mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 10:50 
Cytuj  
Czy wiecie czy CD Projekt sprowadził już Gametime Cards do WoW?To po pierwsze a po drugie jaka bedzie ich cena??

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 10:57 
Cytuj  
Blizzard jeszcze nie potwierdzil ze w ogole beda takowe w sprzedazy.


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 11:19 
Cytuj  
Jak nie potwierdził??TO CD Projekt kłamie i obiecuje że zamowi skoro jeszcze ich nawet nie ma??

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 12:08 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Jak nie potwierdził??TO CD Projekt kłamie i obiecuje że zamowi skoro jeszcze ich nawet nie ma??


gdzie klamie? Z tego co czytalem, za kazdym razem mowia iz rozmowy w tej sprawie trwaja, czy cus w tym stylu.. nigdzie nie napisali ze beda game cards, na forum jezeli ktos sie pyta jak placic, dostaje odp. kartami i propozycje ( inteligo, mbank )

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 15:01 
Cytuj  
Moze zachowam sie jak totalny noob, ale czegos nie wiem:

Nie zakladalem jeszcze konta (platnego), ale slyszalem, ze podczas zakladania takiego cuda nalezy w ktoryms tam kroku podac nr. karty kredytowej/konta czy cos podobnego. Co jesli takiego konta ani karty platniczej nie mam, a konto chce zalozyc i oplacac je kartami?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 15:21 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
Moze zachowam sie jak totalny noob, ale czegos nie wiem:

Nie zakladalem jeszcze konta (platnego), ale slyszalem, ze podczas zakladania takiego cuda nalezy w ktoryms tam kroku podac nr. karty kredytowej/konta czy cos podobnego. Co jesli takiego konta ani karty platniczej nie mam, a konto chce zalozyc i oplacac je kartami?


Jeżeli jest tak jak w l2 to bedziesz miał też opcje żeby podać numer game card

Pozdrawiam

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 18:11 
Cytuj  
Przy zakladaniu konta na retail US _trzeba_ bylo podac nr karty, wiec raczej tak samo bedzie na EU ;)


_________________
cypis#2942
Obrazek


Posty: 39
Dołączył(a): 3.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 18:37 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
Co jesli takiego konta ani karty platniczej nie mam, a konto chce zalozyc i oplacac je kartami?


zalozenie i posiadanie karty do platnosci internetowej to wydatek 28pln/rok (mbank) konto/karte moga zalozyc osoby ktore ukonczyly 13 lat (izzykonto) wiec jak ktos bedzie chcial to sobie poradzi bez gamecardow.


_________________
mac

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 22:00 
Cytuj  
w multibanku taniej i lepiej ;)

*

Posty: 86
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2005, 23:18 
Cytuj  
A ja wole intelligo.

Co prawda wychodzi drozej rocznie (jezeli nie masz na koncie min. 100 zlotych - bo wtedy pobieraja 3,99 miesiecznie), ale sama karta Visa Electron (99 gr. miesiac) jest :

a) Ladniejsza
b) Placisz nia elektronicznie
c) Wyplacasz $$$ z bankomatu
d) Mozesz nia normalnie placic.

Po drugie, intelligo to bank ktory ma oddzialy (jest czescia PKO BP) wiec wplacanie pieniedzy przebiega szybciej i sprawniej, a w koncu po trzecie - rejestracja jest ZNACZNIE szybsza - rejestrujesz sie na stronie>telefon>kurier (1 dzien)>telefon>wsio!
W najgorszym wypadku wszystko przebiega w ciagu 4 dni.

Oczywiscie - trzeba miec 18 lat zeby takie konto zalozyc.


_________________
"I'm a killer. A murdering bastard, you know that. And there are consequences to breaking the heart of a murdering bastard. You've experienced some." - Bill

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 00:05 
Cytuj  
Porownamy z multibankiem.

Jinx1337 napisał(a):
A ja wole intelligo.

Co prawda wychodzi drozej rocznie (jezeli nie masz na koncie min. 100 zlotych - bo wtedy pobieraja 3,99 miesiecznie), ale sama karta Visa Electron (99 gr. miesiac) jest :


Koszt : 1zl /mies za karte, nawet przy balansie rzedu 2.50zl na koncie.

Jinx1337 napisał(a):
a) Ladniejsza
b) Placisz nia elektronicznie
c) Wyplacasz $$$ z bankomatu
d) Mozesz nia normalnie placic.

a) Rofl.
b) Ke? Kazdym electronem placi sie tak samo.
c) Takowoz.
d) Same here

Jinx1337 napisał(a):
Po drugie, intelligo to bank ktory ma oddzialy (jest czescia PKO BP) wiec wplacanie pieniedzy przebiega szybciej i sprawniej, a w koncu po trzecie - rejestracja jest ZNACZNIE szybsza - rejestrujesz sie na stronie>telefon>kurier (1 dzien)>telefon>wsio!
W najgorszym wypadku wszystko przebiega w ciagu 4 dni.


W multibanku tak samo, sa ladne i schludne oddzialy, daja dobra kawe, zawsze jest z kim pogadac, kolejek nie ma, bankomaty euronetu do dyspozycji. Wybieranie kasy z bankomatu w hiszpanii tez nie sprawialo mi problemu.
Do tego caly bank na stronie internetowej, wlewy, przelewy, karty, elektroniczne portmonetki i czego sobie dusza zazyczy.
Dobry deal na przelewy zagraniczne - 25zl +2%, w porownaniu do ponad 60pln + prowizja w WBK chyba.

Jinx1337 napisał(a):
Oczywiscie - trzeba miec 18 lat zeby takie konto zalozyc.


W MB sa oferty dla uczniow, studentow, i niestudentow lub osob powyzej 26 roku zycia.
Multibank jest firma BRE banku, wiec o rzetelnosc tez nie trzeba sie martwic.

Nie, nie jestem pracownikiem tego banku. Zalozylem sobie tam konto (pierwsze) i jestem z niego bardzo zadowolony. Patrzac na swoich rodzicow ktorzy posiadaja konta w PKO/Pekao czuje sie jak w niebie :)

Mowilem juz ze odsetki tez fajne maja? :)
I jeszcze kilka innych kart z rodziny visa? Netcard, CreditCard, Visa Credit i co by tam jeszcze dusza chciala :)


_________________
Nestor#1522

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 00:09 
Cytuj  
mialem konto w bph, przenioslem sie do multibanku i stwierdzilem ze bph to normalni zlodzieje.

anyway - co do multibanku to nie ma raczej dyskusji, zdecydowanie najlepszy bank dla klienta indywidualnego ze wzgledu na najciekawsze rachunki osobiste i rzetelnosc obslugi.
zreszta w rankingach prowadzonych przez pisma ekonomiczne/finansowe multibank prowadzil raczej wszedzie w 2004 roku. za nim byl lukas i chyba wlasnie inteligo, ale nie jestem pewny.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 00:10 
Cytuj  
Heh ja wybralem inteligo zamiast eKarte z dwoch powodow.
1.Uzywam tylko do placenia za mmo
2.Tylka z domu nie musialem ruszac zeby sie zarejestrowac :D

A tak normalnie kaska jest na firmowym koncie "rajfajzen" :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 00:13 
Cytuj  
ah, no wlasnie.

1) multibank
2) rajfajzen
3) lukas

tak wygladal ten ranking. dzieki ;)

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 03:06 
Cytuj  
Sek w tym ze ja nie orientuje sie w bankach i kontach. Wcale tez nie spieszy mi sie do zakladania konta, tylko po to, zeby oplacac WoWa, bo do niczego innego takowego konta nie potrzebowal bym.
Jesli przy zakladaniu konta moglbym podac po prostu nr. karty abonamentalnej WoWa, to tez niedobrze, bo przeciez takiej karty nie bede mial zbyt szybko, a myslalem, ze bede mial min. caly darmowy pierwszy miesiac, zeby takowa karte sobie zakupic.
Moja kobieta ma zwykle kontro w PKO ( konto: student ) i zwykla karte do bankomatu. Pewnie nie moge oplacac WoWa z takiego prostego konta?

Mysle, ze dobrym wyjsciem byloby tez poproszenie qmpla ( Bigi - czytasz to? :D ), zeby przy pomocy jego konta moc oplacac gre. Tu rodzi sie kolejne pytanie - czy na 1 nr.konta bankowego na pewno mozna zalozyc i oplacac 2 konta Blizzardowskie?

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 03:12 
Cytuj  
Jinx1337 napisał(a):
[...] kurier (1 dzien)>telefon>wsio!
W najgorszym wypadku wszystko przebiega w ciagu 4 dni. [...]

Hmm, ja czekam od tygodnia... Widac nie tylko Blizzard ma mnie w dupie :wink:


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?


Posty: 39
Dołączył(a): 3.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 04:27 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
kolejne pytanie - czy na 1 nr.konta bankowego na pewno mozna zalozyc i oplacac 2 konta Blizzardowskie?


nie wiem jak blizzard to traktuje ale jak dla mnie to powinienes byc w stanie zalozyc duzo kont na jedna karte, dopoki sa w stanie sciagac z niej pieniadze. a co do konta bankowego to nie ma znaczenia, licza sie nr. kart np do konta mozesz miec karte kredytowa (vise classic) i karte do eplatonosci, obiemia placic w sieci i obie beda traktowane osobno bez wzgledu na nr. konta.


_________________
mac


Posty: 39
Dołączył(a): 3.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 04:34 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Heh ja wybralem inteligo zamiast eKarte z dwoch powodow.
1.Uzywam tylko do placenia za mmo
2.Tylka z domu nie musialem ruszac zeby sie zarejestrowac :D

A tak normalnie kaska jest na firmowym koncie "rajfajzen" :wink:


zaden z tych powodow nie dyskredytuje ekaty :) koszt posiadania jest podobny, w mbank placisz 28 pln/rok (za ekarte) a w inteligo 1pln/miesiac + ewentualnie oplate miesiaczna jesli nie masz 100 pln na koncie. a co do nie ruszania sie z domu to chyba jest podobnie.


_________________
mac

*

Posty: 86
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 13:29 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Porownamy z multibankiem.
Koszt : 1zl /mies za karte, nawet przy balansie rzedu 2.50zl na koncie.

W multibanku tak samo (są oddzialy - przyp. Jinx), sa ladne i schludne oddzialy, daja dobra kawe, zawsze jest z kim pogadac, kolejek nie ma, bankomaty euronetu do dyspozycji. Wybieranie kasy z bankomatu w hiszpanii tez nie sprawialo mi problemu.
Do tego caly bank na stronie internetowej, wlewy, przelewy, karty, elektroniczne portmonetki i czego sobie dusza zazyczy.
Dobry deal na przelewy zagraniczne - 25zl +2%, w porownaniu do ponad 60pln + prowizja w WBK chyba.


Erm?
1)To dlaczego taka mila pani konsultantka przez tel mi powiedziala, ze nie maja odzdzialow? o_O
2)Karta Visa Electron jest duzo ladniejsza niz eKarta z delfinkiem ;))
3)Gdzies czytalem, ze tylko Visa Electron wystawiona przez PKO mozna placic elektronicznie, VE wystwiana przez Mbank nie ma nr. CVV2


_________________
"I'm a killer. A murdering bastard, you know that. And there are consequences to breaking the heart of a murdering bastard. You've experienced some." - Bill

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2005, 13:53 
Cytuj  
Jinx1337 napisał(a):
Erm?
1)To dlaczego taka mila pani konsultantka przez tel mi powiedziala, ze nie maja odzdzialow? o_O
2)Karta Visa Electron jest duzo ladniejsza niz eKarta z delfinkiem ;))
3)Gdzies czytalem, ze tylko Visa Electron wystawiona przez PKO mozna placic elektronicznie, VE wystwiana przez Mbank nie ma nr. CVV2


1) Jestes pewien ze dzwoniles do Multibanku a nie mBanku ? :D
2) Ekarty sa w mBanku, w multibanku jest normalny electron i netkarta
3) Pewnie na stronie PKO :D Dziwnym trafem moj electron ma CVV2 z tylu karty, netkarta takowoż.


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.