mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 02:22 
Cytuj  
Cytuj:
Was na serio nie martwi fakt, że wystarczy że jedna osoba skrytykuje którykolwiek element gry i zaraz zlatuje się stadko wyznawców, którzy gotowi życie oddać w obronie gry?


Ciebie na serio nie martwi fakt, że wystarczy że pojawi się jakiś news na temat tego co robi blizzard, i zaraz jak pszczoły do miodu zlatuje się stadko hejterów, gotówych uświadamiać i uszczęśliwiać na siłę, zaślepionych fanbojów ?

"Wy", jesteście tacy sami fanatycy jak "oni", tylko stoicie po drugiej stronie barykady.

Także przyganiał kocioł garnkowi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 08:49 
Cytuj  
Czyli jak napisze, ze film x jest slaby to znaczy, ze tez kogos uswiadamiam na sile chcac mu wpoic swoja wizje kina? Chyba Dana zbytnio szukasz drugiego dna. Prawda jest taka, ze jak ktos napisze cokolwiek krytycznego o WoW to pojawia sie stadko ujadajacych pieskow.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 09:04 
Cytuj  
Jeżeli uważasz kogoś kto sie z tobą nie zgadza za ujadającego pieska, to wybacz.

Cytuj:
grafika jest zla - nie! ma klimat i sa fani kancistych modeli (sick!)
endgame jest uproszczony - nie jest, trudniejszy, ciekawszy i bardziej awsomo
crafting ssie - przeciez nie o to chodzi w wow


Grafika mi się podoba, zresztą grafika nigdy nie była dla mnie punktem przesądzajacym o czymkolwiek. Dlatego nadal pykam na amisi.
Endgame może jest uproszczony. Ja sobię klepię ICC10 w casualowej gildii i jesteśmy dopiero na Putricidzie. Jest Ok.
Crafting. Też mi całkowicie nie przeszkadza. Nie obraziłbym się na drastyczne zmiany, ale status quo nie powoduje u mnie zbytniego wydzielania żółci.

Ja też ujadam ? Nie za głośno ?

Weź, napisz że mam 9 lat bo mi się podoba grafika, albo że jestem głupkiem z IQ90 bo mi nie przeszkadza craft. Uświadom mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 09:17 
Cytuj  
Tutaj fajnie ktoś napisał, grafika nie jest słaba, grafika jest stara. To są dwie różne rzeczy, jak zaczynałem grać w WoW-a to była masakra, człowiek w każdej krainie oczy przecierał od klimatu. Twin Colosus w Feralas do dzisiaj na mnie wrażenie robi.

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 09:27 
Cytuj  
Cytuj:
Czyli jak napisze, ze film x jest slaby to znaczy, ze tez kogos uswiadamiam na sile chcac mu wpoic swoja wizje kina? Chyba Dana zbytnio szukasz drugiego dna. Prawda jest taka, ze jak ktos napisze cokolwiek krytycznego o WoW to pojawia sie stadko ujadajacych pieskow.


To nastepnym razem nie pisz ze jest cos slabe, tylko ze Tobie wydaje sie to slabe.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 09:37 
Cytuj  
Mi sie wydaje ze grafike zmieniaja rozsadnie.

Powoli dodaja nowe efekty zmieniaja czasem modele itp.

Teren jest coraz bardziej zroznicowany, popatrzecie na wotlk jakie sa roznice poziomow w lokacjach.

Teraz dojdzie nowa woda , pare efektow graficznych nowych ktore bedzie mozna wlaczyc /wylaczyc.

Nie jest tak ze nic sie nie zmienia.

Wow wyglada coraz lepiej ale zachowuje swoj styl i staraja sie nie ruszac modeli postaci.

Coraz wiecej czesci uzbrojenia ma wlasne modele a nie tylko nakladana teksturke na model postaci.

Uaktualnili modele form druidzkich dlatego wlasnie ze wszytkich innych byli wstanie "upiekszyc" bardziej dokladnymi modelami sprzetu itp.
Ale rozumiem doskonale o co im chodzi z tym ze ludzie sa przyzwuczajeni do swoich kanciastych postaci.

Mi na przyklad stary kotek druidzki elfow podobal sie jakos bardziej od tego nowego super hiper bardziej szczegolowego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 09:49 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Jeżeli uważasz kogoś kto sie z tobą nie zgadza za ujadającego pieska, to wybacz.

Cytuj:
grafika jest zla - nie! ma klimat i sa fani kancistych modeli (sick!)
endgame jest uproszczony - nie jest, trudniejszy, ciekawszy i bardziej awsomo
crafting ssie - przeciez nie o to chodzi w wow


Grafika mi się podoba, zresztą grafika nigdy nie była dla mnie punktem przesądzajacym o czymkolwiek. Dlatego nadal pykam na amisi.
Endgame może jest uproszczony. Ja sobię klepię ICC10 w casualowej gildii i jesteśmy dopiero na Putricidzie. Jest Ok.
Crafting. Też mi całkowicie nie przeszkadza. Nie obraziłbym się na drastyczne zmiany, ale status quo nie powoduje u mnie zbytniego wydzielania żółci.

Ja też ujadam ? Nie za głośno ?

Weź, napisz że mam 9 lat bo mi się podoba grafika, albo że jestem głupkiem z IQ90 bo mi nie przeszkadza craft. Uświadom mnie.

Czytajac te wypowiedz to z tym iq to chyba bym sie zgodzil. No bo jak sie nie potrafi odroznic opinii o technicznej stronie od warazen estetycznych to nie wiem co to moze byc. Klep sobie dalej, na prawde malo mnie obchodzi gdzie jestes w ICC. Macie problem ze zrozumieniem sensu dyskusji, mylac bez przerwy opinie o rozwiazaniach w grze z wlasnymi osobkami. Nie wiem po grzyba trace tu swoj czas.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 09:55 
Cytuj  
Cytuj:
mylac bez przerwy opinie o rozwiazaniach w grze z wlasnymi osobkami


Weź przestań, nie bądź hipokrytą, prześledź swoje ostatnie posty tutaj, twoje wjazdy personalne i inne uszczypliwości.

Ja nie mam nic do twojej oceny wowa, tylko do sposobu prowadzenia przez Ciebie "dyskusji".

Zresztą, pierdolimy nie na temat.eot.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 10:02 
Cytuj  
No to przesledz, bo chyba nie przeczytales. Byla dyskusja o lokacjach i worgenach. Rzucilem haslo wowbojki ogolnie, do nikogo konkretnego to paru juz sie obsralo, widac jakies komplesy. Potem Vercin mnie zmeczyl tylko, wiec nie wiem kogo niby tak atakowalem. Ale co sie dziwic jeden napisal, ze jak nie ma imo to on nie rozumie, ze swoje zdanie wyrazam. wtf


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 10:10 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Ciebie na serio nie martwi fakt, że wystarczy że pojawi się jakiś news na temat tego co robi blizzard, i zaraz jak pszczoły do miodu zlatuje się stadko hejterów, gotówych uświadamiać i uszczęśliwiać na siłę, zaślepionych fanbojów ?

"Wy", jesteście tacy sami fanatycy jak "oni", tylko stoicie po drugiej stronie barykady.

Także przyganiał kocioł garnkowi.


Czyli mam rozumieć, że nie mam prawa wyrazić krytycznej opini na temat wowa, bo:
- od razu czyni to ze mnie hejtera
- zaraz zleci się zakon pod wezwaniem najświętszego blizzarda i rozpocznie krucjatę w obronie ukochanej religii

Nie zaglądam do innych tematów w tym dziale, tylko do tego poświęconego nowemu dodatkowi. Nie interesuje mnie z jaką częstotliwościa i intensywnością masturbujecie się w innych topicach. I uważam, że dobrze się dzieje jak raz na jakiś czas ktoś skrytykuje to i owo. Bo jak to mówią prawdziwa cnota krytyk się nie boi :]


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 10:51 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Dana napisał(a):
Ciebie na serio nie martwi fakt, że wystarczy że pojawi się jakiś news na temat tego co robi blizzard, i zaraz jak pszczoły do miodu zlatuje się stadko hejterów, gotówych uświadamiać i uszczęśliwiać na siłę, zaślepionych fanbojów ?

"Wy", jesteście tacy sami fanatycy jak "oni", tylko stoicie po drugiej stronie barykady.

Także przyganiał kocioł garnkowi.


Czyli mam rozumieć, że nie mam prawa wyrazić krytycznej opini na temat wowa, bo:
- od razu czyni to ze mnie hejtera
- zaraz zleci się zakon pod wezwaniem najświętszego blizzarda i rozpocznie krucjatę w obronie ukochanej religii

Nie zaglądam do innych tematów w tym dziale, tylko do tego poświęconego nowemu dodatkowi. Nie interesuje mnie z jaką częstotliwościa i intensywnością masturbujecie się w innych topicach. I uważam, że dobrze się dzieje jak raz na jakiś czas ktoś skrytykuje to i owo. Bo jak to mówią prawdziwa cnota krytyk się nie boi :]


Ale o co ci chodzi tak wogole:P?
Jedyna twoja opinia o wow jaka kojarze w tym temacie to
Cytuj:
Ale Kabraxis ma rację. Craft był jednym z najsłabszych elementów i ciągle nim pozostaje.

I z ta opinia prawie wszyscy sie zgadzaja nikt na ciebie nie wjechal nikt cie nie zwyzywal .
Tak wiec wyraziles negatywna opinie a nikt nie potraktowal cie jako hatera i nie zlecialo sie stado fanbojow zeby cie atakowac.
Prosze masz odpowiedz na swoje pytanie.

Widze spora roznice(w formie) miedzy tak wyrazona opinia a tym co pisza kabraxis czy tor. Wez rowniez pod uwage ze niektorzy kojarza doskonale ich wczesniejsze opinie i wypowiedzi czy to na temat wow czy innych gier. Sa poprostu doskonale znani jako haterzy i whinerzy forumowi:P
Nie denerwuje nikogo sam fakt ze im sie cos nie podoba tylko sposob w jaki to wyrazaja nie popierajac wogole argumentami zadnymi albo uzywajac totalnie idiotycznych albo obiektywnie calkiem niezgodnych z rzeczywistoscia(poprostu nieaktualnych naprzyklad).
Zawsze musza dodac cos typu " lol ale wow ma zalosna grafike dla 5 latkow z papka zamiast mozgu" itp itd
Najlepiej by sie bawili gdyby dolaczyl do ich duetu huragan .


Ostatnio edytowano 14 maja 2010, 11:08 przez Vercin, łącznie edytowano 3 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 10:53 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Czyli mam rozumieć, że nie mam prawa wyrazić krytycznej opini na temat wowa, bo:
- od razu czyni to ze mnie hejtera
- zaraz zleci się zakon pod wezwaniem najświętszego blizzarda i rozpocznie krucjatę w obronie ukochanej religii


Wyrazic opinie mozesz. Ale jesli ktos podaje za minus farmienie itemow w pve oraz pvp w grze MMO to jak tutaj nie polozyc sie ze smiechu na podlodze ?

"Nowa fifa 2010 jest beznadziejna, bo caly czas biegasz po boisku i starasz sie strzelic gola, tylko po to zeby za chwile zagrac z inna druzyna i znowu robic to samo. ZENADA! Przy okazji moim zdaniem trybuny sa hujowe, wiec caly gameplay jest generalnie do dupy"

;)

Edit:
Crafting do szalowych nie nalezy, to wiemy wszyscy :) Zbieractwo takie jak mining wola o pomste do nieba ( +500 hp na maks skillu !! :] )
Ot, taki maly dodatek do gry.
Jedynie enginering wg mnie jest godny jakiejkolwiek uwagi. Sa fun przedmioty i naprawde engi sprawia mi radoche ( speed enchant na buty rzadzi).
Z drugiej strony engi jest chyba najbardziej zapomniana profesja.
Co dodatek malo info na jego temat, potem przez caly poczatek dodatku nic sie nie dzieje, az nagle dorzuca jakies nowe recepty.
Co mnie martwi, to to ze chca z niego zrobic tradowa profesje, bo lamusy na forach placza ze engi jest nie oplacalny. Podejrzewam wiec ze jesli sie blizz dotknie engi, to bedzie jeden wielki nerf i huj z tego bedzie :/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 11:27 
Cytuj  
Vercin: każdy ma prawo do zmiany własnego zdania. Jeżeli czegoś nie lubię to nie jest jednoznaczne, że do końca mojego życie tego nie będę lubił. Dlatego nie ma dla mnie większego znaczenia czy Kabraxis jechał wcześniej po wowie czy nie. Biorę tylko poprawkę na to jak wcześniej zapatrywał się na worldcrafta.

Zioło: To że w wowie standardem jest farmienie itemów nie oznacza, że to jest standardem każdego mmo. Właściwie to warcraft kolejnymi dodatkami zabił przedrostek "mmo" i zmienił się w instancjonowanego multiplayer.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 11:48 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):

Wyrazic opinie mozesz. Ale jesli ktos podaje za minus farmienie itemow w pve oraz pvp w grze MMO to jak tutaj nie polozyc sie ze smiechu na podlodze ?


To znaczy że to dla ciebie jest wyznacznikiem dobrego MMO , to jak dobry jest farming itemków ? Naprawdę bez ironii szczerze ci współczuję.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 11:59 
Cytuj  
Dla mnie kwintesencja gry nie jest zbieranie itemow samych w sobie, lecz to ze gra daje mi radoche.

Radoche daje mi:
- arena ze znajomymi
- pvp z piwkiem w reku + skype
- instancje z ludzmi ktorych znam
- levelowanie

Itemki daja ci mozliwosc progresowania przez content, oraz umozliwiaja wiekszy ownage na bg. Nie gram dla fioletowego koloru.

Stwierdzilem tylko fakt, ze dowalanie sie do farmienia itemow w mmo jest troszke idiotycznym argumentem, co przejaskrawilem w przykladzie z fifa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 12:34 
Cytuj  
Btw ciekawe czy huragan i roball wracają ? :D


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 14:30 
Cytuj  
Mastery formulas
http://spreadsheets.google.com/pub?key= ... utput=html


_________________
Obrazek

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 14:35 
Cytuj  
Urawniłowka straszna.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*

Posty: 104
Dołączył(a): 12.03.2009
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 15:37 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Btw ciekawe czy huragan i roball wracają ? :D

Juz widze te kolejki na BL by zgankowac Huragana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 15:49 
Cytuj  
ML reactivation

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.