mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:34 
Cytuj  
Witka!

Na początku chciałbym się przywitać z wami, bo jestem tu nowy. DZIEŃ DOBRY! Ok, to formalnośni już za nami.

No! Mój WoW już jest w drodze, więc zaczynam się zastanawiać nad wyborem postaci. W związku z tym mam parę pytań:

1. Jaki serwer PvE EU jest aktualnie najbardziej uczęszczany przez Polaków? Znaczy sie gdzie jest jakas fajna gildia? Przypuszczam, że więcej towarzystwa znajdę w Alliace?

2. Zastanawiałem sie nad wyborem huntera, ale teraz nie jestem już tego pewien. Co radzicie? Wygląda mi na to, że hunterów na PvE jest jak mrówków, oprócz tego słyszę narzekania, jaki to hunter jest znerfowany i w ogóle suxx. Moje wymagania do postaci są takie:
* dobry do PvE
* dobry do solowania (moge nie mieć wystarczająco czasu, by się bawić w dłuższe raidy)
* urozmaicona gra (tu mi hunter podchodzil, bo to i melee i ranged plus jeszcze pokemon do pomocy)
* w miare mocno zależny od broni, zbroi (itamz rulez! jak grałem w Diablo 2, to najfajniejsze było lootowanie :wink: )
* no i żeby ogólnie było fajnie :D
Nie będzie mi się chciało ciągnąc równolegle parę altów, więc wolę wybrać raz, a dobrze?

3. A może jednak serwer PvP? Samo PvP mnie nie jara, ale na serwerach PvP jest dużo więcej typa i może być łatwiej o ekipę i sprzęt.

Jerzu

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:37 
Cytuj  
Jerzu napisał(a):
* dobry do PvE
* dobry do solowania (moge nie mieć wystarczająco czasu, by się bawić w dłuższe raidy)
* urozmaicona gra (tu mi hunter podchodzil, bo to i melee i ranged plus jeszcze pokemon do pomocy)
* w miare mocno zależny od broni, zbroi (itamz rulez! jak grałem w Diablo 2, to najfajniejsze było lootowanie :wink: )
* no i żeby ogólnie było fajnie :D

Druid.
Melee tank (bear form), melee stealther (cat form), caster, healer, w ogole takie wash & go, co nadaje sie praktycznie wszedzie. Idealny do solowania, zajebisty w pve, calkiem niezly w pvp.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:48 
Cytuj  
Hunter !
Servery RP, bo po wejściu Honor Points expowanie na PvP stanie się niemożliwością ;)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:48 
Cytuj  
Potwierdzam! Druid nadaje sie do wszystkiego. Super w solo , w grupie tez niezly. Ja mam elasnie druida taurena i gram najczesciej solo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:51 
Cytuj  
A jednak do solowania druid, zawsze mozna sie podkrasc, zawsze mozna "zniknac", w dire bear form armor jest bardzo mocny (+360% podstawowego), no i niezastapiony mark of wild i roots, a i zaden pet sie nie paleta pod nogami ;)

X.

PS. Nie mowiac juz o mocnym healingu, ktory niewiele ustepuje priestowi.
PS2. Gralem "troche" hunterem. Po grze druidem na huntera nawet nie chce splunac (odnosnie solowania) ;)


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:00 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Druid.
Melee tank (bear form), melee stealther (cat form), caster, healer, w ogole takie wash & go, co nadaje sie praktycznie wszedzie. Idealny do solowania, zajebisty w pve, calkiem niezly w pvp.

X.


Myślałem że szaman będzie taką postacią ... jednak praktyka w grze szybko to zweryfikowała :har:
Niemniej nie narzekam.

Już wiem jakiego zrobię alta (dzięki Xanth :wink:).


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:03 
Cytuj  
To fakt dire bear form jest super.. ja w tej formie na 47 lvl mam 3700 armor i ponad 3000 zycia. Cat form z kolei jest zajebiscie szybki to znikanie :). do tego aqua form do szybkiego plywania i travel for do szybkiego przemieszczania sie :). Leczy sie tez calkiem niezle ale moim zdanie duzo gorzej od priesta. Jesli jestem main healerem w party w instance to strasznie szybko mi mana schodzi :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:22 
Cytuj  
Cytuj:
PS. Nie mowiac juz o mocnym healingu, ktory niewiele ustepuje priestowi.
PS2. Gralem "troche" hunterem. Po grze druidem na huntera nawet nie chce splunac (odnosnie solowania)


X. poważnie?
Bo mi się wydawało, że druid solo to słabiutki jest

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:29 
Cytuj  
Druid solo slabiutki?? :) No co ty..ja jak pisalem wyzej gram zazwyczaj sam .Poszedlem w drzewko balance z odrobina restoration(czyli druid caster). Radze sobie z kazdym moobem nawet kilka lvl wyzszym. Kiedy potrzeba moge walczyc i z 2-3 na raz...do tego mam dire bear form :). Starfire,root, fearie fire, moonfire i ewentualnie wrath a potem znow moonfire ...jak pusci root to zmina w miska i koncze mooba/y

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:44 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Bo mi się wydawało, że druid solo to słabiutki jest

Nawet Blizz na swojej stronie pisze "excelent soloing class". I tu sie zgadzam z nimi co do slowa. Za przyklad niech podam to, ze 3 questy w instancjach (BFD i GR) zrobilem solo (stealth for teh win! nie mowiac juz o bezdisturbowym healingu) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 78
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:48 
Cytuj  
Druid to potezna klasa...w zasadzie w WoW nie ma czegos takiego jak slaba klasa...ups przepraszam ale moim zdaniem Hunter sucks na calej lini

Moim zdaniem bezuzyteczny w high end instancjach.


_________________
Testament - BL EU Warlock

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:50 
Cytuj  
następny...
do Onyxii, Molten Core idzie 100% hunterów dostępnych online! Najbardziej pożądana klasa w highlvl instancach.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 14:36 
Cytuj  
czemu hunter jest taki rozchwytywany ? :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 14:40 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
czemu hunter jest taki rozchwytywany ? :o


pewnie dlatego ze jak zainwestuje w agility to wali critami z daleka co chwila :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 14:48 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
pewnie dlatego ze jak zainwestuje w agility to wali critami z daleka co chwila :)


U huntera, i nietylko, lepszy jest itemz z +% do critical anizeli AGI, pamietaj ze Hunter bazuje tez na manie wiec inne staty sa tez potrzebne :)

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 09:46 
Cytuj  
Dzieki za porady. Zgodnie z sugestią przeważającej większości wezmę druida. Na początek będę go przypakowywał w balance i feral, żeby nie był mięczak, a potem się zobaczy i ewentualnie zrespecuje.

Jerzu

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 09:56 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
czemu hunter jest taki rozchwytywany ? :o


Bez 3-4 hunterów z tranquilizing shot , w molten core możesz od razu robić heartstone do home , trzeba ich kilku bo jeden nie zawsze trafi ,
żaden priest druid szaman czy inny healbot nie pomoże gdzy moby w mc wejdą w berserk i przejdą po 40 ludziach jak po scierwie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 10:13 
Cytuj  
Taaa, tylko aby go sie nauczyc trzeba na Lucifronie zdobyc te ksiazke :) A to jest w MC, hehe i petelka sie zakreca :/

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 10:33 
Cytuj  
ale lucifron z tego co pamietam jak czytaqlem, to najlatwiejszy boss i robi sie go na poczatku, wiec z tym nie ma problemu


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 10:59 
Cytuj  
Lutek - ano widzisz ja mam 56lvl od 3 tygodni, mam takie problemy z netem ze nie mam kiedy do niego wrocic :( ale na pewno dociagne go do 60lvl moze na raidach bedzie jakis fun, skoro na pvp solo jest do bani :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.