mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 12:33 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Im ktos wiecej whine'uje, tym wieksza szansa, ze Blizzard go poslucha.


droodzi wszystkich ras i serverow laczcie sie zacznijmy whine na temat: reso drood need serious dps tak powiedzmy 250+ +crity ;-)


a na powaznie to prawda:
- horda whineowala na bosa: shaman dostal totem
- ally whineowalo na W(o)tF: poszedl nerf
- ludzie z pve whine'owali ze chca migracje: dostali
...

przyklady mozna mnozyc jak ma sie whine to dzialan blizza :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 12:36 
Cytuj  
Nie wiem jak priest moze przegrac z magiem, moje pierwsze sekundy walki zawsze wygladaja tak samo, shield + doty na magu i healowanie juz po pierwszym strzale aby wykorzystal silent. Po tej wymianie ognia po samych dotach jest na 50% hp i bez mana

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 12:37 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Neonin napisał(a):
http://www.thotbott.com/?i=37129

to jak będzie ze złoceniem?;)

Class: Druid. Pewnie kilka innych. A kilka innych nie ma takich luksusow.


chciałeś dla maga - prosze bardzo
http://www.thotbott.com/?i=39989

to pvp reward każda klasa go może mieć. czekam na złocenie


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 12:42 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Mag moze sie przejsc do MC kilka razy, wyjac ToEP, pojsc do ZG (ZHC gwarantowany) i wsadzac _gwarantowane_ 3k+. Generalnie raz na 3 minuty moga zabic 99% ludzi zanim tamci zdaza mrugnac. Jezeli ktos uwaza, ze to jest zbalansowane, to jest idiota.


Co ty bredzisz.

Jakie znowu gwarantowane 3k+? 3k plus to jest KRIT. Z +dmg gear szansa na tego krita to jakies 10, maks 15%. Ile frostboltow odpalisz w te 15 sek? 2-3 (uwzględnij że ludzie się ruszają, walczą, wychodzą za zasięg, itp). Zakładamy że: 10% crit, 3 frosbolty na czas trinketów. To daje ten twój 3K hit raz na _dziesięć_ a nie trzy minuty. A teraz zakładając że Twoja gildia chodzi do MC (bo masz TOEP). Warlock na tym poziomie ma 5000 hp. Priest 3500 + szild. Warr 6500. Masz jakąśtam szansę na szybkie zabicie tych słabszych kombem frosbolt + pom frostbolt zakładając że jeden krit wejdzie, raz na 10 minut.

Super.

Jeżeli zakładasz zamrożony target i 50% na krita - uwzględnij to, że musisz podejść blisko celu (gg podchodzenie blisko warrów z brońmi 82 dps ;-), nova musi przytrzymać wystarczająco długo, czasem nie ma możliwości zamrożenia. Tak, siak czy owak - nigdzie mi nie wychodzi twój gwarantowany krit 3000+.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)


Ostatnio edytowano 1 mar 2006, 12:46 przez emesio, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 12:43 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
to pvp reward każda klasa go może mieć. czekam na złocenie

Nie misiu, nie kazda. Tu jest moj: http://www.thottbot.com/index.cgi?i=39985

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 12:45 
Cytuj  
ciekawie gdzie sie podziali panowie "l2p" :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 12:47 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Jakie znowu gwarantowane 3k+? 3k plus to jest KRIT. Z +dmg gear szansa na tego krita to jakies 10, maks 15%. Ile frostboltow odpalisz w te 15 sek? 2-3 (uwzględnij że ludzie się ruszają, walczą, wychodzą za zasięg, itp). Zakładamy że: 10% crit, 3 frosbolty na czas trinketów. To daje ten twój 3K hit raz na _dziesięć_ a nie trzy minuty. A teraz zakładając że Twoja gildia chodzi do MC (bo masz TOEP). Warlock na tym poziomie ma 5000 hp. Priest 3500 + szild. Warr 6500. Masz jakąśtam szansę na szybkie zabicie tych słabszych kombem frosbolt + pom frostbolt zakładając że jeden krit wejdzie, raz na 10 minut.

Super.

Byles kiedys na BG? Warrior 6.5k to sobie moze miec w sprzecie do tankowania, ale na PVP przychodzi z 5k albo mniej (prosze bardzo http://wow.allakhazam.com/profile.html?792651 - warrior, rank 14!). Obejrzyj jeszcze raz img ktory wkleilem powyzej. Crit za 4.2k. To jest przyklad, bo jak pisalem, ten mag plasuje sie w srodku stawki. Sa i tacy, ktorzy maja 6k w sygnaturkach. I z tymi sygnaturkami postuja placzac ze nerf jest niezasluzony.
(PS. Poczytaj sobie o frost novie i o tym jak wplywa na crit rate, poczytaj sobie o POM)


Ostatnio edytowano 1 mar 2006, 12:48 przez Zoltan, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 12:48 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Qraczek napisał(a):

Ogolnie przypomina to dyskusje ludzi, ktorzy raz w zyciu oberwali od najlepszego maga na serwerze i nagle uwazaja ze konieczny jest nerf calej klasy ....


Czyli powod dokladnie taki sam jak z nerfem Enrage. Naucz sie - tak ta gra dziala. Im ktos wiecej whine'uje, tym wieksza szansa, ze Blizzard go poslucha.
PS. http://img53.imageshack.us/img53/3250/nerf9ei.jpg (losowy mag z mojego serwera, bardzo daleki od najlepszego). Sam zebralem od niego _hit_ (nie crit) za 2.2k a i to dlatego, ze jak stoje w novie to sie przelaczam w def stance, gdybym stal w zerku jak 90% idiotow to byloby pod 3k.


Powiem tak - zamiast pokazywac mi wycinek z combat loga, pokaz mi calego screena - jakie ma buffy itd. itd. itd.
Tak sie sklada ze gram magiem i nie bardzo wiem co musialbym miec na sobie zeby trafic (NIE KRITNAC ZA 2,2k). I jak ktos ma zamiar napisac l2p to od razu deliktanie prosze sie odpieprzyc - po prostu jestem zainteresowany :P Sam mam w sumie niezly sprzet (ok 370 + dmg) a zalozywszy, ze przebudowalbym sie na AP, dolozyl ZHC i TOEPA to po odpaleniu wszystkiego trafie mniej wiecej za 1,5k ... Ale 2,2 ? Curse of elements, Flask of Supreme Power, Wizard Oil , co dalej ? :P


r_ADM napisał(a):
Cytuj:
Tak naprawde mag raz na jakis czas, przy odrobinie szczescia potrafi 2shotowac prawie wszystko co sie rusza.
Tyle ze to samo "prawie wszystko co sie rusza" moze "przy odrobine szczescia" 2 shotowac maga.
Wiec w czym problem - co tu do cholery nie jest zbalansowane ?


dokladnie o to chodzi. dodac mozna tylko fakt, ze mag 'masz szanse' 2shotowac raz na 3 minuty.


A inni moga 2shotowac tak czesto jak pozwala im na to crit chance - to w ktorym miejscu mag jest nie zbalansowany ?

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 12:54 
Cytuj  
Qraczek: ty mnie zle zrozumiales ;)

-
Ogolnie rzecz biorac fakt, ze jedna klasa moze rozwalic druga na 3 strzaly nie jest niczym dobrym, tylko do kurwy nedzy to jest chleb powszedni maga.

I zaden skill nie pomorze zeby temu zapobiec. W swietle powyzszego trinket mage nie jest imba a juz na pewno nie jest wyjatkowy.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 12:58 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
tylko do kurwy nedzy to jest chleb powszedni maga.


spokojnie to tylko gra. :)

zauwaz ze L2P najczesciej pisza ludki ktorzy chodza w blue i opowiadaja co to oni by nie zrobili jakby mieli epixy.

wiesz po tym jak zaczolo na mnie pluc 3 rogali (z jakis tam dziwnych gildii ogolnie green-boy'e) i wyzywac od ninjy dlatego ze mialem na sobie swoj mount gear (butki z nefa i rekawiczki z mc) to juz naprawde malo co mnie moze zdziwic.

Qraczek napisał(a):
A inni moga 2shotowac tak czesto jak pozwala im na to crit chance - to w ktorym miejscu mag jest nie zbalansowany ?


przy tej samej jakosci geara kogo drood moze wziasc na 2 shoty?

tip: nawet jak mi wejda 2xcrity na poczatku z ravage i shred (co daje prawdopodobienstwo w moim przypadku jak mialem build 0/20/31 i crit na poziomie 17% jakies ~2% ) i tak nie ma bata zeby przeciwnik zszedl :)
to samo tyczy sie pala i priesta :) wiec nie wszystkie klasy moga zdjac dowolna inna klasa w 2-3shotach


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 1 mar 2006, 13:03 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 13:03 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
(PS. Poczytaj sobie o frost novie i o tym jak wplywa na crit rate, poczytaj sobie o POM)


Serio? Kurde, widzisz, ja jeszcze nie mam 60 lvl, nigdy nie byłem na BG, nigdy nie widziałem warriora. Dlatego pewnie masz rację szefie. Jak jeszcze zrozumiesz takie rzeczy, jak znaczenie słowa gwarantowany, to już wejdziesz na taki level, że będziesz mógł pouczać nie tylko takie lamki jak ja, ale i samego Fabianka !


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 13:10 
Cytuj  
A mi jednak szkoda, ToEP i ZHC. Bo znerfowali mi Pyroblast. Kiedys miałem 1800-1900 i ~903 DMG przez 12 s bez crita. A teraz bede miał 1600-1700 ~771 z dota przez 12 s. I niestety pyroblast nie dostał bonus dodatkowego spell book.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 13:24 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Nie wiem jak priest moze przegrac z magiem, moje pierwsze sekundy walki zawsze wygladaja tak samo, shield + doty na magu i healowanie juz po pierwszym strzale aby wykorzystal silent. Po tej wymianie ognia po samych dotach jest na 50% hp i bez mana


Odpowiadajac na pytanie - jak priest moze przegrac z magiem - szybko albo w ogole - albo cie burst dmg zabije, albo wykonczysz maga samymi dotami, stojac i healujac sie w miedzyczasie.

A tym magiem bedacym OOM to bym nie przesadzal - uzyje znowu swojego przykladu - za sprzetem +370 dmg mam jakies 7,2k many bez ZADNYCH buffow. Frostbolt to 220 many. Zalozywszy AP (ktorego nie mam - build wlasnej roboty 0/28/23) to frostbolt to 300 many. Mam dzielic jedno przez drugie, zeby policzyc ile mam frostboltow w mana poolu, czy zrobisz to sam ? To wszystko odrzucajac kamyk z 1k many i evoc z ktorego mam jakies 5,5k (mniej wiecej - nigdy dokladnie nie sprawdzalem ...).

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 13:28 
Cytuj  
qra ty jestes elemental mage?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 13:29 
Cytuj  
Ok, moze z tym oom to przesadziłem ale w zasadzie cala taktyka opiera sie na przeczekanie pierwszych 5 sekund walki, dalej combo doty + cont heal zrobia swoje.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 13:37 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
qra ty jestes elemental mage?


Cytuj:
(0/28/23)

Hint: fire/arcane/frost
Cytuj:
To wszystko odrzucajac kamyk z 1k many i evoc

Hint - evoc=evocation

Odpowiadac czy nie musze ?

Inny problem mam chwilowo - moze ktos sie tu wypowie, jak nie to moze jako oddzielny topic wrzuce.

Jaki jest threat reduction z 3 kawalkow Netherwinda ?

(bo nie chwalac sie wyrwalem ostatnio klate z Nefa i jestem w optymalnym moim zdaniem momencie pt. 3 kawalki Netherwinda (z 3 najciekawszych bossow - klata z Nefa, portki z Raga i beret z Onyxii + threat reduction jako bonus) dopelnione 5cioma Arcanistami (po buffie Arcanist jest wypasiony, a jeszcze slodkie bonusy +dmg i -resist na celu)

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 13:42 
Cytuj  
Cytuj:
przy tej samej jakosci geara kogo drood moze wziasc na 2 shoty?


no dobra, to druid mnie nie wezmie na 2 strzaly. problem jest tylko taki, ze jak ja nie critne za 3k to moje szanse na wygrana spadaja drastycznie.

nie mam jak zsheepowac, frost nova nie dziala, casting jest co chwila przerywany, jak sie blinkne to druid zacznie spamowac moonfire, zmieni sie w misia, zrobi charge, i do widzenia ;)


Cytuj:
Hint: fire/arcane/frost


hint: arc/fire/frost l2p..... j/k ;)

co do NW to on redukuje thread o jakas ustalona jednostke. Np jak walisz fb za 800 to bonus redukuje threat tak jakbys walil za 700. To tylko przyklad bo chyba do konca nie wiadomo o ile dokladnie threat jest redukowany, natomiast jest to bez watpienia zauwazalne.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 mar 2006, 13:45 przez r_ADM, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 13:43 
Cytuj  
Nie chce mi sie tego wszystkiego czytac ale npisze wam jaki jest z tego morał.







L2P







_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 13:47 
Cytuj  
To trzeba bylo juz lepiej napisac +1 .. wklad merytoryczny bylby taki sam albo i wiekszy :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 13:54 
Cytuj  
dokładnie ;-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.