dookoła możesz pisać co chcesz :D.


A ja nie chcę, żeby był ważny.
I tak do wyboru będą Ci sami tylko w innej konfiguracji więc jaki sens?
Jak dla mnie niech się poprzesiadają zgodnie z wyliczeniami OBOPu i dupy nie zawracają wyborami.
Nie mam czasu żeby na wybory chodzić muszę zapier... 60 godzin w tygodniu bo chcą mnie dymać ZUS, Urząd Skarbowy i do tego Spółdzielnia Mieszkaniowa a teraz dodatkowo Architekt, który projektował budynek, w którym mam wypozyczalnie...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 15:33 
Cytuj  
A ja nie chcę, żeby był ważny.
I tak do wyboru będą Ci sami tylko w innej konfiguracji więc jaki sens?
Jak dla mnie niech się poprzesiadają zgodnie z wyliczeniami OBOPu i dupy nie zawracają wyborami.
Nie mam czasu żeby na wybory chodzić muszę zapier... 60 godzin w tygodniu bo chcą mnie dymać ZUS, Urząd Skarbowy i do tego Spółdzielnia Mieszkaniowa a teraz dodatkowo Architekt, który projektował budynek, w którym mam wypozyczalnie...[/quote]

No to nie ma wyjścia, trzeba założyć partię i wygrać wybory. Pierwszą ważną decyzją będzie darmowy net w każdym domu i zniesienie podatków na komputery :D.


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 15:37 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Ja pójdę do głosowania i na karcie napiszę: 'Pocałujcie mnie serdecznie w dupę'.
Może zrobimy masową akcję? To by było coś :D


Jestem za. A najśmieszniejsze jest to, że głosy będą ważne pod warunkiem że zakreślisz odpowiednie pole. Dookoła możesz pisać co chcesz :D.


Tia, później człowiek się dziwi że LPR ma ponad 10% poparcia.
Gdyż elektorat LPR jest zdysplinowany (no tak nic dziwnego brunatne bojówki Giertycha przekonają nawet nie przekonanych, a frekwencja "swoich" będzie na 95%, nie wiele gorzej niż w Iraku 2? lata wcześniej...

whiteman napisał(a):
No to nie ma wyjścia, trzeba założyć partię i wygrać wybory. Pierwszą ważną decyzją będzie darmowy net w każdym domu i zniesienie podatków na komputery :D.


:roll:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.