mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 14:46 
 
Oyci3C napisał(a):
Goatus napisał(a):
@AI (nawet całkowicie przeciętne) w MMO

Naprawdę nie wiem czy się śmiać czy płakać na ten idiotyczny pomysł.

Epicki Boss + przeciętne AI = Encounter nie do rozjebania = FAIL

Jak ktoś ma co do tego jakieś wątpliwości to proponuje się chwilkę jednak zastanowić.


Edit:
Oyci3C napisał(a):
Ale w przeciwienstwie do innych nie nazywam WAR kupa gowna i nie zachowuje sie jak poltard wychwalajac jedyna sluszna produkcje bo MI sie
podoba.

Reaguje tylko na siany debilizm, ktory na tym forum kwitnie i owocuje w zastraszajacych ilosciach.



Z drugiej strony nie przeszkadza ci jak półtardy pokroju Mendola robią dokładnie to samo w stosunku do WoWa. Nie uważasz że to pewien paradoks?

Edit2:
I żeby nie było, do WARa nic nie mam, poza tym ze wyszedł pół roku za wcześnie, do dziś nie mogę pojąć dla czego nie poczekali.


Poltard nie półtard.


Halftard rofl


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 15:02 
 
kto to poltard aka półtard? goatus zarzuc definicja.
aa i pokaz gdzie nazywam wow'a kupa gowna. bo cos mi sie wydaje, ze troche cie wyobraznia ponosi. i zaczynasz zmyslac chlopcze :-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 15:17 
 
Mendol przecież każdy wie że Ty się teraz obrńcom WAR stałeś :D


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 15:40 
 
zaboleq nie widze zwiazku ;-)
obronca bym sie nie nazwal, po prostu opisuje gre z wlasnego punktu widzenia, opierajac sie na jakims tam doswiadczeniu w grach mmo ;-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 16:06 
 
hmm możliwe , kur.. mac teraz ciężko stwierdzić czy ktos jest obiektywny czy nie :wtf: Ta cała wojna które mmo jest fajniejszejsze a ktore głupsiejsze zaczyna być hmm niskopoziomowa ;)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 16:19 
 
mrynar napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Teraz w WOW jest więcej PvP niż w WAR :)


To wspaniale, ze WoW stal sie taka super PvP gra. Jakos przed wyjsciem WOTLK nie za bardzo sie to czulo.

1vs1 to taki sam spontan jak 6vs6. W WAR jak ktos sie pojawia w RvR zonie tylko po to, zeby sie napierdalac, a nie "zrobic" nic nie wnoszace pvp przy okazji robienia questow.
Zreszta w WoW nieraz widzialem questujacych kolo siebie przedstawicieli hordy i alliance, jakby to byli jacys grzybiarze, a nie dwie zwasnione strony.


Ciezko sie questuje robiac pvp, i ciezko robi sie pvp majac respawny mobow na sobie co kilka sekund.

Czesc spontanicznego pvp w wowie polega na dobijaniu ludzi ktorzy wlasnie cudem zabili 10 mobow i zostalo im malo hp :)

W czasie przejazdu miedzy lokacjami zdarza sie pvp, i jest calkiem fajnie. Teraz ludzie sa bardziej skupieni na levelach niz na czymkolwiek innym.

No i w grupie odwaga zawsze rosnie. Jak biega sie po polu gdzie alliance questuja pojedynczo, to jest lajt. Jak sie przebiegnie kolo grupy 5 ktorzy sa razem, to zawsze ktorys wyskoczy, jak w zyciu :)


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 16:25 
 
Nestor napisał(a):
mrynar napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Teraz w WOW jest więcej PvP niż w WAR :)


To wspaniale, ze WoW stal sie taka super PvP gra. Jakos przed wyjsciem WOTLK nie za bardzo sie to czulo.

1vs1 to taki sam spontan jak 6vs6. W WAR jak ktos sie pojawia w RvR zonie tylko po to, zeby sie napierdalac, a nie "zrobic" nic nie wnoszace pvp przy okazji robienia questow.
Zreszta w WoW nieraz widzialem questujacych kolo siebie przedstawicieli hordy i alliance, jakby to byli jacys grzybiarze, a nie dwie zwasnione strony.


Ciezko sie questuje robiac pvp, i ciezko robi sie pvp majac respawny mobow na sobie co kilka sekund.

Czesc spontanicznego pvp w wowie polega na dobijaniu ludzi ktorzy wlasnie cudem zabili 10 mobow i zostalo im malo hp :)

W czasie przejazdu miedzy lokacjami zdarza sie pvp, i jest calkiem fajnie. Teraz ludzie sa bardziej skupieni na levelach niz na czymkolwiek innym.

No i w grupie odwaga zawsze rosnie. Jak biega sie po polu gdzie alliance questuja pojedynczo, to jest lajt. Jak sie przebiegnie kolo grupy 5 ktorzy sa razem, to zawsze ktorys wyskoczy, jak w zyciu :)



Hmm jak na wojnie :D


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 16:28 
 
umowmy sie wiec.
wow - pve, war - rvr, dfo - pvp :-)

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 16:30 
 
Ja bym sie wstrzymal z szufladkowaniem. Niech ludzie dobija 80 lvl i ocenia Wintergrasp, wtedy mozna wyciagac wnioski. :)

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 16:31 
 
wow - bg, war - sc, dfo - dnf.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 16:47 
 
Motopompa napisał(a):
wow - bg, war - sc, dfo - dnf.

qft.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 16:55 
 
no jest mala roznica. ludzie musza 'DOBIC' do 80 zanim wejda do tej zajebistej zony pvp.
wspaniala zacheta dla kogos kto np. mialby zaczac przygode z wowem od poczatku.
pol roku zeby zrobic level 80, potem fun z pvp.
moze i bedzie zajebiscie ale sorry nie mam tyle czasu na levelowanie.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 17:00 
 
Dobicie 70 to teraz kwestia 4 dni played. A przy okazji lvlowania 70-80 masz tez bardzo duzo world pvp i jeszcze z miesiac tak zostanie. Co prawda potem wiekszosc dobije juz lvl i wskocza na flying mounty, co zakonczy world pvp w zonach innych niz Wintergrasp, ale jak sami mowicie, WoW to gra glownie PvE.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 17:08 
 
Mendol napisał(a):
no jest mala roznica. ludzie musza 'DOBIC' do 80 zanim wejda do tej zajebistej zony pvp.
wspaniala zacheta dla kogos kto np. mialby zaczac przygode z wowem od poczatku.
pol roku zeby zrobic level 80, potem fun z pvp.
moze i bedzie zajebiscie ale sorry nie mam tyle czasu na levelowanie.

Idz lepiej uwazac, zeby nie dingnac przypadkiem w warze. Jedni lubia pvpowac w trakcie levelowania, inni wola poczekac, az dostane wszystkie skille. Nie widze w tym zadnego problemu.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 17:15 
 
Mendol napisał(a):
no jest mala roznica. ludzie musza 'DOBIC' do 80 zanim wejda do tej zajebistej zony pvp.
wspaniala zacheta dla kogos kto np. mialby zaczac przygode z wowem od poczatku.
pol roku zeby zrobic level 80, potem fun z pvp.
moze i bedzie zajebiscie ale sorry nie mam tyle czasu na levelowanie.



tunnelvision FTW.

Dobrze nie będę cię atakował skoro jesteś taki wrażliwy. Odpowiedz mi tylko na jedno pytanie:

Ile zajmie casualowi levelowanie w WAR i w jaki sposób to będzie robił za parę miesięcy jak początkowe zony będą wyludnione? Bo coś mi się wydaje że raczej nie robiąc RvR/SC ani nawet te "rewolucyjne" PQ.

Może się mylę i WAR jako jedyny MMO zawsze będzie miał pełne życia noobowe zony etc, jak tak, to tylko dobrze dla jego graczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 17:16 
 
deadrel 4dni played dla kogo?
biorac pod uwage, ze gram 2h w ciagu dnia, nie kazdego, co znaczy, ze jak dojde do 70 to jak sam piszesz nie bede mial szansy na world pvp w innej zonie niz 80, ktora zeby zrobic musze poswiecic kolejny miesiac.
wow moze bedzie mial fajne pvp na levelu 80, ale dla mnie to 'za daleko' :-)
dlatego podobalo mi sie shadowbane (;-0), podoba mi sie war. tutaj fun z pvp mam zdecydowanie wczesniej i non stop :-)

mirtul przetlumacz mi na polski swoja blyskotliwa mysl prosze, bo nie bardzo rozumiem dlaczego mam uwazac, zeby przypadkiem nie dignac w warze?
albo juz w ogole skoncz komentowac bo robisz z siebie wiekszego idiote niz naprawde jestes.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 17:21 
 
casualowi? od premiery do dzisiaj mam level 28. gramy 2h dziennie z dosc czestymi przerwami ogolnie (np ostatni dlugi weekend).
jak bedzie robil? z tego co wiem to w t1 u nas na serverze ciagle sie cos dzieje, nie wspominajac o severach open pvp.
ja sam zrobilem sobie wh i w pracy w ciagu 3h zrobilem sobie t1 do lvl11.
robiac pve/pq/scenariusze.
problem wiec chwilowo nie istnieje.
poza tym pokaz mi gre, w ktorej noob zony sa zawsze pelne? bo ja nie znam takiej.

nie wspominajac o tym, ze z samych questow mozna w tej chwili ladnie levelowac, idzie to szybko, przyjemnie, wydajnie.

przestancie sie wiec czepiac z dupy i wsio bedzie ok :-)

ja tylko mowie, ze war oferuje mi cos innego niz wow. dlatego wole produkt mythica od blizzarda. mam pvp od lvl1, a pve mnie NUDZI po paru minutach, dlatego wow nie jest dla mnie.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 17:22 
 
4 dni played dla kazdego. Wczesniej przyspieszyli lvling 1-60 o 30%, a teraz to samo zrobiono z 60-70. Zaznacze, ze DK startuje na 55 lvlu, a 2 dni po premierze biegaja juz DK na lvlu 72.

Tak, w WAR masz to wszystko od poczatku, tylko ze scenario to wielkie gowno, ktore sie szybko nudzi, a zeby zaczac RvR musisz je farmowac. I nie mow mi, ze PvP w WAR sprawia ci przyjemnosc od samego poczatku, bo majac 3 skille na krzyz to i mojego psa naucze grac takie PvP.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 17:27 
 
co musze farmowac w rvr? prosze cie deadrael przestan juz pisac na temat war'a :-) grajac wh nic nie musialem farmowac. pvp sprawia mi przyjemnosc od levelu 6-7, czyli jakies 2h gry. na takie poswiecenie mnie stac :-)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 17:39 
 
Mendol napisał(a):
casualowi? od premiery do dzisiaj mam level 28. gramy 2h dziennie z dosc czestymi przerwami ogolnie (np ostatni dlugi weekend).
jak bedzie robil? z tego co wiem to w t1 u nas na serverze ciagle sie cos dzieje, nie wspominajac o severach open pvp.
ja sam zrobilem sobie wh i w pracy w ciagu 3h zrobilem sobie t1 do lvl11.
robiac pve/pq/scenariusze.
problem wiec chwilowo nie istnieje.
poza tym pokaz mi gre, w ktorej noob zony sa zawsze pelne? bo ja nie znam takiej.

nie wspominajac o tym, ze z samych questow mozna w tej chwili ladnie levelowac, idzie to szybko, przyjemnie, wydajnie.

przestancie sie wiec czepiac z dupy i wsio bedzie ok :-)

ja tylko mowie, ze war oferuje mi cos innego niz wow. dlatego wole produkt mythica od blizzarda. mam pvp od lvl1, a pve mnie NUDZI po paru minutach, dlatego wow nie jest dla mnie.


Nie zrozumieliśmy się do końca, ale w sumie przyznałeś mi rację trochę.

Po pierwsze, owszem w WoW'ie żeby zobaczyć nowa PvP zone trzeba mieć praktycznie max level, i ok zgadzam się, to jest minus. Tyle że jakoś nie wyobrażam sobie że Blizzard dodaje teraz jakieś zarąbiste lokacje pvp do low lvl zonek, bo niby po co? Większość populacji ma już lvl70, a levelowanie jest tak szybkie że to naprawdę strata czasu.

Po drugie, to co starałem ci się pokazać moim komentarzem: Za kilka miesięcy WAR 1-30 (czy tam na którym levelu kończy się przedostatni tier) będzie z punktu widzenia kogoś takiego jak ty tak samo nudny jak 1-60 w WoWie, czytaj, będzie trzeba dobić do max levelu grindując PvE żeby zacząć prawdziwe PvP.

I oczywiście zgadzam się że dotyczy to wszystkich level based MMO.

Edit: żeby było wiadomo do czego pije: wspaniala zacheta dla kogos kto np. mialby zaczac przygode z wowem od poczatku.

Tzn to nie wada WoW'a a wada MMO jako takich.

/tyle


Ostatnio edytowano 15 lis 2008, 17:42 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.