mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 08:49 
Cytuj  
ja sie spotkałem z opinią, że gracze pvp grają na rp bo tam są "more mature peeps" i stwierdzam, że coś musi się zmienić bo aby pograć rp tam musisz zagaić do wiary a oni tylko przychodza na AH ->mailbox -> que na BG -> grind....

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 17:44 
Cytuj  
Jak to jest teraz z Grimem B. :-) nadal lagi i kolejki czy da sie zyc? bo dzis nawet slyszalem pozytywne stwierdzenie i nie slyszalem zeby ktos chcial migrowac ::-) moze byc ciekawie jak wszystcy zostanal.


_________________
Wish I Could RAPE the Day

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 20:35 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Teraz nikt nie krzyczy, bo niewielu odgrywa. Dla wiekszosci RP-PVP = easy honor farm.


Myslisz sie i to bardzo, na Ravenholdt po stronie hordy jest 10-15 naprawde scigajacych sie z farmowaniem honoru, potem kolejne jakies 15-20 osob gra dosc sporo, a reszta okazyjnie.
Przyznam ze rangi robi sie z przyjemnoscia i wchodzi sie na bg dla odpoczynku :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2006, 23:24 
Cytuj  
Chyba w przedziale 10-19, bracie, bo wyzej jest max farming. Kuzyn ma tam konto, wiec czasem pogrywam i jedno co widze, to mass farm. Jakis para pre-made alliance, kt. grindowalo na leb na szyje, zeby teraz przez 2-3 tygodnie nafarmic dosc honoru zanim horda sie wyleveluje, okupuje BG by nikt ich potem nie doszedl. Z osob, kt. w hordzie graja RP, to jedynie Xintra - jedna osoba, ktora cos widzialem grala - reszta WTS, WTB, LFG i join WSG XX-YY.

Ale moze jak sie wiecej czasu jednorazowo spedza to jest inaczej. Z tego co ja gralem ( przyznaje, ze nie za wiele ), to jest czysty honor farm.
Nie ma co sie spierac :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 06:31 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Z osob, kt. w hordzie graja RP, to jedynie Xintra - jedna osoba, ktora cos widzialem grala - reszta WTS, WTB, LFG i join WSG XX-YY.


trudno za kazdym razem wysilac sie na generalu, /s to inna sprawa :)

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 10:01 
Cytuj  
@Demandread - jaki mass farm? O czym ty piszesz? Jakis "para pre-made" aliance moze i grinduje honor -siedza w wsg i jest ich 10, inni tez czasami pograja bo trudno zeby caly dzien siedziec i dyskutowac nad wyzszoscia gnoma nad krasnoludem - troche tego, troche tamtego i jest fajnie.

Wszedzie sa ludzie, ktorzy graja pve, pvp i uwaga: rpg, nawet na zwyklym pvp czasami sie to zdaza, tylko na rp-pvp, zdecydowanie czesciej, wiec przestan juz generalizowac, nie pasi Ci to nie graj i nie siej defetyzmu. Wielu ludzi sie juz wypowiedzialo na temat serwera pozytywnie (takich ktorzy graja tutaj duzo, a nie od czasu do czasu :P), wiec liczac srednia odrzucamy Twoj skrajny przypadek ;).

[zaduma]
Xintra, xintra...... aaaa mam tutaj jakiegos maga hordy - dokladnie - KOS za gankowanie na mobach, to musi byc pure rpg player :P.


[edit]
I jeszcze nasuwa mi sie ciekawy wniosek po przeczytaniu wszystkich postow, ludzie ktorzy na tym serwerze nie graja lub graja malo maja ciekawe spotrzezenia: rpg-pvp(Ravenholdt) to serwer na ktorym: nie ma pvp jednoczesnie bedac farma honoru :D (no wiem ze zestawilem dwa skrajne posty, ale ludzie ktorzy naprawde szukaja serwera i konkretnych informacji moga czuc sie zagubieni :))
teraz ja prosze o peace ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 10:56 
Cytuj  
Gram na Ravenhold na bg 50-59 i tak jak wczesniej pisalem jest max jedna grupa premadew ally, reszta to przypadkowi gracze na bg, wsg i ab od popoludnia do polnocy idzie caly czas i naprawde do farmowania jest garstka ludzi, a z tego co lsysze najambitniejsi celuja w 11 range i potem zobacza, a 11 rangi beda miec juz w srode ze 2 osoby :)
Co do rpg, hmmm... jest nawet gildia typowo rpg gdzie gra kilku polakow i chyb swietnie sie bawia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 14:09 
Cytuj  
Blizzard dal migracje z mojego servera Al'Akir na Burning Blade .... Oni sa naprawde pojebani i naiwni jezeli sadza, ze ludzie przeniosa sie z jednego na drugi lagujacy serwer


Ostatnio edytowano 22 maja 2006, 14:31 przez Pio, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 14:17 
Cytuj  
To ktory z nich jest nowy i dobry?

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 14:22 
Cytuj  
zaden, to sa stare serwery z 11.02.2005 stojace na najbardziej kiepskim sprzecie. Lagi, ping 1-2 k ms i DC to codziennosc

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 15:00 
Cytuj  
Embe, nie bede sie spieral. Ja tylko napisalem jakie sa moje odczucia i co ja widze :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 17:54 
Cytuj  
embe napisał(a):
Gram na Ravenhold na bg 50-59 i tak jak wczesniej pisalem jest max jedna grupa premadew ally, reszta to przypadkowi gracze na bg, wsg i ab od popoludnia do polnocy idzie caly czas i naprawde do farmowania jest garstka ludzi, a z tego co lsysze najambitniejsi celuja w 11 range i potem zobacza, a 11 rangi beda miec juz w srode ze 2 osoby :)
Co do rpg, hmmm... jest nawet gildia typowo rpg gdzie gra kilku polakow i chyb swietnie sie bawia.


Ravenholdt jest bardzo ok

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 18:36 
Cytuj  
moze jedynym minusem ravenholdta jest to ze para alliance fixed team tylko gra i maja zawsze wieksze lvl od hordy ktora jakos z lvlowaniem sie nie spieszy i nas ownuja jak ich dogonimy to oni juz na nastepny przedzial bg wchodza

mecze jeszcze 50-59 a wiekszosc z nich juz na 60 jest ale jeszcze troche to sie wyrowna i beda bardziej zbalansowane gry a nie gdzie drood biega szybciej od mounta w travel formie ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 21:41 
Cytuj  
Hm, patrząc na nazwę tematu i nie chcąc tworzyć nowego, zapytam tu.
Jutro przychodzi mi WoW (znowu :P) i chciałem zapytać o 3 rzeczy (tak, wiem, wałkowane miliony razy, ale były też różne opinie na dany temat):
a) Czy jeśli będę opłacał nowe konto tą samą CC, którą kiedyś opłacałem stare, Blizz może mi coś zrobić?
b) Czy warto grać na jednym z 2 serwerów RPPVP
c) Na jakim serwerze PVP warto zacząć zabawę (tzn. które nie mają tony ludzi w epicach i padów podczas problemów z Telią etc.)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 10:30 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Hm, patrząc na nazwę tematu i nie chcąc tworzyć nowego, zapytam tu.
Jutro przychodzi mi WoW (znowu :P) i chciałem zapytać o 3 rzeczy (tak, wiem, wałkowane miliony razy, ale były też różne opinie na dany temat):
a) Czy jeśli będę opłacał nowe konto tą samą CC, którą kiedyś opłacałem stare, Blizz może mi coś zrobić?
b) Czy warto grać na jednym z 2 serwerów RPPVP
c) Na jakim serwerze PVP warto zacząć zabawę (tzn. które nie mają tony ludzi w epicach i padów podczas problemów z Telią etc.)


a) Mozna oplacac wiele kont, sam tak robie i nie ma problemu
b) Tak, sam gram na Ravenholdt, ktory sie rozwija i milo jest grac tam gdzie mozna samemu cos wypracowac, a gildia liczy sie na serwerze
c) Nawet najnowsze serwery PvP szybko zaludniaja sie tonami epicow bo trafia tam bardzoduzo głodnych gry dzieciakow :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 28
Dołączył(a): 6.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 18:42 
Cytuj  
Na jakim servie teraz jest najlepiej zrobic sobie postac?


Posty: 9
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2006, 00:32 
Cytuj  
Mam pytania odnośnie Order of Twilight na Ravenholdt.

Rozumiem że to polska gildia, wszyscy członkowie są polakami i językiem urzędowym na czacie jest polski.
Sprawy które chciałbym jednak wiedzieć:
1. jak wygląda sprawa RP pośród członków? Czy reguły RP są honorowane i szanowane?
2. Czy wszyscy mówią po angielsku? I czy nie byłoby problemu gdybym chciał z członkami gildii rozmawiać tylko po angielsku albo przynajmniej ograniczać polski na ile to możliwe?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2006, 00:33 
Cytuj  
Bielun napisał(a):
Mam pytania odnośnie Order of Twilight na Ravenholdt.

Rozumiem że to polska gildia, wszyscy członkowie są polakami i językiem urzędowym na czacie jest polski.
Sprawy które chciałbym jednak wiedzieć:
1. jak wygląda sprawa RP pośród członków? Czy reguły RP są honorowane i szanowane?
2. Czy wszyscy mówią po angielsku? I czy nie byłoby problemu gdybym chciał z członkami gildii rozmawiać tylko po angielsku albo przynajmniej ograniczać polski na ile to możliwe?


Mówią po Polsku.

A co do RP... tam nie ma RP.

Zostałem raz nawet zbluzgany przez jednego członka, że odgrywałem postać... a inny (mimo, że nie zbluzgał) to wyśmiewał/utrudniał.

SvD.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2006, 00:34 
Cytuj  
Jakubpl napisał(a):
Na jakim servie teraz jest najlepiej zrobic sobie postac?


Ja osobiście polecił bym Ravenholdt.

SvD.

edit:

Ups... przepraszam, za podwójny post... to znak, że chyba pora spać.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2006, 01:42 
Cytuj  
up: eee tam gadasz ;) ja się jeszcze trzymam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.