mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 20:17 
Cytuj  
Tak wiec osmielilem sie zalozyc nowy temat. Wydaje mi sie ze po tym shutdownie pozmienialo sie kilka rzeczy jedne na lepsze drugie na gorsze.

Ja osobiscie sobie pogrywam jako Holly Knight taki mily dobroduszny palladyn ;). Zauwazylem ze palladyna troszke upuscili w dol dzis padalem jak kaczka zwiedzajac deadmines na 23 lvl. Jeszcze wczoraj tam sam dawalem rady. Dzis poszedlem tam z Warem na 24 poziomie i lezalem raz po raz. Obojetnie co bralem na siebie dmg ktore mi moby zadawaly byly dla mnie smiertelne. Wczesniej jak latalem w party to bylo to bez roznicy kto bral na klate moba czy war czy ja dzis niestety pall cos oslabl moze to wina pogody ? Sylwester ? jak inne klasy i czy inni cos zauwazyli? War chyba poszedl do gory bo dzis mi kolega imponowal w tlumie machal tym mieczem i padaly te gobliny na lewo i prawo :)

ps. prosze mnie nie karcic, mozliwe ze to wina mojego przeziebienia ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 20:40 
Cytuj  
nie ma zadnych zmian :P po prostu brak skupienia i odrazu baty

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 20:46 
Cytuj  
Gev moze aury nie właczyłeś ? Mam Palladyna na 41 jak masz jakieś pytania to pytaj :wink: Sprawdz czy nie masz uszkodzoneke sprzętu etc. Mozliwe ze coś zmieniłeś w ekwipunku postaci. Pamietaj że armor is your life jako palladyn :wink: Jesteś w stanie wyciagnąć więcej armoru niz Warrior przy odpowiednim doborze skli polecam wziecie min. 5 talentów na 70% nie distruptowania speli 5 na improved devotion aura 5 na toughnes jako pierwsze. Uzywanie łatek na armor tez pomoze mozesz je dostać za grosze w domu akucyjnym :) Reszte mozesz rozłozyc jak chcesz, osobiście ide w Retribution.

Pozdrawiam.

PS: Uzywam 2h broni dlatego Retribution jak uzywasz 1h i tarczy to proetction lecz cięzej się soluje wtedy jak i walczy w pvp lecz jestes znacznie lepszym tankiem. Ponadto inwestuj w niebieskie bronie po lv 21. Palladyn ma bardzo kiepski dmg i dobre bronie są mu bardzo potrzebne. W tej chwil uzywam Sword of Magistrate, miałem szczescie bo zaczełem aukcje na niego przed padem serwerów na tydzień i wygrałem miecz za 100 golda płacąc tylko 15 :] Prawdziwa Kosa :wink: W yej chwili czaje się troszke na Wichfury ale nie widze go na aukcjach ostatnio :har:

Na lv 20lv z DOBRYM ekwipunkiem powinienes sobe tam radzić , osobiście latałem tam juz na 17-18 (ale to samo robiłem z magiem :lol: ale było wiecej kombinowania :roll: ) na lv 26-31 lv jestes wstanie zsolować deadmines jezeli masz 3/4 ekwipunku rare, zwłaszcza broń. Na 24 mozesz kupić crafted blue mail zwykle chodzą za 2-3 golda lecz wydatek powinien się bardzo opłacić armor jest uzyteczny przez bardzo długo (jak sie uprzesz to nawet do plate na lv 40) ale osobiście zmieniłem go na purple armor w miedzyczasie :)

PS2: Małe uzasadnienie dlaczego armor jest bardziej ważny u Palladyna nawet niz u wariora. More armor = less dmg = less healing nead = more mana=longer life :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 30 gru 2004, 20:58 przez Khebeln, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 20:52 
Cytuj  
ja zauwazylem jedna zmiane - czekalem 30min w kolejce...

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 20:54 
Cytuj  
Cholera, cos jest ze mna nie tak :) Dzieki w kazdym badz razie za wskazowki! Ide obrocic ta kopalnie w pyl czy to z tym warem czy bez niego :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.