mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 17:31 
Cytuj  
Witam.
Chciałem kupić WoW a skoro mam Warcrafta III z CDP myslalem ze bede mial za 159zł. Okazało sie , że tylko gry wydane po 2004 roku predysponujądo WoW za 159zł!! No i musze zapłacić 199zł. Pytam sie czym różni się moja kopia od tej kupionej z kartą rejstracji elektornicznej!
Uważam to za oszustwo!!!!

**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 17:35 
Cytuj  
Własnie w tej promocji,w której można nabyc WoW'a za 159 PLN mogą skorzystać tylko te osoby które posiadają WarCraft III lub The Frozen Theone z możliwością rejestracji elektronicznej,tak więc nikt Cie nieoszukał,a gra się niczym nieróżni poza tym,że jak masz rejestracje elektroniczną to możesz zarejestrować swoją kopie gry na stronie CDP i uzyskać pomoc techniczną.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 17:38 
Cytuj  
nie ma zadnego oszustwa, przeciez na stronie cdp w promocji jest wyraznie napisane: "Jeśli posiadasz grę z serii Warcraft III z kartą rejestracji elektronicznej, kliknij na przycisku poniżej, aby zamówić grę World of Warcraft w cenie 159,90.PLN (+koszt przesyłki):"

ty takowej nie posiadasz, wiec promocja cie nie obejmuje.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 18:52 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
Witam.
Chciałem kupić WoW a skoro mam Warcrafta III z CDP myslalem ze bede mial za 159zł. Okazało sie , że tylko gry wydane po 2004 roku predysponujądo WoW za 159zł!! No i musze zapłacić 199zł. Pytam sie czym różni się moja kopia od tej kupionej z kartą rejstracji elektornicznej!
Uważam to za oszustwo!!!!


Dlatego uważam że polacy to analfabeci użytkowi. Geez przecież było o tym wszędzie jak mogłeś nie zauważyć? Zresztą nawet ponad samym przyciskiem wyraźnie pisze

"Jeśli posiadasz grę z serii Warcraft III z kartą rejestracji elektronicznej"

Ach... nie moge się powstrzymać... Ostatnio byłem w pewnym supermarkecie a że mi się spieszyło i kupowałem tylko kilka rzeczy to stanąłem do kasy poniżej 10 produktów. Wszystko spoko przedemną tylko 2 osoby w tym jakaś baba, aż tu nagle podjeżdża do niej koleś z pełnym koszykiem i zaczyna wypakowywać swoje rzeczy O.o. Jak ludzie zaczeli jej zwracać uwage i caraz bardziej ją przyciskać to rzuciła tekstem w stylu "a może ja czytać nieumiem"...sorry ręce opadają. Wracając do tematu to ty też masz zamiar tak powiedzieć i dalej winić cdp?

hehe a teraz żebyście się troche pośmiali powiem co zaczął robić ten koleś, mianowićie zaczął on wypakowywać rzeczy na lade po 10 sztuk potem plakietka "następny klient" i znowu... mwahahaha.. dość powiedzieć że poczekałem tylko aż pierwsze 10 produktów przejedzie a potem wepchałem się i zarządałem od kasierki żeby mnie teraz rozliczyła ^^ (baba pluła się jak nawiedzona)

Pozdrawiam

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 20:59 
Cytuj  
Cytuj:
Witam.
Chciałem kupić WoW a skoro mam Warcrafta III z CDP myslalem ze bede mial za 159zł. Okazało sie , że tylko gry wydane po 2004 roku predysponujądo WoW za 159zł!! No i musze zapłacić 199zł. Pytam sie czym różni się moja kopia od tej kupionej z kartą rejstracji elektornicznej!
Uważam to za oszustwo!!!!


Czytanie ze zrozumieniem to twoja slaba strona :lol:

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 21:09 
Cytuj  
Zgadza sie - CDP nikogo nie oszukal. Ja sam w cafei mam 3 pary ( War3 + TFT ) i w 6 pudelkach znalazlem tylko 2 takie klucze. Co wiecej CDP o kluczu elektronicznej rejestracji nie napisal malym druczkiem w malo widocznym miejscu, a wrecz na sanym srodku - ciezko tego nie zauwazyc i nie zrozumiec. Cena 159zl to przywilej ktory nie przypada kazdemu - jesli posiadasz pudelko bez klucza do elektronicznej rejestracji, to takowego juz nie otrzymasz ( sam posiadam kilka pudelek z gra, ale bez klucza - wyslalem maila z prosba o przyznanie mi klucza do rejestracji, poniewaz jestem posiadaczem gry, jednak otrzymalem odpowiedziec negatywna ).
Zamiast sie tak denerwowac proponuje poszukac kogos kto taki klucz ma i jest on mu zupelnie niepotrzebny, albo zamowic z kims WoWa ( na 1 klucz mozna zamowic 3 kiopie po 159zl - tak ja zrobilem z qmplami )

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 22:37 
Cytuj  
Dokladnie - ja nie mialem takiego klucza ani w War3 RoC ani War3 TFT - oba kupione zaraz po premierze.... life is brutal, ale zamowilo sie na basica :P

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 22:52 
Cytuj  
Wiem ,ze tak jest napisane na stronach CDP. Czytałem to i jestem tego świdomy. Właśnie dlatego mam pretensje do CDP. Pytam sie tylko czym różni sie gra z kartą czy bez karty do rejstracji elektronicznej. Gra jest taka sama i kosztowała tyle samo. Zarejstrowałem sie po kupnie tego W3. Zrobili to tylko po to aby jak najmniej ludzi mogło skorzystać z tej promocji! I to mi się nie podoba!.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 23:09 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
Wiem ,ze tak jest napisane na stronach CDP. Czytałem to i jestem tego świdomy. Właśnie dlatego mam pretensje do CDP. Pytam sie tylko czym różni sie gra z kartą czy bez karty do rejstracji elektronicznej. Gra jest taka sama i kosztowała tyle samo. Zarejstrowałem sie po kupnie tego W3. Zrobili to tylko po to aby jak najmniej ludzi mogło skorzystać z tej promocji! I to mi się nie podoba!.


Nie zrobili tego żeby jak najmniej ludzi mogło skorzystać z tej promocji lol. To by było zupełnie bez sensu bo stracili by klientów na kożyść np Ultimy w której cena wynosi teraz 179 zł o ile dobrze pamiętam. Zastanów się logicznie, jeżeli nie zarejstrowałeś WC lub WC:FT przez net to niby jak cd projekt ma możliwość sprawdzenia że jesteś posiadaczem orginału? Może mają pudełka sprawdzać albo instrukcje?.. Nie chodzi o to że twoja wersja jest gorsza, a o to że wersje z rejstracją elektroniczną mają w bazie i mogą sprawdzić łatwo czy ktoś ma kopje czy nie. Co do starych kart rejstracyjnych to jak by dali taką możliwość to wyobraź sobie jak narzekali by ci ludzie którzy taką kartę np wyrzucili albo coś bo kiedyś nie dawało to żadnych bonusów. Zresztą na starych kartach o ile pamiętam nie było kluczy więc też możliwość werfikacji = 0.

hmm a tak na marginesie to niewiedziałem że WC:FT można było bez karty rejstracji elektronicznej kupić O.o , ja kupiłem zaraz po premierze i normalnie zarejstrowałem.

Pozdrawiam

Edit: Zresztą jak byłeś tego świadom od początku to czemu piszesz że CDP cię oszukał? :wtf:

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 23:18 
Cytuj  
Wiem ze w Wc3 classic mialem chyby taka karte i ja wywalilem..... zreszta to malo wazne bo to bylo przed 2004 - w TFT na 100% karty nie mialem, tylko instrukcje i jakis badziewny katalog produktow CDP, ale TFT chyba tez bylo przed 2004 (premiera)...

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 01:27 
Cytuj  
Ja przegladajac stare pudelka War3 i TFT znalazlem tylko zwykle karty rejestracyjne do wyslanai poczta ( bez keya ), ktore sa chyba identyczne do w kazdej grze CDP.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 10:41 
Cytuj  
Ja naszczescie mam spokoj bo zarejestrowalem TFT i moge kupic za 159 :D.(ps. rowniez kupilem swoj kopie dzien po premierze)

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 23:28 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Zastanów się logicznie, jeżeli nie zarejstrowałeś WC lub WC:FT przez net to niby jak cd projekt ma możliwość sprawdzenia że jesteś posiadaczem orginału? Może mają pudełka sprawdzać albo instrukcje?..


Ja zarejstrowałem sie w CDP zaraz po zainstalowaniu gry na kompie. Jest przycisk do wysłania formularza rejstracyjnego. I teżtak zrobiłem.
No więc?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 23:34 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
Goatus napisał(a):
Zastanów się logicznie, jeżeli nie zarejstrowałeś WC lub WC:FT przez net to niby jak cd projekt ma możliwość sprawdzenia że jesteś posiadaczem orginału? Może mają pudełka sprawdzać albo instrukcje?..


Ja zarejstrowałem sie w CDP zaraz po zainstalowaniu gry na kompie. Jest przycisk do wysłania formularza rejstracyjnego. I teżtak zrobiłem.
No więc?


Chyba cię nie dokońca rozumiem O.o najpierw mówisz że nie możesz mieć WoW za 159zł bo nie miałeś karty rejstracji elektronicznej a teraz mówisz że się zarejstrowałeś... lol?

no chyba że chodzi ci o przycisk w menu przy odpalaniu WC ale to wtedy nie jest rejstracja w CDP tylko u Blizzarda...

heh.....

Pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.