mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 13:59 
Cytuj  
Tak czytam wasze obrzucanie sie brudami to mnie smiech ogarnia. Jak to dobrze ze wybralem serwer gdzie niewielu polakow jest, przynajmiej nie jest mi wstyd gdy i wiochy nie robia jak na Burning LOLgionie.
Nie wiem jak to jest ale jak zawsze zbierze sie wieksza grupa polakow to musza oczywiscie byc pomiedzynimi konflikty i najezdzanie na siebie.

Btw grats zabicia Ragnarosa :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 14:04 
Cytuj  
Nie rozumiem o co ci chodzi na nich najezdza generalnie cala horda czy to szwedzi anglicy itp
Zreszta iz zobacz forum realmu klotni jest wiele i naprawde wcale polacy w tym nie przoduja.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 14:08 
Cytuj  
Shad niechcialem Cie obrazic czy cos w tym stylu ,ale imo pamietasz poczatki av,wsg ally zawsze wygrywalo na poczatku ,niewiem czego to byla wina zle party,exploity czy cos innego za jakis czas walka sie wyrowna,obmysli sie taktyki dokladnie rozlokuje sie ludzi,i co z tego wyniknie-wygrana :)


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 14:23 
Cytuj  
Exploituje na AB na pewno Evillord i Dracus. Koniec i kropka. Sandman nie przesadzaj ze A-Team wszystko wygrywa bo sam kilka razy go z kykiem pojechalem :)


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL


Posty: 13
Dołączył(a): 23.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 14:25 
Cytuj  
Zamknijcie ten topic bo mi sie rzygac chce jak was slucham , wescie wyjdzcie z domu jak was tak wsyzstko wkuriwa, wyrzuccie kompa przez okno bo widac ze wasze zycie to sam WoW.

eot

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 14:27 
Cytuj  
Wypieprzaj z tego forum jak ci sie nie podoba.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 14:39 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
ps. Jak to sie stalo ze nie jestes juz w Shadow Legion ?.


Odszedlem z SL bo mnie znudzila mala aktywnosc tych graczy. Jak odszedlem to SL padl ..... :)


_________________



*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 14:44 
Cytuj  
Panowie wydaje mi się , że znacząco zboczyliśmy z tematu ... LK nareszcie zabiło Ragne , jesteśmy z tego dumni i bardzo szczęśliwi.Pomimo wilu niesprzyjających okoliczności : pady serwa , lagi , braki kadrowe ( kampania wrześniowa ) , + pechowe dc 3-4 osób podaczas próby ubicia ( kolejki 400 + ) wkońcu się udało :P Wzrosło morale , poprawiły się nastroje i wróciła chęć do dalszej przygody w WoW ... może dramatyzuje lecz mnie to naprawde podniosło hyhy ten okrzyk radości .. oj długo to będe pamiętał :wink:

btw : Toczy się tu ostry spór odnośnie exploitowana na AB przez ally LK, FoD , LA.Ok, zgadzam się , że jest to może nie fair ale DS nie jest exploitem , a jeśli nim jest prosze wkleić BLUE INFO dotyczące tego tematu.

@Vercin 3:2 , 2:3 , 3:2 , 2:3 ... itd wiesz o co chodzi i ja wiem o co chodzi więc proponuje się przestać rozwodzić na temat uczciwości na BG

@Shad

Myśle , że tak klasowy gracz nie powinien na publicznym forum zniżać się do poziomu ./spit , przynajmniej mogłeś sobie darować w topie gdzie LK chciało się pochwalić kilem Ragna,Zdaje sobie sprawe ,że na dzień dzisiejszy to żaden wyczyn dla IA ale dla nas to naprawde miłe chwile i mogłeś się powstrzymać... [/i]


_________________
Nindrit CT_profile

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 14:49 
Cytuj  
Możliwe, nie mam szacunku dla waszej gildii poniewaz trzymacie w swoich szeregach cheaterów jednak spitowanie moze naprawde było nie na miejscu.

Cytuj:
BLUE INFO


Wklej mi blue info o bugu z przekraczaniem siatki. Nie ma? No wlasnie, ale mimo wszystko jakos ludzie tego nie wykorzystuja.

Problem jest wlasnie w tym co mowi roball , wsrod normalnych ludzi exploiter by dostal od razu kicka z raidu moze nawet gildii. Wsrod polskich cwaniaczkow jest jeszcze glaskany po glowce.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 14:53 
Cytuj  
I can feel the love! :D

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 15:01 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Możliwe, nie mam szacunku dla waszej gildii poniewaz trzymacie w swoich szeregach cheaterów jednak spitowanie moze naprawde było nie na miejscu.

Cytuj:
BLUE INFO


Wklej mi blue info o bugu z przekraczaniem siatki. Nie ma? No wlasnie, ale mimo wszystko jakos ludzie tego nie wykorzystuja.

Problem jest wlasnie w tym co mowi roball , wsrod normalnych ludzi exploiter by dostal od razu kicka z raidu moze nawet gildii. Wsrod polskich cwaniaczkow jest jeszcze glaskany po glowce.



Przeprosiny przyjęte.Każdego czasem ponosi.
Main team LK grywający na AB to naprawde świetni goście i nie będziesz miał już styczności z używaniem DS przez naszego pala na AB podczas zdobywania ptk.Myśle , ze to wystarczy i zagramy jeszcze nie jeden dobry mecz.


_________________
Nindrit CT_profile

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 15:13 
Cytuj  
Pieknie :*.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 15
Dołączył(a): 24.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 16:04 
Cytuj  
i tak jestescie noobami wiec o co chodzi? nie mowi tutaj o zabiciu ragny bo za to wam skladam gratsy ale do pvp sie nie nadajecie ; o a tobie trafik chyba wydaje sie ze jestes ponad wszystkimi i chyba jestes w bledzie. nie bede wnikal tutaj w shadhuna bo jest to nomanner poprostu i zawsze tak bylo ale serio nie macie czym sie chwalic bo w lowkick nie ma duzo dobrych graczy pvp a ze niestety sie tak zlozylo ze w thedust tez ich nie ma by zrobic dobry team to mowi sie trudno. nie musisz mi pisac tekstow jak 2:3 3:2 ... bo tylko mnie to smieszy z tego co pamietam pare ostatnich razy zginoles od dwoch ciosow wiec o czym tu mowa? zaslanianie sie teamem i twierdzenie ze jest sie dobrym naprawde nie daje ci chwaly i powodu do radosci. wymien mi prosze jedna osobe ktory liczy sie w pvp u was ? bo ja jestem gotowy walczyc z kazdym od was tak samo jak elmonster goransol i jago. jesli uda ci sie zebrac taem 5-osobowy i bedziesz mial ochote sprawdzic kto jest lepszy to zapraszam ; ) btw , masz z 3k hp co ? fajnie jest zabijac takie clothy co z 3k nie wychodza


_________________
TehDust rodż

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 16:09 
Cytuj  
gratuluje zabicia ragnarosa

co do reszty tego spamu to smieszni jestescie moze jakis inny topic sobie zalozycie i tam bedziecie sie okladac lopatkami

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 16:18 
Cytuj  
Cytuj:
nie bede wnikal tutaj w shadhuna


Prosze nie wnikaj we mnie, szczegolnie bez wazeliny.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 16:45 
Cytuj  
a z wazelina? :wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 16:46 
Cytuj  
redlum napisał(a):
a z wazelina? :wink:


wchodzi jak w maslo :)


_________________



*

Posty: 78
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 16:54 
Cytuj  
Ok, a team do zgrana zbieranina ludzi ale uber mastah omgpwn Evilllord (pozdrawiam 8) )przesadza z tymi exploitami

Do Lowkick, powiedzcie mi dlaczego panuje ogolna nienawisc wokol was? przeciez to musialo sie wziasc (wziac eh te bledy) z czegos, prawda :D ?

Co do przechodzenia przez brame w ab juz nie bede sie wypowiadal. Blizz ssie na calej lini, wprowadzili szybka poprawke a i tak dalej mozna przejsc poza brame przed rozpoczeciem gry


no i gz za ragne


_________________
Testament - BL EU Warlock


Ostatnio edytowano 24 wrz 2005, 17:22 przez Jago, łącznie edytowano 3 razy
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 16:56 
Cytuj  
Ja mialem dobre zdanie o Lowkicku do czasu AB. Nie widze zbytnio innych powodow do hate'u.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 16:57 
Cytuj  
Jago napisał(a):
...wziasc...


wziać :)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.