mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1831 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 92  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 13:41 
 
Gratuluje Ci utankowania trudnego bossa, a Tobie sie to nie podoba. Meh. :(


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 13:46 
 
Ja go tankowałem dw w dps gear :lol: :o .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 13:50 
 
cypis napisał(a):
Gratuluje Ci utankowania trudnego bossa, a Tobie sie to nie podoba. Meh. :(
widze że nie wymoderujesz.
btw w dupie mam twoje gratulacje - tak na przyszłość żeby nie było nieporozumień :wink:


_________________
psn

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 14:00 
 
W zasadzie wymieniles tych bossow na ktorych tank z DC moze tankowac ;) Gratulacje akurat naleza sie healerom a nie Tobie. Z twojej wypowiedzi Desh nie wynika czy tankowales tez Bana i Spita. Tam jedynie musi sie wykazac tank czymkolwiek. A z tankowaniem Shade to :o Gosc jest nietankowalny :lol:

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 14:02 
 
Eeee z tego się 'śmieliśmy'? :P .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 14:03 
 
Niceface napisał(a):
W zasadzie wymieniles tych bossow na ktorych tank z DC moze tankowac ;) Gratulacje akurat naleza sie healerom a nie Tobie. Z twojej wypowiedzi Desh nie wynika czy tankowales tez Bana i Spita. Tam jedynie musi sie wykazac tank czymkolwiek. A z tankowaniem Shade to :o Gosc jest nietankowalny :lol:
specjalnie napisałem że nie zginąłem jako tank, bo na shadzie jakiec kiepskie elementale mnie zgwałciły i końcówke ogładałem na leżąco :wink:

nie pisze nic o skillu, bo jestem noobem poprostu nie zginąłem i to jest mój flex - nie kwestionuje skilla healerów :wink:


_________________
psn

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 14:12 
 
Dobre :D Desh ponoć zły dotyk boli przez całe życie :lol: .
Co do skilla w tankowaniu bane to z fear wardem to tank&spank co 25% mini 'event'. I erm chodziło ci o netherspita? jak tak to chyba jak się stoi w read beamie ma się chyba zawsze agro? To jakiegoż to skilla wymaga tankowanie tego bosa? Ale ja tyż nub i nic nie wiem...


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 14:16 
 
co do smoków w kara to nightbane widzialem raz jako rogal a drugiego nie widziałem nigdy - widziałem na jpegu :wink:

(od miesiaca chodze wojem na rajd raz na 3 tygodnie, a rogalem od miesiaca chodze raz na tydzień - tyle ze nie do kara) czyli mój warrior był od czasu BWL w 2005 w rajdzie 3 razy: 1 ot w kara 1 ot na gruulu i raz mt w kara :wink:

w skrócie mój flex polega na tym że tankowałem (MT) z rajdzie pierwszy raz od 2 lat 8)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 5 wrz 2007, 14:23 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 14:22 
 
Niceface napisał(a):
W zasadzie wymieniles tych bossow na ktorych tank z DC moze tankowac ;) Gratulacje akurat naleza sie healerom a nie Tobie. Z twojej wypowiedzi Desh nie wynika czy tankowales tez Bana i Spita. Tam jedynie musi sie wykazac tank czymkolwiek. A z tankowaniem Shade to :o Gosc jest nietankowalny :lol:



tiaaa...powodzenia w leczeniu tanka nie mającego pojęcia o tym jak minimalizowac damage in z blue gearem przez pewnie blue/epic (max t4 pewnie) geared healerów na prince...:)

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 14:24 
 
Taki jest desh zawsze ma duzo powiedzenia i wyklucania sie (wynieniania opioni) a zawsze jest tak ze jego posty nic nie wnosza pozana powiekszenie jego e-peen'a :oops:


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 14:31 
 
sorki ale ja odnoszę raczej inne wrażenie:(
trochę za dużo jest tutaj czepialstwa się i próby "dokopania" komuś zamiast przypomnieć sobie własne pierwsze rajdy w Kharazamie czy pierwszego heroicka w green sprzęcie z ludźmi bez większego doświadczenia rajdowego...bo i owszem dla kogos kto farmuje SSc/Tk (albo hyal i bt) to full clear Kharazamu nie jest żadnym /flexem...ale warto przypomnieć sobie jak to było 6 miesięcy temu. Raczej nic nie wnoszą posty whinujące na kogoś kto "tankował arana"...wystarczy po prostu napisać:
/gratz
o ile prościej, szybciej i przyjemniej?

**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 14:45 
 
Holy Undead priest

to taki maly /flex

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 14:52 
 
kac napisał(a):
sorki ale ja odnoszę raczej inne wrażenie:(
trochę za dużo jest tutaj czepialstwa się i próby "dokopania" komuś zamiast przypomnieć sobie własne pierwsze rajdy w Kharazamie czy pierwszego heroicka w green sprzęcie z ludźmi bez większego doświadczenia rajdowego...bo i owszem dla kogos kto farmuje SSc/Tk (albo hyal i bt) to full clear Kharazamu nie jest żadnym /flexem...ale warto przypomnieć sobie jak to było 6 miesięcy temu. Raczej nic nie wnoszą posty whinujące na kogoś kto "tankował arana"...wystarczy po prostu napisać:
/gratz
o ile prościej, szybciej i przyjemniej?
dzieki, bo tez takie odniosłem wrażenie. mój kłopot polega na tym że jako casualowy dps (mam rogala z niezłym gearem) chodze do SSC czy Eye ale casualowy MT to juz jest gorzej - wogóle miałem problem bo kto chce prot warriora który rajduje max 1-2 per week.

gram mase heroiców i własnie pierwszy raz od tych dwóch lat byłem znowu MT w rajdzie (jakis tam trzeci kara skład)

bardzo się ucieszyłem bo tankowanie to to co umiem robic najlepiej choćby było to kiepskie tankowanie :wink:
test zdałem i to mnie cieszy bo byłem pierwszy raz nie było wipów i głupoty. wszyscy w raidzie byłi zaskoczeni że tak dobrze poszło i w ten sposób mam szance casualowo zbierać kara tanking gear a to było moje marzenie od dłuzszzego czasu - rogal jest kosmicznie nudny :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 5 wrz 2007, 15:00 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 15:00 
 
heh a mnie gildia zmusiła do tankowania w Kara w buildzie resto (13k HP / 25k AC) po prostu nekrofilia, był jeszcze WAR ale miał same blue itemsy, nie powiem że sżło łatwo i co niektórzy nie czaili ze tankuąc nie mogę healować :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 15:24 
 
Default napisał(a):
Holy Undead priest

to taki maly /flex

Amagad

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 15:43 
 
Ja się nie staram komuś dokopać. No i akurat na mój pierwszy rajd w kara poszłem trochę poźniej - jakiś miech po starcie kara... bo jak to powiedział mi gm 'your class is really gear dependent' (chyba źle napisałem ale mniejsza o to) nie wiedząc wogóle jaki gear mam... Teraz już znużyło mnie rajdowanie 4-6x w tygodniu i wole się 'efektywnie poslackować' z rodakami bez presji :wink: .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2007, 08:11 
 
Kac nie masz pojecia o czym piszesz. Cale Kara zrobilem w 2 healerow z tankiem ubranym epic Kara/blue (healerzy bez epikow z 25 man). Wlacznie z Nbanem ktory leje tanka caly czas tak jak prince w drugiej fazie. Wielokrotnie healowalismy rowniez tanka ktory mial kilkudziesiecio sekundowe DC miedzy innymi na Gruulu.
Wiec nie opowiadaj, ze w Kara jest jakas wielka sztuczka tankowac jak i utrzymac tanka przy zyciu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2007, 09:02 
 
generalnie kara jest łatwe, drugi raz byłem (jedyny warrior, druid tank wyszedł po 3 bosie - poszedł sie uczyć)

apropos 6 razy, ja gram casualowo i nie bardzo jest jak kara robic cały tydzien bo się to robi pare godzin i trzeba tydzień czekać

mam wojem tankowanie raz na tydzień, rogalem przestałem się zapisywac na SSC EyE i Gruula, robie heroici tankiem jak mam czas.

relax a epici sie zawsze jakies wydropuje.

co do skilla to chyba najtrudniej jest tankowac te wszystkie paczki po aranie (do prince) jak nie ma żadnego offtanka - ale tez nie jest trudno, a na prince to najważniejsze sie tarczą nakrywac na głowe i bedzie ok


_________________
psn


Ostatnio edytowano 7 wrz 2007, 09:05 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2007, 09:05 
 
kiludziesięciosekunowe DC waszego MT na grulu ??

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2007, 09:21 
 
Niceface napisał(a):
Kac nie masz pojecia o czym piszesz.


;) właśnie o tym piszę;)) a co do tego czy mam pojęcie czy nie możesz pogadac z Shogiem:PPP

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1831 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 92  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.