mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 21:42 
Cytuj  
MacDwain pozycz mi rogala na kilka dni ! :) :P

ja nie mam rogala ale nmie bede whinowal :) udalo wam sie i macie fajne zmiany, nawet chyba zrobie sobie alcika zeby pozabijac tych huntow wszystkich :) :P

pozdr

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 22:36 
Cytuj  
Ach, co ja bym dał zeby revamp maga moznabylo opisać "Warlocks/Priests/Druids are now killable"


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 22:43 
Cytuj  
roball z calym szacunkiem, jesli nie potrafiles zabic średnio myslacego huntera w zielonym sprzecie to zmarnowales poltora roku nad źle wybrana klasa...

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 22:48 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
roball z calym szacunkiem, jesli nie potrafiles zabic średnio myslacego huntera w zielonym sprzecie to zmarnowales poltora roku nad źle wybrana klasa...


/clap!

niebezimienny napisał(a):
Ach, co ja bym dał zeby revamp maga moznabylo opisać "Warlocks/Priests/Druids are now killable"


Its joke ofcourse?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 22:54 
Cytuj  
roball napisał(a):
Napisalem ze srednio ubranym hunterem nie mialem problemow z klepaniem rogali z epic gearem.


to zwracam honor... ale przyznaj ze poziom rogali na Twoim servie musi byc ponizej krytyki...

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 23:37 
Cytuj  
polecam filmik Minga Seal Fate rank 14 rogue... na koniec jest fajna scena z blue ubranym huntem:)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 07:09 
Cytuj  
ja wlasnie nie rozumiem, czemu zawsze jest powiedziane, ze hunter moze kazdego kitowac nonstop, bez wzgledu na gear etc... A kto wam kaze wchodzic jak paly w te pulapki... poza tym hunter musi zrobc fd/pulapka, co nie zawsze wychodzi. A to ze rogal ma problemy z ranged klasami, to nic dziwnego, jakies szanse musza miec ludzie po ambush+bs w plecy na start.

A sam revamp wyglada bardzo obiecujaco, nie zmienili rogala strasznie, dodali mu dps ( no zobaczymy czy teraz w pvp potrzeba bedzie 3 czy 4 ciosow rogala na cloth userow), pozmieniali rzeczy , o ktore ludzie najbardziej prosili, dodali unsnare... czego mozna chciec wiecej, przeciez nie zrobia z rogali shamanow, przestancie:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 10:07 
Cytuj  
Hunter na 40lvl bijacy rogue na 60lvl (ze juz o epikach nie wspomne)? BREDNIE i tyle.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 10:18 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Hunter na 40lvl bijacy rogue na 60lvl (ze juz o epikach nie wspomne)? BREDNIE i tyle.


Nie do konca brednie...

Na okolo 40lvl zabilem kilku rogali na 55-60lvl, nawet do mnie nie podeszli.
Oczywiscie duzo zalezy od szczescia, czy rogal ma cd na sprint i czy jest myslacy ale jest to mozliwe.

Mark + Aspect of the Cheetah + Concussive Shot, jak wejdzie Improved Concussive Shot ze 2-3x to juz w ogole jest duzo latwiej + multi + arcane + inne zabawki i tak w kolko dopoki nie padnie. Jak podleci na krotki dystans i nie zabija nas w 2-3sek to moze sie jeszcze uda zalozyc wingclip czy tam scattershoota. No i jeszcze miedzy to wsztystko mozna wpakowac freeze trap ale czesto moze byc resist wiec taktyki na tym bym akurat nie opieral.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 10:32 
Cytuj  
Dokladnie mam magusia , hunterka , i rogalika ( wypowiadac sie wiec moge) wiec prawdę mowiac jak dla mnie rogulcowi potrafiacemu grac ten revamp de facto nie byl potrzebny, chyba jest tylko zrobionny dla ludzi ktorzy bez treningu graja rogalikiem z zalozeniem ze mam zabojce to z urzedu zabijam wszystko co niespier... na drzewo.

i sobie teraz ponarzekam jako mag nic bardziej mnie nie wkurwia jak critty od huntera a juz hunter bs to rece i cycki opadaja :(

Zreszta trzeba umiec grac dana klasa poznac ja od podszewki uczyc sie od lepszych od siebie a nie pierdolic ze jakas klasa jest uber masta !

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 10:34 
Cytuj  
ty masz problem z hunterami.. priest ma z wszystkimi klasami znow i tym razem juz nie ma wyjatkow - bo mag cie outdpsuje spokojnie w aq/naxx gearze, stamina nie rosnie tak bardzo jak +dmg...

Tak wiec cieszcie sie pypcie, ze tylko macie problemy z 1 klasa ( znaczy sie nie do zabicia nigdy) , jak priest kogos w 1vs1 zajebie ( mowimy o epix gear) to jest to naprawde sukces ( zdarza sie, ale sie trzeba nakombinowac)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 10:37 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nikt nam nie kaze wchodzic w pulapki, mozemy sobie stac i obserwowac huntera stojacego na trapie strzelajacego nam w ryj.

LOL CRY MORE!.

Lutus, Ty chyba mowisz o healbot specu. Ostatnio przed wyjsciem Naxx bawilem sie troche na shadow i prawde mowiac 1vs1 nie mialem problemow z zadna klasa.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 10:41 
Cytuj  
shadow jest dla noobkow:) akurat shadow priestow to zjadam na sniadanie - jedyna klasa z ktora nie mam problemow:) wole jednak smite specc. Ale jak mi warek wyjezdza z ms za 2,1k pozniej ww 1,5k , to wlasciwie po tym moze juz execute robic, bo wlasnie moje 5khp poszlo sie jebac gdzies w kosmos ( podobnie wyglada z lockami, rogalami hunterami itp itp itp)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 10:44 
Cytuj  
EEE priest ma problem z jakas klasa ??? shadow priest ( lub inny build pvp) bo chyba o taki chodzi w pvp to za przeproszeniem jakiej klasy on nie zabija 1 na 1 bo dla mnie to stanowi zagadke :) Ale ja sie nie znam priesta nie mam na 60 ale z tego co widze na bg to .....:):)

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 10:46 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Tak wiec cieszcie sie pypcie, ze tylko macie problemy z 1 klasa ( znaczy sie nie do zabicia nigdy)


dodali jakąś nową klase?


spadać płaczki, idzcie lamentować na forum blizza, My tu dostajemy pacza, zieleniejcie z zazdrości i sie odwalcie.

A ja znam priesta, który kosił każdego jak chciał, znam rogala, który nie kosił nikogo, znam huntera, który do 50 lvl nie mial peta. Chcecie o tym porozmawiać?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 10:53 
Cytuj  
Nie chce rozmawiac, wole zeby mnie ktos przytulil :|


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 10:55 
Cytuj  
Nuzgul napisał(a):
EEE priest ma problem z jakas klasa ??? shadow priest ( lub inny build pvp) bo chyba o taki chodzi w pvp to za przeproszeniem jakiej klasy on nie zabija 1 na 1 bo dla mnie to stanowi zagadke :) Ale ja sie nie znam priesta nie mam na 60 ale z tego co widze na bg to .....:):)


Z perspektywy shamana i locka moge powiedziec ze nie mialem problemow raczej nigdy z priestami. Czasami zdarzyl sie jakis wyjatek no ale...


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."


Posty: 33
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 11:02 
Cytuj  
roball napisał(a):
Cytuj:
Jedyny poważny problem miałem z warriorami, którzy biegają w PvP gearze z TUFem ale nawet wtedy jesli sytuacja byla krytyczna i wiedzialem ze kolesia nie ustukam, to wystarczal blind i do widzenia... see you next time.


Zabic warriora to zadna sztuka, jesli potrafi sie wykorzystac takie rzeczy jak cripp poison i evasion to warrior moze nie zadac nawet 1dmg.


Sorry, ale jak Ty używasz evasion na warriorów, to naprawdę zmarnowałeś 1,5 roku. Zwiększasz tylko warrkom szanse na overpower. Może ja nie byłem nigdy jakimś nadzwyczajnym rogalem, ale przynajmniej wiedziałem, żeby uważać z evasion, jesli w ogóle nie stosować w walkach z warrkiem.

-----------------------------------------
I nie narzekajcie tak na hunterów, prawda jest taka, że w duelach zwykle wygrywają, bo stoją na pułapce. Tak, zauważam to jako hunter, że pułapki mają naprawde duży zasięg. Jednak jeśli hunter nie rzuci dodatkowo na siebie flary, to rogue z łątwością może rzucić sapa, który w większości przypadkó zejdzie później niż freezing trap. Dzięki czemu rogal może się oddalić i wejść z powrotem w stealth, ewentualnie vanish.
Combo fd+ft działa raz na 30 sekund (cooldown feign deatha) i nie zawsze się uda, więc ja nie rozumiem skąd nagle takie narzekanie. Moim zdaniem po prostu większość rogue nie potrafi grać swoją klasą, po patchu będą mieli łatwiej, ale jeśli nie potrafili wygrać dotychczas z hunterem, nie wygrają i po patchu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 11:08 
Cytuj  
Gordek wyjdz. Mam alta warka i wiem, ze wygralem walke z rogue kiedy ten nie uzyje evasion. Powiedz mi misiu co jest lepsze: overpower co 5 sekund, czy ms + hit + whirlwind ?


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 11:10 
Cytuj  
Gordek napisał(a):
Sorry, ale jak Ty używasz evasion na warriorów, to naprawdę zmarnowałeś 1,5 roku. Zwiększasz tylko warrkom szanse na overpower. Może ja nie byłem nigdy jakimś nadzwyczajnym rogalem, ale przynajmniej wiedziałem, żeby uważać z evasion, jesli w ogóle nie stosować w walkach z warrkiem.

Tez mi sie zawsze wydawalo ze sie tego na warki nie uzywa, zreszta mam znojomych warriorow i oni zawsze mnie przed tym przestrzegali bo dodge na warku to on natychmiast overpower. Nawet nowe sety dla rogue sa tak skonstruowane ze nie maja agility wzamian za to maja attack power/crit i hit, dmg wychodzi wiekszy, hit i crit piekny ale dodge znacznie mniejszy i mniejsza szansa na overpower (na reszte class z wyjatkiem rogue na ktorego dziala pieknie evasion i tak dodge byl bezuzyteczny).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.